close

Filtry

Zobacz wyniki

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w derby

Bachelor of Science jest stopień, który jest często wymagane w przypadku niektórych zaawansowanych kariery. W zależności od tego ile czasu uczniowie poświęcają na ich edukację, może to potrwać około trzech do czterech lat, aby zdobyć licencjat.UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki… Czytaj więcej

Bachelor of Science jest stopień, który jest często wymagane w przypadku niektórych zaawansowanych kariery. W zależności od tego ile czasu uczniowie poświęcają na ich edukację, może to potrwać około trzech do czterech lat, aby zdobyć licencjat.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Derby, rodzinnym mieście Florence Nightingale, jest także domem dla jednej uczelni i kampusu z inną. Istnieje również wiele ośrodków badawczych i 15 bibliotek publicznych (nawet więcej, jeśli liczymy bibliotek uniwersyteckich).

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w derby. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w derby. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w derby i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w derby i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w derby bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
University of Derby
derby, Wielka Brytania

Postaw się w czołówce postępów w badaniach medycznych. Twoja wiedza na temat ludzkiej choroby, diagnozy i leczenia zapewni ci role w NHS, organizacjach charytatywnych zajmując ... +

Postaw się w czołówce postępów w badaniach medycznych. Twoja wiedza na temat ludzkiej choroby, diagnozy i leczenia zapewni ci role w NHS, organizacjach charytatywnych zajmujących się zdrowiem i sektorze biomedycznym. -
BSc
Studia dzienne
studia niestacjonarne
3 - 6 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów