Filter
BSc
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Uzyskanie Bachelor of Science może trwać od jednego do pięciu lat, aby zakończyć. Studenci mogą zdecydować się na transfer kredytów z wtórnym instytucji lub policealnym college'u, aby przyspieszyć czas potrzebny do ukończenia stopnia. Klasy Online i niepełnym wymiarze czasu dostępne dla studentów z innych zobowiązań lub napiętym harmonogramie są również dostępne.

Czym jest Licencjat z pielęgniarstwa w RN? Stopień ten skupia się na zapewnieniu studentom mandatów, aby stać się pielęgniarka, poprzez nauczanie ich podstaw wydajnej i skutecznej opieki zdrowotnej. Zarejestrowane pielęgniarki są licencjonowane specjalistów, którzy ukończyli wymagań określonych przez danego kraju, stanu lub prowincji, które pozwalają im na wykonywanie zawodu w domach opieki, szpitalach i domach prywatnych. Studenci uczestniczą w kursach z zakresu chemii, biologii i anatomii, odżywiania, aby zdobyć wiedzę na temat ludzkiego ciała, jak również kursy w praktyce i teorii rozwijać interpersonalne i medycznych umiejętności niezbędne, aby pomóc pacjentom.

Uzyskanie licencji pielęgniarskiej RN toruje drogę do udanej kariery naukowej zdrowia. Absolwenci wykorzystać swoje doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, które pomogą różnorodnych ludzi w ogólnie szybkim tempie środowiska i pracować obok lekarzy i innego personelu pielęgniarskiego, aby zapewnić zarówno rutynowe i awaryjne opieki.

Koszt opieki stopnia zmieniają się w zależności od danej instytucji. Niektóre oferują standardowy program trzyletni, podczas gdy inni studenci mogli zdobyć tytuł w ciągu zaledwie jednego roku. Zaleca się dokładnie badania programy, które są zainteresowane, aby upewnić się, że dostosowanie do swoich zawodowych i finansowych celów.

Osoby, które mają licencjat z pielęgniarstwa zazwyczaj znaleźć większe możliwości płatniczych, gdyż zdobyć więcej doświadczenia. Wiele znaleźć pracę w oddziale szpitalnym lub w prywatnej klinice, dając rutynowe badania, pomoc w dokumentacji ubezpieczeniowej i udzielanie pomocy pierwszoplanową w salach operacyjnych.Inni pracują w prywatnych domach, pomoc osobom starszym żyć aktywnego i zdrowego stylu życia.

Instytucje na całym świecie oferują programy studiów w zakresie pielęgniarstwa. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej

12 Wyniki z Pielęgniarstwo zawodowe

American National University

Będziesz kompetentny w zakresie umiejętności przywódczych i zarządzania, badań, informatyki, polityki zdrowotnej, zdrowia publicznego i społeczności. Przygotowana przez m ... [+]

Bachelor of Science in Nursing - Program RN do BSN Completion

Staniesz się kompetentny w zakresie umiejętności przywódczych i zarządzania, badań, informatyki, polityki zdrowotnej, społeczności i zdrowia publicznego.

Przygotowana przez maturę pielęgniarka jest opiekunem, projektantem / menedżerem / koordynatorem opieki oraz członkiem zawodu pielęgniarskiego. Aby przygotować absolwenta do awansu zawodowego, program BSN zapewnia wszechstronną edukację, w tym koncepcje zespołów interdyscyplinarnych, praktykę opartą na dowodach, poprawę jakości, bezpieczeństwo pacjentów, informatykę, rozumowanie kliniczne / krytyczne myślenie, genetykę i genomikę, wrażliwość kulturową, profesjonalizm i praktyka przez całe życie w dynamicznym i złożonym środowisku medycznym.... [-]

Stany Zjednoczone Salem USA Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Trinity College of Nursing & Health Sciences

... [+]

Musi wykazać się organicznością chemii i gotowości statystycznej poprzez testowanie i / lub wcześniejsze szkolenie Studenci z tytułem stażu lub dyplomu pielęgniarskiego, którzy zostali oficjalnie przyjęci do opcji zakończenia RN-BSN, otrzymują 71 godzin kredytowych w ramach podstawowego programu RN.

[-]
Stany Zjednoczone Rock Island
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
15 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eastern University Online

Przeznaczony do uprawiania pielęgniarek. Dalsze swoją karierę i przygotowania do przywódczych i kierowniczych stanowiskach w branży medycznej. ... [+]

Przeznaczony do uprawiania pielęgniarek. Dalsze swoją karierę i przygotowania do przywódczych i kierowniczych stanowiskach w branży medycznej.

A Klasa Edukacja

W tradycyjnej instytucji non-profit, Uniwersytet Wschodniej cieszy się długą tradycję oferowania studentom wysokiej jakości edukacji od 1925 roku.

100% on-line

Wygodny i niemieszkalne modelu bez wymaganej klasy lub zaloguj czasów pozwala na zindywidualizowanym planowaniu.

Wygoda

Kompletna zajęć w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie, bez konieczności przyjść do kampusu. Opierać się na podstawowych umiejętności pielęgniarskich jednocześnie studiując na rozwój kariery.

Pola 7-tygodniowe ... [-]
Stany Zjednoczone Wayne
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
14 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Grand Canyon University

Jeśli jesteś zarejestrowaną pielęgniarką posiadającą dyplom ukończenia studiów wyższych lub dyplom ukończenia studiów pielęgniarskich, program Grand Canyon University (GC ... [+]

Jeśli jesteś zarejestrowaną pielęgniarką posiadającą dyplom ukończenia studiów wyższych lub dyplom ukończenia studiów pielęgniarskich, program Grand Canyon University (GCU) Bachelor of Science w pielęgniarstwie (RN to BSN) online może przygotować Cię do przeniesienia kariery na wyższy poziom.

Zarabiaj na BSN, aby wyostrzyć swoje umiejętności, poszerzyć wiedzę na temat najlepszych praktyk i przygotować się do podjęcia większej odpowiedzialności jako lider w szpitalu lub organizacji opieki zdrowotnej. RN-BSN firmy GCU jest dostosowany do potrzeb dorosłych uczących się RN i do zmaksymalizowania zalet już działającego RN.

Nasi doradcy uniwersyteccy zapewniają czas do ukończenia, a nasze bezpłatne narzędzia do szacowania kosztów zapewniają ogólną ocenę kosztów uczestnictwa.... [-]

Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Więcej
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Benedictine University Online

Dzięki programowi RN do BSN Benedictine University nie tylko zaspokoisz potrzeby rozwijającego się sektora opieki zdrowotnej. Opierasz się na swojej aktualnej wiedzy i do ... [+]

Dzięki programowi RN do BSN Benedictine University nie tylko zaspokoisz potrzeby rozwijającego się sektora opieki zdrowotnej. Opierasz się na swojej aktualnej wiedzy i doświadczeniach, wykorzystując rzeczywiste sytuacje i stosując praktykę opartą na dowodach.

Niezależnie od tego, czy pracujesz jako pielęgniarka od lat, czy dopiero wchodzisz na pole, nasz program zwiększa osobisty i zawodowy rozwój praktykującej pielęgniarki.

Akredytacja Komisji ds. Szkolnictwa Pielęgniarskiego pokazuje pracownikom, pracodawcom, rekrutującym i innym instytucjom, że otrzymaliście wysokiej jakości edukację dzięki programowi uniwersyteckiemu, który został rygorystycznie oceniony w celu zapewnienia sukcesu.... [-]

Stany Zjednoczone Lisle
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Saint Mary's University of Minnesota Online

Internetowy Bachelor of Science in Nursing (RN do BSN) z Saint Mary's University of Minnesota jest nauczany przez instruktorów praktyków, którzy mogą przygotować Cię ... [+]

Dzisiejsze szybko zmieniające się środowisko opieki zdrowotnej oferuje ekscytujące nowe ścieżki kariery dla pielęgniarek. Internetowy licencjat w pielęgniarstwie (RN do BSN) z Saint Mary's University of Minnesota zapewnia wiedzę, umiejętności i kwalifikacje, aby określić swoją rolę w dynamicznej przyszłości opieki zdrowotnej.

Ten progresywny, przyspieszony program otworzy świat możliwości dla kariery pielęgniarskiej. Zarabiaj na swoim zawodzie pielęgniarskim online, otaczając się społecznością wydziałów praktykujących i kolegami, którzy wspierają twoją podróż do wiodącej roli w pielęgniarstwie.

Różnica BSN Saint Mary's University of Minnesota... [-]

Stany Zjednoczone Winona
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Northern Arizona University

Stopień ten został zaprojektowany w celu zapewnienia ścieżki dla zarejestrowanych pielęgniarek (RNS), aby zdobyć tytuł licencjata w zakresie pielęgniarstwa. RNS którzy uk ... [+]

Stopień ten został zaprojektowany w celu zapewnienia ścieżki dla zarejestrowanych pielęgniarek (RNS), aby zdobyć tytuł licencjata w zakresie pielęgniarstwa. RNS którzy ukończyli stanie lub kraju akredytowanych-stowarzyszonej stopnia lub diploma- programu pielęgniarskiej są dopuszczalne i może przenieść blok kredytów, aby przyspieszyć ich postęp w kierunku tego stopnia.

Ten program jest akredytowany przez Komisję w dniu Collegiate Pielęgniarstwa Edukacja (CCNE).

Co mogę zrobić z Bachelor of Science in Nursing - opcja dla zarejestrowanych pielęgniarek?

High-tech świat opieki zdrowotnej będą zawsze napędzane przez ludzkie serca. Jeśli utalentowany pielęgniarka pomogła, wiesz dobrze, że jedna osoba może zrobić różnicę. Co może nie wiedzieć, że pielęgniarki przewyższa wszystkich innych zawodów medycznych. A popyt rośnie. Program ten opiera się na umiejętnościach nabytych przez studiów dyplomu lub stowarzyszonej. Szkolenia prowadzone są w trybie online i za pośrednictwem projektów klinicznych zakończonych w swojej społeczności.... [-]

Stany Zjednoczone Flagstaff
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Sacred Heart University Online

Rozwiń serce uzdrowiciela za pomocą RN Sacred Heart do Bachelor of Science in Nursing. ... [+]

Ten program studiów licencjackich zapewnia wiedzę wymaganą w dzisiejszych rolach pielęgniarskich, a także osobisty akcent w sercu zawodu. Internetowy program RN do BSN oferowany przez Sacred Heart University ma na celu pomóc RN z dyplomem lub ADN rozwijać swoje umiejętności zawodowe w zakresie oceny zdrowia, technologii informacyjnej, praktyki opartej na dowodach i innych. Program obejmuje również takie tematy, jak koncepcje opieki zdrowotnej i odnowy biologicznej we wszystkich kulturach, rozwój przywództwa klinicznego oraz metody pomiaru wyników opieki.

[-]
Stany Zjednoczone Fairfield
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 36 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Elastyczny program skierowany do lekarzy poszukujących zaawansowanej kwalifikacji. ... [+]

Profesjonalny program rozwoju dla wykwalifikowanych pielęgniarek, w celu podniesienia ich kwalifikacji akademickich do poziomu stopnia lub poziomu honoru; lub uzyskać certyfikat absolwenta. Wiele metod dostawy i szeroka gama opcji modułów zapewniają elastyczność dostosowaną do wielu rynków domowych i międzynarodowych. Drogi do nagród można dostosować do potrzeb rozwoju osobistego poszczególnych lekarzy oraz wymagań operacyjnych i strategicznych potrzeb rozwoju usług.

Dlaczego warto wybrać ten program?

Jesteśmy ekspertami we wszystkich czterech dziedzinach pielęgniarstwa (dla dorosłych, dzieci, niezdolności do nauki i zdrowia psychicznego), a także dla zdrowia, położnictwa i zdrowia publicznego.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Wykształcenie BSc (Hons) Adult Nursing od GCU. Jest bardzo konkurencyjny, a nasi absolwenci kontynuują naukę w szerokim zakresie kariery w NHS. Ten 4-letni stopień pozwal ... [+]

Pielęgnowanie dorosłych to dynamiczna, satysfakcjonująca i wysoce wykwalifikowana kariera troskliwa i współczująca. Będziesz rozwijać różnorodne umiejętności, począwszy od edukacji zdrowotnej dla osób z różnych środowisk, po kompleksową opiekę dla osób z wieloma ostrymi lub długotrwałymi schorzeniami.

Program ten ma na celu rozwój pielęgniarek, które są w stanie zapewnić opiekę skoncentrowaną na osobie, bezpieczną i skuteczną, współpracując z innymi profesjami i agencjami w ciągle zmieniającym się i złożonym środowisku opieki zdrowotnej.

Będziesz mieć do czynienia z różnorodnymi praktykami klinicznymi i nauczą się korzystać z różnorodnych technik i metod. Podejmiesz praktykę kliniczną na 50% kursu, w lokalach społecznych i szpitalnych, a także w niezależnym i dobrowolnym doświadczeniu.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northern Illinois University Online

Przyspiesz karierę pielęgniarską dzięki naszemu programowi BS w Nursing to Doctor of Nursing Practice (DNP) w Northern Illinois University. Zdobędziesz doświadczenie w sp ... [+]

BS in Nursing to Doctor of Nursing Practice (DNP)

Oszczędzaj czas i pieniądze, nurkując bezpośrednio w zarabianie DNP na Northern Illinois University. Dzięki temu programowi opartemu na praktyce zdobędziesz praktyczne doświadczenie i wiedzę do prowadzenia specjalistycznej zaawansowanej praktyki pielęgniarskiej i badań. Naucz się formułować i wdrażać plany opieki nad pacjentem, stosując wiarygodne wyniki badań w celu wprowadzania innowacji i poprawy opieki.

Szybkie faktyWymagane kredyty: 76 godzin kredytowych.Koszt za godzinę kredytową: 720 USD za godzinę kredytową.Czas na ukończenie: studenci pełnoetatowi mogą ukończyć studia w ciągu zaledwie czterech lat. Maksymalny czas do ukończenia wynosi 10 lat.Program Modality: Coursework jest online, a program ma okazjonalne, umówione spotkania kampusowe.Akredytacja: Komisja na Collegiate Nursing Education (CCNE).Najważniejsze elementy programuDoświadczenie praktyczne: Zastosuj swoją wiedzę od razu z praktyką osobistą w pobliskim zakładzie opieki zdrowotnej. Masz problem ze znalezieniem jednego? Możemy Ci pomóc.Szybka kariera: pomijanie stopnia magistra i zarabianie na DNP może zaoszczędzić czas i zarobić do 9 000 USD więcej niż osoby na podobnych stanowiskach z tytułem magistra. 1Kariera... [-]
Stany Zjednoczone DeKalb
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 10 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Northern Illinois University Online

Bezpieczne przyspieszenie rozwoju kariery dzięki licencjatowi w dziedzinie pielęgniarstwa. W 2017 roku 86 procent pracodawców preferowało pielęgniarki z tytułem licencjat ... [+]

RN do BS w pielęgniarstwie

Bezpieczne przyspieszenie rozwoju kariery dzięki licencjatowi w dziedzinie pielęgniarstwa. W 2017 r. 86% pracodawców preferowało pielęgniarki z tytułem licencjata, a prawie 50% wymagało tego. 1 Przygotuj się do skorzystania z tych możliwości.

Dzięki zaledwie 11 kursom nasz RN do BS in Nursing zapewni Ci zaawansowaną opiekę nad pacjentem i umiejętności krytycznego myślenia, aby poprawić swoją karierę.

Szybkie faktyWymagane kredyty: 28 godzin kredytowych.Koszt za godzinę kredytową: 348 USD za godzinę kredytową.Czas na ukończenie: studenci w pełnym wymiarze godzin mogą ukończyć studia w ciągu zaledwie 12 miesięcy. Maksymalny czas do ukończenia wynosi pięć lat.Modalność programu: Wszystkie kursy są prowadzone w 100% online.Akredytacja: Komisja na Collegiate Nursing Education (CCNE).Wymagania dotyczące praktyki: Praktyki mają charakter przywódczy lub koncentrują się na populacji i zapewniają doświadczenie z konkretnymi grupami w celu poprawy poprzedniego doświadczenia zawodowego RN. Doświadczenie praktyczne można ukończyć w Twojej okolicy, w tym w miejscu zatrudnienia. Pomagamy również w praktykowaniu praktyk.Najważniejsze elementy programuProgram akredytowany przez CCNE: Dając Ci pełną pewność, że to, czego się uczysz, spełnia najwyższe standardy zaawansowanej edukacji pielęgniarskiej.Doświadczenie praktyczne: Zastosuj swoją wiedzę natychmiast po ukończeniu praktyki w pobliskim ośrodku zdrowia.Praktyka Praktyka: Zapewniamy pomoc w praktykowaniu praktyk w Twojej społeczności, dzięki czemu możesz zapewnić opiekę określonym populacjom, które poprawią twoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe RN.Doświadczony, inwestowany wydział: Nasi wybitni wykładowcy łączą wieloletnie doświadczenie branżowe z osobistą uwagą i relacjami społecznymi, aby zapewnić osiągnięcie celów akademickich.Bezproblemowa immatrykulacja: jeszcze bardziej podnieś swoją edukację pielęgniarską. Po akceptacji możesz płynnie przejść do naszych programów pielęgniarskich.Kariera... [-]
Stany Zjednoczone DeKalb
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 5 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku