HEALTHCARESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Zdobywając tytuł Bachelor of Science, zostanie wprowadzony do podstawy wybranej dziedzinie. Po ukończeniu studiów, studenci mogą wybrać, czy wprowadzić swoje kariery lub wykonywać bardziej zaawansowanego poziomu, który zapewni wyższy poziom mistrzostwa.

Czym jest BSc w Neuroscience? Neuroscience jest badanie układu nerwowego, co oznacza, kursy zazwyczaj do czynienia bezpośrednio z mózgu, rdzenia kręgowego i nerwów. W programie kawalerskim, podstawowe kursy nauki będzie prawdopodobnie również konieczne, ewentualnie w psychologii, biologii, chemii i innych nauk podstawowych. Istnieje kilka sposobów, studiujących Neuroscience mogą skupić, i to jest możliwe, aby rozpocząć swoją uwagę już podczas zdobywając tytuł licencjata. Różne dziedziny to biotechnologia, medycyna, i poznania.

Zarabianie licencjat w dziedzinie neurologii rozpoczyna długą podróż studentów kierunku kariery w nauce.To może w końcu okazać się konieczne, aby zdobyć wyższe stopnie poziomu, ale w tym czasie, uczniowie korzystają z możliwości poznania różnych obszarów bez ograniczeń.

Czesne i opłaty związane z zarabianiem na stopień licencjata różnią się w zależności od wielu czynników. Z tego powodu dobrze jest zrobić dokładne badania przed zapisaniem w programie. Należy zajrzeć do szkoły, kraju badania, długość studiów oraz status studenta.

Kariera w neurologii są obfite. Miejsca pracy są głównie podzielony między praktyką i badań. zadania praktyczne obejmują te, w medycynie, na przykład lekarzy, lekarzy i techników. Jeśli wolisz pracować w laboratorium i robić eksperymenty zamiast teoretycznych, można to zrobić poprzez prowadzenie strony badawczej zorientowanej of Neuroscience. Niezależnie od decyzji, zostanie czyni różnicę, zarówno w życiu patentów lub w naszym zrozumieniu systemu nerwowego. Dodatkowo, możliwe są kariery Neuroscience w edukacji.

Można rozpocząć studia w nauce dziś. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

2 Wyniki z Neuronauka Filter

Bachelor of Science in Neuroscience

Wright State University
Stany Zjednoczone, Dayton
BSc
Sierpień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
19 Aug 2019
Język angielski
Stacjonarne

Wydział Neurobiologii, Biologii Komórki i Fizjologii oferuje program prowadzący do uzyskania tytułu Bachelor of Science (BS) w dziedzinie neurologii. Program nauczania oferuje ...

Czytaj więcej

Neurologia główną

Western New England University
Stany Zjednoczone, Springfield
BSc
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Stacjonarne

Neuroscience integruje psychologii, biologii, inżynierii i chemii. Naukowcy z tych różnych dyscyplin wszystkim pracy dla wspólnego celu: do zrozumienia struktury, rozwoju i fu ...

Czytaj więcej