HEALTHCARESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Bachelor of Science programów są idealne dla osób, które chcą zwiększyć swoją wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie. Decydując się zdobyć licencjat może pomóc studentom odnaleźć spełnienie i kariery zawodowej po ukończeniu studiów.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

2 Wyniki z Neuronauka, Stany Zjednoczone Filter

Bachelor of Science in Neuroscience

Wright State University
Stany Zjednoczone, Dayton
BSc
Sierpień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
19 Aug 2019
Język angielski
Stacjonarne

Wydział Neurobiologii, Biologii Komórki i Fizjologii oferuje program prowadzący do uzyskania tytułu Bachelor of Science (BS) w dziedzinie neurologii. Program nauczania oferuje ...

Czytaj więcej

Neurologia główną

Western New England University
Stany Zjednoczone, Springfield
BSc
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Stacjonarne

Neuroscience integruje psychologii, biologii, inżynierii i chemii. Naukowcy z tych różnych dyscyplin wszystkim pracy dla wspólnego celu: do zrozumienia struktury, rozwoju i fu ...

Czytaj więcej