Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Food Science

BSC lub Bachelor of Science, jest stopień oferowane na poziomie studiów wyższych uczelni na całym świecie. Program będzie zazwyczaj jeden z siedzibą w dziedzinie nauk i technologii, i wymagać będzie około czterech lat w przypadku pomyślnego zakończenia.

Czym jest BSc w Food Science? Zazwyczaj ten stopień będzie przygotowanie studentów najpierw w ogólnych badaniach naukowych takich jak biologia i chemia, a następnie przenieść się do specyfiki stopnia, takich jak mikrobiologii i chemii, ponieważ odnoszą się do żywności. Przetwarzanie żywności, jej rozwoju do produktów i studiów zarządzania zostaną także poruszone. Studenci często mogą różnicować się w późniejszych latach studiów bardziej skupić się na koniec nauki lub więcej na temat zarządzania.

Osiągnięcie licencjat w takich dziedzinach, jak nauki o żywności może otworzyć nowe możliwości w branży produkcji żywności i usług, niż byłoby to możliwe w inny sposób. Umiejętności zarządzania uczeni mogą być stosowane do innych sektorów.A wiedza o żywności i żywienia mogą być wykorzystywane zarówno osobiście, jak i udanej kariery.

Koszty osiągania licencjat może się bardzo różnić i zależy od konkretnego uczelni wybrać i gdzie się znajduje. Należy pamiętać, że programy online może być świetnym sposobem pomaga utrzymać koszty w dół.

Produkcja żywności staje się coraz bardziej wyrafinowane z biegiem lat tak, że ludzie z dyplomem licencjata, którzy znajdują się w większym popytem, ​​jeśli chodzi o badania, rozwój i produkcji. Są też tacy, którzy rozgałęzia się bardziej w obszarach bezpieczeństwa, zarządzania i wprowadzania do obrotu produktów spożywczych i produkcji. Wraz z pojawieniem się nowych technik kulinarnych, które wykorzystują wiedzę z zakresu chemii, znakomite restauracje mogą być również potencjalnymi pracodawcami. Ponadto absolwenci mogą wyrwać się na własną rękę w zakresie doradztwa żywieniowego.

Dla osoby, która cieszy się w nauce i ma wyobraźnię, aby wykorzystać je w nowych, twórczych sposobów, stopień ten może pomóc uruchomić lukratywną karierę. Aby dowiedzieć się więcej, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Bachelor of Science w dziedzinie żywności i żywienia studiów

Carson-Newman University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Jefferson City USA Online

Misja Foods and Nutrition głównym lub bez Dietetyka naciskiem (Dydaktycznego w Programie Żywienia i Dietetyki) jest dostarczenie studentom wysokiej jakości przygotowania akademickiego w żywności i żywienia ... [+]

Bachelor of Science w dziedzinie żywności i Nauk o Żywieniu

Misja Żywność i żywienie głównym lub bez Dietetyka naciskiem (Dydaktyczna Program Żywienia i Dietetyki) jest dostarczenie studentom wysokiej jakości przygotowania akademickiego w żywności i żywienia, który pozwala absolwentom skutecznie pozyskać szereg powiązanych możliwości zatrudnienia, a jednocześnie oferują kursy usług i wiedzy do innych dziedzin Uniwersytetu przy poszukiwaniu doskonałości akademickiej i integralność chrześcijaninem.

Potencjalne Praca w żywności, żywienia i dietetyki

Profesjonaliści w dietetyce stosuje zasady żywności i żywienia, aby zachować zdrowie, poprawić lub zarządzasz przewlekłej choroby, poprawę wyników sportowych i pomóc ludziom, aby zdrowe wyborów żywieniowych. To pole jest rozwijającą się zawód, który oferuje wiele ciekawych i nagradzanie ścieżek kariery. Dietetycy pracować w ciągu ustawień odmian i może być specjalizuje się w dziedzinie.... [-]


BSc w dietetyki

University of Pécs
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Węgry Pécs

Otyli ludzie muszą walczyć z kilkoma chorobami związanymi z ich masą (choroby układu krążenia, cukrzyca, rak). Jeśli masz motywację, dietetyka zapewni Ci niezbędną wiedzę. Zdrowe odżywianie - a tym samym wiedza dietetyka - jest niezbędna, aby zapobiegać i skutecznie leczyć kilka chorób, ponieważ leki lub zabiegi chirurgiczne rzadko zapewniają kompletne rozwiązanie. Pacjenci są często zmuszani do zaprzestania spożywania ulubionych przysmaków, a dietetyk może w znacznym stopniu przyczynić się do leczenia, równowagi i dobrego samopoczucia pacjentów, oferując przyjemne, ale zdrowe opcje dietetyczne. [+]

Opis programu

Otyli ludzie muszą walczyć z kilkoma chorobami związanymi z ich masą (choroby układu krążenia, cukrzyca, rak). Jeśli masz motywację, dietetyka zapewni Ci niezbędną wiedzę. Zdrowe odżywianie - a tym samym wiedza dietetyka - jest niezbędna, aby zapobiegać i skutecznie leczyć kilka chorób, ponieważ leki lub zabiegi chirurgiczne rzadko zapewniają kompletne rozwiązanie. Pacjenci są często zmuszani do zaprzestania spożywania ulubionych przysmaków, a dietetyk może w znacznym stopniu przyczynić się do leczenia, równowagi i dobrego samopoczucia pacjentów, oferując przyjemne, ale zdrowe opcje dietetyczne.

Procedura aplikacji

Aby uzyskać udaną aplikację, wykonaj następujące czynności:... [-]


Bsc w dziedzinie żywienia i nauk żywnościowych

International Accelerator
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Boston

Więcej informacji na temat żywienia i badań, rozwoju, pakowania i dystrybucji naszego zaopatrzenia w żywność. Na LSU, będziesz uczestniczyć w hands-on uczenia się, rozwoju zawodowego oraz badań prowadzonych przez wydział przygotowania do zawodu w zakresie ochrony zdrowia i kariery w biznesie lub rolnictwie. [+]

Żywienie i Nauki o Żywności

Jesteś zainteresowany w pomaganiu ludziom utrzymanie lub osiągnięcie dobrego stanu zdrowia, ucząc je dobrze zjeść i żyć zdrowiej.

O Nutrition & Nauki o Żywności

Więcej informacji na temat żywienia i badań, rozwoju, pakowania i dystrybucji naszego zaopatrzenia w żywność. Na LSU, będziesz uczestniczyć w hands-on uczenia się, rozwoju zawodowego oraz badań prowadzonych przez wydział przygotowania do zawodu w zakresie ochrony zdrowia i kariery w biznesie lub rolnictwie.

Stężenia dyspozycji:

Dietetyka

Zdobyć wiedzę niezbędną do egzaminu, aby stać się zarejestrowanym dietetykiem. Zarejestrowane dietetycy dostarczenie wiedzy w żywieniu i zarządzania gastronomicznego w różnych ustawieniach.... [-]


Bachelor of Nutrition and Food Technology

An-Najah National University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2019 Palestyna Nablus

Program zamierza ukończyć wysokiej jakości studentów wyposażonych w wiedzę i umiejętności, aby zapisać się na stanowiska w dziedzinie odżywiania i technologii żywności. Dlatego departament zawiera wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy uzyskali doktoraty z renomowanych uniwersytetów w Europie. [+]

Wydział

Wydział Rolnictwa i Medycyny Weterynaryjnej

opis programu

Program zamierza ukończyć wysokiej jakości studentów wyposażonych w wiedzę i umiejętności, aby zapisać się na stanowiska w dziedzinie odżywiania i technologii żywności. Dlatego departament zawiera wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy uzyskali doktoraty z renomowanych uniwersytetów w Europie. Studenci zdobędą wiedzę i praktyczne wiadomości z wielu powiązanych tematów, takich jak:

Podstawy w żywieniu i naukach o żywnościChemia i analiza żywnościBiologia, mikrobiologia i mikrobiologia żywnościBiotechnologia żywności.Technologia mięsa.Odżywianie.Planowanie posiłków.Terapia żywieniowa.Produkcja mleczarska.Konserwacja żywności.... [-]