BSc in Nursing - Adult

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Pielęgnowanie dorosłych to wymagający i satysfakcjonujący zawód, który oferuje szeroki zakres ról opiekujących się ludźmi i promujących zdrowie.

Stirling to doskonałe miejsce, aby nauczyć się umiejętności współczesnego pielęgniarstwa cenionych na całym świecie. Nasz kurs jest zatwierdzony przez Radę Pielęgniarek i Położnych, a także otrzymał wiele pochwał. Zdobyliśmy nagrody Student Nursing Times Awards w 2012, 2013, 2015, 2016, 2017 i 2018 roku.

Pielęgniarstwo jest dynamicznym zawodem, a zapewniamy szkolenie i pewność niezbędną do spełnienia waszej roli w jutrzejszych zespołach opieki zdrowotnej. Podczas nauki będziesz uczyć się pracy z wieloma interdyscyplinarnymi profesjonalistami, grupami i osobami, aby zapewnić opiekę i promować zdrowie. Nasz kurs opiera się na filozofii, że jako pielęgniarka będziesz świadczyć usługi oparte na doskonałości, współczuciu, bezpieczeństwie i szacunku.

Otrzymasz osobistego opiekuna, który będzie źródłem wskazówek, informacji i wsparcia podczas studiów. Podejmując praktyki zdobywania doświadczeń, otrzymujesz również mentora praktyki, który ułatwi i pomoże w nauce w praktyce.

Będziemy inspirować i rzucać wyzwanie tobie, dzięki czemu zostawisz nas jako pewnego siebie i zdolnego praktyka - gotowego dołączyć do zespołu opieki zdrowotnej po ukończeniu studiów.

BSC (Hons)

BSc (Hons) Studenci szkół pielęgniarskich stosują tę samą strukturę programową, co BSc Nursing na lata 1 i 2. Po tym etapie studenci Honors przeprowadzają dodatkowy moduł pośrednictwa z możliwością nauki za granicą.

W ostatnim roku studenci Honours uzupełniają dodatkowe moduły, w tym rozprawę i ich ostateczne umieszczenie w NMC, uzyskując rejestrację i dyplom z wyróżnieniem pod koniec czwartego roku.

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

# 1 Pracujemy z NHS Forth Valley, aby zapewnić, że nasz kurs pozostaje klinicznie doskonały i że otrzymasz najlepsze możliwe szkolenie praktyczne

# 2 Otrzymaliśmy wiele pochwał od Rady Pielęgniarek i Położnych, w tym za nasze bliskie relacje z partnerami praktyk.

# 3 Nasi czołowi naukowcy z całego świata mają doskonałe wyniki w dziedzinie badań i prawdziwe doświadczenie w opiece pielęgniarskiej

Profesjonalna akredytacja

Rada Pielęgniarstwa i Położnictwa

Szczegóły kursu

Nasza BSc Adult Nursing rozciąga się na trzy lata, a BSc (Hons) na okres czterech lat.

Zostaniesz zapoznany z podstawami pielęgniarstwa i postępów w zapewnianiu opieki pielęgniarskiej skoncentrowanej na osobie w bardziej złożonych i wymagających sytuacjach. Zdobędziesz wiedzę, umiejętności, postawy i wartości, które są niezbędne do zapewnienia bezpiecznej, współczującej, pełnej szacunku, etycznej i skutecznej opieki w rozwijającym się i dynamicznym środowisku opieki zdrowotnej i społecznej. Każdego roku spełnia wymóg 50% teorii i 50% praktyki Nursing and Midwifery Council (NMC).

Dzięki naszym partnerstwom z różnorodnymi organizacjami opieki zdrowotnej i społecznej, będziesz mieć możliwość zastosowania swojej teorii w praktyce. Możesz pracować zarówno w dzień, jak i w nocy, aby zbiegać się z wzorcami obszaru i przydzielonym mentorem praktyki.

Ten kurs jest przeznaczony do uzyskania kompetencji wymaganych do rejestracji w Wielkiej Brytanii jako pielęgniarka. Będziesz mieć również możliwość podjęcia pracy w kraju lub za granicą.

Otrzymasz osobistego opiekuna, który będzie źródłem wskazówek, informacji i wsparcia podczas studiów. Podejmując praktyki zdobywania wiedzy, przydzielany jest również mentor praktyk, który ułatwi i będzie wspierał naukę w praktyce.

Będziesz uczyć się razem ze studentami pielęgniarstwa zajmującego się zdrowiem psychicznym, aby uzyskać całościowe zrozumienie tego, jak pracownicy służby zdrowia współpracują ze sobą, aby zapewnić najlepszą opiekę skoncentrowaną na pacjencie.

Skoncentrujemy się również na rozwijaniu umiejętności przywódczych i zarządzania potrzebnych do wspierania jakości i innowacji w zakresie opieki zdrowotnej i społecznej.

Jakie inne kryteria są brane pod uwagę w BSc Adult Nursing?

Dokładnie rozważamy inne cechy i zainteresowania poprzez twoje osobiste oświadczenie. Wyjaśnienie, dlaczego wybierasz kurs, jest niezbędne, a twoja wiedza o pielęgniarstwie dla dorosłych powinna być oczywista. Dobrowolne lub płatne doświadczenie w placówce opiekuńczej jest mile widziane. Zaleca się, aby nawiązywać kontakty między wiedzą, wartościami i umiejętnościami zdobytymi w tych doświadczeniach i kursie, o który się ubiegamy. Inne wartościowe doświadczenia, które pokazują zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole, są również cenne.

Referencje są również wymagane. Powinieneś podać referencje akademickie, jeśli to możliwe - ale w przeciwnym razie, odniesienie pracodawcy. Przyjaciele jako sędziowie nie są akceptowani. Jeśli ubiegasz się o przeniesienie z innej instytucji, wymagane jest trzecie odniesienie i zapis z tej instytucji.

Praktyczne doświadczenia związane z nauką zorganizowane przez Wady Nauk o Zdrowiu i Sportu w połączeniu z lokalną radą zdrowia mogą obejmować szeroki obszar geograficzny. Będziesz oczekiwał, że dokonasz własnych ustaleń, aby uzyskać dostęp do tych doświadczeń.

Nauczanie

Otrzymaliśmy pięciogwiazdkową doskonałość za nasze nauczanie przez QS World University Rankings 2017/18.

Twój kurs zapewni Ci doświadczenia edukacyjne w praktycznym uczeniu się praktyk w szerokim zakresie obszarów. Nauczanie w praktyce będzie wspierane przez twoje zaangażowanie w teoretyczne elementy kursu, a także przez mentora twojej pielęgniarki. Rozwiniesz umiejętności krytycznego czytania, doceniania i analizowania, liczenia i umiejętności czytania i pisania. Umiejętności te są zarówno atrybutami absolwenta, jak i niezbędnymi umiejętnościami dla absolwentki pielęgniarki.

Kurs wykorzystuje szereg doświadczeń w nauczaniu i uczeniu się, w tym wykłady, pracę w małych grupach, umiejętności, laboratorium symulacyjne i prezentacje ustne. Będą one wyposażać cię w różnorodny zakres umiejętności, aby zwiększyć twoje umiejętności jako biegła pielęgniarka.

Szeroki zakres podejść do nauczania i uczenia się jest przyjmowany przez Wydział. Zasadnicze znaczenie ma podejście skoncentrowane na uczniu, które wykorzystuje nauczanie w małych grupach (nauczanie oparte na dociekaniu lub EBL) w połączeniu z wykładami, seminariami, pracą w grupach i nauczaniem umiejętności klinicznych.

Oszacowanie

Będziesz oceniany za pomocą szeregu metod, w tym: egzaminów, esejów, raportów, ocen umiejętności klinicznych, prezentacji i ocen praktyki. Musisz przejść każdą ocenę semestru przed przejściem do następnego semestru.

Oferty pracy

Twój kurs zapewni Ci praktyki w zakresie praktyk w wielu dziedzinach. Będą one odbywać się głównie w rejonie NHS Forth Valley, ale mogą pojawić się możliwości zatrudnienia w innych placówkach opieki zdrowotnej.

Studiować za granicą

Możesz skorzystać z możliwości studiowania za granicą podczas trzech niezależnych tygodni studyjnych pod koniec 1 i 2 roku. Nasze obecne uniwersytety partnerskie obejmują:

  • University of South Florida, Tampa, Stany Zjednoczone
  • University of Navarra, Pampeluna, Hiszpania
  • Uniwersytet Paracelsus, Austria

Posiadamy również umowę o praktyce w miejscu pracy z Centrum Medycznym EMS w Nazarecie w Izraelu.

Kontakt

Rekrutacja studentów i rekrutacje

admissions@stir.ac.uk

44 (0) 1786 467044

Opłaty - 2018/2019

  • Studenci z zagranicy (spoza UE) 14 460,00 GBP
  • Uczniowie szkockich i unijnych Opłaty zapłacone przez szkocki rząd
  • Studenci z całej Wielkiej Brytanii wynoszą 9,250 £

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Pokaż mniej