BSc in Nursing (Adult) (Hons)

Informacje ogólne

Opis programu

Nasz innowacyjny nowy stopień pielęgniarstwa zapewnia doświadczenie i możliwości zostania absolwentem pielęgniarki przyszłości. Uznany przez Radę Pielęgniarek i Położnych, ten kurs oferuje unikalną Pathway która pozwoli Ci skupić się na innym aspekcie opieki pielęgniarskiej każdego roku, dając ci wiarę w prowadzenie i zarządzanie sobą jako praktyk (pierwszy rok), opiekę, jaką zapewniasz ( drugi rok) i usług, w których pracujesz (trzeci rok).

Pielęgniarstwo jest ekscytującym i satysfakcjonującym zawodem, które wymaga od ciebie dbania o siebie, abyś mógł troszczyć się o innych. Będziemy wspierać ciebie, abyś wziął pod uwagę i utrzymywał swój osobisty dobrostan i odporność w ramach "Kultury opieki" zarówno dla ciebie, jak i dla ludzi w Twoja opieka.

W połączeniu z naszymi partnerami ** pomożemy Ci rozwinąć umiejętności i zdolności adaptacyjne, których potrzebujesz, aby zapewnić opiekę nad pacjentem o wysokiej jakości w różnych warunkach, jednocześnie promując wartości NHS i wizję, zapewniając każdemu większą kontrolę nad swoim zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

** Kurs jest opracowywany we współpracy z szpitalami Gloucestershire Hospital NHS Foundation Trust, Gloucestershire Care Services, 2Gether NHS Foundation Trust, Gloucestershire Clinical Commissioning Group oraz Healthwatch.

Styl nauki

Będziesz pracował w zespołach wspierających z praktykami i ekspertami akademickimi, mentorami i osobistymi nauczycielami. Po wprowadzeniu bloku, twój kurs zostanie podzielony, więc przez połowę czasu będziesz studiować teorię, podczas gdy druga połowa będzie postrzegać twoją teorię w praktyce z regularnymi stażami w profesjonalnych placówkach opieki zdrowotnej, pozwalając ci pracować z pacjentami, ich opiekunowie i świadczeniodawcy.

Kariera

  • Pielęgniarstwo
  • Przywództwo i zarządzanie w opiece zdrowotnej
  • Edukacja
  • Badania
  • Międzynarodowa pielęgniarstwo

Linki branżowe

Zdobędziesz doświadczenie w zakresie staży w różnych placówkach opieki zdrowotnej, w tym w opiece ostrej, podstawowej, niezależnej i prywatnej. Będziesz korzystać z dedykowanych jednostek edukacyjnych, które wykorzystują model uczenia się w ramach współpracy, aby zaoferować Ci coaching i wsparcie, jednocześnie zdobywając niezbędne praktyczne umiejętności w zakresie stażu.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

We welcome international students from around the world. Study??ing in the UK can be a great experience allowing you to meet new people, try new things and experience a new country. Come and join us?.

We welcome international students from around the world. Study??ing in the UK can be a great experience allowing you to meet new people, try new things and experience a new country. Come and join us?. Pokaż mniej
Cheltenham , Gloucester + 1 Więcej Mniej