BSc (z wyróżnieniem) opieki zdrowotnej i społecznej z Rokiem Fundacji

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Twoja kariera w naszej opiece

Opieka zdrowotna i społeczna dotyczy usług świadczonych przez lekarzy i pracowników opieki społecznej, którzy zapewniają wsparcie zdrowotne wielu osobom z problemami, z którymi borykają się osoby i grupy szczególnie narażone, takie jak dzieci, osoby starsze, osoby z chorobami psychicznymi i niepełnosprawne.

Dlaczego stopień zdrowia i opieki społecznej?

BSc (z wyróżnieniem) w dziedzinie opieki zdrowotnej i społecznej jest dostarczany w doskonałych placówkach edukacyjnych, które zapewniają stymulujące środowisko uczenia się, które będzie zarówno angażujące, jak i zapadające w pamięć.

Ten kurs oferuje możliwość rozwijania wartości, ćwiczenia umiejętności i wiedzy niezbędnych do udanej kariery w globalnym środowisku opieki zdrowotnej i społecznej.

Nasz wysoce doświadczony i oddany zespół poprowadzi Cię w badaniu zasad opieki, wartości zawodowych, postaw i zachowań, etycznej praktyki opieki, promowania zdrowia fizycznego i psychicznego oraz dobrego samopoczucia emocjonalnego oraz ochrony i promowania różnorodności i integracji.

Skupiamy się na tym, abyś był profesjonalistą w zakresie opieki, wiedzy i współczucia.

Zrób różnicę w codziennym życiu osób wymagających szczególnego traktowania, studiując BSc (z wyróżnieniem) w dziedzinie opieki zdrowotnej i społecznej.

Dlaczego Regent College London ?

  • Wysoko wykwalifikowani wykładowcy oferujący wsparcie grupowe i indywidualne, zapewniający dostęp do pomocy i porad potrzebnych do odniesienia sukcesu w razie potrzeby.
  • Prelegenci zaproszeni z branży i biznesu, umożliwiający zadawanie pytań, udział w debacie i korzystanie z ich wiedzy, porad i wskazówek.
  • Elastyczne opcje nauki, które obejmują harmonogram dnia, wieczoru i weekendu, pozwalając dopasować swoje studium do osobistych i / lub zawodowych zobowiązań.
  • Małe klasy, które zapewniają, że możesz w pełni uczestniczyć i korzystać z pełnej uwagi naszego wyjątkowego zespołu dydaktycznego.
  • Centralna lokalizacja z doskonałą biblioteką i zapleczem informatycznym, Wi-Fi oraz dobrze wyposażonymi miejscami do nauczania, uczenia się i nauki w sercu tętniącej życiem zachodniej części Londynu.

Możliwości rozwoju

Stopień zdrowia i opieki społecznej patrzy na zdrowie w szerokim kontekście i bada współczesne problemy zdrowotne. Rośnie zapotrzebowanie na pracowników służby zdrowia i opieki społecznej, którzy nie są ograniczeni granicami i mogą elastycznie pracować, aby zaspokoić coraz bardziej złożone potrzeby zdrowotne i opieki społecznej osób, rodzin i społeczności.

Stopień ten pozwoli Ci również rozwinąć szereg kluczowych umiejętności przenoszenia szans na zatrudnienie, w tym umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej, umiejętności IT oraz zdolność do samodzielnej pracy w zespole, umiejętności w zakresie badań i analizy danych, a także zdolność do zapewnienia wsparcia i poradnictwo.

Co mogę zrobić z tymi kwalifikacjami?

Ten stopień da ci dobre podstawy, umożliwiając pracę w szerokim zakresie ustawowych, dobrowolnych i niezależnych środowisk, w tym zespołów władz lokalnych, projektów promocji zdrowia, szpitali usług dla uchodźców i azylu, zakwaterowania chronionego, hospicjów i ośrodków dziennych oraz domów mieszkalnych jednostki opieki.

Ponadto absolwenci z wykształceniem zdrowotnym i opieki społecznej są również w dobrej sytuacji do rozważenia w karierze w zakresie edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia, opieki społecznej, badań zdrowotnych, zdrowia psychicznego społeczności oraz usług zamawiania i zarządzania opieką.

Absolwenci mogą ubiegać się o stanowiska kierowników i koordynatorów usług, w zakresie rzecznictwa, edukacji i szkolenia, lub jako technicy i pracownicy pomocni pomagający dzieciom i rodzinom, osobom starszym i niepełnosprawnym, osobom nadużywającym narkotyków i alkoholu oraz osobom z problemami zdrowia psychicznego.

Wymagania wstępne

  • Punkty UCAS: 48
  • Poziom 3: Wszelkie przedmioty są akceptowane
  • GCSE: pięć w klasie C lub wyższej / ocenach od 4 do 9
  • IELTS: 5,0 z nie mniej niż 4,5 w dowolnym paśmie (osoby niemówiące)

Jeśli nie studiowałeś GCSE / A-Levels i posiadasz nietradycyjne kwalifikacje wstępne lub odpowiednie doświadczenie zawodowe, z przyjemnością rozpatrzymy Twoje podanie. Będziesz musiał uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej w ramach rekrutacji.

Jak zostanie przeprowadzony kurs?

Regent College London ma na celu ciągłe dostarczanie aktualnych informacji do naszego prospektu emisyjnego i strony internetowej, jednak czasami może nie być w stanie uruchomić reklamowanego kursu ze względu na rentowność operacyjną i doświadczenie studentów. W przypadku, gdy kurs nie jest w stanie uruchomić lub jest dostępny tylko w innym kampusie, doradzimy kandydatom i zapisanym studentom przy najbliższej możliwej okazji na piśmie. Kandydaci i studenci będą, tam gdzie to możliwe, zaoferować alternatywny kurs lub kampus studiów.

Ostatnia aktualizacja May 2020

Informacje o uczelni

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success ... Czytaj więcej

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success rates within UK Higher Education. You will experience an exciting time of study and interaction within an environment geared to draw the best from students, supported by a dedicated team of professionals at all levels who always put students first! Pokaż mniej
Wembley , Londyn , Londyn , Brona , Londyn + 4 Więcej Mniej