BSc (z wyróżnieniem) IS1 Life and Biomedical Sciences - (University of Dundee)

Informacje ogólne

Opis programu

International Incorporated Bachelors

122312_download.jpeg

Stopnie kontynuacji

Studia w International College Dundee to idealny początek studiów na University of Dundee. Po złożeniu wniosku dokonasz wyboru stopnia kontynuacji z szerokiej gamy dobrze uznanych ścieżek akademickich.

BSc (z wyróżnieniem)

 • Nauki anatomiczne
 • Biochemia
 • Chemia biologiczna i odkrywanie leków
 • nauki biologiczne
 • nauki biomedyczne
 • Nauka o środowisku
 • Antropologia sądowa
 • Geografia
 • Geografia i nauki o środowisku
 • Nauki medyczne
 • Mikrobiologia
 • Biologia molekularna
 • Genetyka molekularna
 • Neurosciences
 • Farmakologia
 • Nauki fizjologiczne

122313_pexels-photo-356040.jpeg

Podstawy kursu

Dundee oferuje kompleksowy i elastyczny pakiet kursów ekonomicznych Honors, oferujący zarówno opcje magisterskie, jak i licencjackie z trzech głównych Pathways

 • Ekonomia
 • Ekonomia finansowa
 • Ekonomia biznesu z marketingiem

Każda z tych Pathways może być podejmowana osobno jako Pojedyncze Wyróżnienia lub z jednym z zakresów tematów określonych poniżej jako Wspólne Wyróżnienia.

Kursy magisterskie i licencjackie z ekonomii koncentrują się w szczególności na wyzwaniach makroekonomicznych gospodarek krajowych, regionalnych i globalnych oraz na zachowaniach mikroekonomicznych ludzi i przedsiębiorstw. Dyplom ekonomiczny jest doskonałym fundamentem dla Twojej kariery jako ekonomisty, ale oferuje również możliwość skorzystania z różnorodnych możliwości zarabiania.

Kursy ekonomii finansowej łączą podstawowe umiejętności ekonomiczne z aktualnymi i szybko zmieniającymi się teoriami dotyczącymi rynków finansowych. Zapewniają wiedzę i techniki potrzebne do bardziej wyspecjalizowanych karier zorientowanych ilościowo w dziedzinie ekonomii finansowej, badań i prognoz lub przyszłości w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, finansów, bankowości i rachunkowości.

Dzięki naszym kursom ekonomiki biznesu z marketingiem rozwiniesz swoją wiedzę na temat teorii, analizy i zastosowania tego, w jaki sposób względy ekonomiczne kształtują nasz globalny świat biznesu. Zrozumiesz integralną rolę marketingu w dzisiejszym wielokanałowym środowisku i jak marketing pasuje do szerszego kontekstu organizacyjnego. Współczesne ukierunkowanie kursu przygotowuje Cię na przyszłość w biznesie lub marketingu

Szkocja była miejscem narodzin nowoczesnej ekonomii, ale zawód jest teraz prawdziwie międzynarodowy. Nasi pracownicy posiadają kwalifikacje z głównych uniwersytetów na całym świecie, publikują badania w wiodących czasopismach międzynarodowych i regularnie prezentują pracę na międzynarodowych konferencjach. Wszystkie trzy Pathways koncentrują się na badaniach ekonomii stosowanej, więc nasze moduły są ściśle powiązane ze współczesnymi zagadnieniami ekonomicznymi, finansowymi i biznesowymi. Ta aktualność pozwala wybrać kombinację tematów, które odpowiadają Twoim ambicjom w szybko zmieniającym się świecie.

Wszyscy studenci ekonomii zostaną powitani w naszym Towarzystwie Biznesowym, które organizuje kalendarz imprez, coroczne prezentacje balowe i prezentacje kariery z instytucji takich jak Government Economic Service, Scottish Executive, Bank of England itp.

Opłaty

Opłaty, które płacisz będą zależeć od twojego statusu opłaty. Twój status opłaty jest ustalany przez nas na podstawie informacji podanych w zgłoszeniu.

 • Szkoci i studenci z UE: Opłaty za przyjęcie we wrześniu 2019 r. Zostaną potwierdzone przez rząd Szkocji na początku 2019 r.
 • Reszta studentów z Wielkiej Brytanii: Opłaty za wstęp na wrzesień 2019 r. Podlegają potwierdzeniu przez rząd Wielkiej Brytanii i zostaną opublikowane po potwierdzeniu.
 • Studenci zagraniczni (spoza UE): 16 450 £ na rok studiów

Nauczanie i ocena122300_notes-macbook-study-conference.jpg

Nasze podejście wprowadza Cię w nowoczesne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów ważne dla zawodowych ekonomistów i szerszej społeczności biznesowej. Dowiesz się od ekspertów w swoich dziedzinach, którzy nauczą Cię współczesnych zagadnień ekonomicznych z perspektywy stosowanej.

Jak będziesz się uczyć

Na poziomach 1 i 2 nauczanie odbywa się początkowo poprzez kombinację wykładów i ćwiczeń. Są one kontynuowane na poziomach 3 i 4, uzupełnione warsztatami i sesjami z laboratorium komputerowego. Coraz częściej będziesz musiał podjąć ukierunkowane, niezależne studia, aby poszerzyć i pogłębić zrozumienie zagadnień omawianych na kursach.

Dyplom z wyróżnieniem zwykle trwa cztery lata, w pełnym wymiarze godzin. Studiujesz poziomy 1-4, jak opisano poniżej. Możesz uczyć się przez większość lat z wyróżnieniem w ciągu trzech lat, jeśli masz wymagane stopnie i przedmioty wymienione w sekcji Wymagania wstępne. Skróci to czas nauki o rok, umożliwiając wcześniejsze rozpoczęcie pracy i zarabianie.

Jak zostaniesz oceniony

Eseje, ćwiczenia problemowe, studia przypadków, prezentacje i projekty grupowe odgrywają rolę w ocenie, a wraz z wynikami egzaminów stanowią podstawę do końcowej oceny.

Co będziesz studiować

Twój program w pierwszym i drugim roku wprowadza Cię w podstawowe koncepcje i modele ekonomiczne oraz daje możliwość zastosowania ich do szeregu współczesnych problemów. Program nauczania w 1 i 2 roku jest wspólny dla wszystkich stopni ekonomii. Następnie, w trzecim i czwartym roku, możesz kontynuować naukę na głównym kierunku ekonomii lub kontynuować bardziej specjalistyczny program z ekonomii finansowej lub ekonomii biznesowej z marketingiem. Można je łączyć ze wspólnym dyplomem z szerokim zakresem tematów z zakresu sztuki i nauk społecznych.

University of Dundee

 • TEF Gold Award w 2017 Teaching Excellence Framework (TEF) - najwyższa możliwa ocena
 • Jeden z 30 najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii: The Times / Sunday Times Good University Guide 2019 i The Guardian University Guide 2019
 • 1. miejsce w Szkocji: 1. miejsce w Szkocji, 8. miejsce w Wielkiej Brytanii i 22. miejsce na świecie (ranking Times Higher Education Golden Age University 2018)
 • 2 miejsce w Szkocji za doświadczenie studenckie (National Student Survey 2018)
 • 1 miejsce w Szkocji pod względem zadowolenia studentów: 1 miejsce w Szkocji, 3 miejsce w Wielkiej Brytanii i 7 miejsce na świecie pod względem ogólnej średniej satysfakcji studentów (Międzynarodowy Barometr Studentów, jesień 2017 r.)
 • 8 miejsce w Wielkiej Brytanii za doświadczenie studenckie (National Student Survey 2018)
 • Wysokie zatrudnienie wśród absolwentów: 96,4% absolwentów Dundee jest w pracy lub kontynuuje naukę 6 miesięcy po ukończeniu studiów (badanie miejsca przeznaczenia dla absolwentów, sierpień 2018 r.)
 • Najwyższy ranking Stowarzyszenie studentów: DUSA (Dundee University Student Association) najwyższy w Szkocji i 8 miejsce w Wielkiej Brytanii (National Student Survey 2018).
 • Wiodące światowe badania: 76% badań sklasyfikowanych jako wiodące na świecie lub o międzynarodowej renomie w najnowszym REF w 2014 r. Oraz uniwersytet nr 1 w Wielkiej Brytanii w dziedzinie nauk biologicznych
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Ulearn has partnered with over 100 Universities in UK, USA and Canada. The Ulearn Universe includes prestigious Universities across the UK, offering hundreds of courses, including the most sought afte ... Czytaj więcej

Ulearn has partnered with over 100 Universities in UK, USA and Canada. The Ulearn Universe includes prestigious Universities across the UK, offering hundreds of courses, including the most sought after, career-focused courses, panning through the most popular domains. Pokaż mniej
Halifax , Birmingham , Londyńska dzielnica Ealing , Manchester , Dundee , Royal Borough of Greenwich , Gillingham , Dziedziniec , Birmingham , Twickenham , Leicester , Coventry + 11 Więcej Mniej