BSc (Hons) Nauki biomedyczne ze zdrowiem, ćwiczenia

Cardiff Metropolitan University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSc (Hons) Nauki biomedyczne ze zdrowiem, ćwiczenia

Cardiff Metropolitan University

Przegląd kursu

Profesjonalnie akredytowane BSc Biomedical Sciences (Health, Exercise

Nacisk kładziony jest na rolę, jaką ćwiczenia, promocja zdrowia i żywienie przyczyniają się do tego celu. Kurs obejmuje szereg podstawowych modułów opartych na nauce w zakresie fizjologii człowieka, żywienia, biochemii i psychologii.

Ten kurs jest akredytowany przez Royal Society of Biology w celu spełnienia części wymagań akademickich i doświadczenia dla Członka i Chartered Biologist (CBiol).

Wspólny pierwszy rok
Należy pamiętać, że BSc Biomedical Science i BSc (Hons) Biomedical Sciences ze zdrowiem, ćwiczenia

Uczenie się

Strategie uczenia się i nauczania obejmują tradycyjne sesje szkoleniowe z wykładami, uzupełnione samouczkami i sesjami praktycznymi. Studenci mają również dostęp do sesji warsztatów "lunchowych" w porze dziennej w biochemii i fizjologii. Program nauczania jest wspierany i informowany przez działalność badawczą pracowników akademickich.

Możliwość zatrudnienia

Ten wyjątkowy i ekscytujący kurs ma umożliwić absolwentom pełne wykorzystanie zatrudnienia w wielu dziedzinach. W sektorze zdrowia i fitness panuje dynamiczna koniunktura, a pomyślne ukończenie tego programu studiów powinno zapewnić różnorodne kariery w takich dziedzinach, jak branża sportowa i rekreacyjna, krajowa służba zdrowia, krajowe rady sportowe i sportowe krajowe organy zarządzające.

Absolwenci będą również dobrze wykwalifikowani do kariery w branży farmaceutycznej, spożywczej i napojów. Możliwości dalszych studiów są doskonałe i obejmują inne studia związane ze zdrowiem i wyższe stopnie naukowe (magistra i doktora).

Szkoła Nauk o Zdrowiu w Cardiff ma doskonałe powiązania ze wszystkimi odpowiednimi sektorami związanymi z naukami o zdrowiu. Wielu pracowników realizuje "nowatorskie" inicjatywy badawcze we współpracy z instytucjami, w tym z Cambridge University Department of Clinical Pharmacology, Cardiff University Medical School, walijską szkołą farmacji, University of Bath i Institute for Sports Nutrition.

Program ten został akredytowany przez Royal Society of Biology po niezależnej i rygorystycznej ocenie. Akredytowane programy studiów zawierają solidne podstawy naukowe w zakresie wiedzy biologicznej i kluczowych umiejętności oraz przygotowują absolwentów do zaspokajania potrzeb pracodawców. Kryteria akredytacji wymagają udowodnienia, że absolwenci akredytowanych programów spełniają określone zestawy efektów uczenia się, w tym wiedzę przedmiotową, umiejętności techniczne i umiejętności zbywalne.

Wymagania wstępne

Droga fundacji:

Kandydaci powinni zwykle mieć pięć egzaminów GCSE, w tym język angielski (lub walijski pierwszy język), matematyka * i nauka w klasie C lub powyżej / stopień 4 lub wyższy (w przypadku kandydatów posiadających niedawno zreformowane egzaminy GCSE w Anglii) oraz jeden z następujących elementów:

  • 56 punktów z co najmniej 2 kwalifikacji na poziomie A lub ich odpowiednika w odpowiedniej normie dla wejścia do szkolnictwa wyższego w roku 1, ale w dziedzinach, które nie spełniają wymagań wstępnych dla ich zamierzonego programu studiów licencjackich.
  • 56 punktów z co najmniej 2 kwalifikacji na poziomie A lub ich odpowiednika w przedmiotach odpowiednich dla ich zamierzonego programu studiów licencjackich, ale według standardu, który nie spełnia wymagań wstępnych do szkolnictwa wyższego w roku 1.

Przyszli studenci, którzy nie spełniają powyższych kryteriów, mogą być rozpatrywani indywidualnie i mogą zostać zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wymagań wejścia lub jeśli twoja kwalifikacja nie znajduje się na liście, skontaktuj się z rekrutacją lub skorzystaj z Wyszukiwania kursu UCAS. Więcej informacji na temat naszych wymagań wstępnych, w tym kwalifikacji z UE można znaleźć klikając tutaj.

Stopień:

Wnioskodawcy powinni mieć pięć egzaminów GCSE, w tym język angielski (lub walijski pierwszy język), matematyka * i nauka w klasie C lub wyższej / stopień 4 lub wyższy (w przypadku kandydatów posiadających niedawno zreformowane egzaminy GCSE w Anglii) plus 112 punktów z co najmniej dwóch poziomów A (lub odpowiednik).

Typowe oferty mogą obejmować:

  • 112 punktów z co najmniej dwóch poziomów A, aby uwzględnić stopnie CC w biologii i równoważną naukę; Welsh Baccalaureate Advanced Diploma za trzeci przedmiot (równoważne nauki obejmują chemię, fizykę, psychologię, IT, matematykę, technologię żywności, naukę o środowisku lub geografię)
  • RQF BTEC National Extended Diploma / Cambridge Technical Extended Diploma DMM in Applied Science

  • 112 punktów od co najmniej dwóch Szkockich Zaawansowanych Wyższych, aby zaliczyć stopnie DD w biologii i równoważną naukę (w tym chemię, fizykę, psychologię, informatykę, matematykę, technologię żywności, naukę o środowisku lub geografię)
  • 112 punktów z Irish Leaving Certificate at Highers na 2 poziomy H2 w biologii i równoważną naukę (w tym chemia, fizyka, psychologia, IT, matematyka, technologia żywności, ochrona środowiska lub geografia). Osoby o wyższym poziomie uznane za tylko o klasie minimalnej H4
  • 112 punktów z dyplomu dostępu do szkolnictwa wyższego w temacie naukowym obejmującym odpowiednią biologię

Lub Fundacja Cardiff Metropolitan University prowadząca do BSc Health Sciences

* W przypadku kandydatów na Walijczyków, którzy zajmują się zreformowaną Matematyką GCSE, przyjmujemy matematykę GCSE lub Matematykę - Numerację .

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 10, 2019
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
12,000 GBP
Locations
Wielka Brytania - Cardiff, Wales
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Cardiff, Wales
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą