Przegląd kursu

Profesjonalnie akredytowane BSc Biomedical Sciences (Health, Exercise

Nacisk kładziony jest na rolę, jaką ćwiczenia, promocja zdrowia i żywienie przyczyniają się do tego celu. Kurs obejmuje szereg podstawowych modułów opartych na nauce w zakresie fizjologii człowieka, żywienia, biochemii i psychologii.

Ten kurs jest akredytowany przez Royal Society of Biology w celu spełnienia części wymagań akademickich i doświadczenia dla Członka i Chartered Biologist (CBiol).

Wspólny pierwszy rok
Należy pamiętać, że BSc Biomedical Science i BSc (Hons) Biomedical Sciences ze zdrowiem, ćwiczenia

Uczenie się

Strategie uczenia się i nauczania obejmują tradycyjne sesje szkoleniowe z wykładami, uzupełnione samouczkami i sesjami praktycznymi. Studenci mają również dostęp do sesji warsztatów "lunchowych" w porze dziennej w biochemii i fizjologii. Program nauczania jest wspierany i informowany przez działalność badawczą pracowników akademickich.

Możliwość zatrudnienia

Ten wyjątkowy i ekscytujący kurs ma umożliwić absolwentom pełne wykorzystanie zatrudnienia w wielu dziedzinach. W sektorze zdrowia i fitness panuje dynamiczna koniunktura, a pomyślne ukończenie tego programu studiów powinno zapewnić różnorodne kariery w takich dziedzinach, jak branża sportowa i rekreacyjna, krajowa służba zdrowia, krajowe rady sportowe i sportowe krajowe organy zarządzające.

Absolwenci będą również dobrze wykwalifikowani do kariery w branży farmaceutycznej, spożywczej i napojów. Możliwości dalszych studiów są doskonałe i obejmują inne studia związane ze zdrowiem i wyższe stopnie naukowe (magistra i doktora).

Szkoła Nauk o Zdrowiu w Cardiff ma doskonałe powiązania ze wszystkimi odpowiednimi sektorami związanymi z naukami o zdrowiu. Wielu pracowników realizuje "nowatorskie" inicjatywy badawcze we współpracy z instytucjami, w tym z Cambridge University Department of Clinical Pharmacology, Cardiff University Medical School, walijską szkołą farmacji, University of Bath i Institute for Sports Nutrition.

Program ten został akredytowany przez Royal Society of Biology po niezależnej i rygorystycznej ocenie. Akredytowane programy studiów zawierają solidne podstawy naukowe w zakresie wiedzy biologicznej i kluczowych umiejętności oraz przygotowują absolwentów do zaspokajania potrzeb pracodawców. Kryteria akredytacji wymagają udowodnienia, że absolwenci akredytowanych programów spełniają określone zestawy efektów uczenia się, w tym wiedzę przedmiotową, umiejętności techniczne i umiejętności zbywalne.

Wymagania wstępne

Droga fundacji:

Kandydaci powinni zwykle mieć pięć egzaminów GCSE, w tym język angielski (lub walijski pierwszy język), matematyka * i nauka w klasie C lub powyżej / stopień 4 lub wyższy (w przypadku kandydatów posiadających niedawno zreformowane egzaminy GCSE w Anglii) oraz jeden z następujących elementów:

  • 56 punktów z co najmniej 2 kwalifikacji na poziomie A lub ich odpowiednika w odpowiedniej normie dla wejścia do szkolnictwa wyższego w roku 1, ale w dziedzinach, które nie spełniają wymagań wstępnych dla ich zamierzonego programu studiów licencjackich.
  • 56 punktów z co najmniej 2 kwalifikacji na poziomie A lub ich odpowiednika w przedmiotach odpowiednich dla ich zamierzonego programu studiów licencjackich, ale według standardu, który nie spełnia wymagań wstępnych do szkolnictwa wyższego w roku 1.

Przyszli studenci, którzy nie spełniają powyższych kryteriów, mogą być rozpatrywani indywidualnie i mogą zostać zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wymagań wejścia lub jeśli twoja kwalifikacja nie znajduje się na liście, skontaktuj się z rekrutacją lub skorzystaj z Wyszukiwania kursu UCAS. Więcej informacji na temat naszych wymagań wstępnych, w tym kwalifikacji z UE można znaleźć klikając tutaj.

Stopień:

Wnioskodawcy powinni mieć pięć egzaminów GCSE, w tym język angielski (lub walijski pierwszy język), matematyka * i nauka w klasie C lub wyższej / stopień 4 lub wyższy (w przypadku kandydatów posiadających niedawno zreformowane egzaminy GCSE w Anglii) plus 112 punktów z co najmniej dwóch poziomów A (lub odpowiednik).

Typowe oferty mogą obejmować:

  • 112 punktów z co najmniej dwóch poziomów A, aby uwzględnić stopnie CC w biologii i równoważną naukę; Welsh Baccalaureate Advanced Diploma za trzeci przedmiot (równoważne nauki obejmują chemię, fizykę, psychologię, IT, matematykę, technologię żywności, naukę o środowisku lub geografię)
  • RQF BTEC National Extended Diploma / Cambridge Technical Extended Diploma DMM in Applied Science

  • 112 punktów od co najmniej dwóch Szkockich Zaawansowanych Wyższych, aby zaliczyć stopnie DD w biologii i równoważną naukę (w tym chemię, fizykę, psychologię, informatykę, matematykę, technologię żywności, naukę o środowisku lub geografię)
  • 112 punktów z Irish Leaving Certificate at Highers na 2 poziomy H2 w biologii i równoważną naukę (w tym chemia, fizyka, psychologia, IT, matematyka, technologia żywności, ochrona środowiska lub geografia). Osoby o wyższym poziomie uznane za tylko o klasie minimalnej H4
  • 112 punktów z dyplomu dostępu do szkolnictwa wyższego w temacie naukowym obejmującym odpowiednią biologię

Lub Fundacja Cardiff Metropolitan University prowadząca do BSc Health Sciences

* W przypadku kandydatów na Walijczyków, którzy zajmują się zreformowaną Matematyką GCSE, przyjmujemy matematykę GCSE lub Matematykę - Numerację .

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 17 więcej kursów w Cardiff Metropolitan University »

Ostatnia aktualizacja January 10, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
3 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
12,000 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa