Read the Official Description

Zakończenie programu ziołowy stopień nauki Bastyr University kształci specjalistów, którzy mogą odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów medycyny ziołowych. Poprzez studia z zielarzy magisterskich, studenci zobowiązują gruntowną i naukowo rygorystyczne wykształcenie. Absolwenci zakończyć program w ciągu dwóch lat i są przygotowane do wejścia na boisko, produkty ziołowe bezpośrednio rozpocząć pracę jako botanicznych ekspertów medycyny lub dalszego kształcenia w dziedzinach pokrewnych.

Jesteśmy bardziej niż "szkoły ziołowego", a to jest więcej niż "program ziołowym." Stopień tego licencjata jest pierwszym tego rodzaju mają być oferowane w akredytowanej uczelni w Stanach Zjednoczonych. Program wyposaża uczniów zarówno z wiedzy naukowej i wieloaspektowy, osobistego zrozumienia roślin, umożliwiając im wypełnić lukę pomiędzy tradycyjnym ziołolecznictwie i nowoczesnej nauki.

Zioła studiować w środowisku akademickim

Program nauczania Program, ułatwione dzięki naszej Szkoły Naturopathic Medycyny i Zakładu Medycyny Botanicznego, obejmuje takie obszary badawcze jak:

 • Botaniczna identyfikacja ziół leczniczych
 • Zapobieganie chorobom i utrzymanie zdrowia pomocą ziół leczniczych
 • Nauka uprawiać zioła
 • Kulturowych, historycznych, społeczno-politycznych i gospodarczych perspektyw na medycynie botanicznego
 • Ziołowy produkcji i kontroli jakości

W przeszłości, zielarzy były albo samoukiem lub przeszkolonych w ramach programów świadectwa lub praktyki. Program ten daje bardzo potrzebnych poświadczenia akademickiego dziedzinie jednocześnie oferując tradycyjne, całościowe badanie ziół. Program zapewnia studentom z głębokiego fundamentu w obecnych metod badawczych, przygotowując je do bezpośredniego zatrudnienia jako zielarza w dziedzinie produktów ziołowych.

Ziołowe Funkcje programu

 • Bastyr University 51-hektarowy kampus - ustawione obok 316-hektarowej św Edward State Park - to idealny zewnątrz klasie na studia roślin przez cały sezon. W parku znajduje się kilometrami leśnych wędrówek, bieganie i ścieżek rowerowych i oferuje wiele możliwości do nauki przyrody.
 • Wydział Expert w połączeniu z silnym akademickiego programu doradczego.
 • Hands-on program wyposaża uczniów w umiejętności rzeczywistych w ocenie i utrzymywaniu kontroli jakości zioła, przygotowując absolwentów do bezpośredniego zatrudnienia w dziedzinie produktów ziołowych.
 • A 44-godzin praktyka pomaga uczniom przejście z ufnością do siły roboczej, zapewniając cenne interfejs z ziołowych producentów, hodowców, wildcrafting ekspertów, praktyków i naukowców.
 • Bastyr Medicinal Herb Garden oferuje ponad 350 gatunków zachodnich i chińskich ziół. W ogrodzie pozwala studentom uczyć się uprawiać zioła przez cały rok, zbiorów ziół do nauki w klasie lub do wytwarzania preparatów ziołowych oraz spełniają odpowiednie godziny pracy-study.
 • Znajdujący się na terenie kampusu lab zioło pozwala uczniom doskonalić swoje umiejętności w Medycynie tworzenia.
 • Innowacyjne zajęcia takie jak Północno Zioła i ziół i żywności.
 • Lato na zewnątrz do wyboru opcji za granicą i badań obejmują: Cascade Herb Experience Wyspa Herb Experience dwutygodniowy medycynie we Włoszech doświadczenia zanurzenia oraz Medycynie podróż całej Oregon, między innymi.
Program taught in:
Język angielski

See 7 more programs offered by Bastyr University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
26,523 USD
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline