Read the Official Description

Ćwiczenia i żywienie są integralną częścią dobrego zdrowia. W programie nauka odżywianie i ćwiczenia stopni, nauczysz się łączyć odżywiania na całe żywności z doświadczeniem w nauce ćwiczeń i holistycznego zdrowia. Będziesz budować dogłębną wiedzę z zakresu fizjologii organizmu i mechaniki, a także zrozumienie samopoczucia ciała i umysłu i roli żywienia w zdrowiu.

Zdobywając głębokie zrozumienie wpływu właściwego odżywiania i aktywności fizycznej na zdrowie i dobre samopoczucie, absolwentów tego programu są gotowe służyć w wielu ról na czele nowego zdrowia paradygmatu - taki, który kładzie nacisk na zapobieganie i dobrego samopoczucia.

Opis programu

  • Nowoczesne szkolenia Wyposażenie - Uczniowie rozwijają umiejętności w zakresie wykonywania testów i badań w pełni wyposażonym laboratorium nauki ćwiczeń. Nasz nowoczesny odżywiania na całe jedzenie kuchnia oferuje studentom miejsce do rozwijania umiejętności kulinarne i rozumienie pojęć żywieniowych.
  • Praktyczne doświadczenie - Bastyr opracował relacje z obszaru centrów medycznych, klinik medycyny sportowej i klubach sportowych, gdzie uczniowie mogą zdobyć praktyczne doświadczenie w pracy.
  • Wysoko wykwalifikowana wydziału połączeniu z małej klasy rozmiarach i silnego programu doradczego.
  • Dobrze zaokrąglone podejście - Program nauczania obejmuje kursy w dziedzinie fizjologii ćwiczeń i biomechaniki, nauk podstawowych, żywienia i psychologii zdrowia, z których wszystkie uprawiać solidny, dopracowany rozumienie zdrowia i dobrego samopoczucia.
  • Żyzne Learning Environment - Bastyr jest 51-hektarowy kampus i przyległych 316 akrów w Saint Edward State Park oferują sportowych pól i mile wędrówki, bieganie i rowerowych, a także dostęp do jeziora Washington.
  • Całość Fakultety - Różnorodność klas i klubów pozwalają na eksplorację szerokiego zakresu usług zdrowotnych i fitness, w tym jogę, tai chi, Hapkido, taniec brzucha i aikido.
Program taught in:
Język angielski

See 7 more programs offered by Bastyr University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
26,523 USD
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline