Dlaczego kinezjologia?

Od pierwszego roku zakochałem się w moich doświadczeniach jako studenta kinezjologii.

Po pierwsze, moi profesorowie KNS są pasjonatami i wiedzą na ten temat. Nie tylko nauczyli mnie materiału, ale także cennego zastosowania tych koncepcji w realnym świecie.

Ponadto dołączyłem do klubu KNS, stając się koordynatorem wydarzeń i prezesem odpowiednio w drugim i trzecim roku. Jako oficer, moi rówieśnicy i ja budowaliśmy kontakty z profesjonalistami KNS poprzez wydarzenia sieciowe, uczestniczyliśmy w pracach społecznych - takich jak Olimpiada Specjalna - i rozwijaliśmy się jako osoby, aby zoptymalizować nasz sukces po Whittier.

Nigdy nie brakowało mi niesamowitych możliwości w Whittier. Wstąpiłem do Bractwa Honorowego Phi Epsilon Kappa, zgłosiłem się na ochotnika do czterech ośrodków fizjoterapii i zostałem asystentem i nauczycielem na kursie Motor Learning and Control. Podobało mi się również zastosowanie tego, czego nauczyłem się w klasie, w realnym świecie: nauczenie programu ćwiczeń dla osób starszych w celu zmniejszenia ryzyka upadków.

Wszystkie te możliwości rozwoju jako lidera i zastosowania materiału, którego nauczyłem się w klasie, do rzeczywistych sytuacji, przyczyniły się do tego, że stałem się odnoszącym sukcesy przyszłym pedagogiem fizycznym.

- Katrina Wong

Major kinezjologii

O kinezjologii

Niezależnie od tego, czy interesujesz się fizykoterapią, zarządzaniem sportem, poradnictwem żywieniowym czy coachingiem, kinezjologia - jedna z najpopularniejszych specjalizacji na kampusie Whittier College - zapewnia krytyczne szkolenia dla niektórych najbardziej poszukiwanych zawodów.

KNS ma wybitny program licencjacki, który nieustannie rzuca wyzwanie uczniom do tworzenia powiązań między ramami teoretycznymi a praktycznymi zastosowaniami w badaniach nad ludzkim ruchem i nauką o ćwiczeniach.

Nasz dynamiczny wydział poświęcony jest nauczaniu i angażowaniu uczniów w proces uczenia się zarówno w klasie, jak i poza nią. Profesorowie KNS wiedzą, że kluczowym elementem ostatecznego sukcesu ich uczniów jest praktyczne doświadczenie. W związku z tym studenci KNS równie chętnie znajdą się w klasie lub w laboratorium sportowym, jak uczą klasę WF w pobliskim ośrodku lub uczą się w lokalnej franczyzie sportowej.

W Whittier

Kinezjologia jest badaniem ruchu ludzkiego, który obejmuje dyscypliny naukowe Anatomii Ruchu, Biomechaniki, Nauki Motorycznej

Studenci mogą być mniej lub bardziej zaawansowani w kinezjologii bez nacisku lub specjalizacji z naciskiem na terapię przed-fizyczną lub zarządzanie sportem.

Osoby pragnące uzyskać referencje do nauczania wychowania fizycznego powinny wziąć udział w kursach z kinezjologii i edukacji, zanim zasiądą do egzaminów CSET dla jednego przedmiotu.

Studenci z dyplomem z kinezjologii często kontynuują dalsze szkolenie zawodowe w zakresie fizykoterapii lub studiów podyplomowych w zakresie ćwiczeń fizycznych, zarządzania sportem oraz biomechaniki i uczenia się motorycznego.

Zachęca się stażystów i pracowników terenowych do zdobycia praktycznego doświadczenia w przyszłych celach absolwentów lub zawodowych.

Odkrycie w KNS

Zarówno w klasie, jak i poza nią, specjaliści kinezjologii mają niezwykłe możliwości, aby dowiedzieć się więcej o swojej dynamicznej dziedzinie.

Poznawanie sanktuariów sportowych LA

David Moreno, siedząc w autobusie w drodze do LA Coliseum, był podekscytowany widokiem znanego stadionu w zupełnie nowym świetle.

To tam wybuchły niezliczone starcia w college'u. To był dom ładowników, najeźdźców i baranów. To tam, gdzie Dodgers wygrał World Series 1959. To tam odbywały się Igrzyska Olimpijskie - dwa razy, coś, czego nie może zdobyć żaden inny stadion. W 2028 roku stanie się jedynym stadionem na świecie, który będzie gospodarzem Igrzysk Olimpijskich trzy razy. Ale w czwartek pod koniec stycznia Koloseum było klasą Davida.

W Associate Professor of Kinesiology kurs Kathy Barlow, Great Sports Shrines of LA, około dwóch tuzinów studentów Whittier College poznało tajniki branży, odwiedzając wiele wspaniałych obiektów sportowych wokół Whittier, w tym dom LA Galaxy i siedziba konferencji Big West, by wymienić tylko kilka.

Kurs narażał studentów na szeroką gamę możliwości kariery w zarządzaniu sportem, od komunikacji po sprzedaż, od kontaktów społecznych po zarządzanie wydarzeniami. Dzięki kursowi Barlowa, jednej z unikalnych zajęć oferowanych podczas JanTerm Whittiera, uczniowie poznają miejsca i wybrali mózgi profesjonalistów, którzy tam pracują - w tym absolwentów Whittier College .

Empathy and Insight through Robotics

Z robotycznym ramieniem, które 3D drukuje na kampusie, Danica Cooley pomaga fizjoterapeutom - które planuje - zrozumieć, jak najlepiej wyposażyć swoich pacjentów.

Ramię Danica jest nazywane protezą mioelektryczną, która wykorzystuje sygnały mięśniowe do sterowania urządzeniem. Z pomocą absolwenta informatyki przy pisaniu kodu sterującego ramieniem, Danica z powodzeniem zaprogramowała ramię, aby reagować na jej ruchy.

„To było szalone, trochę jak twoje dziecko, kiedy oglądasz je po raz pierwszy” - powiedziała Danica. „To trochę dramatyczne, ale tak się czuliśmy”.

Danica zaprosiła ludzi do przetestowania nowo wybitego robotycznego ramienia, aby zobaczyć, kto wykazał „zachowanie eksploracyjne”. Czy wypróbowali nowe gesty z własnej inicjatywy? I jak szybko nauczyli się robić te wszystkie rzeczy? Danica i jej profesor, Joshua Haworth, nadal analizują dane ze swoich badań i mają nadzieję odkryć rodzaj pacjenta, który byłby bardziej skłonny do użycia kończyny mioelektrycznej. Ich odkrycia mogą również pomóc inżynierom zaprojektować lepszy produkt.

Po ukończeniu studiów Danica planuje ukończyć szkołę fizykoterapii, z naciskiem na protetykę i ortezę.

„To jest miejsce, w którym zmierza nasz świat i fajnie byłoby zintegrować to więcej”, powiedziała.

Zajęcia PE

Profesorowie KNS wiedzą, że kluczowym elementem ostatecznego sukcesu ich uczniów jest praktyczne doświadczenie. W związku z tym studenci mogą równie dobrze znaleźć się w laboratorium sportowym, jak uczą lekcji WF w pobliskiej szkole podstawowej.

Uczniowie ćwiczą koncepcje wyuczone w klasie, prowadząc dynamiczne lekcje poza kampusem, dzięki prowadzonemu przez profesorów projekcie uczenia się usług. Zajęcia zapewniają nieocenione możliwości etycznego badania zachowań dzieci, od diet szkolnych po media i wpływ rodziców na ich kondycję. Oprócz uzyskania głębszego zrozumienia teorii ćwiczeń, uczniowie uczą się wiele na temat nauczania, pracy zespołowej i uczenia się usług.

„Połączenie wykładów, ćwiczeń praktycznych z kolegami z klasy, a następnie natychmiastowe zastosowanie z prawdziwymi piątymi rówieśnikami zapewniło niezwykle wyjątkową okazję do nauki, która zaowocowała ogromnym zrozumieniem nauczania i służby” - powiedziała Katie Back.

Laboratorium Ruchu

Laboratorium Ruchu Fundacji Yao Yuan Sze to innowacyjna przestrzeń, w której studenci badają dynamikę ruchu fizycznego w odniesieniu do zdrowia i dobrego samopoczucia. Znajduje się na parterze nowo wyremontowanej Science

Jednym z przykładów wykorzystania laboratorium jest projekt ruchowy Bailey Russ i Frankie Capraro, który położył podwaliny pod program Xbox, który może zmienić sposób, w jaki pacjenci fizykoterapii wracają do domu.

Bailey i Frankie opracowali symulację terapii, połączyli program zarówno z kamerą Xbox Kinect, jak i oddzielnym systemem przechwytywania ruchu w laboratorium, i wykorzystali je do zbierania danych o ruchu uczestników badania.

Projekt był ekscytującą okazją dla Baileya do połączenia badań kinezjologicznych z kodowaniem. Gdy planuje studia magisterskie, ma nadzieję kontynuować badania nad korzyściami płynącymi z połączenia fizykoterapii i wirtualnego świata.

Hands-On Learning w KNS

Poprzez Whittier College studenci kinezjologii mogą znaleźć niesamowite możliwości rozwoju zawodowego.

Rosnąca zdrowsza przyszłość

Jako student kinezjologii Jordan Carter rozumiał znaczenie żywienia i odkrył nowe sposoby poprawy zdrowia ludzi. Jordan, który niedawno ukończył studia, chce wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie, aby wzmocnić słabsze społeczności poprzez miejskie ogrodnictwo, edukację żywieniową, program fitness i możliwości zatrudnienia.

Poprzez stypendium Yao Yuan Sze miał okazję to zrobić przed ukończeniem studiów. Stypendium pozwoliło mu spędzić lato w Waszyngtonie, pracując z DC Greens jako szkolny stażysta i DC Central Kitchen jako lokalny stażysta żywności. Na podstawie tych doświadczeń Jordan wrócił do Whittier, aby pomóc w budowie szkolnego ogrodu i opracować program żywienia i ogrodnictwa w lokalnej szkole podstawowej.

Stypendium Yao Yuan Sze zapewnia studentom fundusze na ich drugim, młodszym lub starszym roku, aby mogli wziąć udział w nadzorowanym projekcie badawczym, a po zakończeniu letniego projektu badawczego otrzymają stypendium uzupełniające na semestr jesienny.

Studiować za granicą

Podróżuj po wielu krajach, wymiana kulturalna, zanurzenie w języku obcym, wyjątkowe przygody akademickie - to wszystko są cechy międzynarodowego doświadczenia w nauce.

Przez ostatnie 50 lat, zgodnie ze swoją misją przygotowania studentów do globalnego społeczeństwa i rozwijającego się miejsca pracy, Whittier College sponsorował możliwości studiowania za granicą, umieszczając wykwalifikowanych studentów w miejscach na pięciu kontynentach (lub na morzu) przez semestr, rok, lato , lub styczeń lub maj Termin międzynarodowego, akademickiego doświadczenia.

Podczas pobytu za granicą studenci Whittier mieli również możliwość odbycia międzynarodowych staży, prowadzenia i publikowania profesjonalnych badań oraz oferowania zagranicznej szkoły wyższej i możliwości pracy.

Studenci wszystkich dyscyplin mogą również uczestniczyć w dowolnych kursach za granicą prowadzonych przez wydział Whittier, które odbywają się podczas krótszych kursów JanTerm i MayTerm i mogą spełnić podstawowe, drobne i liberalne wymagania edukacyjne.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja June 26, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
84,924 USD
Roczne czesne (za 12-16 punktów za semestr)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa