HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Associate of Science jest stopień, który można zdobyć w ciągu około dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasowym. AS stopni skupić się na zapewnieniu studentom podstawową wiedzę muszą wejść na rynek pracy po ukończeniu studiów lub do przesyłania do czteroletniego college'u lub na uniwersytecie.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Kojarzy nauki w naukach o zdrowiu

Glendale Community College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Glendale

Po zakończeniu tego programu, uczniowie będą w stanie zidentyfikować struktur anatomicznych i opisać funkcje najważniejszych układów w organizmie człowieka; zostać przyjęte do programu opieki; i być dobrze przygotowane na kursy w ramach programu opieki lub 4-letniego programu uniwersyteckiego ich wyboru.

Associate Degree in Applied Science: asystenta medycznego (MA)

Mid Michigan College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Harrison Mount Pleasant + 1 więcej

Mid Michigan Community College Program Asystent medyczny oferuje studentom możliwość, aby stać się przez egzamin państwowy zarządzany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Asystentów medyczne. Ten egzamin jest podejmowana, gdy uczniowie są w ich zwieńczeniem asystenta medycznego oczywiście. Ukończenie tego egzaminu certyfikacyjnego pomoże MMCC MA Program Absolwenci wejść do środowiska opieki zdrowotnej z ufnością i kompetencji w zakresie umiejętności niezbędnych, aby stać skutecznej opieki zdrowotnej.

AS Nursing - tradycyjny utwór

Valencia College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 5 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Orlando

Program "Nursing Associate in Science (AS)" w Valencia College to dwuletni program, który przygotowuje Cię do rozpoczęcia specjalistycznej kariery w dziedzinie pielęgniarstwa. Ze względu na obecny niedobór wykwalifikowanych pielęgniarek, istnieją ogromne możliwości w zakresie pielęgniarstwa. Program akredytowany w Walencji jest jednym z najlepszych w przygotowywaniu mężczyzn i kobiet do kariery pielęgniarskiej, łącząc studentów bezpośrednio z sytuacjami, z jakimi stykają się dziś pielęgniarki. Program oferuje program nauczania w klasie wraz z rzeczywistymi doświadczeniami klinicznymi, aby pomóc pielęgniarkom w budowaniu umiejętności i pewności siebie. Program opieki Walencji w Walencji ma ograniczony dostęp, co oznacza, że ​​przyjęcie na studia nie oznacza akceptacji programu pielęgniarskiego. Studenci muszą składać podanie i być przyjętym do programu. Po zakończeniu programu będziesz przygotowany do przystąpienia do egzaminu z prawa do egzaminu państwowego, aby zostać zarejestrowaną pielęgniarką (RN).

Associates of Science in Health Studies

Bay State College
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Boston + 1 więcej

Wiedza jest najlepszym lekarstwem, gdy myślisz o przyszłości w opiece zdrowotnej. A program studiów podyplomowych Health Studies w Bay State College jest najlepszym rozwiązaniem do odkrywania, gdzie leżą twoje talenty w opiece zdrowotnej.

Współpracować w nauce, nauce dla zawodu medycznego

Delaware County Community College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 - 3 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Filadelfia

Program Science for Health Professions Program przeznaczony jest dla studentów planujących transfer i kontynuowanie edukacji w dziedzinie zdrowia pokrewnych lub premedykacji w innej instytucji.

Associate of Science in Health Information Technology

Benjamin Franklin Institute of Technology
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Boston

Przed apteką - Associate of Science

Henry Ford College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Detroit

Program Pre-Pharmacy - Associate of Science przygotowuje studentów zainteresowanych zostaniem farmaceutami do przeniesienia do 4-letniej instytucji. Kursy przedstawione w programie studiów zostały starannie wybrane przy użyciu podstawowych wymagań wstępnych do wielu programów aptecznych jako przewodnika.

Associate Degree in Science - Kinesiology

Parkland College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone szampan

Kinesiology at Parkland College oferuje kilka specjalizacji transferu i Pathways certyfikacji. Przebiegem kursu do programu jest Wprowadzenie do kinezjologii (KIN 160), który bada wiele miejsc pracy objętych parasolem kinezjologicznym; użyj go, aby podjąć świadomą decyzję dotyczącą wymarzonej pracy i zaplanuj zajęcia, aby uzyskać kwalifikacje do ich uzyskania.

Jako stopień - ratownictwa medycznego

North Florida Community College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Madison

The North Florida programu Community College EMS oferuje kursy i szkolenia trzeba rozpocząć satysfakcjonującej kariery zawodowej w dziedzinie EMS. Używamy technologii state-of-the-art symulacji i szkoleń w-polu.

Współpracownik nauki w technologii układu krążenia

Santa Fe College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 semestry Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Gainesville

Technologia sercowo-naczyniowa jest specjalnością medyczną zajmującą się diagnozą kliniczną i leczeniem pacjentów z trzema najpoważniejszymi problemami zdrowotnymi w Stanach Zjednoczonych - chorobami serca, płuc i naczyń.

Współpracownik nauki w zakresie pielęgniarstwa

Polk State College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 semestry Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Bartow Lake Wales Lakeland Winter Haven + 3 więcej

Odkryj niezliczone ekscytujące możliwości na całym świecie jako pielęgniarka! Pielęgniarstwo jest cenionym, dynamiczny zawód, wymagający ciągłego uczenia się, zaangażowanie i współczucie. Zarejestrowane pielęgniarki zapewniają współczujący, kompleksową opiekę na podstawie wiedzy naukowej, zaawansowanej technologii i specjalistycznych umiejętności klinicznych w różnych ustawieniach.

Associate of Science / Associate of Applied Science in Nursing

Jefferson State Community College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 60 - 61 godziny Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Birmingham Pell City Clanton + 2 więcej

Witamy i dziękujemy za zainteresowanie zarejestrowanym programem opieki pielęgniarskiej Jefferson State Community College . Naszą misją jest przygotowanie studentów do wejścia na rynek pracy pielęgniarskiej ze stopniem pielęgniarskim na poziomie podstawowym.

Program tomografii komputerowej (CT)

Hillsborough Community College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 semestry Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Tampa

Obliczony na HCC tomografia Program oferuje studentom Certyfikat techniczny zaawansowane specjalizujące się w tomografii komputerowej. Badania naukowe i kliniczne przygotować technologów, aby zapewnić wysoką jakość opieki nad pacjentem oraz przeprowadzenie badań z wykorzystaniem urządzeń do przetwarzania obrazu, profesjonalną komunikację i zapewnienie jakości w planowanych i awaryjnych procedur.

Fizykoterapia stopień pokrewny

Kalamazoo Valley Community College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Kalamazoo

Aktualnie zapisani studenci powinni sprawdzić audyt swoich studiów nad stopniami, aby uzyskać szczegółowe informacje o kursie i programie. Uczniowie powinni również skonsultować się z doradcą lub doradcą w sprawie informacji specyficznych dla programu.

Współpracownik w naukach: zarejestrowany farmacja

Citrus College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Los Angeles

Celem programu jest edukacja pielęgniarstwa studentów na poziomie wejścia zarejestrowanych stanowisk pielęgniarskich w różnych placówkach służby zdrowia wielokulturowych w ramach wspólnoty.