HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Associate of Science jest stopień, który można zdobyć w ciągu około dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasowym. AS stopni skupić się na zapewnieniu studentom podstawową wiedzę muszą wejść na rynek pracy po ukończeniu studiów lub do przesyłania do czteroletniego college'u lub na uniwersytecie.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Kojarzy nauki w naukach o zdrowiu

Glendale Community College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Glendale

Po zakończeniu tego programu, uczniowie będą w stanie zidentyfikować struktur anatomicznych i opisać funkcje najważniejszych układów w organizmie człowieka; zostać przyjęte do programu opieki; i być dobrze przygotowane na kursy w ramach programu opieki lub 4-letniego programu uniwersyteckiego ich wyboru.

Associate of Science / Associate of Applied Science in Nursing

Jefferson State Community College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 60 - 61 godziny Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Birmingham Pell City Clanton + 2 więcej

Witamy i dziękujemy za zainteresowanie zarejestrowanym programem opieki pielęgniarskiej Jefferson State Community College . Naszą misją jest przygotowanie studentów do wejścia na rynek pracy pielęgniarskiej ze stopniem pielęgniarskim na poziomie podstawowym.

Associate Degree in Applied Science: asystenta medycznego (MA)

Mid Michigan College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Harrison Mount Pleasant + 1 więcej

Mid Michigan Community College Program Asystent medyczny oferuje studentom możliwość, aby stać się przez egzamin państwowy zarządzany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Asystentów medyczne. Ten egzamin jest podejmowana, gdy uczniowie są w ich zwieńczeniem asystenta medycznego oczywiście. Ukończenie tego egzaminu certyfikacyjnego pomoże MMCC MA Program Absolwenci wejść do środowiska opieki zdrowotnej z ufnością i kompetencji w zakresie umiejętności niezbędnych, aby stać skutecznej opieki zdrowotnej.

AS Nursing - tradycyjny utwór

Valencia College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 5 lat(a) Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Orlando

Program "Nursing Associate in Science (AS)" w Valencia College to dwuletni program, który przygotowuje Cię do rozpoczęcia specjalistycznej kariery w dziedzinie pielęgniarstwa. Ze względu na obecny niedobór wykwalifikowanych pielęgniarek, istnieją ogromne możliwości w zakresie pielęgniarstwa. Program akredytowany w Walencji jest jednym z najlepszych w przygotowywaniu mężczyzn i kobiet do kariery pielęgniarskiej, łącząc studentów bezpośrednio z sytuacjami, z jakimi stykają się dziś pielęgniarki. Program oferuje program nauczania w klasie wraz z rzeczywistymi doświadczeniami klinicznymi, aby pomóc pielęgniarkom w budowaniu umiejętności i pewności siebie. Program opieki Walencji w Walencji ma ograniczony dostęp, co oznacza, że ​​przyjęcie na studia nie oznacza akceptacji programu pielęgniarskiego. Studenci muszą składać podanie i być przyjętym do programu. Po zakończeniu programu będziesz przygotowany do przystąpienia do egzaminu z prawa do egzaminu państwowego, aby zostać zarejestrowaną pielęgniarką (RN).

Współpracować w nauce, nauce dla zawodu medycznego

Delaware County Community College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 - 3 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Philadelphia

Program Science for Health Professions Program przeznaczony jest dla studentów planujących transfer i kontynuowanie edukacji w dziedzinie zdrowia pokrewnych lub premedykacji w innej instytucji.

Associates of Science in Health Studies

Bay State College
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Boston + 1 więcej

Wiedza jest najlepszym lekarstwem, gdy myślisz o przyszłości w opiece zdrowotnej. A program studiów podyplomowych Health Studies w Bay State College jest najlepszym rozwiązaniem do odkrywania, gdzie leżą twoje talenty w opiece zdrowotnej.

Associate Degree in Science - Kinesiology

Parkland College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Champaign

Kinesiology at Parkland College oferuje kilka specjalizacji transferu i Pathways certyfikacji. Przebiegem kursu do programu jest Wprowadzenie do kinezjologii (KIN 160), który bada wiele miejsc pracy objętych parasolem kinezjologicznym; użyj go, aby podjąć świadomą decyzję dotyczącą wymarzonej pracy i zaplanuj zajęcia, aby uzyskać kwalifikacje do ich uzyskania.

Pre-pharmacy - współpracownik nauki

Henry Ford College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Detroit

Program przygotowuje studentów zainteresowany farmaceutów do transferu do instytucji 4 lat. Kursy nakreślone w programie studiów zostały starannie wybrane z wykorzystaniem podstawowych wymagań wstępnych dla szeregu programów aptecznych jako przewodnika. Zapewnia studentom solidne podstawy, stosując zestaw starannie wybranych kursów, które będą maksymalizować przeniesienie pracy oczywiście.

Associate of Science in Health Information Technology

Benjamin Franklin Institute of Technology
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Boston

Współpracownik w naukach: zarejestrowany farmacja

Citrus College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Los Angeles

Celem programu jest edukacja pielęgniarstwa studentów na poziomie wejścia zarejestrowanych stanowisk pielęgniarskich w różnych placówkach służby zdrowia wielokulturowych w ramach wspólnoty.

Associate in Science - Pre-Pharmacy

Community Colleges of Spokane
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Spokane

W tym programie położysz podwaliny pod stopień farmaceutyczny z kursami z biologii i chemii. Ukończysz także wymagania w zakresie kształcenia ogólnego w dziedzinach takich jak komunikacja, nauki społeczne, humanistyczne i matematyczne. Ten program przed apteką przygotowuje Cię do przeniesienia do czteroletniego college'u lub uniwersytetu w juniorskim zespole.

Associate w nauce w technologii weterynarii

Windward Community College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 semestry Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Honolulu

Associate Wietrze Community College w Science in Technologii Weterynaryjnej łączy tradycyjne nauki w klasie z intensywnym praktyczne laboratoryjnych i doświadczeniu praktycznym wykorzystaniem żywych zwierząt w warunkach klinicznych. Studenci w programie otrzyma szkolenie w farmakologii, radiologii, anestezjologii, chirurgii, stomatologii, wspomaganie żywienia i weterynaryjnych procedur biurowych i nauczą się wykonywać ponad 130 zestawów umiejętności uznane za niezbędne przez American Veterinary Medical Association (AVMA).

Współpracownik nauki w technologii układu krążenia

Santa Fe College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 semestry Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Gainesville

Technologia sercowo-naczyniowa jest specjalnością medyczną zajmującą się diagnozą kliniczną i leczeniem pacjentów z trzema najpoważniejszymi problemami zdrowotnymi w Stanach Zjednoczonych - chorobami serca, płuc i naczyń.

Stowarzyszonej stopnia w zakresie pielęgniarstwa

Park University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Parkville Kansas City + 2 więcej

Ten program mobilności kariery daje studentom możliwość poszerzenia wiedzy pielęgniarskiej i dostosować swój plan studiów w dziedzinie sztuki, nauki i humanistycznych, aby dopasować swoje osobiste interesy.

Jako stopień - ratownictwa medycznego

North Florida Community College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Madison

The North Florida programu Community College EMS oferuje kursy i szkolenia trzeba rozpocząć satysfakcjonującej kariery zawodowej w dziedzinie EMS. Używamy technologii state-of-the-art symulacji i szkoleń w-polu.