Filter
Associate of Science
Stany Zjednoczone Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Associate of Science jest stopień dwuletnie, które jest idealnym miejscem dla naukowców, którzy chcą kontynuować naukę i realizować stopień licencjata lub magistra w przyszłości. Studenci mogą być w stanie zarobić AS zarówno osobiście lub online w community college, szkole lub na uczelni technicznej.

Badania nad farmakologią koncentrują się na wpływie chemikaliów na systemy biologiczne. Uczeni w tej dziedzinie prowadzą badania, aby zwiększyć zrozumienie interakcji z lekami oraz wprowadzić ulepszenia w zakresie różnych terapii związanych z lekami i hormonami, między innymi.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Farmakologia, Stany Zjednoczone

Henry Ford College

Program Pre-Pharmacy - Associate of Science przygotowuje studentów zainteresowanych zostaniem farmaceutami do przeniesienia do 4-letniej instytucji. Kursy przedstawione w ... [+]

Opis

Program Pre-Pharmacy - Associate of Science przygotowuje studentów zainteresowanych zostaniem farmaceutami do przeniesienia do 4-letniej instytucji. Kursy przedstawione w programie studiów zostały starannie wybrane przy użyciu podstawowych wymagań wstępnych do wielu programów aptecznych jako przewodnika. Zapewnia studentom solidne podstawy przy użyciu zestawu starannie wybranych kursów, które zmaksymalizują transfer zajęć.

Kursy wybrano w celu uwzględnienia ogólnych kryteriów przyjęć stosowanych przez szkoły apteczne i formalnych umów o przeniesieniu, które HFC utrzymuje z wieloma uniwersytetami w całym Michigan. Zachęcamy studentów przed apteką do ścisłej współpracy z koordynatorem farmacji przed wybraniem kursów.... [-]

Stany Zjednoczone Detroit
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku