Associate of Science in Pre-Medicine and Pre-Pharmacy

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

124085_Pre-Medicine.jpg

Program Przed-Medycyna i Przed-Farmacja Associate of Science jest przeznaczony dla studentów, którzy aspirują do medycyny, stomatologii, weterynarii lub farmacji. Przygotowanie do studiowania medycyny, stomatologii, weterynarii i farmacji wymaga dobrej podstawy edukacji ogólnej z możliwie największą liczbą kursów z biologii, chemii i fizyki.

Ten dwuletni stopień spełnia warunki Bachelor of Science zaprojektowane w celu przygotowania studentów do wstąpienia do szkoły medycznej, dentystycznej, weterynaryjnej lub farmacji. Studenci, którzy ukończyli program, mogą przenieść jako juniorzy do instytucji, które oferują czteroletni dyplom w tych programach. Absolwenci przenieśli się do tak prestiżowych szkół, jak Boston University, Rutgers University, Rutgers University School of Pharmacy i Kean University.

Prognozy zatrudnienia w zawodach medycznych, dentystycznych, weterynaryjnych i farmaceutycznych są nadal lepsze niż przeciętne. Wymagania edukacyjne, szczególnie w naukach ścisłych, są rygorystyczne i precyzyjne, a przyjęcie do matury na kierunkach przedmedycznych, przed dentystycznych i przed weterynaryjnych, a ostatecznie do szkół medycznych, dentystycznych i weterynaryjnych jest bardzo konkurencyjne. W związku z tym zachęca się studentów do zwracania się o pomoc do personelu służb doradczych i doradczych Kolegium w celu zidentyfikowania instytucji transferowych oferujących odpowiednie programy licencjackie.

Absolwenci są w stanie:

  • wykazywać się zrozumieniem metod naukowych.
  • wykorzystywać teorie i koncepcje współczesnej chemii, biologii i fizyki do analizowania i rozwiązywania problemów naukowych.
  • przeprowadzać eksperymenty laboratoryjne przy użyciu nowoczesnego sprzętu i technik.
  • przekazują wyniki swoich analiz, badań laboratoryjnych i poszukiwań literatury w odpowiednim profesjonalnym stylu pisania.
  • zrozumieć zarówno historyczną perspektywę nauk chemicznych i biologicznych, jak i ich związek ze współczesnym światem.

Czas trwania i cena

Data rozpoczęcia: Okres wiosenny: styczeń, semestr jesienny Koniec sierpnia / początek września
Czas trwania: 2-3 lata, w pełnym wymiarze godzin
Cena: Poproś o informacje
Termin: wiosna jest 15 listopada, a jesień 1 czerwca

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

Raritan Community College is located in the suburban community of Branchburg, New Jersey, an hour’s drive from New York City. RVCC has been ranked as the best community college in New Jersey by BestC ... Czytaj więcej

Raritan Community College is located in the suburban community of Branchburg, New Jersey, an hour’s drive from New York City. RVCC has been ranked as the best community college in New Jersey by BestColleges.com, WalletHub.com, Schools.com, and Niche.com. Students from more than 30 different countries are enrolled at RVCC on F1 visas. Pokaż mniej