Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Zajmując Associate of Arts jest ważnym celem, że wielu studentów do pracy jako część swojej kariery akademickiej. Associate programów Arts zwykle trwa dwa lata, jako alternatywa dla programu studiów czterech lat. Te stopnie oferują cenne wprowadzenie do wybranej dziedzinie studiów.

Można się zastanawiać, co to jest Associate of Arts w Arts? Ten program oferuje studentom zanurzenie w dziedzinie sztuki, które zazwyczaj oznacza, że ​​środowisko będzie studio oparte. Główne aspekty badań obejmują sztuki malarstwa i grafiki, rzeźby, rysunku i media. Studenci uczą się także działalnością bycia artystów i co to znaczy we współczesnym świecie. Klasy i wskazówki będą zazwyczaj prowadzone przez doświadczonych artystów.

Istnieje wiele korzyści z zapisaniem się Associate of Arts w sztuce.Ten program pozwala studentom rozwijać swoje umiejętności artystyczne, a także angażować się w technikach, które będą zachęcać do dalszego rozwoju. Studenci będą również mieć okazję do interakcji z rówieśnikami.

Czas trwania programu współpracownik Arts jest zwykle tylko dwa lata, choć mogą się różnić w zależności od instytucji, w której jest on oferowany. Ta sama zasada odnosi się do kosztów. Jest to ważne dla osób, które są zainteresowane, aby dotrzeć do urzędu przyjęcia.

Ukończenie Associate of Arts w programie Arts otwiera drzwi do szerokiej gamy możliwości kariery w dziedzinach twórczych. Studenci będą rozumieć, co życie może być jak jako artysta niezależny, i jakie wyzwania i nagrody pochodzą z następujących tej ścieżki zatrudnienia. Studio artyści mogą być również zatrudniony do pracy dla różnych firm, zwłaszcza tych, catering do projektowania graficznego.

Wiele uniwersytetów oferuje Associate programów Arts na całym świecie.Dla tych z harmonogramami sztywnych, istnieją klasy online, które mogą zostać podjęte w swoim tempie i dostępności. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

 

Czytaj więcej

Współpracownik Sztuki W Zawodach Medycznych I Zdrowia

Hesston College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2017 Stany Zjednoczone Kansas City

Czy rozważa karierę w zawodzie lub zdrowia Medical? W Hesston College, otrzymasz osobiste [+]

. Czy rozważa karierę w zawodzie lub zdrowia Medical? W Hesston College, otrzymasz indywidualną i solidne przygotowanie akademickie, który zaprowadzi cię tam, gdzie chcesz iść. Jak Hesston College przygotować mnie do dalszych badań? Hesston College oferuje Associate of Science, program studiów, który zapewnia łatwość przeniesienia do programu zdrowotnych lub kolegium uniwersyteckiego czterech lat swojego wyboru. Associate of Science jest specjalnie zaprojektowany, aby spełnić podstawowy ciąg kursów wymaganych do kolejnych kursów zdrowotnych górny poziom. Dodatkowo można wykonać szereg kursów, humanistycznych pracy kurs, który zapewnia zasadniczo oparte fundację edukacyjną. Sztuk wyzwolonych kursy są podobne do i spełniać najbardziej wstępne kursy kształcenia ogólnego w instytucjach czteroletnich. Po dwóch latach, będzie ukończeniu kolegium co najmniej 60 godzin kredytowych zarobić Associate of Science. Programy studiów mają na celu przygotować się do wielu ścieżek kariery Zdrowia i Zawodów medycznych, takich jak: Fizykoterapia Asystent lekarza Technik medyczny Higiena dentystyczna Technik Weterynarii Technologia medyczna Jakie kursy wezmę? Na kierunku Zdrowie i Medycyna Zawodów, można wybrać kursy z następujących ofert: biologia komórki, biologia środowiskowa, botaniki, zoologii, anatomii i fizjologii i mikrobiologii. Typowe programy studiów dla Associate of Science w Hesston College są wymienione. Ale to nie wszystko. Jako Hesston College Zdrowia i zawodów medycznych dur, masz możliwości, aby służyć jako wykładowców i asystentów, przywilejów resortowych normalnie zarezerwowanych dla upperclassmen w większości szkół. Dlaczego warto wybrać Hesston College? Położony w południowo-środkowej Kansas, w odległości 30 kilometrów na północ od Wichita, Hesston College jest dwuletni college sztuk wyzwolonych własnością Kościoła mennonitów. Hesston rejestruje około 450 studentów rocznie. Studenci pochodzą z około... [-]