Przeczytaj oficjalny opis

Associate of Science Degree: Pre-Nursing

Ten stopień dwa lata przygotowuje studentów planuje wprowadzić program opieki lub pokrewne dziedzinie opieki zdrowotnej. Welch College jest członkiem partnerów w Programie opieki. Miejsc w Partnera w Programie Nursing (podawanej przez Belmont University przez Tennessee State Bard of Nursing) są przeznaczone na wykwalifikowanych absolwentów Welch Kolegium jak w nauce, który może następnie wykonać Bachelor of Science w Belmont University w dwóch kolejnych latach.

Szczegóły programu

37 - godziny nauki i sztuki

30 - godziny studiów teologicznych

69 - godziny rdzenia biologicznego

136 - Liczba godzin kredytowych

Inne programy studiów

Biologia Edukacja - 141 godzin

AS of Science (Nursing) - 71 godzin

Minor w Pre-Health Science - 44 godzin

Przykładowe Kursy podstawowe

BIO 1001. SYSTEMY W NAUCE BIOLOGICZNEJ
Badanie głównych zasad w biologii, w tym metoda naukowa, organizacja i charakterystyka komórek, produkcja i zużycie energii, genetyka, charakterystyka i klasyfikacja organizmów, układów i procesów narządów, ekologia i nauka o środowisku oraz teoria ewolucji i sposób, w jaki chrześcijanie światopogląd można zastosować do badań naukowych.

BIO 3205. EVOLUTION I POCZĄTKI

Głębokie badanie ewolucji i jej implikacji dla nauki i społeczeństwa. Chrześcijańskie reakcje na ewolucji na przestrzeni lat będą badane z naciskiem na dosłownej interpretacji Genesis i młodej ziemi kreacjonistów podejścia.

BIO 4006. Biologii Molekularnej

Badanie przetwarzania informacji w komórce, w tym szczegółowe analizy transkrypcji, translacji, replikacji i mechanizmów kontroli.

BIO 4105. BIOCHEMIA

Badanie funkcji cząsteczek biologicznych, takich jak białka, kwasy nukleinowe, lipidy i węglowodany, ze szczególnym uwzględnieniem enzymów i struktur trójwymiarowych, a także ich metabolizmu.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
136 godziny
W pełnym wymiarze godzin
Cena
612 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa