Apteka licencjat

Ohio Northern University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Apteka licencjat

Ohio Northern University

Wywierania wpływu

Posiadamy bezpośredni wpis (0-6) PharmD program - jeden z zaledwie siedmiu w kraju. Oznacza to, masz dopuszczone do programu aptecznego w pierwszym dniu. Bez czekania, bez obręcze, żadne zaprzeczenia po Zainwestowaliśmy kilkuletnie uczelni zajęć. Otrzymasz być farmaceuta-in-szkolenia od momentu przybycia na kampusie.

Nasz program akademicki jest rygorystyczny. Spodziewać się ciężko pracować i być kwestionowane. Ale nie ma potrzeby podkreślać, ponieważ oferujemy korzystne warunki i niekonkurencyjne. Twoje profesorowie, studenci farmacji, koledzy i absolwenci ONU staną się przyjaciółmi i rodziną. Oni pomogą Ci odnieść sukces i otwarte drzwi dla Ciebie.

Większe instytucje po prostu nie może zapewnić indywidualne uwagi i okazja znajdziesz tutaj. Od Fielding połączeń na lek i Health Information Center poradnictwa pacjentów w Gmina Fair zdrowia, od pomocy profesora z badań grantu finansowanego z pozycji na organizację student farmacji - możliwości dla ciebie otwarte są naprawdę niesamowite!

Na Raabe College of Pharmacy, nie tylko kształcenie farmaceutów, kształcimy współczucia opiekunów i zaangażowanych liderów. Po ukończeniu studiów, będziesz mieć pewność, aby obsłużyć nowe szlaki i pomagać ludziom w sposób, nigdy nie wyobrażałem.

SZANSA obfituje

Znaleźć dopasowanie

W szóstym roku farmacji szkoły, będziemy angażować się w dziewięciu obrotów - z których każdy trwa około jednego miesiąca - które dają szansę praktykowania aptekę w różnych ustawieniach. Można wykonać obrót, że bardzo się podoba, i odkryć nowy obszar aptece. Możesz być zainteresowany kontynuowaniem do nauki jako rezydent apteczne - można wejść do procesu "dopasowania". W 2015 roku, dziewięć z 10 studentów, którzy ONU stosowanych dla programów rezydencyjnych w 2015 roku były "dopasowane" do pozycji Residency. W porównaniu do średniej krajowej 68 procent, nasi absolwenci umieszczane w rezydencji w tempie 90 proc. Dobrane lokalizacje to Cleveland Clinic, Baylor University Medical Center, St. Luke'a, Henry Ford Hospital, West Virginia University Medical Center, St. Jude Szpital Dziecięcy badawczego oraz Johns Hopkins Hospital.

Stają się częścią potężnej siatki

Kiedy przyjeżdżają do ONU, stajesz się częścią potężnej sieci i ścisłej dzianiny farmaceutów ONU. Twój trzeci rok farmacji szkoły, na przykład, będzie w centrum uwagi na dorocznej ceremonii zawodowe zaangażowanie, gdzie będziesz w połączeniu z ustalonym farmaceuty mentorem i przedstawione z białym płaszczu cię własna farmaceuty. Podczas ceremonii, dostaniesz okazję do podzielenia się swoją podróż i zawodowych aspiracji z udanego farmaceuty, którzy naprawdę obchodzi. Wiele relacji uczeń / mentor nadal długo po przejściu. A gdzie twoja kariera trwa, ty na pewno wystąpi farmaceutę ONU kto ma plecy.

THINK SUKCES

MEGAN KELLER PharmD '11

"Kocham to i nie ma nigdzie indziej wolałbym być", mówi. "Choć jest to bardzo ekscytujące być w czołówce medycyny i farmacji. Jest mi naprawdę wdzięczny za moich doświadczeń ONU, zarówno wewnątrz jak i poza nią. Zajmuje ŚRODOWISKA specjalnych, aby studenci mogli rosnąć, dojrzałe i odnieść sukces. "Megan Keller, PharmD '11, przyczynia się do redefinicji roli farmaceuty w systemie opieki zdrowotnej, a ona loving co minutę. Keller jest dyrektorem klinicznych usług farmaceutycznych na lekarzy szpitalnych Family Practice w Grove City, Ohio programu treningowego medycyny rodzinnej dla osteopatycznego lekarzy. Jej zadaniem jest zintegrowanie wiedzy farmaceutycznej do całkowitej opieki zapewnianej pacjentom. Ona towarzyszy mieszkańcom medycznych na spotkaniach, prowadzi je w doborze leków, odpowiada na ich pytania leków i dostarcza comiesięcznych wykładów. Pracuje również bezpośrednio z pacjentami, aby ułatwić gojenie. Ona pomaga pacjentom zarządzać ich stany chorobowe, oceny ich negatywnych oddziaływań na leki, a kształci o ich leków.

EFEKTY I KURSY

EFEKTY STAŁE

 • Około 98 procent naszych absolwentów przejść National Association of Boards of Pharmacy Licensure Examination (NABPLEX) na swojej pierwszej próbie.
 • 100 procent naszych absolwentów zdali egzamin Wielokrotne Pharmacy orzecznictwie (MPJE) na swojej pierwszej próbie w 2015 roku.
 • 80 procent absolwentów wybierających zawrzeć podyplomowych roku 1 (PGY1) rezydentury powodzeniem dopasować do stanowiska.
 • 1 na 4 farmaceutów w Ohio są ONU absolwenci.
 • 97 procent naszych absolwentów są zatrudnieni w sześć miesięcy po ukończeniu studiów.
 • Nasza sieć absolwentów jest 7000 członków silny. Jedną z największych znajdziecie w kraju.
 • ONU jest w rankingu Top 10 uczelni prywatnych w kraju i 2 w Midwest.
 • ONU Program apteka w rankingu Top 15 prywatnej uczelni farmacji w kraju.
 • Jeden z zaledwie siedmiu 0-6 programów pharmcy bezpośredniego wjazdu w kraju.

KURSY

Będziesz potrzebował 216 godzin kredytowych zarobienia PharmD. Oto niektóre kursy weźmiesz w aptece kierunek:

 • Nauki Stosowane farmacji
 • BIOCHEMII
 • mikrobiologii medycznej
 • Zawód Farmacji
 • Biostatystyka
 • ANATOMIA
 • Fizjologia
 • Chemia organiczna
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
6 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Columbus, Ohio
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Columbus, Ohio
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą