5 0 Europejski program studiów medycznych w Malezji

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Perdana University alt = "Szkoła Medyczna PU-RCSI prowadzi pięcioletni europejski program studiów licencjackich, strukturę tego kursu można zobaczyć na tym schemacie.

Struktura programu nauczania

Program nauczania jest podzielony na trzy cykle: Junior Cycle (JC), Intermediate Cycle (IC) i Senior Cycle (SC). Każdy cykl odbywa się przez jeden, dwa lub trzy semestry, a cykl starszy jest realizowany przez dwa lata, Senior Cycle 1 (SC1) i Senior Cycle 2 (SC2).
W każdym cyklu treść jest dostarczana jako moduły, które w dużej mierze opierają się na systemach ludzkiego ciała (opartych na systemach). Każdy moduł integruje nauki biomedyczne i kliniczne (zintegrowane) i jest definiowany przez szereg efektów uczenia się (skoncentrowanych na wynikach).

Nauczanie, uczenie się

PU-RCSI stosuje hybrydowe podejście do nauczania i uczenia się, łącząc tradycyjne nauczanie dydaktyczne (wykłady, tutoriale itp.) Z nauczaniem opartym na problemie, tam gdzie jest to właściwe.
Realizacja celów kursu wykorzystuje różnorodne metody nauczania w ramach programów, w tym tradycyjne wykłady; uczenie się oparte na przypadkach (gdzie przypadek kliniczny służy do zilustrowania lub kontekstualnego uczenia się); krótkie samouczki grupowe (skierowane do pracowników i studentów); praktyczne (np. rozbiór anatomiczny); nauka wspomagana komputerowo; nocne nauczanie kliniczne; wielkie rundy; cieniowanie; obserwacja; warsztaty umiejętności; samouczki; obecność na teatrze i obecność na oddziale.
Oceny odbywają się podczas modułu (ciągłego) lub na końcu modułu (sumatywnego) i przybierają wiele form, w tym pytania wielokrotnego wyboru (MCQ), krótka odpowiedź została napisana pytania, Objective Structured Clinical Examinations (OBWE), egzaminy praktyczne , ustne egzaminy, zespołowe / indywidualne projekty i oceny online. Tryby oceny są dopasowane do różnych rodzajów efektów uczenia się (wiedzy, umiejętności i postaw) dla każdego modułu.

Hierarchia efektów uczenia się

RCSI Medical Graduate Profile (MGP) to lista wyników "wyjścia", która reprezentuje wspólne rozumienie wiedzy, postaw i umiejętności, jakie absolwenci medycyny PU-RCSI będą posiadali po wyjściu z programu studiów licencjackich (kliknij tutaj, aby uzyskać kopię MGP). Wyniki te są pogrupowane w pięć tematów "poziomu 1", które są "tkane" w trakcie całego kursu. Te tematy to:
Każdy z tych tematów jest podzielony na szereg wyników na poziomie 2, które z kolei zostały podzielone na kilka wyników na poziomie 3. Każdy wynik na poziomie 3 łączy się z jednym lub kilkoma wynikami modułu (poziom 4) w nauczanym programie nauczania, który z kolei łączy się z wieloma wynikami działań (poziom 5).

Nagrody

Studenci, którzy ukończyli Szkołę Medyczną PU-RCSI, otrzymują podstawowe dyplomy medyczne National University of Ireland, Bachelor of Medicine, Bachelor of Surgery i Bachelor of Art of Obstetrics (MB BCh BAO). Ponadto przyznawane są historyczne licencjaty Royal College of Physicians of Ireland oraz Royal College of Surgeons in Ireland (LRCP)
Stopnie MB BCh BAO są uznawane przez Irlandzką Radę Medyczną (IMC), Malezyjską Radę Lekarską (MMC) i inne organy regulacyjne na całym świecie. Stopnie pozwalają posiadaczowi na podjęcie studiów podyplomowych na całym świecie.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Perdana University, an initiative between Academic Medical Centre Sdn Bhd and the Public-Private Partnership Unit in the Prime Minister’s Department, was officially launched in 2011. The current Prime ... Czytaj więcej

Perdana University, an initiative between Academic Medical Centre Sdn Bhd and the Public-Private Partnership Unit in the Prime Minister’s Department, was officially launched in 2011. The current Prime Minister of Malaysia, Tun Dr Mahathir Mohamad was the Founding Chancellor of the University. This strong partnership with the Malaysian government means that we are committed to delivering programmes of exceptional quality. Pokaż mniej