Read the Official Description

Z maksymalnie 8 punktów zbiegu kursów pomiędzy programami (w zależności od programu MSN major), ścieżka do doktora można skrócić, jak spełnić swój cel magistra w specjalności do wyboru.

Wymagania wstępne dr

Wymagania aplikacji są:

  1. Wnioskodawca musi być zarejestrowany jako pielęgniarka (lub odpowiednik International) i posiadają tytuł licencjata w zakresie pielęgniarstwa (lub odpowiednik) lub dyplom magistra pielęgniarstwa.
  2. Trzy zalecenia określające kompetencje zawodowe pielęgniarek, sukces w programie studiów doktoranckich oraz potencjał wnosi znaczący wkład do opieki. Dwa z tych zaleceń powinien być od osób doktoranckich przygotowane, najlepiej w zakresie pielęgniarstwa.
  3. 2- do 3-stronicowa deklaracja celów akademickich i zawodowych oraz to, w jaki sposób zainteresowania badawcze kandydata są zgodne z ekspertyzą badawczą wydziału.
  4. Pisemne odpowiedzi na pytania zawarte w pakiecie aplikacji.
  5. Wywiad z dwoma członkami wydziału. Można to zrobić przez telefon.

Oficjalny wynik egzaminu TOEFL

Wszyscy kandydaci międzynarodowi muszą przedstawić wynik egzaminu TOEFL lub wynik egzaminu IELTS (International English Language Testing System). Wynik testu TOEFL na poziomie 577 lub wyższym jest wymagany do testu papierowego; do testu internetowego wymagany jest wynik 90 lub więcej.

Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline

Mar. 2019