RDI Resource Development International

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Elastyczne studiów uniwersyteckich, aby pasowały do ​​Twojego stylu życia

Przejdź na uniwersytecie w nowoczesny sposób i znacząco obniżyć opłaty za studia wyższe wykształcenie, magistra lub MBA poprzez kształcenie na odległość. Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w dostarczaniu brytyjskie kwalifikacje uniwersyteckie kształcenie na odległość, pomagając tysiącom ludzi takich jak ty, aby odnieść sukces w karierze zawodowej.

Dajemy tysiące studentów w Wielkiej Brytanii i poza nią szansę na studia na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii kwalifikacji przez kształcenia online na odległość. Naszym celem jest, aby zmienić swój świat poprzez innowacyjne nauki.

Jesteśmy największym na świecie niezależnym dostawcą brytyjskich kwalifikacji uniwersyteckich kształcenie na odległość. W sierpniu 2015 roku osiągnęliśmy University Tytuł i zmieniliśmy nazwę z zasobów Development International Ltd Arden University Ltd - pierwszy dedykowany uczelni kształcenia na odległość w Wielkiej Brytanii od Open University powstała ponad 50 lat temu. Znamy wielki szacunek, w którym RDI jest trzymany przez studentów na całym świecie, a więc nazwa RDI nadal być częścią Arden University.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Licencjat W Zakresie Zdrowia I Opieki Społecznej (z Wyróżnieniem BSC)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat August 2016 Wielka Brytania Coventry + 1 więcej

Celem kursu jest umożliwienie Ci rozwinąć swoją wiedzę w praktyce krytycznie oceniając na arenie Zdrowia i Opieki Społecznej z profesjonalnym ... między [+]

Licencjat w Zdrowia i Opieki Społecznej (licencjat z wyróżnieniem)

 

Celem kursu jest umożliwienie Ci rozwinąć swoją wiedzę w praktyce krytycznie oceniając na arenie Zdrowia i Opieki Społecznej z inter-zawodowej i współczesnej perspektywy. Niektóre moduły mogą dotyczyć szerszych wpływów społecznych i politycznych, które mają wpływ na zdrowie i opiekę społeczną. Oczywiście dadzą Ci umiejętności krytycznej refleksji i oceny, dzięki czemu są w stanie doprowadzić / ułatwienia zaawansowanych i innowacyjnych praktyk w kontekście zdrowia i opieki społecznej. Instytucja przyznająca: Anglia Ruskin University

 

 

... [-]

Filmy

About RDI, the distance learning specialists

Who studies with RDI

Through Ilearn RDI offers study that fits around you

RDI gives you quality support when it matters

Kontakt
Adres lokalizacji
Resource Development International Ltd
Midland Management Centre
1A Brandon Lane

Coventry, Anglia, CV3 3RD GB