Liverpool Hope University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Liverpool Hope University

&nbsp

Liverpool Hope University jest kwitnącej społeczności akademickiej, która oferuje unikalne środowisko, w którym być studentem. Założona na początku 19 wieku, nasze kolegiaty etos zapewnia najlepsze w szkolnictwie wyższym. Z dwoma pięknie zdobione kampusach akademickich na najwyższym poziomie wyciągnąć z całego świata i wymagających widzów standardów, Liverpool Hope University może być tylko to, czego szukasz.


Nasi studenci mówią nam, że "w Liverpool Hope jestem nazwę nie tylko numer". To jest prawdziwe, czy zdecydują się zamieszkać na terenie kampusu w salach własne Uniwersytetu uruchomić lub żyć w tętniącej życiem okolicy.


W Uniwersytecie że koncentruje się na Liberal Arts and Sciences znajdą się częścią społeczności uczonych, zarówno na poziomie studiów licencjackich i magisterskich, dzieląc entuzjazm do nauki i pasją staje się odpowiedzialnymi obywatelami świata.


Mimo, że mamy 167 lat historii naszej szkoły wyższe i wyposażenie stanu techniki. W naszym pień Campus, w samym sercu Liverpoolu, budynek Capstone, znajduje się Centrum Muzyki, wydajności i innowacji, a jedynie University w Wielkiej Brytanii opiera Szkoła Steinway. Creative Campus znajduje się także jeden z najpiękniejszych ogrodów w Liverpool, jeśli nie w Północno-Zachodniej.

&nbsp

Kampusu głównego Uniwersytetu, Hope Park, znajduje się na południowych przedmieściach Liverpoolu mil kilka od centrum miasta i oferuje najlepsze środowisk uczenia się znajdziesz w każdej uczelni.Oferuje również rozległe ogrody, które zapewniają wspaniałą atmosferę, w której uczyć się i mieszkać w dowolnym momencie roku.


Rozumiemy, że będzie University jest również o sukces w tym roku 67% naszych absolwentów osiąga gorące lub górnej sekund. Mimo trudnej sytuacji gospodarczej w 2009 r. i ponad 90% absolwentów Liverpool Hope udał się do pracy lub dalszej nauki w ciągu sześciu miesięcy ukończeniu studiów.


Nie ma lepszego czasu, aby zostać studentem Hope.

This school offers programs in:
  • English

Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

MA W Applied Physiology ćwiczeń

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12  September 2016 Wielka Brytania Liverpool

Nasze Magister Applied Physiology Ćwiczenie polega na systematycznej analizy kluczowych stosowanych pól w fizjologii ćwiczeń, takich jak próby wysiłkowej, żywienia, szkolenia i rehabilitacji. [+]

Ten program pozwoli Ci stworzyć krytyczną ocenę stosowania zasad fizjologii ćwiczeń Program będzie obejmować: Energetics Ćwiczenie i metabolizm próby wysiłkowej i fizjologicznych Ocena w Elite wydajności i klinicznych populacji ćwiczeń i treningu fizycznego i zdrowia Rehabilitacja Sport & Exercise Nutrition Applied Praktyka w fizjologii ćwiczeń niezależne badanie Promujemy nieformalne środowisko nauki, w których studenci są zachęcani do zakwestionowania nauczył materiału i akceptuję dogmat. Zyskasz systematyczne zrozumienie nauczanych dziedzinach i nauczyć się opracowania spójnych i spójnych argumentów, pracy z bazy danych z badań. Jak sugeruje tytuł, zastosowanie zrozumienie jest kluczem do filozofii programu. W rezultacie, można zdobyć praktyczne doświadczenie z wielu odpowiednich technik, takich jak EKG, echokardiografia, lasera dopplerowskiego pomiaru przepływu, spektroskopii w bliskiej podczerwieni i elektromiografii. [-]

Studia Inwalidzkie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Liverpool

Zgodnie z Uczelni / wytyczne dotyczące kwalifikacji magisterskie, studia magisterskie na składa się z osób niepełnosprawnych 180 punktów programu nauczania podyplomowego. Program oferuje nagrody wyjścia na etapie Postgraduate Certificate (60 punktów) i etapie Dyplom studiów podyplomowych (120 punktów). Faza badań prowadzi do ukończenia pracy doktorskiej przez niezależnych badań z indywidualnego nadzoru badawczego. Aby osiągnąć pełną nagrodę (180 punktów), studenci muszą podjąć szereg modułów nauczania, aż do wartości 120 punktów i zakończyć etap badawczy, który jest kolejnym z 15 45 modelu kredytowej. [+]

Badania niepełnosprawności jest stosunkowo nowy, ale szybko rośnie dyscyplina naukowa, co ilustruje międzynarodowego rozprzestrzeniania kursów, wydarzeń, sieci, czasopisma, serie wydawnicze, monografie, edytowane kolekcje, i tak dalej. Choć rysunek tego postępu zasadniczo, Disability Studies MA różni się od podobnych programów, w jakim kładzie szczególny nacisk na kwestie kulturowe. Jesteśmy nie tylko interesuje się polityką, uprzedzeń i zawodów na całym niepełnosprawności ale także jej reprezentacji w mediach, literaturze, filmie, sztuce i tak dalej. Liverpool Hope University jest szczególnie dobrze nadaje się jako host dla tego programu na wielu powodów. Najbardziej oczywisty, a nawet przede wszystkim, mamy bogate personelu specjalistycznego i środków. Mamy wielu ekspertów w badaniach niepełnosprawność, nagradzanych wykładowców i międzynarodowo uznanych naukowców i badaczy. Co więcej, regionalnym, krajowym i międzynarodowym profil programu zwiększa się znacznie przez Centrum Kultury i niepełnosprawności Badania-i, co za tym idzie, Journal of Literary & Cultural Studies niepełnosprawność, Disability Studies Literackiej serii książek, na -będzie cykl seminariów i międzynarodowe sieci literackiej i kulturalnej Niepełnosprawności Uczeni, że mieści się w Graduate School w Wydziale Edukacji, Liverpool Hope University. Wymagania wstępne Do tego stopnia, że ​​normalnie wymagają pierwszego stopnia na poziomie pierwszej lub drugiej klasy górny praktyczne / lub równoważnym doświadczeniem zawodowym. W pewnych okolicznościach Uniwersytet badanie, które pozwala również studenci już prowadzonymi na poziomie Postgraduate być brane pod uwagę - patrz rozdział zarządzania stronie internetowej, aby uzyskać więcej informacji. Stypendia Liverpool Hope oferuje szereg stypendiów dla studentów zagranicznych. Proszę na ten link, aby uzyskać więcej informacji> http://www.hope.ac.uk/international/internationalscholarships/ [-]

Filmy

Welcome to Liverpool Hope

2013 Graduation

Conferencing and Events