Walden University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Walden University

Wpływ na swój świat z dyplomem z Walden. Zacznij już dziś!

Certyfikat programy studiów i Walden są zaprojektowane dla profesjonalistów pracujących. Przesłać formularz po prawej stronie, aby dowiedzieć się, w jaki sposób można dokonać zmiany i rozwój kariery.

Przez ponad 40 lat, specjaliści Walden University, akredytowaną instytucję, pomógł pracy osiągnąć swoje cele edukacyjne. Studia Walden i certyfikatów są zaprojektowane, aby pomóc uczniom odkrywać aktualne trendy na rynku, zdobyć odpowiednie umiejętności, które mogą być bezpośrednio stosowane w świecie rzeczywistym i tworzenia pozytywnych zmian w życiu społecznym i społeczności.

Studenci są prowadzone przez wykładowców, którzy są zarówno naukowcy i praktycy, przynosząc perspektywy akademickiej i praktyczne doświadczenie w klasie online.

Dlaczego warto wybrać Walden?

 • Opcje: Walden oferuje obecnie ponad 80 programów studiów, ponad 370 specjalnościach i stężenie, i ponad 50 programów certyfikatów, dzięki czemu można znaleźć program lub obszar badań, co potrzeba.
 • Peer: W społeczności Walden, który składa się z ponad 127,600 studentów i absolwentów, masz sieć rówieśników, którzy mogą wspierać Cię w podróż.
 • Wiele perspektywy: zróżnicowane ciało studenta Walden pochodzi z wszystkich 50 stanach USA i ponad 150 krajach.
 • Wydział Expert: ponad 3000 członków wydziału Walden są ekspertami w swoich dziedzinach, którzy wprowadzają w świecie rzeczywistym doświadczeniem do swoich zajęć.
 • Satysfakcja Student. 91% Walden absolwentów, którzy odpowiedzieli na 2013 badania Walden wskazane jest bardzo zadowolonych lub zadowolonych z ich macierzystej uczelni *
 • Źródło: www.WaldenU.edu/DATA, 2012-2013

Rekrutacja

Warunki przyjęcia na studia Walden University jest różne w zależności od programu i poziomu studiów. Walden doradcy skolaryzacji są dostępne, aby pomóc w każdym etapie procesu aplikacji internetowych, z podjęciem decyzji, który program jest dla Ciebie do ubiegania się o pomoc finansową. Doradcy wpisowe może również wyjaśnić transferu Walden z polityką kredytową dla przeszłych doświadczeń edukacyjnych.

Czesne i pomoc finansowa

Płacenie za edukację może być wyzwaniem, ale Walden pomaga zidentyfikować wiele możliwości finansowania, które są dostępne dla Ciebie, w tym stypendiów, grantów i pożyczek federalnych i prywatnych. Możesz również skontaktować się z pracodawcą, aby zobaczyć, czy oferują one czesnego zwrotu dla swoich kursów. Walden rejestracji doradcy mogą pomóc określić, które opcje są dostępne fundusze do ciebie. Dodatkowo, można zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez przeniesienie kredytów przyznanych wcześniej. Większość programów podyplomowych Walden pozwalają przenieść się do 50% swoich wymaganych punktów.

Wspieranie Twój sukces

Walden celem jest pomoc w dotarciu do Ciebie. Od pierwszego dochodzenia na każdym etapie studiów, można korzystać z szerokiej gamy usług wsparcia dla studentów mających na celu pomóc Ci osiągnąć sukces w podróż edukacyjną. Walden świadczy następujące usługi dla studentów: Doradcy osobisty: Odbiór osobisty uwagę od doradców w rekrutacji, pomocy finansowej, środowisk akademickich i innych usług wsparcia, aby większość swojego programu online.

Pomoc techniczna: Badanie bezproblemowe znając masz 24/7 dostęp do pomocy technicznej Walden.

Wsparcie zwyczaj Online uczniów: Dostępne w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu, biblioteka internetowa Walden posiada ponad 64.000 czasopism pełnotekstowych, ponad 100 baz danych i ponad 3 mln rozprawy. Różnorodne usługi są dostosowane do specyfiki internetowych doktorantów, w tym katalogu specjalizacji wydziału badań i pomocy z obrony pracy doktorskiej i ustnych.

Centrum pisząc: Wyostrz swoje umiejętności pisarskie przy wsparciu Walden Pisanie Center, które oferuje zasoby i korepetycje online, w pełnym wymiarze czasu profesjonalnych redaktorów i wychowawców.

Rezydencje akademickie: Sieć z wykładowców, pracowników i rówieśników w w-osoby rezydencji, zaprojektowane w celu uzyskania dodatkowych badań i pisania wsparcie dla master's- lub studiów doktoranckich poziomu.

Career Services: Career Services Center oferuje doradztwo Walden jeden-na-jednego i portfolio online zasobów, aby pomóc z zadań krytycznych, takich jak wznowić piśmie, poszukiwania pracy i strategii wywiadu.

Nauka on-line

Elastyczność i wsparcie Walden umieścić swoją edukację w zasięgu ręki. Będziesz korzystać z kompleksowego doświadczenie uczenia się on-line, która zawiera:

 • Wygodny daty rozpoczęcia przez cały rok.
 • Orientacja które przygotowuje do sukcesu w internecie.
 • Możliwość zakończenia zajęć, kiedy i gdzie jest to wygodne dla Ciebie.
 • Dostęp do kursów i materiałów na smartfonie lub tablecie.
 • Zasoby multimedialne przeznaczone do zwiększenia kształcenia uczniów: filmy, studia przypadków, symulacje, artykuły, czasopisma i tematy do dyskusji.
 • Globalna społeczność online z wykładowców, studentów i absolwentów.

Kursy Walden skupić się na praktycznych umiejętności i strategii można zastosować bezpośrednio w miejscu pracy. Będziesz zachęcać do korzystania, czego uczymy się o rozważenie innowacyjnych rozwiązań rzeczywistych problemów, a wiele programów oferuje możliwość ubiegania się to, czego nauczyli się przez doświadczenie praktyka. Kursy uwzględniać bieżące prace badawcze i badania przypadków w celu zwiększenia krytycznego myślenia. Nasz Format Internecie zachęca do współpracy i dyskusji, dzięki czemu można dowiedzieć się z innymi profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Wydział

Wykładowców Walden koncentrują się na Twój sukces. Nasz ekspert wydziału obejmuje uczonych, naukowców i wybitnych przywódców, którzy są wybrane do ich poświadczeń akademickich i przemysłu, jak i dla ich umiejętności dydaktycznych. Działają one jako mentorów i doradców oraz wspieranie wspierającego i integracyjnego środowiska uczenia się.

Oto liczby: 86% członków wydziału Walden posiadać co najmniej jeden stopień doktora, jak i zbiorowo, które otrzymały ponad 900 nagród za swoje osiągnięcia zawodowe i wybitny wkład w swoich dziedzinach. The Walden wydziału obejmuje również 26 Fulbrighta Scholars lub specjalistów. Mają szeroki zakres empirycznych i kulturowych i excel na zintegrowanie ich wiedzy w klasie.

Alumni Społeczność

Walden University ma ponad 79,800 absolwentów w całej 135 krajach na całym świecie. Nasi absolwenci są obsługiwane przez stowarzyszenie aktywnych absolwentów, który utrzymuje absolwentów podłączone do studentów, wykładowców i kolegów absolwentów większej społeczności Walden. Alumni uczestniczyć w działaniach regionalnych i pozostać włączone przez Ambasadora Absolwentów Programu myWaldenAlumni-nasi absolwenci Portal-i publikacja podpis uczelni, magazyn Walden, który podkreśla osiągnięć naszych absolwentów dwa razy w roku.

Akredytacja

Walden University jest akredytowany przez Higher Learning Komisji i członkiem North Central Association, www.ncahlc.org.

Walden jest dumny, że zdobył specjalistycznych akredytacje z następujących organizacji:

 • Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE)
 • Rada Akredytacji Szkoły Biznesu i programy (ACBSP)
 • Komisja na Collegiate Pielęgniarstwa Edukacji (CCNE)
 • Rada Akredytacji doradztwa i Programów Edukacyjnych pokrewnych (CACREP)
 • Project Management Institute (PMI) ® Globalnego Centrum Akredytacji (GAC) Programy edukacyjne dla zarządzania projektami
 • Rada Akredytacji Inżynierii i Technologii, Inc. (ABET)

Akredytacja potwierdza, że ​​uniwersytet i jego programy są wysokiej jakości i oferują odpowiednie treści. Akredytacja Walden University oznacza:

 • Studenci, którzy zakwalifikują mieć dostęp do pomocy federalnej dla studentów.
 • Punkty zdobyte łatwiej przenieść niż kredytów przyznanych w instytucjach non-akredytację.

Przy ocenie poświadczeń, pracodawców i uczelnie często patrzą na kandydatów, którzy zdobyli dyplom z akredytowanych uczelni.

Znajdź informacje na temat kosztów, rodzaje okupacyjnych, kursów zakończeniu, a mediana zadłużenia kredyt dla tych programów na http://www.waldenu.edu/programdata.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć MSc » Widzieć PhDs » Widzieć Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Administracji Opieki Zdrowotnej (HAM) (oczywiście Na Bazie)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Wgląd do ustaw, przepisów, orzeczeń sądowych i polityki zdrowotnej, że dostawcy usług wpływ poprzez Mistrz Walden Healthcare Administracji (MHA) programu. [+]

Wgląd do ustaw, przepisów, orzeczeń sądowych i polityki zdrowotnej, że dostawcy usług wpływ poprzez Mistrz Walden Healthcare Administracji (MHA) programu. Naucz się podstawowych kompetencji i najlepszych praktyk w zawodzie, w tym zarządzania finansami, planowania strategicznego i analizy ekonomicznej. Zbudować solidne podstawy w zakresie zarządzania opieki zdrowotnej dzięki naszej wysokiej jakości, odpowiedni program nauczania opracowany we współpracy z wiodącymi ekspertami opieki zdrowotnej. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) Przywództwo i rozwoju organizacyjnego Systemy i Polityki [-]

Magister Administracji Opieki Zdrowotnej (HAM) (oparte Na Kompetencjach)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Przygotuj się na rozwój kariery i poprawy systemów dostarczania opieki zdrowotnej, zdobywając tytuł magistra Administracji Zdrowia (HAM) do Tempo Uczenie ™, opcją Walden University w kompetencji oparte na edukacji. [+]

Przygotuj się na rozwój kariery i poprawy systemów dostarczania opieki zdrowotnej, zdobywając tytuł magistra Administracji Zdrowia (HAM) do Tempo Uczenie ™, opcją Walden University w kompetencji oparte na edukacji. Jako lider w dziedzinie edukacji zdrowotnej, Walden poświęcona jest zaspokajanie potrzeb uczniów, branży medycznej, jak i pracodawców. Kompetencja na bazie programu MHA jest wyrównany kompetencji zawodowych wymaganych przez dzisiejszych pracodawców służby zdrowia. Zarabiaj swój stopień na Twoich warunkach Dostarczone przez Tempo Uczenie ™ przez Walden, program MHA kompetencji opartych pozwala uczyć się na własnym harmonogramem, na tempo budowania własnego na istniejących umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Na jedną cenę all-you-can-uczyć, można przejść przez program poprzez opanowanie szereg kompetencji i ukończenie ocen. [-]

Magister Administracji Opieki Zdrowotnej (HAM) (oparte Na Kompetencjach)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Przygotuj się na rozwój kariery i poprawy systemów dostarczania opieki zdrowotnej, zdobywając tytuł magistra Administracji Zdrowia (HAM) do Tempo Uczenie ™, opcją Walden University w kompetencji oparte na edukacji. [+]

Przygotuj się na rozwój kariery i poprawy systemów dostarczania opieki zdrowotnej, zdobywając tytuł magistra Administracji Zdrowia (HAM) do Tempo Uczenie ™, opcją Walden University w kompetencji oparte na edukacji. Jako lider w dziedzinie edukacji zdrowotnej, Walden poświęcona jest zaspokajanie potrzeb uczniów, branży medycznej, jak i pracodawców. Kompetencja na bazie programu MHA jest wyrównany kompetencji zawodowych wymaganych przez dzisiejszych pracodawców służby zdrowia. Zarabiaj swój stopień na Twoich warunkach Dostarczone przez Tempo Uczenie ™ przez Walden, program MHA kompetencji opartych pozwala uczyć się na własnym harmonogramem, na tempo budowania własnego na istniejących umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Na jedną cenę all-you-can-uczyć, można przejść przez program poprzez opanowanie szereg kompetencji i ukończenie ocen. [-]

Magister Administracji Służby Zdrowia (HAM )

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minnesota, MN

Program mistrza w administracji służby zdrowia (HAM) jest tworzony na celu rozwijanie umiejętności w zakresie zarządzania i opieki zdrowotnej, aby zapewnić Państwu ukierunkowane umiejętności. [+]

Należy mieć specjalistycznych umiejętności w celu utrzymania się w przedniej części zmian w dziedzinie opieki zdrowotnej. Studiów magisterskich w Ochronie Zdrowia Administracji Uniwersytetu Walden jest tworzony na celu rozwijanie umiejętności w zakresie zarządzania i opieki zdrowotnej, aby zapewnić Państwu ukierunkowane umiejętności. Walden Master of Healthcare Administracji program (HAM) jest całkowicie oparty online, co daje wygodny program studiów. Można również wybrać się praktyka (opcjonalnie), aby uzyskać bezpośrednie doświadczenie w dziedzinie zarządzania opieką zdrowotną. To daje szansę skorzystać z wiedzy i umiejętności, które nabył podczas pracy. Walden Master of Healthcare Administracji powstała jako odpowiedź na analizę standardów branżowych, jak i współpracy z wiodących organizacji opieki zdrowotnej oferuje odpowiednie i wysokiej jakości nauczania. Pozwoli to na: ... [-]


Master Of Public Administration (MPA) - Polityka Zdrowotna

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 11 tygodnie September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Specjalizacja w zakresie ochrony zdrowia skupia się na działaniach, które są zaangażowane w rozwój, finansowanie i świadczenie usług zdrowotnych w Stanach Zjednoczonych. [+]

Master of Public Administration (MPA) - Polityka zdrowotna Specjalizacja w zakresie ochrony zdrowia skupia się na działaniach, które są zaangażowane w rozwój, finansowanie i świadczenie usług zdrowotnych w Stanach Zjednoczonych. Zdobyć wiedzę na temat zagadnień, które borykają się administratorzy publiczne na szczeblu lokalnym, stanowym i federalnym i poziomów prawnych i regulacyjnych wyzwań, które mogą wystąpić podczas próby wdrożenia zmian w systemach zdrowia publicznego. Ta specjalizacja bada odpowiedzialności wśród organizacji i wyborów etycznych, które są zaangażowane w proces zdrowotnej polityki. Zajęć koncentruje się na kierowniczych i planowania strategicznego umiejętności, które są niezbędne do utrzymania współpracy produkcyjnej we wszystkich sektorach. Wymagania Zakończenie 61 Suma punktów kwartał Oczywiście podstawą (1 kr.) Kursy podstawowe (40 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Seminarium zwieńczeniem (5 kr.) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy Kursy programu to 11 tygodni długości i są dostarczane w określonej kolejności. MMPA 6200 Zasady Administracji Publicznej MMPA 6115 Fundamenty dla absolwentów studiów MMPA 6405 Etyka i Sprawiedliwości Społecznej MMPA 6420 organizacyjna Zarządzanie i przywództwo MMPA 6431 finanse i budżet dla sektora publicznego MMPA 6435 Zarządzanie zasobami ludzkimi: Budowa Capable pracowników przedsiębiorstwa MMPA 6465 Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja MMPA 6451 Public Policy Analysis MMPA 6480 Stosowanej Badania i Metody oceny MMPA 6840 Polityki Zdrowotnej i Zarządzania MMPA 6400 Przywództwo zdrowie publiczne i systemy Myślenie MMPA 6421 Ekonomika zdrowia MMPA 6910 Capstone Seminarium Pasemka Opracowany przez liderów w sektorze publicznym, prywatnym i non-profit, Master of Public Administration programu koncentruje się na rozszerzenie swojego krytycznego przemyślenia i umiejętności rozwiązywania problemów, aby: Dowiedz się zasady i procesy związane z finansowania, ekonomii i zasobów ludzkich i stosować je do różnych organizacji usług publicznych i wszystkich szczeblach władzy. Przeprowadzenie badań i zastosowania procesów demokratycznych na awans i promowania zmian społecznych. Komunikować się i współdziałać z różnymi produktywny i rozwijających się siły roboczej i społeczności. Szersza perspektywa służby publicznej za pośrednictwem globalnej koncepcji i teorii. Jako student w Walden internetowych Master w programie administracji publicznej, można wybrać, kiedy, gdzie i jak można dowiedzieć się dzięki naszej formacie on-line i MobileLearn®. Dzięki tej technologii, edukacji, można słuchać zajęć na odtwarzaczu MP3, dostęp do sali lekcyjnej z telefonu iPhone, pobierania zajęć do laptopa, i więcej. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Opisać podstawowe pojęcia przywództwa i teorie, które można wykorzystać, aby skutecznie prowadzić i zarządzać w sektorze publicznym. Określić odpowiednie umiejętności niezbędne do uczestnictwa w i przyczyniając się do procesów politycznych publicznych i non-profit. Krytycznej oceny strategii rozwiązywania problemów polityki społecznej i administracji w globalnym środowisku gospodarczym i politycznym. Opracowanie rozwiązań etycznych do postępów i poprawy jakości życia obywateli i organizacji. Zastosowanie modeli, które reprezentują najlepsze praktyki w wykorzystaniu różnych perspektyw w lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych instytucji publicznych. [-]

PhD

Doktorat W Dziedzinie Zdrowia Publicznego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 72 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Zdobyć wiedzę na temat medycznych, społecznych, etycznych i ekonomicznych czynników, które wpływają na zdrowie przez dr społeczności Walden w program zdrowia publicznego. Ten program badawczy skoncentrowany daje dostęp do zróżnicowanej sieci doświadczonych wykładowców i studentów, przygotowywanie Ci narzędzia potrzebne do wpływania na politykę społeczną. Ustaw się do realizacji stanowiska kierownicze w środowisku akademickim lub ról w sektorze publicznym lub prywatnym. [+]

Zdobyć wiedzę na temat medycznych, społecznych, etycznych i ekonomicznych czynników, które wpływają na zdrowie przez dr społeczności Walden w program zdrowia publicznego. Ten program badawczy skoncentrowany daje dostęp do zróżnicowanej sieci doświadczonych wykładowców i studentów, przygotowywanie Ci narzędzia potrzebne do wpływania na politykę społeczną. Ustaw się do realizacji stanowiska kierownicze w środowisku akademickim lub ról w sektorze publicznym lub prywatnym. Doktorat w programie zdrowia publicznego składa się z dwóch torów zaprojektowanych aby dopasować swoje wykształcenie akademickie i interesów. Utwór, krótsza droga do doktora, jest dostępny dla studentów, którzy posiadają tytuł Master of Public Health (mph) stopnia. Ścieżka II jest dostępny dla studentów, którzy posiadają tytuł licencjata lub wyższej w dyscyplinie innych niż zdrowie publiczne. Specjalizacje Społeczność Edukacja zdrowotna Epidemiologia [-]

Doktorat W Służbie Zdrowia

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 72 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Przez dr Walden w programie Health Services, można przygotować się do roli lidera w dziedzinie opieki zdrowotnej. Poszerz swoje zrozumienie obecnego prawodawstwa w dziedzinie zdrowia, polityki i etyki oraz ich wpływu na system ochrony zdrowia narodu. Połącz swoje zainteresowania w zakresie usług zdrowotnych i zdrowia publicznego oraz poszerzyć swoje możliwości kariery w publicznych i prywatnych organizacji opieki zdrowotnej. [+]

Przez dr Walden w programie Health Services, można przygotować się do roli lidera w dziedzinie opieki zdrowotnej. Poszerz swoje zrozumienie obecnego prawodawstwa w dziedzinie zdrowia, polityki i etyki oraz ich wpływu na system ochrony zdrowia narodu. Połącz swoje zainteresowania w zakresie usług zdrowotnych i zdrowia publicznego oraz poszerzyć swoje możliwości kariery w publicznych i prywatnych organizacji opieki zdrowotnej. Walden oferuje również przyspieszony program, w którym studenci, którzy posiadają tytuł Master of Healthcare Administracji (MHA) mają krótszą drogę do PhD in Health Services. Specjalizacje Społeczność Zdrowie Administracja w opiece zdrowotnej przywództwo Public Health Policy Self-Designed [-]

Doktorat W Zakresie Pielęgniarstwa

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Rozwijać swoją karierę jako badacz pielęgniarka, pedagog, lub decydenta z badań koncentruje dr Walden University w programie opieki. [+]

Rozwijać swoją karierę jako badacz pielęgniarka, pedagog, lub decydenta z badań koncentruje dr Walden University w programie opieki. Poprzez interdyscyplinarnych projektów z innych doktorantów z różnych dyscyplin medycznych, można rozwijać umiejętności doprowadzić lub współpracować z cross-funkcjonalnych zespołów opieki zdrowotnej i promowania pozytywnych zmian. Specjalizacje Edukacja Administracja w opiece zdrowotnej interdyscyplinarne Zdrowie przywództwo Public Health Policy [-]

Doktorat Z Edukacji Zdrowotnej I Promocji

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. Użyj swojej pasji do prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia [+]

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. Użyj swojej pasji do prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia na swoją korzyść i odkrywania teorii i technik zachowania zdrowia, aby pomóc jednostkom i grupom poprawy ich zdrowia i prowadzić badania, które będą miały wpływ na większą populację. Doktorat w edukacji zdrowotnej i program promocji może pomóc przygotować się do postępu w tej dziedzinie, pracuje jako pedagog zdrowia w akademickich, klinicznych, społeczności, czy ustawienia korporacyjnych, które mogą obejmować działów państwowej i samorządowej zdrowia, szkół i uniwersytetów, firm i korporacji, oraz agencje zdrowia społeczności. Obszary ostrości Behavioral Health ogólne zdrowie Zarządzanie i przywództwo Ludność Zdrowie Badania Specjalizacje Disease Surveillance Polityka zdrowotna ogólne zdrowie Zarządzanie i przywództwo Ludność Zdrowie [-]

Doktorat Z Psychologii - Psychologia Kliniczna

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 72 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Przygotowanie do samodzielnej praktyki psychologicznej ze specjalizacją w psychologii klinicznej. Dowiedz się do diagnozowania, oceny i zapewnienia interwencji dla szerokiego wachlarza zaburzeń emocjonalnych i behawioralnych. Ustaw się do pracy jako lekarza, naukowca lub konsultant z multidyscyplinarnych zespołów w szpitalach, klinikach, społeczności ośrodkach zdrowia psychicznego, i grupy lub ustawień prywatnych praktyk. Pomóc tym, którzy są twierdząc, z chorobą psychiczną i problemy w radzeniu sobie z problemami życia. Pracować w różnych populacjach i świadczenia usług, które są oparte na dowodach empirycznych, są kulturowo właściwy, i są w czołówce psychologii klinicznej. Zdobyć praktyczne, praktyczne doświadczenie poprzez Roku Akademickiego w Residence (Ayr), jak również za pośrednictwem nadzorowanych wymagania praktyka i staż. [+]

Przygotowanie do samodzielnej praktyki psychologicznej ze specjalizacją w psychologii klinicznej. Dowiedz się do diagnozowania, oceny i zapewnienia interwencji dla szerokiego wachlarza zaburzeń emocjonalnych i behawioralnych. Ustaw się do pracy jako lekarza, naukowca lub konsultant z multidyscyplinarnych zespołów w szpitalach, klinikach, społeczności ośrodkach zdrowia psychicznego, i grupy lub ustawień prywatnych praktyk. Pomóc tym, którzy są twierdząc, z chorobą psychiczną i problemy w radzeniu sobie z problemami życia. Pracować w różnych populacjach i świadczenia usług, które są oparte na dowodach empirycznych, są kulturowo właściwy, i są w czołówce psychologii klinicznej. Zdobyć praktyczne, praktyczne doświadczenie poprzez Roku Akademickiego w Residence (Ayr), jak również za pośrednictwem nadzorowanych wymagania praktyka i staż. Wymagania Zakończenie 159 kwartale łączne kredyty Kursy podstawowe (106 kr.) Oczywiście Fakultet (15 kr.) Praktyka kliniczna (6 kr.) Rozprawa (20 kr.) Staż (12 kr.) Rok akademicki w Residence Ph.D. rezydencje (4 czterodniowych sesji) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy Podstawy Absolwent studiów z psychologii klinicznej Psychopatologia Z klinicznego punktu widzenia Interwencje I Teoria, badania, projektowanie i Metody Psychologia społeczna Rozumowanie i analiz ilościowych Badania i Pomiary Żywotność Rozwoju Biopsychologia Rozumowanie i analiza jakościowa Etyka i standardy praktyki psychologicznej Ocena poznawcza Ocena osobowości Wielokulturowe Psychologia Konsultacje i nadzór w psychologii Interwencje II Pisanie Prospektu Psychologii Jakości Psychopharmacology kliniczna Psychologia i zmiana społeczna Zaawansowane i analiza ilościowa Rozumowanie Elekcyjny Poznawcze i afektywne Podstawy Behavior Historia i Systemy Psychologii Elekcyjny Praktyka kliniczna I Elekcyjny Praktyka kliniczna II Rozprawa I-IV Psychologia Kliniczna Praktyka I Psychologia Kliniczna Praktyka II Psychologia Kliniczna Staż III Psychologia Kliniczna Staż IV Przedmioty do wyboru Ph.D. psychologii ze specjalizacją w psychologii klinicznej wymaga podjęcia 15 kredytów (trzy kursy) z obieralnych. Aby sprostać tym wymaganiom, możesz wybrać swoje zajęć fakultatywnych albo z jednego z poniższych klastrów, pozwalając skupić swoje badania na obszarze, który najbardziej Cię interesuje, lub z mieszaniny kursów klastra jeśli wolisz szeroką ekspozycję na różne obszary tematyczne. Psychologia Dzieci i Młodzieży Neuropsychologia kliniczna psychologia Społeczność Pary i Rodzina Katastrofa i Trauma Płeć i seksualność Przywództwo i Coaching Media i Praktyka zawodowa Psychologia w Biznesie Można również wybrać zajęcia fakultatywne z drugiej Ph.D. w specjalności Psychologia (edukacyjne, sądowa, ogólne, zdrowie, organizacyjna i psychologia społeczna), które nie są zawarte w tych klastrów. Małżeństwo, para, i Terapii Rodzinnej Neuropsychologia kliniczna Dziecko Neuropsychologia kliniczna Psychopatologia rozwojowa Dziecko Psychoterapia Medycyna Doradztwo kryzysowe Katastrofa, kryzys i trauma Stres i radzenia sobie rozwoju przywództwa Leadership Coaching: Proces i praktyka Leadership Coaching: Zastosowanie Psychologia i mediów Psychologiczne Wpływ technologii internetowych i komórkowych Konsultacje psychologiczne Zapobieganie: Badania i praktyka psychologia Społeczność Współczesna Gerontologii / Psychologia geriatryczna Udane zarządzanie Praktyka Psychologia płci Psychologia seksualności Prawo zdrowia psychicznego Opcje kariery Ph.D. Psychologia program przygotuje Cię do korzystania aktualny teorii i badań, aby cenny wkład rządu, organizacji non-profit i organizacji prywatnych. Z poziomu, będziesz mieć możliwość pracy bezpośrednio z osobami na różnych poziomach rozwoju, od niemowląt do osób starszych, a także różnych grup, począwszy od rodzin uniwersytetów. Ustawienia, w którym mogą ćwiczyć może zawierać ośrodkach zdrowia psychicznego, agencji rządowych, organizacji opieki zdrowotnej, korporacje, agencje usługi komunalne, socjalne i szkół. Twoje możliwości kariery, w zależności od specjalizacji, mogą obejmować rolę jako: Badacz Konsultant Nauczyciel Dyrektor usług kariery Psycholog pracownicy Administrator Strateg polityczny Dyrektor Marketingu Menedżer zasobów ludzkich [-]

Doktor Nauk Humanistycznych I Społecznych Usług

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów, globalna usług społecznych i ludzkich w organizacji rządowych i pozarządowych. Zaniedbane populacji na całym świecie wymagają zakres usług ludzkich i społecznych, takich jak ochrona zdrowia, pracy socjalnej, pomocy finansowej, wymiaru sprawiedliwości, pomocy żywnościowej, edukacji i mieszkalnictwa. [+]

Istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów, globalna usług społecznych i ludzkich w organizacji rządowych i pozarządowych. Zaniedbane populacji na całym świecie wymagają zakres usług ludzkich i społecznych, takich jak ochrona zdrowia, pracy socjalnej, pomocy finansowej, wymiaru sprawiedliwości, pomocy żywnościowej, edukacji i mieszkalnictwa. Jako profesjonalny usług humanistycznych i społecznych, są zobowiązane do wzmocnienia pozycji swojej społeczności. Dzięki naszej doktor nauk humanistycznych i społecznych Usługi studiów, można pogłębić poszerzyć swoją zdolność oddziaływania, aby pomóc innym na całym świecie mieszka osiągnąć bardziej produktywne, wypełniania i niezależne życie. Dzięki unikalnemu podejściu międzynarodowym, nasz doktor programu Człowieka i świadczeń socjalnych upoważnia do promowania pozytywnych zmian poprzez skuteczne polityki i praktyki w kontekście globalnym. Zajęć podkreśla, całościowe podejście do międzybranżowych usług humanistycznych i społecznych, przygotowanie, aby pomóc osobom, rodzin, organizacji i społeczności nawigacja systemów wsparcia społecznego i określenia innych specjalistów dostępnych im pomóc. [-]

Doktor Nauk Humanistycznych I Społecznych Usług - Gerontologii

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Starzenie się ludności ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wymagają specjalistów, którzy mogą ułatwić integrację usług dla starszych dorosłych, w tym zagadnień związanych z ochroną zdrowia, opieki domowej i życia z dnia na dzień. Specjalizacja Gerontologii przygotowuje do zaspokojenia tej potrzeby. [+]

Starzenie się ludności ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wymagają specjalistów, którzy mogą ułatwić integrację usług dla starszych dorosłych, w tym zagadnień związanych z ochroną zdrowia, opieki domowej i życia z dnia na dzień. Specjalizacja Gerontologii przygotowuje do zaspokojenia tej potrzeby. W tym programie, będzie badać wpływ oczekiwań społecznych dotyczących osób starszych i demograficznych trendów, w tym globalnych problemów międzykulturowych w starzenia. Będziesz uczyć się czynniki, które wpływają na jakość życia dla populacji geriatrycznej, w tym zmian fizjologicznych skutków starzenia, choroby przewlekłe i wyzwania samodzielnego życia. Dzięki tej specjalizacji, można realizować wiele ról, w tym starszego administratora zamieszkania, działalności i koordynatora aktywacji, mieszkaniowym placement doradcy, koordynatora opieki społecznej, pojemność asesora, doradca polityki, doradca finansowy, starszy programista programu, menedżer w podeszłym wieku i starszym mediacji, starszy menedżer przypadku opieki lub starszego Oznaczenie Usługi Koordynator ramach Stowarzyszenia Conflict Resolution (ACR) * Uwaga na uzyskaniu pozwolenia. Uczestnik MSD w programie ludzkie i społeczne usługi, w tym jego specjalizacji, nie ma na celu doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia w tym uzyskaniu pozwolenia postaci profesjonalny terapeuta, doradca, pracownik socjalny lub psycholog. [-]

Doktor Realizacji Programu Zdrowia Publicznego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis + 1 więcej

Czy Twoja rozprawa jedyną przeszkodą stojącą między wami a waszym doktoratu? Przenieś swoją doktorską zajęć, należy wykonać badania i zdobyć doktorat za pośrednictwem naszego programu realizacji dr online. [+]

Czy Twoja rozprawa jedyną przeszkodą stojącą między wami a waszym doktoratu? Przenieś swoją doktorską zajęć, należy wykonać badania i zdobyć doktorat za pośrednictwem naszego programu realizacji dr online. Nasz program ukończenie pracy doktorskiej został zaprojektowany specjalnie z myślą o powrocie doktorantów studiów, którzy ukończyli wszystkie zajęć dla doktora, z wyjątkiem procesu emisyjnego i rozprawy, w akredytowanej uczelni. specjalizacja: Ogólne (z MPH) Ogólne (bez MPH) [-]

Lekarz Administracji Opieki Zdrowotnej (DHA)

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Czy aspirują do bycia liderem i innowatorem w dziedzinie administracji służby zdrowia? Doktor Walden University of Healthcare Administracji (DHA) Program może przygotować się z wiedzy, umiejętności i referencje, które trzeba [+]

Czy aspirują do bycia liderem i innowatorem w dziedzinie administracji służby zdrowia? Doktor Walden University of Healthcare Administracji program może przygotować się z wiedzy, umiejętności (DHA) i poświadczenia musisz mieć wpływ na krajobraz i sprawiają zdrowia pozytywne zmiany w swojej karierze i wspólnoty. W tym w pełni on-line, multidyscyplinarny program, możesz: Pogłębić zrozumienie tego, jak pielęgnacja i inne inicjatywy ustawa reformy Affordable wpłynęły bieżące środowisko opieki zdrowotnej. Zysk podejmowania decyzji i umiejętności rozwiązywania problemów, aby skutecznie zarządzać potrzeb świadczenia opieki zdrowotnej organizacji służby zdrowia i społeczności, którym służą. Osiągnąć nowy poziom profesjonalnej wiarygodności i uznania i ustawić się, aby przejść do ról zawodowych na poziomie wykonawczym. Bardziej przystępne rozwiązaniem niż wiele podobnych programów online, doktorat w Internecie Walden w administracji służby zdrowia może przygotować się do kadry kierowniczej funkcji kierowniczych w obszarze ustawień, takich jak systemy szpitali, firm konsultingowych, praktyk lekarskich, uniwersytetów i wielu rodzajów zakładów opieki. [-]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Medyczny Praca Społeczna

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Niepełnosprawność, podeszły wiek i choroba przewlekła może przedstawić unikalny zestaw wyzwań dla osób i rodzin. [+]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Medycyna Pracy Socjalnej Niepełnosprawność, podeszły wiek i choroba przewlekła może przedstawić unikalny zestaw wyzwań dla osób i rodzin. Ta specjalizacja jest zaprojektowane, aby pomóc rozszerzyć swoją wiedzę i kompetencje pracownika socjalnego medycznej. Program pomaga rozwijać lepsze poznanie zasobów i usług wsparcia dostępnych dla wrażliwych populacji, w tym tych, którzy są nieuleczalnie chorych, niepełnosprawnych lub zajmujących się ostrej lub przewlekłej choroby. Możesz użyć swojej wiedzy do współpracy z innymi pracownikami służby zdrowia, jako część zespołu opieki w szpitalu, domu opieki lub innych zakładach opieki zdrowotnej. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (36 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Seminarium kliniczne (6 kr.) Projekt badawczy Akcja (20 kr.) Jeden dzień pobytu 6- Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Program SOCW 8000 Podstawy Absolwent Studium SOCW 8110 Zaawansowane Teoria i praktyka pracy socjalnej SOCW 8116 Historia i rozwoju pracy socjalnej SOCW 8800 kliniczna Seminarium I SOCW 8137 Problemy Współczesnej, zmiana społeczna i Polityki Społecznej SOCW 8138 Program i ocena praktyki SOCW 8140 Action Research Methods w pracy socjalnej SOCW 8117 Różnorodność i wielokulturowość Medycyna pracy SOCW 8204 I Społeczne SOCW 8210 Metody badań ankiety SOCW 8801 kliniczna Seminarium II SOCW 8205 Medycyna Pracy II Społeczne SOCW 8600 Projekt badawczy akcji SOCW 8815 Współczesna Gerontologii / Psychologia geriatryczna Opcje kariery U Lekarza Pracy Socjalnej (DSW) od Walden, można zdobyć umiejętności potrzebne, by stać się zaawansowanym praktykiem. Ten doktoranckich studiów mogą również przygotowywać, aby stać się liderem w zakresie projektowania, wdrażania i oceny programów pomocy społecznej i polityki. Wprowadź Pole wysokiego wzrostu Oczekuje się, że możliwości dla specjalistów pracy socjalnej wzrośnie o 25% od 2010 do 2020-szybciej niż średnia dla wszystkich innych zawodów. Kariera dla zdrowia społecznego pracowników wzrosną w tempie 34% do 2020 roku. Rozwiń swoje możliwości kariery DSW może przygotować się do wykonywania ról na czele społecznej zawodu pracy: Lider w agencji i organizacji Dyrektor programu Oceniający praktyki społecznej i urzędów pracy Inspektor pracy społecznej w organizacjach Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Pasemka Dostosowane do misji społecznej zmiany Walden University, program ten pozwala na: Rozwoju wiedzy w określonej dziedzinie pracy socjalnej, takich jak uzależnienia lub medycznej pracy społecznej, między innymi. Za pomocą badań, aby opowiadać się za zmianami, które obsługują swoich klientów i społeczności poprzez działania projekcie badawczym. Projekt ten pozwala skupić się na co dzień problem lub niezaspokojonych potrzeb w danej społeczności (np, długie czasy oczekiwania w ER lokalnym szpitalu lub dostępu do opieki medycznej dla osób z chorobami serca) oraz opracowanie planu rekultywacji problem. Prowadzenie skutecznych analiz polityk socjalnych. Zdobycie umiejętności w projektowaniu i wdrażaniu programów socjalnych. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Wykorzystaj aktualnych badań, dobrych praktyk i teorii do promowania strategii zapobiegania i interwencji, że rozwiązania problemów i potrzeb grup społecznych społecznych. Zatrudniamy różnych badań i narzędzi statystycznych, aby znaleźć dane używane do rozwiązania etiologii i dynamiki społecznych problemów i potrzeb społecznych. Ocenić rolę badań i ewaluacji w pracy socjalnej w poprawie interwencji społecznych i dalszym rozwoju teorii. Krytycznej oceny historii pracy socjalnej, jej misji i jej podstawowych wartości. Promować zmiany społeczne poprzez współpracę z liderami, agencji, i uniwersytetów do poparcia dla polityk i programów, które wcześniej dobrobytu gospodarczego i społecznego zróżnicowane kulturowo klientów. Wykazać się umiejętnością oceny roli różnorodności w charakteryzowaniu i kształtowania ludzkiego doświadczenia. Zastosuj podejmowania etycznych decyzji oraz praktyk w pracy socjalnej. [-]

Lekarz Z Praktyki Pielęgniarskiej (DNP)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Osiągnąć najwyższy poziom praktyki pielęgniarskiej i dowiedzieć się, jak promować bardziej skutecznego i efektywnego systemu opieki zdrowotnej.Ten program daje poświadczenia musisz założyć większy [+]

Doktor Praktyki Pielęgniarskiej (DNP)

Osiągnąć najwyższy poziom praktyki pielęgniarskiej i dowiedzieć się, jak promować bardziej skutecznego i efektywnego systemu opieki zdrowotnej. Ten program daje mandatów potrzebnych do przyjęcia na siebie większej roli lidera w organizacji opieki zdrowotnej, a może pomóc przyczynić się do poprawy wyników pacjentów i świadczeń zdrowotnych. Można budować na wiedzy w celu zwiększenia opieki nad pacjentem, zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do szkolenia nowej generacji pielęgniarek i tłumaczyć teorię w zaawansowanej praktyki pielęgniarskiej, że wzbogaca zdrowia ludności i wspólnot.

[-]

Ph.D. Edukacja Zdrowotna I Promocja (ze Stopniem Edukacji Zdrowotnej Ms)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. [+]

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. Użyj swojej pasji do prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia na swoją korzyść i odkrywania teorii i technik zachowania zdrowia, aby pomóc jednostkom i grupom poprawy ich zdrowia i prowadzić badania, które będą miały wpływ na większą populację. Doktorat w edukacji zdrowotnej i program promocji może pomóc przygotować się do postępu w tej dziedzinie, pracuje jako pedagog zdrowia w akademickich, klinicznych, społeczności, czy ustawienia korporacyjnych, które mogą obejmować działów państwowej i samorządowej zdrowia, szkół i uniwersytetów, firm i korporacji, oraz agencje zdrowia społeczności. Obszary ostrości Behavioral Health ogólne zdrowie Zarządzanie i przywództwo Ludność Zdrowie Badania W naszej MS w edukacji zdrowotnej i promocji programu, można zbadać najnowsze teorie zachowań zdrowotnych, trendów i praktyk i zdobycie umiejętności projektowania komunikacji zdrowia; Plan, realizacji i ewaluacji programów profilaktycznych; lub służyć jako wychowawca na tematy związane ze zdrowiem publicznym. Walden opracował ten program w celu odzwierciedlenia siedmiu obszarach odpowiedzialności za zdrowie Wychowawców przedstawionych przez Komisję Edukacji Narodowej Zdrowia credentialing i przygotować się do siedzenia krajowego Certified Health Education Specialist (Ches) i Master Certified Heath Education Specialist (MCHES) egzaminów. Specjalizacje Behavioral Health ogólne zdrowie Zarządzanie i przywództwo Ludność Zdrowie Badania [-]

Ph.D. Edukacja Zdrowotna I Promocja (ze Stopniem Mph)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. [+]

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. Użyj swojej pasji do prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia na swoją korzyść i odkrywania teorii i technik zachowania zdrowia, aby pomóc jednostkom i grupom poprawy ich zdrowia i prowadzić badania, które będą miały wpływ na większą populację. Doktorat w edukacji zdrowotnej i program promocji może pomóc przygotować się do postępu w tej dziedzinie, pracuje jako pedagog zdrowia w akademickich, klinicznych, społeczności, czy ustawienia korporacyjnych, które mogą obejmować działów państwowej i samorządowej zdrowia, szkół i uniwersytetów, firm i korporacji, oraz agencje zdrowia społeczności. Obszary ostrości Behavioral Health ogólne zdrowie Zarządzanie i przywództwo Ludność Zdrowie Badania Zostań skutecznym orędownikiem jak promowanie zdrowia osób, organizacji i społeczności z Master of Public Health (MPH) z Walden University. W tym programie zbadania problemów dotyczących zdrowia publicznego dziś. Zdobyć doświadczenie w świecie rzeczywistym, jak zastosować wiedzę już nauczył się znaleźć rozwiązania problemów zdrowia publicznego. Zgodnie z naszym zobowiązaniem do ciągłego doskonalenia jakości, Walden University opracowała program nauczania dla programu MPH odzwierciedlenia profesjonalne wytyczne określone przez wiodące organizacje zdrowia publicznego. Specjalizacje: Behavioral Health ogólne zdrowie Zarządzanie i przywództwo Ludność Zdrowie Badania [-]

Ph.D. Edukacja Zdrowotna I Promocja (z Innym Stopniem MS)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. [+]

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. Użyj swojej pasji do prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia na swoją korzyść i odkrywania teorii i technik zachowania zdrowia, aby pomóc jednostkom i grupom poprawy ich zdrowia i prowadzić badania, które będą miały wpływ na większą populację. Doktorat w edukacji zdrowotnej i program promocji może pomóc przygotować się do postępu w tej dziedzinie, pracuje jako pedagog zdrowia w akademickich, klinicznych, społeczności, czy ustawienia korporacyjnych, które mogą obejmować działów państwowej i samorządowej zdrowia, szkół i uniwersytetów, firm i korporacji, oraz agencje zdrowia społeczności. Obszary ostrości Behavioral Health ogólne zdrowie Zarządzanie i przywództwo Ludność Zdrowie Badania Specjalizacje: Behavioral Health ogólne zdrowie Zarządzanie i przywództwo Ludność Zdrowie Badania [-]

Ph.D. W Pracy Socjalnej - Medyczna Opieka Społeczna

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Medycznych pracownik socjalny odgrywa istotną rolę w opiece nad osobami w szpitalach, domach opieki lub innych urządzeń do oczyszczania. [+]

Ph.D. w pracy socjalnej - Medical Pracy Socjalnej Medycznych pracownik socjalny odgrywa istotną rolę w opiece nad osobami w szpitalach, domach opieki lub innych urządzeń do oczyszczania. Ta specjalizacja pomaga rozwijać i oceny najlepszych strategii w praktyce z interwencji osób i rodzin stojących przewlekłe lub nieuleczalną chorobę, niepełnosprawność, i problemów związanych ze starzeniem się. Zajęć zapewnia możliwości tworzenia, analizowania i rozszerzenia wiedzy na temat metod stosowanych przez pracowników socjalnych, medycznych zaspokojenia potrzeb klientów i ich rodzin, w szczególności starzenie się ludności. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (42 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Program SOCW 8000 Podstawy Absolwent Studium SOCW 8110 Zaawansowane Teoria i praktyka pracy socjalnej SOCW 8116 Historia i rozwoju pracy socjalnej RSC-H 8100W Teoria badań, projektowania i metody Medycyna pracy SOCW 8204 I Społeczne SOCW 8137 Problemy Współczesnej, zmiana społeczna i Polityki Społecznej SOCW 8138 Program i ocena praktyki RSC-H 8200W i analiza ilościowa Rozumowanie SOCW 8205 Medycyna Pracy II Społeczne RSC-H 8300W i analiza jakościowa Rozumowanie SOCW 8815 Współczesna Gerontologii / Psychologia geriatryczna SOCW 8550 Pisanie Prospektu Jakości RSC-H 8250W zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa lub RSC-H 8350W lub Advanced i analiza jakościowa Rozumowanie lub RSC-H 8450W lub Advanced Wnioskowanie mieszane Metody i analiza SOCW 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Dr Walden University w Internecie w pracy socjalnej program może pomóc zdobyć umiejętności potrzebne do rozwiązania problemów społecznych poprzez badania lub uczyć się w środowisku uniwersyteckim. Niezależnie od tego, drogę wybierzesz, tym doktoranckie Studia przygotowują do pracy w różnych zawodach w sektorze publicznym lub prywatnym. Wprowadź Pole wysokiego wzrostu Oczekuje się, że możliwości dla specjalistów pracy socjalnej wzrośnie o 25% od 2010 do 2020 roku szybciej niż średnia dla wszystkich innych zawodów. Oczekuje się, że możliwości zatrudnienia dla profesorów uczelni wzrośnie o 17% między 2010 a 2020 r. Rozwiń swoje możliwości kariery Ph.D. w Social Work może zapewnić większe możliwości, aby przenieść swoją karierę do przodu, jak: Pracownik socjalny Badacz Oceniający Agencja liderem Analityk polityki Wychowawca / nauczyciel / pracownik naukowy Inspektor w dziedzinie pracy socjalnej Dyrektor programu Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Pasemka Dostosowane do misji społecznej zmiany Walden University, program ten pozwala na: Ucz się z uznanym w kraju ekspertów w zawodzie. Skoncentrować swoje studia w danej dziedzinie, że w jednej linii ze swoimi zainteresowaniami, takie jak uzależnienia, pracy socjalnej, medycznej i wiedzy klinicznej. Strategie wzmocnienia i umiejętności do publikacji i prezentacji badań. Uatrakcyjnienia rozwoju zawodowego poprzez udział w programie pobyt. Nabycia świadomości, w jaki różnorodność kształtuje ludzkie doświadczenie. Projektowanie, wdrażanie i analizować własne badania związane z społecznej zawodu pracy. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Wykorzystaj aktualnych badań, dobrych praktyk i teorii do promowania strategii zapobiegania i interwencji, że rozwiązania problemów i potrzeb grup społecznych społecznych. Zatrudniamy różnych badań i narzędzi statystycznych w celu zbierania danych wykorzystywane do spełnienia etiologii i dynamiki społecznych problemów i potrzeb społecznych. Ocenić rolę badań i ewaluacji w pracy socjalnej w poprawie interwencji społecznych i dalszym rozwoju teorii. Krytycznej oceny historii pracy socjalnej, jej misji i jej podstawowych wartości. Promować zmiany społeczne poprzez współpracę z liderami, agencji, i uniwersytetów do poparcia dla polityk i programów, które wcześniej dobrobytu gospodarczego i społecznego zróżnicowane kulturowo klientów. Wykazać się umiejętnością oceny roli różnorodności w charakteryzowaniu i kształtowania ludzkiego doświadczenia. Zastosuj podejmowania etycznych decyzji oraz praktyk w pracy socjalnej. [-]

Ph.D. W Zakresie Polityki Publicznej I Administracji - Polityki Zdrowotnej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Opieka zdrowotna przeszła radykalne zmiany w ciągu ostatnich kilku lat. Do głównych przedsięwzięć gospodarczych, które teraz rządzą przemysł zmieniły sposób zdrowotna jest dostarczane. [+]

Ph.D. polityki publicznej i administracji - Polityki Zdrowotnej Opieka zdrowotna przeszła radykalne zmiany w ciągu ostatnich kilku lat. Do głównych przedsięwzięć gospodarczych, które teraz rządzą przemysł zmieniły sposób dostarczana jest opieka zdrowotna, a menedżerowie muszą szybko dostosowywać się sukcesem. Specjalizacja w zakresie polityki zdrowotnej pomoże Ci zdobyć cenną wiedzę na temat systemów opieki zdrowotnej, polityki zdrowotnej, administracji zdrowia i ośrodkach zdrowia, finansów, dzięki czemu można efektywnie i skutecznie zarządzać w tym wyjątkowym środowisku. Wymagania Zakończenie 82 Suma punktów kwartał Kursy podstawowe (35 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Sekwencja Research Foundation (12 kr.) Rozprawa (20 kr.) Profesjonalny Plan Rozwoju Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Minimum 8-9 kwartałów rejestracji w zależności od transferu punktów przyznana Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy podstawowe PPPA 8000 Fundamenty dla Studium Doktoranckiego, lub PPPA Fundacje 8000i na studia doktoranckie dla studentów zagranicznych PPPA 8405 Etyka i Sprawiedliwości Społecznej PPPA 8431 finanse i budżet dla sektora publicznego PPPA 8465 Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja PPPA 8111 Przywództwo i zmiany organizacyjne PPPA 8115 Pisanie Prospektu Jakości PPPA 8112 Zarządzanie i Polityki Społecznej Wybierz jedną z trzech pól do ukończenia kursów podstawowych wymagań: RSC-H 8450 Zaawansowane Wnioskowanie mieszane Metody i analiza RSC-H 8350 Zaawansowane Rozumowanie i analiza jakościowa RSC-H 8250 Zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa Kursy specjalizacyjne PPPA 8841 Polityki Zdrowotnej i Zarządzania PPPA 8401 Przywództwo zdrowie publiczne i systemy Myślenie PPPA 8420 Ekonomika zdrowia Sekwencja Research Foundation RSC-H 8100P Teoria badań, projektowania i metody RSC-H 8200P i analiza ilościowa Rozumowanie RSC-H 8300P i analiza jakościowa Rozumowanie Rozprawa PPPA 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Czy jesteś zainteresowany w promowaniu własnych badań lub wprowadzenie sektora prywatnego, Ph.D. polityki publicznej i administracji może umieścić Cię o zakresie kariery. Możliwości kariery obejmują: Profesor college'u Administrator akademicki Poziom starszy wykonawczej publicznego Adiutant legislacyjne Oficer sprawy rządowe Poziom Starszy menedżer non-profit Analityk polityki Dyrektor badań Prywatna konsultantem Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Omów koncepcje przywództwa i teorie, które zostały użyte do skutecznego prowadzenia i zarządzania w sektorze publicznym. Analizuj badania oparte na dowodach, teorie i modele wykorzystywane do wspierania uczestnictwa w procesach politycznych publicznych i non-profit. Opracowanie rozwiązań dla problemów związanych z porządkiem publicznym i administracji publicznej z wykorzystaniem teorii i badań. Etycznie zastosowanie główne teorie i koncepcje polityki publicznej i administracji publicznej w ramach organizacji. Oceny modeli i najlepszych praktyk z wykorzystaniem różnych perspektyw w lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych agencji publicznych za pomocą badania oparte na dowodach. [-]

MSc

Magister Psychologii - Psychologii Zdrowia (ms)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 36 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Poznaj biologicznych, psychologicznych i społecznych czynników wpływających na zdrowie. Możesz uzyskać szerokie zrozumienie psychologicznych teorii, zasad i strategii badawczych, skupiając się na wiedzy i umiejętności niezbędnych do zapobiegania chorobom i promowanie zdrowych zachowań. Ta specjalizacja może przygotować się do kariery poprawy usług dla pacjentów i personelu w ośrodkach medycznych, w tym organizacji utrzymania zdrowia ... [+]

Master of Science in Psychology - Psychologia Zdrowia (MS) Poznaj biologicznych, psychologicznych i społecznych czynników wpływających na zdrowie. Możesz uzyskać szerokie zrozumienie psychologicznych teorii, zasad i strategii badawczych, skupiając się na wiedzy i umiejętności niezbędnych do zapobiegania chorobom i promowanie zdrowych zachowań. Ta specjalizacja może przygotować się do kariery poprawy usług dla pacjentów i personelu w ośrodkach medycznych, w tym organizacji utrzymania zdrowia, ośrodków rehabilitacyjnych, ośrodków leczenia bólu i agencji zdrowia publicznego. Na swoich ostatnich dwóch kwartałach badania, można wybierać spośród opcji oczywiście skupić się na swoich zainteresowaniach lub na cel zdobywając stopień doktora. Wymagania Zakończenie 45 Suma punktów kwartał Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy Kursy 11-tygodniowe są dostarczane w określonej kolejności. Absolwent Studium fundamenty w psychologii Psychologia zdrowia Żywotność Rozwoju Zmiana zachowań zdrowotnych Teoria badań, projektowania i Metody Stres i radzenia sobie Biopsychologia Rozumowanie i analiz ilościowych Wybierz kurs, który pasuje do Twoich zainteresowań: Zdrowie kobiet Zdrowia Dzieci i Młodzieży Współczesna Gerontologii / Psychologia geriatryczna MS w psychologii Capstone Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Opisać podstawy psychologii. Syntezy psychologicznej teorii i badań do zastosowania w rzeczywistych sytuacjach, na przykład w placówkach oświatowych, społecznych, organizacyjnych i ochrony zdrowia. Interpretowanie psychologicznej teorii i badań. Opisz psychologicznej teorii, badań i praktyki z perspektywy wielokulturowej i / lub globalnym. Zastosuj psychologicznej teorii, badań i praktyki naukowej i / lub działalności zawodowej, które promują pozytywne zmiany społeczne. Opcje kariery Jako absolwent Walden MS w programie Psychologia, możliwości kariery zawodowej mogą obejmować rolę jako: Menedżer zasobów ludzkich Badacz rynku Koordynator projektu / kierownik Pracownik służby rodzinne Instruktor w college'u Menedżer usług socjalnych Koordynator projektu zdrowie Trener pracownik Asystent naukowy Analityk Danych / menedżer Konsultant organizacyjna Zwolennikiem interwencji Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Możliwe ustawienia kariery obejmują: Organizacje dziećmi oraz usług dla rodzin (np, agencje opieki dziennej, po szkole programów w szkołach i społecznościach, Head Start, programy i programy wczesnej edukacji) Szkoły Szkoły wyższe Lokalnych, stanowych lub federalnych rządów Domy grupowe Agencje ochrony zdrowia Organy ścigania Organizacji non-profit Organizacje religijne Domach opieki [-]

Master Of Public Health (mph )

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minnesota, MN

Master of Public Health program w Walden University odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na dobrze przygotowanych specjalistów w sektorze zdrowia publicznego. Przez cały program, można zyskać możliwość i poświadczeń, aby służyć jako adwokat ... [+]

Master of Public Health program w Walden Uni biologicznej odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na dobrze przygotowanych specjalistów w sektorze zdrowia publicznego. Przez cały program, można zyskać możliwość i mandatów służyć jako adwokat na rzecz poprawy zdrowia jednostek, organizacji i społeczności.

 

Studenci uczęszczający na Master of Public Health programu będą korzystać z programu przez coraz głębsze zrozumienie interdyscyplinarnych kompetencji, z publicznej służby zdrowia i systemu komunikacji, strategii i przywództwa. Program przygotuje do przenoszenia swojej kariery dalej i zajmowania pozycji lidera w sektorze zdrowia publicznego z zaawansowaną wiedzę na temat zdrowia i podniesienie umiejętności uzyskane z programu głównego. ... [-]


Master Of Science (MS) W Psychologii Sądowej - Aplikacje Zdrowia Psychicznego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Wiele dorosłych i młodocianych przestępców cierpią z problemów psychicznych, które muszą zostać uwzględnione, jeżeli są one, aby powrócić do swoich społeczności i prowadzić produktywne życie. W tej specjalizacji, nauczyć się oceniać i korzystać z tradycyjnych form interwencji, w tym psychoterapii indywidualnej i grupowej, a także odkrywać najnowsze innowacje w zakresie sprawiedliwości naprawczej. Zdobycie umiejętności do pracy bezpośrednio z osób w zakładach karnych, społeczności zdrowia psychicznego ... [+]

MS Walden University w Psychologii Sądowej programu przygotowuje się do zastosowania silnych nowych informacji, umiejętności i perspektywy na różne nieklinicznych ról w takich dziedzinach jak cyberprzestępczość, karnej analizy śledczej i profilowania, terroryzm, i ofiary rzecznictwo. Przeglądaj biologicznych, psychologicznych i społecznych czynników wpływających zachowań przestępczych. Zastosuj psychologiczne podejścia i koncepcje, jak zidentyfikować sprawców, w tym nieletnich, w szerokim zakresie ustawień kryminalistycznych. Nasz wybór specjalizacji może dostarczyć wiedzy trzeba prowadzić do pozytywnych zmian w systemie prawnym. Specjalizacje: Criminal Justice (Self-Designed) cyberprzestępstw Rodzina Przemoc Zagadnienia prawne w Psychologii Sądowej Wojskowy Psychologia Policji Self-Designed Sex Offender Zachowanie Terroryzm Wiktymologia Uwaga na uzyskaniu pozwolenia MS w psychologii sądowej nie jest programem uzyskaniu pozwolenia i nie przygotujemy indywidualną, aby stać się licencjonowanym psychologia profesjonalny. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Advance jako lider, pedagog, pielęgniarka lub lekarz informaticist z programu MSN Walden CCNE akredytowanych. [+]

Advance jako lider, pedagog, pielęgniarka lub lekarz informaticist z programu MSN Walden CCNE akredytowanych. Jeden z największych i najbardziej atrakcyjnych programów MSN dostępnych dziś o długiej historii kształcenia specjalistów opieki, ten program jest dostarczany online i prowadzone przez doctorally przygotowane nauczanie wykładowców, którzy są ekspertami, praktyków i liderów w tej dziedzinie. Ścieżki wejście (ścieżki) BSN-MSN: Dla zarejestrowanych pielęgniarek wchodzących program z Bachelor of Science in Nursing (BSN). RN-MSN: Dla zarejestrowanych pielęgniarek wprowadzanych do programu z dyplomem w szpitalu, Associate stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat innego niż BSN. RN-BSN-MSN: Dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy chcą możliwość zarobienia ich BSN podczas pracy w kierunku ich MSN. Specjalizacje Pielęgniarstwo Edukacja - Nauka zapewnienia wysokiej jakości doświadczeń edukacyjnych przygotowujących pielęgniarek, aby sprostać wymaganiom różnorodnych, ciągle zmieniającym się środowisku opieki zdrowotnej. Przywództwo i Zarządzanie - Uzyskanie niezbędnych umiejętności, które sprawiają, że skutecznym liderem w procesie podejmowania decyzji, planowania, finansów i zasobów ludzkich. Farmaceuci Informatyki - Poprawa opieki nad pacjentem poprzez uczenie się do opracowania i wdrożenia skutecznych i łatwych w obsłudze systemów, które poprawiają dokładność, eliminuje redundancję i zmniejszyć koszty. Dorosłych Gerontologii Primary Care Nurse Practitioner - zdobyć umiejętności, które pozwolą Ci na prowadzenie wstępnych ocen i dostarczać diagnozy i plany leczenia dla podstawowej opieki młodzieży (w wieku 13 lat i starszych) do osób starszych. Dorosłych Gerontologii Pielęgnacja ostra Nurse Practitioner - Nacisk na zaawansowanej pielęgnacji ostrą lub przewlekłą chorych młodzieży (w wieku 13 lat i starszych) do osób starszych w placówkach, w tym pogotowia medycznego i chirurgicznego oraz oddziałach intensywnej opieki medycznej. Rodzina Nurse Practitioner - Dowiedz się, jak ocenić, diagnozowania i leczenia schorzeń rutynowe w podstawowej opiece zdrowotnej osób i rodzin w ciągu życia. Psychiatryczne-Mental Health Nurse Practitioner - Dowiedz się, jak ocenić, zdiagnozować, zapewniają terapię i przepisać leki dla pacjentów z zaburzeniami psychicznymi i problemów uzależnień. Programy DNP, MSN i BSN Walden University są akredytowane przez Komisję w dniu Collegiate Pielęgniarstwa Edukacji (CCNE), jeden Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington, DC 20036, 1-202-887-6791. CCNE jest krajowa agencja akredytacji uznane przez US Department of Education oraz zapewnia jakość i integralność programów edukacyjnych matur i magisterskich. Dla studentów akredytacja oznacza innowacyjność programu oraz samoocenę ciągły. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Edukacja (BSN Utwór)

Online W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Specjalizacja pielęgniarstwo Edukacja dotyczy rosnące zapotrzebowanie na nauczycieli pielęgniarki w sektorach prywatnym i publicznym. [+]

Pielęgniarstwo Edukacja-BSN Tor Specjalizacja pielęgniarstwo Edukacja dotyczy rosnące zapotrzebowanie na nauczycieli pielęgniarki w sektorach prywatnym i publicznym. Dzięki tej specjalizacji, można zbadać sposoby ukierunkowujące swoją wiedzę zawodową w karierę jako nauczyciel, którego celem jest przygotowanie studentów pielęgniarstwa akademickich lub rozwój zawodowy personelu pielęgniarskiego. Walden studiować w Szkole Pielęgniarskiej wybitnych wykładowców, którzy wszystko posiadasz stopnie doktorskie. Kursy mają na celu przygotować się do rozwiązania bieżących problemów zdrowotnych w warunkach klinicznych, jak również do udziału w projektach edukacyjnych w klasie i ustawień pacjentów i rozwoju pracowników. Użyj nowej wiedzy w celu wzbogacenia własnej kariery i tych z innych-w dziedzinie zatrudnienia i społeczności. Koordynator praktyka Walden pomoże Ci z wymogami praktyki klinicznej. BSN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, które już posiadają Bachelor of Science in Nursing (BSN). Studenci, którzy dostają się do programu z BSN będzie wypełnić poniższy podstawę programową, a następnie przejść do kursów w specjalizacji Edukacji. Jeśli posiadasz dyplom szpital, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (BSN) inny niż można znaleźć w RN Track. Wymagania Zakończenie 51 Suma punktów kwartał • kurs wstępna (1 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (30 kr.) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6301 Zaawansowane Pathopharmacology Nurs 6512 Zaawansowane Ocena Zdrowie i Wnioskowanie diagnostyczne Curriculum Development Nurs 6321, Ocena i ocena Nurs 6331 Nauczanie strategii uczenia się: Integracja technologii w edukacji pielęgniarskiej Nurs 6341 Pielęgniarstwa Klinicznego w specjalne Nurs 6351 Rola wychowawcy Nurse Możliwości kariery Wychowawców pielęgniarki są bardzo potrzebne. Amerykańskie Stowarzyszenie Colleges of Nursing informuje, że ponad 40.000 wykwalifikowanych kandydatów są odwrócił się od szkoły pielęgniarskie, ponieważ nie ma wystarczającej liczby pielęgniarek wychowawcy kształcenie studentów. * Wychowawców pielęgniarki pracują w kontekście akademickim, szpitali, organizacji społecznych, organizacji ochrony zdrowia opieki zdrowotnej, firm konsultingowych lub korporacje. Według salary.com, średnia pensja dla profesora pielęgniarka jest 84,150 dolarów †. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie i szkolenia, programu MSN Walden ze specjalizacją w zakresie pielęgniarstwa Edukacji może pomóc pozycję ci za ról, takich jak: Pedagog Pielęgniarka Wydział Pielęgniarstwa Administracyjny Wydział Pielęgniarka Pielęgniarstwo Instruktor Pedagog pacjenta Staff Development Manager Pracownicy Pedagog Kontynuując Specjalista Edukacja Pedagog pielęgniarka kliniczna Inspektor kliniczna Konsultant Case Manager Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. * Amerykańskie Stowarzyszenie Colleges of Nursing, Badań Naukowych i Data Center, 2002-2012. † Salary.com, (patrząc w Internecie 23 października 2013) Atrakcji Jordanii Po wybraniu programu MSN Walden, można korzystać z elastyczności formie nauczania online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn® nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, jak się uczyć. Ucz się więcej. Ostatnie badania, zlecone przez Walden University, oceniano skuteczność programu MSN do Walden studentów zatrudnionych w Intermountain Healthcare, uznanym w kraju systemu opieki zdrowotnej non-profit. Po ukończeniu programu Walden, 85% badanej kohorcie twierdził ich Walden badania pomogły im poprawić w pracy lub jako pielęgniarki w ogóle. W programie MSN Walden, możesz: Współpracę z pielęgniarek z całego kraju w interaktywnym środowisku online. Ucz się od ekspertów nauczania wydziału, z których 100% posiadania stopnia doktora. Uzyskać możliwość przełożenia wiedzy w praktyce poprzez projektowanie, rozwój i wdrażanie projektu w profesjonalnym otoczeniu opieki zdrowotnej. Zdobycie wiedzy potrzebnej do działania jako agent zmiany i zastosować zwiększoną wiedzę w środowisku medycznym. Phi Nu Rozdział logo. Dołącz Phi Nu, Walden biegłego rozdział Sigma Theta Tau z Międzynarodowym Honor Society Pielęgniarstwa i połączyć się z pielęgniarek na całym świecie do akcji najnowsze badania pielęgniarskiej i najlepszych praktyk w dziedzinach klinicznych, naukowych i kierowniczych. Efekty kształcenia Absolwenci tego programu będą przygotowani do: 1. Syntezy systemów organizacyjnych / przywództwa dla opłacalny specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej, który przyczynia się do wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, rozwoju zawodu pielęgniarki i zmiany społecznej. 2. Krytyka literatury opartej na dowodach z różnych perspektyw rysunek teoretycznych i istotnych badań, aby poprowadzić proces decyzyjny, który pokazuje najlepsze praktyki w zakresie specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej w globalnym społeczeństwie. 3. Integratively oceny, diagnozowania, planowania, realizacji i oceny opłacalnych strategii ochrony zdrowia, które zmniejszają nierówności zdrowotnych przez rzecznictwo pacjenta / populacji dostępu do specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. 4. Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się przy użyciu specyficznych odbiorców ustnej, pisemnej i technologii informatycznych dla profesjonalnego dostawę specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. 5. Oceny potrzeb zdrowotnych populacji zróżnicowanych funkcji niezbędnych dla nauczania / coachingu na podstawie specjalistycznej wiedzy pielęgniarskiej przywrócić / promocja zdrowia i zapobieganie chorobom / obrażenia. 6. Wykazywać ciągłe zaangażowanie w rozwój zawodowy i wartości teorii pielęgniarstwa / zasad etycznych (altruizm, autonomii, godności człowieka, uczciwość, sprawiedliwość społeczna), zgodnie z etycznie odpowiedzialny prawnie odpowiedzialny specjalista pielęgniarstwa, praktyki. 7. Wdrożenie specjalistycznych ról opieki promowanie poprawy jakości opieki zorientowanej na pacjenta zgodnie ze standardami praktyki zawodowej, które przekształcają stan zdrowia do różnych populacjach. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Edukacja (rn Utwór)

Online W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Dzięki tej specjalizacji, można zbadać sposoby ukierunkowujące swoją wiedzę zawodową w karierze koncentruje pedagog jest przygotowanie akademickie studentów pielęgniarstwa. [+]

Ten program nie jest dostępny dla studentów ze stanu Washington. Pielęgniarstwo Edukacja-RN Tor Specjalizacja pielęgniarstwo Edukacja dotyczy rosnące zapotrzebowanie na nauczycieli pielęgniarki w sektorach prywatnym i publicznym. Dzięki tej specjalizacji, można zbadać sposoby ukierunkowujące swoją wiedzę zawodową w karierę jako nauczyciel, którego celem jest przygotowanie studentów pielęgniarstwa akademickich lub rozwój zawodowy personelu pielęgniarskiego. Walden studiować w Szkole Pielęgniarskiej wybitnych wykładowców, którzy wszystko posiadasz stopnie doktorskie. Kursy mają na celu przygotować się do rozwiązania bieżących problemów zdrowotnych w warunkach klinicznych, jak również do udziału w projektach edukacyjnych w klasie i ustawień pacjentów i rozwoju pracowników. Użyj nowej wiedzy w celu wzbogacenia własnej kariery i tych z innych-w dziedzinie zatrudnienia i społeczności. Koordynator praktyka Walden pomoże Ci z wymogami praktyki klinicznej. RN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy posiadają dyplom w szpitalu, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (inne niż BSN). Ten utwór wymaga spełnienia ogólnych wymagań edukacyjnych. Kiedy spełniają te wymagania, zostanie przyjęty do Walden i rozpocząć fundamenty i kursy podstawowe dla MSN. Jeśli już posiadają tytuł licencjata w dziedzinie pielęgniarstwa (BSN), zapoznaj się z BSN Track. Wymagania Zakończenie 80 Suma punktów kwartał • kurs wstępna (1 kr.) Kursy fundamentalne (29 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (30 kr.) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów ZAK Kursy Nurs 3001 Problemy Pielęgniarstwa i trendy w Nurs 4001 badania i nauka dla praktyki opartej na dowodach Nurs 4006 Pielęgniarstwa Klinicznego w tematy Nurs 4011 Rodzina, Społeczność i Ludności i Opieki populacyjnych Nurs 4021 Kompetencje przywódcze w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6301 Zaawansowane Pathopharmacology Nurs 6512 Zaawansowane Ocena Zdrowie i Wnioskowanie diagnostyczne Curriculum Development Nurs 6321, Ocena i ocena Nurs 6331 Nauczanie strategii uczenia się: Integracja technologii w edukacji pielęgniarskiej Nurs 6341 Pielęgniarstwa Klinicznego w specjalne Nurs 6351 Rola wychowawcy Nurse Możliwości kariery Wychowawców pielęgniarki są bardzo potrzebne. Amerykańskie Stowarzyszenie Colleges of Nursing informuje, że ponad 40.000 wykwalifikowanych kandydatów są odwrócił się od szkoły pielęgniarskie, ponieważ nie ma wystarczającej liczby pielęgniarek wychowawcy kształcenie studentów. * Wychowawców pielęgniarki pracują w kontekście akademickim, szpitali, organizacji społecznych, organizacji ochrony zdrowia opieki zdrowotnej, firm konsultingowych lub korporacje. Według salary.com, średnia pensja dla profesora pielęgniarka jest 84,150 dolarów †. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie i szkolenia, programu MSN Walden ze specjalizacją w zakresie pielęgniarstwa Edukacji może pomóc pozycję ci za ról, takich jak: Pedagog Pielęgniarka Wydział Pielęgniarstwa Administracyjny Wydział Pielęgniarka Pielęgniarstwo Instruktor Pedagog pacjenta Staff Development Manager Pracownicy Pedagog Kontynuując Specjalista Edukacja Pedagog pielęgniarka kliniczna Inspektor kliniczna Konsultant Case Manager Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. * Amerykańskie Stowarzyszenie Colleges of Nursing, Badań Naukowych i Data Center, 2002-2012. † Salary.com, (patrząc w Internecie 23 października 2013) Atrakcji Jordanii Po wybraniu programu MSN Walden, można korzystać z elastyczności formie nauczania online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn® nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, jak się uczyć. Ucz się więcej. Ostatnie badania, zlecone przez Walden University, oceniano skuteczność programu MSN do Walden studentów zatrudnionych w Intermountain Healthcare, uznanym w kraju systemu opieki zdrowotnej non-profit. Po ukończeniu programu Walden, 85% badanej kohorcie twierdził ich Walden badania pomogły im poprawić w pracy lub jako pielęgniarki w ogóle. W programie MSN Walden, możesz: Współpracę z pielęgniarek z całego kraju w interaktywnym środowisku online. Ucz się od ekspertów nauczania wydziału, z których 100% posiadania stopnia doktora. Uzyskać możliwość przełożenia wiedzy w praktyce poprzez projektowanie, rozwój i wdrażanie projektu w profesjonalnym otoczeniu opieki zdrowotnej. Zdobycie wiedzy potrzebnej do działania jako agent zmiany i zastosować zwiększoną wiedzę w środowisku medycznym. Phi Nu Rozdział logo. Dołącz Phi Nu, Walden biegłego rozdział Sigma Theta Tau z Międzynarodowym Honor Society Pielęgniarstwa i połączyć się z pielęgniarek na całym świecie do akcji najnowsze badania pielęgniarskiej i najlepszych praktyk w dziedzinach klinicznych, naukowych i kierowniczych. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: 1. Syntezy systemów organizacyjnych / przywództwa dla opłacalny specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej, który przyczynia się do wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, rozwoju zawodu pielęgniarki i zmiany społecznej. 2. Krytyka literatury opartej na dowodach z różnych perspektyw rysunek teoretycznych i istotnych badań, aby poprowadzić proces decyzyjny, który pokazuje najlepsze praktyki w zakresie specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej w globalnym społeczeństwie. 3. Integratively oceny, diagnozowania, planowania, realizacji i oceny opłacalnych strategii ochrony zdrowia, które zmniejszają nierówności zdrowotnych przez rzecznictwo pacjenta / populacji dostępu do specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. 4. Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się przy użyciu specyficznych odbiorców ustnej, pisemnej i technologii informatycznych dla profesjonalnego dostawę specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. 5. Oceny potrzeb zdrowotnych populacji zróżnicowanych funkcji niezbędnych dla nauczania / coachingu na podstawie specjalistycznej wiedzy pielęgniarskiej przywrócić / promocja zdrowia i zapobieganie chorobom / obrażenia. 6. Wykazywać ciągłe zaangażowanie w rozwój zawodowy i wartości teorii pielęgniarstwa / zasad etycznych (altruizm, autonomii, godności człowieka, uczciwość, sprawiedliwość społeczna), zgodnie z etycznie odpowiedzialny prawnie odpowiedzialny specjalista pielęgniarstwa, praktyki. 7. Wdrożenie specjalistycznych ról opieki promowanie poprawy jakości opieki zorientowanej na pacjenta zgodnie ze standardami praktyki zawodowej, które przekształcają stan zdrowia do różnych populacjach. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Gerontologii Dorosłych Lekarz Pielęgniarka Opieki Ostrej (utwór BSN)

Online W pełnym wymiarze godzin June 2017 Stany Zjednoczone USA online

Studenci, którzy wchodzą do programu z BSN zakończy następujące podstawy programowej, a następnie przejść do kursów w specjalności Gerontologia ostra Adult-pielęgniarstwa Practitioner. [+]

Gerontologia dorosłych pielęgniarstwa ostra Lekarz (AG-ACNP) -BSN Tor BSN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, które już posiadają Bachelor of Science in Nursing (BSN). Studenci, którzy wchodzą do programu z BSN zakończy następujące podstawy programowej, a następnie przejść do kursów w specjalności Gerontologia ostra Adult-pielęgniarstwa Practitioner. Jeśli posiadasz dyplom szpital, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (BSN) inny niż można znaleźć w RN Track. Warunki przyjęcia Formularz doświadczenie w pracy pokazując dwa lata doświadczenia pacjenta opieki bezpośredniego zatrudnionego jako RN na minimum 36 godzin tygodniowo, w ciągu ostatnich 5 lat. Formularz identyfikacji kliniczne ze strony: Oświadczenie o zrozumienie wymagań praktyka MSN NP. Identyfikacja potencjalnych miejsc klinicznych i preceptors w Twojej okolicy dla każdego z czterech praktyka wymagania. Wymagane dodatkowe kryteria przyjęć Walden. Skontaktuj się z doradcą rejestracji po więcej szczegółów. Wymagania Zakończenie 56 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (35 kr. Zawiera wymaganych 576 godzin praktyka) Daty rozpoczęcia oferowane są co kwartał, dzięki czemu można rozpocząć program, gdy jest to wygodne dla Ciebie. Zapisy w tej specjalizacji pielęgniarki praktykującego jest obecnie otwarty dla nowych studentów. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6501 Patofizjologia zaawansowane Nurs 6521 Farmakologia zaawansowane Nurs 6512 Zaawansowane Ocena Zdrowie i Wnioskowanie diagnostyczne Nurs 6531 Zaawansowane Praktyka opieką dorosłych w ciągu życia Nurs 6540 Advance Practice Pielęgnacja słabych Starszych Nurs 6550 Advance Practice opieką dorosłych w Ustawienia I ostrej opieki Nurs 6560 Advance Practice opieką dorosłych w opiece Ostre Ustawienia II Walden obecnie pozwala studentom, aby zapisać się na specjalizacji AGNP w następujących krajach: Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Delaware, Georgia, Hawaje, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, New Hampshire , New Jersey, Nowy Meksyk, Ohio, Pensylwania, Karolina Południowa, Dakota Południowa, Teksas, Vermont, Wirginia, Wirginia Zachodnia, Wisconsin, Wyoming i. Uwaga na Certyfikacji Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów do zakwalifikowania się do zasiadania w krajowych egzaminów certyfikacyjnych pielęgniarka praktyków, które są wymagane dla praktyki jako pielęgniarka w większości państw. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych, aby określić szczegółowe wymagania egzaminu certyfikacyjnego. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć informacji dotyczących krajowych egzaminów certyfikacyjnych; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do egzaminów certyfikacyjnych dla krajowych państwa, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania certyfikatu krajowego. Uwaga na uzyskaniu pozwolenia, zezwolenia, zatwierdzenia, lub inne państwowe poświadczeń niezbędnych do wykonywania zawodu pielęgniarka Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów w aktywnym pielęgniarka (RN) licencję na wykonywanie zawodu, jak lekarzy pielęgniarki. Jednak każda Rada stan Pielęgniarstwa ma swoje własne wymagania akademickie i certyfikacji oraz wydaje własne poświadczenia dla RN, aby mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka w tym stanie. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych w kraju, w którym on lub ona chce ćwiczyć, aby określić szczegółowe wymagania. Walden doradcy wpisowe może udzielić wskazówek odnoszących się do wymogów stan-by-państwa dla praktyki jako pielęgniarka; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do praktyki, jako pielęgniarka w stanie, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania licensure członkowskim zezwolenia, aprobaty lub innego poświadczenia państwa. Dla więcej informacji na temat wymogów do wykonywania zawodu pielęgniarka, studenci powinni skontaktować się z odpowiednim Board of Nursing lub agencji państwowej. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Gerontologii Dorosłych Lekarz Pielęgniarka Opieki Ostrej (utwór Rn)

Online W pełnym wymiarze godzin June 2017 Stany Zjednoczone USA online

RN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy posiadają dyplom w szpitalu, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (inne niż BSN). [+]

Ten program nie jest dostępny dla studentów ze stanu Washington. Gerontologia dorosłych pielęgniarstwa ostra Lekarz (AG-ACNP) -rn Tor RN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy posiadają dyplom w szpitalu, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (inne niż BSN). Ten utwór wymaga spełnienia ogólnych wymagań edukacyjnych. Kiedy spełniają te wymagania, zostanie przyjęty do Walden i rozpocząć fundamenty i kursy podstawowe dla MSN. Jeśli już posiadają tytuł licencjata w dziedzinie pielęgniarstwa (BSN), zapoznaj się z BSN Track. Warunki przyjęcia Formularz doświadczenie w pracy pokazując dwa lata doświadczenia pacjenta opieki bezpośredniego zatrudnionego jako RN na minimum 36 godzin tygodniowo, w ciągu ostatnich 5 lat. Formularz identyfikacji kliniczne ze strony: Oświadczenie o zrozumienie wymagań praktyka MSN NP. Identyfikacja potencjalnych miejsc klinicznych i preceptors w Twojej okolicy dla każdego z czterech praktyka wymagania. Wymagane dodatkowe kryteria przyjęć Walden. Skontaktuj się z doradcą rejestracji po więcej szczegółów. Wymagania Zakończenie 85 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Fundacje kursy (29 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (35 kr. Zawiera wymaganych 576 godzin praktyka) Daty rozpoczęcia oferowane są co kwartał, dzięki czemu można rozpocząć program, gdy jest to wygodne dla Ciebie. Zapisy w tej specjalizacji pielęgniarki praktykującego jest obecnie otwarty dla nowych studentów. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Fundacje Kursy Nurs 3001 Problemy Pielęgniarstwa i trendy w Nurs 4001 badania i nauka dla praktyki opartej na dowodach Nurs 4006 Pielęgniarstwa Klinicznego w tematy Nurs 4011 Rodzina, Społeczność i populacyjnych Pielęgnacja Nurs 4021 Kompetencje przywódcze w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6501 Patofizjologia zaawansowane Nurs 6521 Farmakologia zaawansowane Nurs 6512 Zaawansowane Ocena Zdrowie i Wnioskowanie diagnostyczne Nurs 6531 Zaawansowane Praktyka opieką dorosłych w ciągu życia Nurs 6540 Advance Practice Pielęgnacja słabych Starszych Nurs 6550 Zaawansowane praktyki opieką dorosłych w Ustawienia I ostrej opieki Nurs 6560 Advance praktyka opieką dorosłych w opiece Ostre Ustawienia II Walden obecnie pozwala studentom, aby zapisać się na specjalizacji AGNP w następujących krajach: Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Delaware, Georgia, Hawaje, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, New Hampshire , New Jersey, Nowy Meksyk, Ohio, Pensylwania, Karolina Południowa, Dakota Południowa, Teksas, Vermont, Wirginia, Wirginia Zachodnia, Wisconsin, Wyoming i. Uwaga na Certyfikacji Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów do zakwalifikowania się do zasiadania w krajowych egzaminów certyfikacyjnych pielęgniarka praktyków, które są wymagane dla praktyki jako pielęgniarka w większości państw. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych, aby określić szczegółowe wymagania egzaminu certyfikacyjnego. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć informacji dotyczących krajowych egzaminów certyfikacyjnych; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do egzaminów certyfikacyjnych dla krajowych państwa, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania certyfikatu krajowego. Uwaga na uzyskaniu pozwolenia, zezwolenia, zatwierdzenia, lub inne państwowe poświadczeń niezbędnych do wykonywania zawodu pielęgniarka Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów w aktywnym pielęgniarka (RN) licencję na wykonywanie zawodu, jak lekarzy pielęgniarki. Jednak każda Rada stan Pielęgniarstwa ma swoje własne wymagania akademickie i certyfikacji oraz wydaje własne poświadczenia dla RN, aby mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka w tym stanie. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych w kraju, w którym on lub ona chce ćwiczyć, aby określić szczegółowe wymagania. Walden doradcy wpisowe może udzielić wskazówek odnoszących się do wymogów stan-by-państwa dla praktyki jako pielęgniarka; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do praktyki, jako pielęgniarka w stanie, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania licensure członkowskim zezwolenia, aprobaty lub innego poświadczenia państwa. Dla więcej informacji na temat wymogów do wykonywania zawodu pielęgniarka, studenci powinni skontaktować się z odpowiednim Board of Nursing lub agencji państwowej. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Gerontologii Dorosłych Pielęgniarka Lekarz (rn Utwór)

Online W pełnym wymiarze godzin June 2017 Stany Zjednoczone USA online

RN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy posiadają dyplom w szpitalu, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (inne niż BSN). [+]

Ten program nie jest dostępny dla studentów ze stanu Washington. Pielęgniarka Gerontologii dorosłych Lekarz-RN Tor RN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy posiadają dyplom w szpitalu, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (inne niż BSN). Ten utwór wymaga spełnienia ogólnych wymagań edukacyjnych. Kiedy spełniają te wymagania, zostanie przyjęty do Walden i rozpocząć fundamenty i kursy podstawowe dla MSN. Jeśli już posiadają tytuł licencjata w dziedzinie pielęgniarstwa (BSN), zapoznaj się z BSN Track. Warunki przyjęcia Formularz doświadczenie w pracy pokazując dwa lata doświadczenia pacjenta opieki bezpośredniego zatrudnionego jako RN na minimum 36 godzin tygodniowo, w ciągu ostatnich 5 lat. Formularz identyfikacji kliniczne ze strony: Oświadczenie o zrozumienie wymagań praktyka MSN NP. Identyfikacja potencjalnych miejsc klinicznych i preceptors w Twojej okolicy dla każdego z czterech praktyka wymagania. Wymagane dodatkowe kryteria przyjęć Walden. Skontaktuj się z doradcą rejestracji po więcej szczegółów. Wymagania Zakończenie 85 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Fundacje kursy (29 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (35 kr. Zawiera wymaganych 576 godzin praktyka) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Fundacje Kursy Nurs 3001 Problemy Pielęgniarstwa i trendy w Nurs 4001 badania i nauka dla praktyki opartej na dowodach Nurs 4006 Pielęgniarstwa Klinicznego w tematy Nurs 4011 Rodzina, Społeczność i populacyjnych Pielęgnacja Nurs 4021 Kompetencje przywódcze w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6501 Patofizjologia zaawansowane Nurs 6521 Farmakologia zaawansowane Nurs 6512 Zaawansowane Ocena Zdrowie i Wnioskowanie diagnostyczne Nurs 6531 Zaawansowane Praktyka opieką dorosłych w ciągu życia Nurs 6540 Zaawansowane Praktyka Pielęgnacja słabych Starszych Nurs 6551 Primary Care Kobiet Nurs 6561 Bezpośredni Role w pielęgnacji Promocji Zdrowia i Prewencji Chorób w ciągu życia Walden obecnie pozwala studentom, aby zapisać się na specjalizacji AGNP w następujących krajach: Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Delaware, Georgia, Hawaje, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, New Hampshire , New Jersey, Nowy Meksyk, Ohio, Pensylwania, Karolina Południowa, Dakota Południowa, Teksas, Vermont, Wirginia, Wirginia Zachodnia, Wisconsin, Wyoming i. Uwaga na Certyfikacji Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów do zakwalifikowania się do zasiadania w krajowych egzaminów certyfikacyjnych pielęgniarka praktyków, które są wymagane dla praktyki jako pielęgniarka w większości państw. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych, aby określić szczegółowe wymagania egzaminu certyfikacyjnego. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć informacji dotyczących krajowych egzaminów certyfikacyjnych; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do egzaminów certyfikacyjnych dla krajowych państwa, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania certyfikatu krajowego. Uwaga na uzyskaniu pozwolenia, zezwolenia, zatwierdzenia, lub inne państwowe poświadczeń niezbędnych do wykonywania zawodu pielęgniarka Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów w aktywnym pielęgniarka (RN) licencję na wykonywanie zawodu, jak lekarzy pielęgniarki. Jednak każda Rada stan Pielęgniarstwa ma swoje własne wymagania akademickie i certyfikacji oraz wydaje własne poświadczenia dla RN, aby mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka w tym stanie. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych w kraju, w którym on lub ona chce ćwiczyć, aby określić szczegółowe wymagania. Walden doradcy wpisowe może udzielić wskazówek odnoszących się do wymogów stan-by-państwa dla praktyki jako pielęgniarka; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do praktyki, jako pielęgniarka w stanie, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania licensure członkowskim zezwolenia, aprobaty lub innego poświadczenia państwa. Dla więcej informacji na temat wymogów do wykonywania zawodu pielęgniarka, studenci powinni skontaktować się z odpowiednim Board of Nursing lub agencji państwowej. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Gerontologii Dorosłych Pielęgniarka Lekarza (utwór BSN)

Online W pełnym wymiarze godzin June 2017 Stany Zjednoczone USA online

Studenci, którzy wchodzą do programu z BSN zakończy następujące podstawy programowej, a następnie przejść do kursów w specjalności Gerontologia Pielęgniarka Adult-Practitioner. [+]

Pielęgniarka Gerontologii dorosłych Lekarz-BSN Tor BSN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, które już posiadają Bachelor of Science in Nursing (BSN). Studenci, którzy wchodzą do programu z BSN zakończy następujące podstawy programowej, a następnie przejść do kursów w specjalności Gerontologia Pielęgniarka Adult-Practitioner. Jeśli posiadasz dyplom szpital, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (BSN) inny niż można znaleźć w RN Track. Warunki przyjęcia Formularz doświadczenie w pracy pokazując dwa lata doświadczenia pacjenta opieki bezpośredniego zatrudnionego jako RN na minimum 36 godzin tygodniowo, w ciągu ostatnich 5 lat. Formularz identyfikacji kliniczne ze strony: Oświadczenie o zrozumienie wymagań praktyka MSN NP. Identyfikacja potencjalnych miejsc klinicznych i preceptors w Twojej okolicy dla każdego z czterech praktyka wymagania. Wymagane dodatkowe kryteria przyjęć Walden. Skontaktuj się z doradcą rejestracji po więcej szczegółów. Wymagania Zakończenie 56 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (35 kr. Zawiera wymaganych 576 godzin praktyka) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6501 Patofizjologia zaawansowane Nurs 6521 Farmakologia zaawansowane Nurs 6512 Zaawansowane Ocena Zdrowie i Wnioskowanie diagnostyczne Nurs 6531 Zaawansowane Praktyka opieką dorosłych w ciągu życia Nurs 6540 Zaawansowane Praktyka Pielęgnacja słabych Starszych Nurs 6551 Primary Care Kobiet Nurs 6561 Bezpośredni Role w pielęgnacji Promocji Zdrowia i Prewencji Chorób w ciągu życia Walden obecnie pozwala studentom, aby zapisać się na specjalizacji AGNP w następujących krajach: Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Delaware, Georgia, Hawaje, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, New Hampshire , New Jersey, Nowy Meksyk, Ohio, Pensylwania, Karolina Południowa, Dakota Południowa, Teksas, Vermont, Wirginia, Wirginia Zachodnia, Wisconsin, Wyoming i. Uwaga na Certyfikacji Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów do zakwalifikowania się do zasiadania w krajowych egzaminów certyfikacyjnych pielęgniarka praktyków, które są wymagane dla praktyki jako pielęgniarka w większości państw. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych, aby określić szczegółowe wymagania egzaminu certyfikacyjnego. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć informacji dotyczących krajowych egzaminów certyfikacyjnych; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do egzaminów certyfikacyjnych dla krajowych państwa, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania certyfikatu krajowego. Uwaga na uzyskaniu pozwolenia, zezwolenia, zatwierdzenia, lub inne państwowe poświadczeń niezbędnych do wykonywania zawodu pielęgniarka Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów w aktywnym pielęgniarka (RN) licencję na wykonywanie zawodu, jak lekarzy pielęgniarki. Jednak każda Rada stan Pielęgniarstwa ma swoje własne wymagania akademickie i certyfikacji oraz wydaje własne poświadczenia dla RN, aby mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka w tym stanie. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych w kraju, w którym on lub ona chce ćwiczyć, aby określić szczegółowe wymagania. Walden doradcy wpisowe może udzielić wskazówek odnoszących się do wymogów stan-by-państwa dla praktyki jako pielęgniarka; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do praktyki, jako pielęgniarka w stanie, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania licensure członkowskim zezwolenia, aprobaty lub innego poświadczenia państwa. Dla więcej informacji na temat wymogów do wykonywania zawodu pielęgniarka, studenci powinni skontaktować się z odpowiednim Board of Nursing lub agencji państwowej. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Informatyka (BSN Utwór)

Online W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Najnowsze przepisy zdrowia wezwał do szerszego wykorzystania technologii informatycznych w celu poprawy jakości opieki nad pacjentem. [+]

Pielęgniarstwo BSN informatyka-Tor Najnowsze przepisy zdrowia wezwał do szerszego wykorzystania technologii informatycznych w celu poprawy jakości opieki nad pacjentem. Ponieważ pielęgniarki są w centrum koordynacji opieki nad pacjentami, wiedza i kompetencje w informatyce opieki staje się coraz bardziej istotne w dziedzinie ochrony zdrowia. Dzięki tej specjalizacji, można zbadać, jak systemy technologii i przepływu pracy może poprawić i przyspieszyć danych komunikacyjnych i pacjentów. Zajęć w specjalności informatyka skupia się na takich Pielęgniarstwo kluczowych obszarach jak systemy informatyczne, bazy danych, koncepcji efektywnego zarządzania projektami, ochrony informacji i zarządzania wiedzą w praktyce opieki zdrowotnej ustawienia. Doświadczenie terenowe zapewnia Państwu możliwość korzystania z nową wiedzę w rzeczywistym środowisku. BSN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, które już posiadają Bachelor of Science in Nursing (BSN). Studenci, którzy wchodzą do programu z BSN zakończy następujące podstawy programowej, a następnie przejść do kursów w specjalności informatyka pielęgniarskie. Jeśli posiadasz dyplom szpital, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (BSN) inny niż można znaleźć w RN Track. Wymagania Zakończenie 51 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (25 kr.) Oczywiście zwieńczeniem (5 kr.) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów 1 Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6401 Informatyka w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Nurs 6411 Informacja i Zarządzanie wiedzą Nurs 6421 Wspieranie Workflow w systemach opieki zdrowotnej System Design 6431 Nurs, planowanie i ocena Nurs 6441 Project Management: Healthcare Information Technology 5 Kursy Capstone Nurs 6600 Capstone Synteza Praktyka Możliwości kariery Informatyka Farmaceuci jest duże zapotrzebowanie. Najnowsze akty prawne prowadzenia instytucji opieki zdrowotnej do przyjęcia elektronicznej dokumentacji medycznej (EHR). Instytucje te będą zależeć od informatyki opieki specjalistów, aby pomóc przyjąć i przejście do nowych technologii w praktyce. Zgodnie z 2011 HIMSS (Healthcare Information Systems Management Society i) Badanie siły roboczej Opiekunki Informatyki, średnia pensja specjalisty informatycznego opieki był 98,703 dolarów, co stanowi wzrost o 16% w stosunku do wynagrodzenia samym badaniu w 2007 roku * certyfikowanych osób w specjalności zazwyczaj otrzymać wyższe wynagrodzenie w porównaniu do ich noncertified kolegów. Pielęgniarka Informatyka specjaliści pracują w szpitalach, organizacji opieki zdrowotnej, uczelni, firm konsultingowych, firm, które rozwijają lub systemów informacyjnych opieki zdrowotnej i rynku. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie i szkolenia, MSN informatyka specjalizacji Pielęgniarstwa Walden może pomóc pozycję ci za ról, takich jak: Pielęgniarka Specjalista Informatyki Dyrektor Informacji Klinicznej Analityk kliniczna Koordynator Informatyki kliniczne Konsultant Informatyki Wydział Informatyki Informatyki Researcher Kierownik Informatyki Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. * Zdrowie Systems Management Information Society, informatyka Workforce Survey Opiekunki, 2011, (przeglądać online 05 września 2013). Pasemka Po wybraniu programu MSN Walden, można korzystać z elastyczności formie nauczania online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn® nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, jak się uczyć. Ostatnie badania, zlecone przez Walden University, oceniano skuteczność programu MSN do Walden studentów zatrudnionych w Intermountain Healthcare, uznanym w kraju systemu opieki zdrowotnej non-profit. Po ukończeniu programu Walden, 85% badanej kohorcie twierdził ich Walden badania pomogły im poprawić w pracy lub jako pielęgniarki w ogóle. W programie MSN Walden, możesz: Współpracę z pielęgniarek z całego kraju w interaktywnym środowisku online. Ucz się od ekspertów nauczania wydziału, z których 100% posiadania stopnia doktora. Uzyskać możliwość przełożenia wiedzy w praktyce poprzez projektowanie, rozwój i wdrażanie projektu w profesjonalnym otoczeniu opieki zdrowotnej. Zdobycie wiedzy potrzebnej do działania jako agent zmiany i zastosować zwiększoną wiedzę w środowisku medycznym. Dołącz Phi Nu, Walden biegłego rozdział Sigma Theta Tau z Międzynarodowym Honor Society Pielęgniarstwa i połączyć się z pielęgniarek na całym świecie do akcji najnowsze badania pielęgniarskiej i najlepszych praktyk w dziedzinach klinicznych, naukowych i kierowniczych. Efekty kształcenia Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Syntezy systemów organizacyjnych / przywództwa dla opłacalny specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej, który przyczynia się do wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, rozwoju zawodu pielęgniarki i zmiany społecznej. Krytyka literatury opartej na dowodach z różnych perspektyw rysunek teoretycznych i istotnych badań, aby poprowadzić proces decyzyjny, który pokazuje najlepsze praktyki w zakresie specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej w globalnym społeczeństwie. Integratively oceny, diagnozowania, planowania, realizacji i oceny opłacalnych strategii ochrony zdrowia, które zmniejszają nierówności zdrowotnych przez rzecznictwo pacjenta / populacji dostępu do specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się przy użyciu specyficznych odbiorców ustnej, pisemnej i technologii informatycznych dla profesjonalnego dostawę specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Oceny potrzeb zdrowotnych populacji zróżnicowanych funkcji niezbędnych dla nauczania / coachingu na podstawie specjalistycznej wiedzy pielęgniarskiej przywrócić / promocja zdrowia i zapobieganie chorobom / obrażenia. Wykazywać ciągłe zaangażowanie w rozwój zawodowy i wartości teorii pielęgniarstwa / zasad etycznych (altruizm, autonomii, godności człowieka, uczciwość, sprawiedliwość społeczna), zgodnie z etycznie odpowiedzialny prawnie odpowiedzialny specjalista pielęgniarstwa, praktyki. Wdrożenie specjalistycznych ról opieki promowanie poprawy jakości opieki zorientowanej na pacjenta zgodnie ze standardami praktyki zawodowej, które przekształcają stan zdrowia do różnych populacjach. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Informatyka (rn Utwór)

Online W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Dzięki tej specjalizacji, można zbadać, jak systemy technologii i przepływu pracy może poprawić i przyspieszyć danych komunikacyjnych i pacjentów. [+]

Ten program nie jest dostępny dla studentów ze stanu Washington. Pielęgniarstwo Informatyki Tor-RN Najnowsze przepisy zdrowia wezwał do szerszego wykorzystania technologii informatycznych w celu poprawy jakości opieki nad pacjentem. Ponieważ pielęgniarki są w centrum koordynacji opieki nad pacjentami, wiedza i kompetencje w informatyce opieki staje się coraz bardziej istotne w dziedzinie ochrony zdrowia. Dzięki tej specjalizacji, można zbadać, jak systemy technologii i przepływu pracy może poprawić i przyspieszyć danych komunikacyjnych i pacjentów. Zajęć w specjalności informatyka skupia się na takich Pielęgniarstwo kluczowych obszarach jak systemy informatyczne, bazy danych, koncepcji efektywnego zarządzania projektami, ochrony informacji i zarządzania wiedzą w praktyce opieki zdrowotnej ustawienia. Doświadczenie terenowe zapewnia Państwu możliwość korzystania z nową wiedzę w rzeczywistym środowisku. RN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy posiadają dyplom w szpitalu, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (inne niż BSN). Ten utwór wymaga spełnienia ogólnych wymagań edukacyjnych. Kiedy spełniają te wymagania, zostanie przyjęty do Walden i rozpocząć fundamenty i kursy podstawowe dla MSN. Jeśli już posiadają tytuł licencjata w dziedzinie pielęgniarstwa (BSN), zapoznaj się z BSN Track. Wymagania Zakończenie 80 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Kursy przygotowawcze (29 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (25 kr.) Oczywiście zwieńczeniem (5 kr.) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Fundacje Kursy Nurs 3001 Problemy Pielęgniarstwa i trendy w Nurs 4001 badania i nauka dla praktyki opartej na dowodach Nurs 4006 Pielęgniarstwa Klinicznego w tematy Nurs 4011 Rodzina, Społeczność i Ludności i Opieki populacyjnych Nurs 4021 Kompetencje przywódcze w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6401 Informatyka w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Nurs 6411 Informacja i Zarządzanie wiedzą Nurs 6421 Wspieranie Workflow w systemach opieki zdrowotnej System Design 6431 Nurs, planowanie i ocena Nurs 6441 Project Management: Healthcare Information Technology Kursy Capstone Nurs 6600 Capstone Synteza Praktyka Możliwości kariery Informatyka Farmaceuci jest duże zapotrzebowanie. Najnowsze akty prawne prowadzenia instytucji opieki zdrowotnej do przyjęcia elektronicznej dokumentacji medycznej (EHR). Instytucje te będą zależeć od informatyki opieki specjalistów, aby pomóc przyjąć i przejście do nowych technologii w praktyce. Zgodnie z 2011 HIMSS (Healthcare Information Systems Management Society i) Badanie siły roboczej Opiekunki Informatyki, średnia pensja specjalisty informatycznego opieki był 98,703 dolarów, co stanowi wzrost o 16% w stosunku do wynagrodzenia samym badaniu w 2007 roku * certyfikowanych osób w specjalności zazwyczaj otrzymać wyższe wynagrodzenie w porównaniu do ich noncertified kolegów. Pielęgniarka Informatyka specjaliści pracują w szpitalach, organizacji opieki zdrowotnej, uczelni, firm konsultingowych, firm, które rozwijają lub systemów informacyjnych opieki zdrowotnej i rynku. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie i szkolenia, MSN informatyka specjalizacji Pielęgniarstwa Walden może pomóc pozycję ci za ról, takich jak: Pielęgniarka Specjalista Informatyki Dyrektor Informacji Klinicznej Analityk kliniczna Koordynator Informatyki kliniczne Konsultant Informatyki Wydział Informatyki Informatyki Researcher Kierownik Informatyki Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. * Zdrowie Systems Management Information Society, informatyka Workforce Survey Opiekunki, 2011, (przeglądać online 05 września 2013). Pasemka Po wybraniu programu MSN Walden, można korzystać z elastyczności formie nauczania online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn® nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, jak się uczyć. Ostatnie badania, zlecone przez Walden University, oceniano skuteczność programu MSN do Walden studentów zatrudnionych w Intermountain Healthcare, uznanym w kraju systemu opieki zdrowotnej non-profit. Po ukończeniu programu Walden, 85% badanej kohorcie twierdził ich Walden badania pomogły im poprawić w pracy lub jako pielęgniarki w ogóle. W programie MSN Walden, możesz: Współpracę z pielęgniarek z całego kraju w interaktywnym środowisku online. Ucz się od ekspertów nauczania wydziału, z których 100% posiadania stopnia doktora. Uzyskać możliwość przełożenia wiedzy w praktyce poprzez projektowanie, rozwój i wdrażanie projektu w profesjonalnym otoczeniu opieki zdrowotnej. Zdobycie wiedzy potrzebnej do działania jako agent zmiany i zastosować zwiększoną wiedzę w środowisku medycznym. Dołącz Phi Nu, Walden biegłego rozdział Sigma Theta Tau z Międzynarodowym Honor Society Pielęgniarstwa i połączyć się z pielęgniarek na całym świecie do akcji najnowsze badania pielęgniarskiej i najlepszych praktyk w dziedzinach klinicznych, naukowych i kierowniczych. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Syntezy systemów organizacyjnych / przywództwa dla opłacalny specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej, który przyczynia się do wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, rozwoju zawodu pielęgniarki i zmiany społecznej. Krytyka literatury opartej na dowodach z różnych perspektyw rysunek teoretycznych i istotnych badań, aby poprowadzić proces decyzyjny, który pokazuje najlepsze praktyki w zakresie specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej w globalnym społeczeństwie. Integratively oceny, diagnozowania, planowania, realizacji i oceny opłacalnych strategii ochrony zdrowia, które zmniejszają nierówności zdrowotnych przez rzecznictwo pacjenta / populacji dostępu do specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się przy użyciu specyficznych odbiorców ustnej, pisemnej i technologii informatycznych dla profesjonalnego dostawę specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Oceny potrzeb zdrowotnych populacji zróżnicowanych funkcji niezbędnych dla nauczania / coachingu na podstawie specjalistycznej wiedzy pielęgniarskiej przywrócić / promocja zdrowia i zapobieganie chorobom / obrażenia. Wykazywać ciągłe zaangażowanie w rozwój zawodowy i wartości teorii pielęgniarstwa / zasad etycznych (altruizm, autonomii, godności człowieka, uczciwość, sprawiedliwość społeczna), zgodnie z etycznie odpowiedzialny prawnie odpowiedzialny specjalista pielęgniarstwa, praktyki. Wdrożenie specjalistycznych ról opieki promowanie poprawy jakości opieki zorientowanej na pacjenta zgodnie ze standardami praktyki zawodowej, które przekształcają stan zdrowia do różnych populacjach. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Przywództwo I Zarządzanie (utwór BSN)

Online W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Jako pielęgniarka, masz potencjał, by kształtować przyszłość opieki nad pacjentem. Dzięki specjalizacji przywództwa i zarządzania, można wziąć swoją karierę na nowy poziom odpowiedzialności. [+]

Przywództwo i Zarządzanie-BSN Tor Jako pielęgniarka, masz potencjał, by kształtować przyszłość opieki nad pacjentem. Dzięki specjalizacji przywództwa i zarządzania, można wziąć swoją karierę na nowy poziom odpowiedzialności. Przygotuj się do roli zarządzania jako administrator pielęgniarka z ukierunkowanego programu mającego na celu pomóc w rozwoju podstawowych umiejętności zarządzania i przywództwa. Uzyskać wgląd w to, jak skuteczne, wspólne zarządzanie obsługuje ostatecznego celu poprawy wyników leczenia pacjentów. Program umożliwia kompleksowe strategie zarządzania w zyskać podejmowania decyzji, planowania, finansów i zasobów ludzkich. BSN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, które już posiadają Bachelor of Science in Nursing (BSN). Studenci, którzy wchodzą do programu z BSN zakończy następujące podstawy programowej, a następnie przejść do kursów w specjalizacji przywództwa i zarządzania. Jeśli posiadasz dyplom szpital, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (BSN) inny niż można znaleźć w RN Track. Wymagania Zakończenie 51 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (25 kr.) Oczywiście zwieńczeniem (5 kr.) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6201 Przywództwo w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Nurs 6211 finansów i ekonomii w ochronie zdrowia Dostawa Nurs 6221 Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Nurs 6231 systemów opieki zdrowotnej i jakości wyników Nurs Planowanie strategiczne w 6241 Organizacji Ochrony Zdrowia Zwieńczeniem zajęć Nurs 6600 Capstone Synteza Praktyka Możliwości kariery Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych menedżerów opieki zdrowotnej wzrośnie o 22% do roku 2018. * Wzrost ten będzie znacznie szybciej niż średnia krajowa dla wszystkich zawodów. Popyt na pracę będzie ze względu na postęp w technologii medycznej, poszerzenie usług zdrowotnych i rosnącej populacji osób starszych. † Według Glassdoor.com, Indeed.com i Salary.com, w zakresie wynagrodzenia pielęgniarki jest menedżer z 72,000 dolarów do 115.000 dolarów, a może iść wyżej na podstawie doświadczeń. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie i szkolenia, programu MSN Walden ze specjalizacją w przywództwa i zarządzania może pomóc pozycję ci za ról, takich jak: Dyrektor Pielęgniarstwo Dyrektor Pielęgniarstwa Szef Pielęgniarka Pielęgniarka Administrator Pielęgniarka Menadżer Polityka Pielęgniarstwo Manager Risk Manager Polityki Zdrowotnej Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. * Biuro Statystyk Pracy, Departament Pracy USA, Occupational Outlook Handbook, 2012-13 Edition, medyczne i medyczne Menedżerowie, (przeglądać online 09 sierpnia 2013). Krajowe prognozy długoterminowe mogą nie odzwierciedlać lokalną i / lub krótkoterminowe warunki ekonomiczne lub pracy i nie gwarantują rzeczywistą wzrost liczby miejsc pracy. † Zdrowie Kariera Web, Opiekunki Zarządzanie Praca, (przeglądać online 9 sierpnia 2013). Krajowe prognozy długoterminowe mogą nie odzwierciedlać lokalną i / lub krótkoterminowe warunki ekonomiczne lub pracy i nie gwarantują rzeczywistą wzrost liczby miejsc pracy. Pasemka Po wybraniu programu MSN Walden, można korzystać z elastyczności formie nauczania online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn® nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, jak się uczyć. Ucz się więcej. Ostatnie badania, zlecone przez Walden University, oceniano skuteczność programu MSN do Walden studentów zatrudnionych w Intermountain Healthcare, uznanym w kraju systemu opieki zdrowotnej non-profit. Po ukończeniu programu Walden, 85% badanej kohorcie twierdził ich Walden badania pomogły im poprawić w pracy lub jako pielęgniarki w ogóle. W programie MSN Walden, możesz: Współpracę z pielęgniarek z całego kraju w interaktywnym środowisku online. Ucz się od ekspertów nauczania wydziału, z których 100% posiadania stopnia doktora. Uzyskać możliwość przełożenia wiedzy w praktyce poprzez projektowanie, rozwój i wdrażanie projektu w profesjonalnym otoczeniu opieki zdrowotnej. Zdobycie wiedzy potrzebnej do działania jako agent zmiany i zastosować zwiększoną wiedzę w środowisku medycznym. Dołącz Phi Nu, Walden biegłego rozdział Sigma Theta Tau z Międzynarodowym Honor Society Pielęgniarstwa i połączyć się z pielęgniarek na całym świecie do akcji najnowsze badania pielęgniarskiej i najlepszych praktyk w dziedzinach klinicznych, naukowych i kierowniczych. Efekty kształcenia Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Syntezy systemów organizacyjnych / przywództwa dla opłacalny specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej, który przyczynia się do wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, rozwoju zawodu pielęgniarki i zmiany społecznej. Krytyka literatury opartej na dowodach z różnych perspektyw rysunek teoretycznych i istotnych badań, aby poprowadzić proces decyzyjny, który pokazuje najlepsze praktyki w zakresie specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej w globalnym społeczeństwie. Integratively oceny, diagnozowania, planowania, realizacji i oceny opłacalnych strategii ochrony zdrowia, które zmniejszają nierówności zdrowotnych przez rzecznictwo pacjenta / populacji dostępu do specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się przy użyciu specyficznych odbiorców ustnej, pisemnej i technologii informatycznych dla profesjonalnego dostawę specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Oceny potrzeb zdrowotnych populacji zróżnicowanych funkcji niezbędnych dla nauczania / coachingu na podstawie specjalistycznej wiedzy pielęgniarskiej przywrócić / promocja zdrowia i zapobieganie chorobom / obrażenia. Wykazywać ciągłe zaangażowanie w rozwój zawodowy i wartości teorii pielęgniarstwa / zasad etycznych (altruizm, autonomii, godności człowieka, uczciwość, sprawiedliwość społeczna), zgodnie z etycznie odpowiedzialny prawnie odpowiedzialny specjalista pielęgniarstwa, praktyki. Wdrożenie specjalistycznych ról opieki promowanie poprawy jakości opieki zorientowanej na pacjenta zgodnie ze standardami praktyki zawodowej, które przekształcają stan zdrowia do różnych populacjach. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Przywództwo I Zarządzanie (utwór Rn)

Online W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Przygotuj się do roli zarządzania jako administrator pielęgniarka z ukierunkowanego programu mającego na celu pomóc w rozwoju podstawowych umiejętności zarządzania i przywództwa. [+]

Ten program nie jest dostępny dla studentów ze stanu Washington. Przywództwo i Zarządzanie-RN Tor Jako pielęgniarka, masz potencjał, by kształtować przyszłość opieki nad pacjentem. Dzięki specjalizacji przywództwa i zarządzania, można wziąć swoją karierę na nowy poziom odpowiedzialności. Przygotuj się do roli zarządzania jako administrator pielęgniarka z ukierunkowanego programu mającego na celu pomóc w rozwoju podstawowych umiejętności zarządzania i przywództwa. Uzyskać wgląd w to, jak skuteczne, wspólne zarządzanie obsługuje ostatecznego celu poprawy wyników leczenia pacjentów. Program umożliwia kompleksowe strategie zarządzania w zyskać podejmowania decyzji, planowania, finansów i zasobów ludzkich. RN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy posiadają dyplom w szpitalu, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (inne niż BSN). Ten utwór wymaga spełnienia ogólnych wymagań edukacyjnych. Kiedy spełniają te wymagania, zostanie przyjęty do Walden i rozpocząć fundamenty i kursy podstawowe dla MSN. Jeśli już posiadają tytuł licencjata w dziedzinie pielęgniarstwa (BSN), zapoznaj się z BSN Track. Wymagania Zakończenie 80 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Fundacje kursy (29 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (25 kr.) Oczywiście zwieńczeniem (5 kr.) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Fundacje Kursy Nurs 3001 Problemy Pielęgniarstwa i trendy w Nurs 4001 badania i nauka dla praktyki opartej na dowodach Nurs 4006 Pielęgniarstwa Klinicznego w tematy Nurs 4011 Rodzina, Społeczność i Ludności i Opieki populacyjnych Nurs 4021 Kompetencje przywódcze w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6201 Przywództwo w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Nurs 6211 finansów i ekonomii w ochronie zdrowia Dostawa Nurs 6221 Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Nurs 6231 systemów opieki zdrowotnej i jakości wyników Nurs Planowanie strategiczne w 6241 Organizacji Ochrony Zdrowia Zwieńczeniem zajęć Nurs 6600 Capstone Synteza Praktyka Możliwości kariery Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych menedżerów opieki zdrowotnej wzrośnie o 22% do roku 2018. * Wzrost ten będzie znacznie szybciej niż średnia krajowa dla wszystkich zawodów. Popyt na pracę będzie ze względu na postęp w technologii medycznej, poszerzenie usług zdrowotnych i rosnącej populacji osób starszych. † Według Glassdoor.com, Indeed.com i Salary.com, w zakresie wynagrodzenia pielęgniarki jest menedżer z 72,000 dolarów do 115.000 dolarów, a może iść wyżej na podstawie doświadczeń. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie i szkolenia, programu MSN Walden ze specjalizacją w przywództwa i zarządzania może pomóc pozycję ci za ról, takich jak: Dyrektor Pielęgniarstwo Dyrektor Pielęgniarstwa Szef Pielęgniarka Pielęgniarka Administrator Pielęgniarka Menadżer Polityka Pielęgniarstwo Manager Risk Manager Polityki Zdrowotnej Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. * Biuro Statystyk Pracy, Departament Pracy USA, Occupational Outlook Handbook, 2012-13 Edition, medyczne i medyczne Menedżerowie, (przeglądać online 09 sierpnia 2013). Krajowe prognozy długoterminowe mogą nie odzwierciedlać lokalną i / lub krótkoterminowe warunki ekonomiczne lub pracy i nie gwarantują rzeczywistą wzrost liczby miejsc pracy. † Zdrowie Kariera Web, Opiekunki Zarządzanie Praca, (przeglądać online 9 sierpnia 2013). Krajowe prognozy długoterminowe mogą nie odzwierciedlać lokalną i / lub krótkoterminowe warunki ekonomiczne lub pracy i nie gwarantują rzeczywistą wzrost liczby miejsc pracy. Pasemka Po wybraniu programu MSN Walden, można korzystać z elastyczności formie nauczania online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn® nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, jak się uczyć. Ucz się więcej. Ostatnie badania, zlecone przez Walden University, oceniano skuteczność programu MSN do Walden studentów zatrudnionych w Intermountain Healthcare, uznanym w kraju systemu opieki zdrowotnej non-profit. Po ukończeniu programu Walden, 85% badanej kohorcie twierdził ich Walden badania pomogły im poprawić w pracy lub jako pielęgniarki w ogóle. W programie MSN Walden, możesz: Współpracę z pielęgniarek z całego kraju w interaktywnym środowisku online. Ucz się od ekspertów nauczania wydziału, z których 100% posiadania stopnia doktora. Uzyskać możliwość przełożenia wiedzy w praktyce poprzez projektowanie, rozwój i wdrażanie projektu w profesjonalnym otoczeniu opieki zdrowotnej. Zdobycie wiedzy potrzebnej do działania jako agent zmiany i zastosować zwiększoną wiedzę w środowisku medycznym. Dołącz Phi Nu, Walden biegłego rozdział Sigma Theta Tau z Międzynarodowym Honor Society Pielęgniarstwa i połączyć się z pielęgniarek na całym świecie do akcji najnowsze badania pielęgniarskiej i najlepszych praktyk w dziedzinach klinicznych, naukowych i kierowniczych. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Syntezy systemów organizacyjnych / przywództwa dla opłacalny specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej, który przyczynia się do wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, rozwoju zawodu pielęgniarki i zmiany społecznej. Krytyka literatury opartej na dowodach z różnych perspektyw rysunek teoretycznych i istotnych badań, aby poprowadzić proces decyzyjny, który pokazuje najlepsze praktyki w zakresie specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej w globalnym społeczeństwie. Integratively oceny, diagnozowania, planowania, realizacji i oceny opłacalnych strategii ochrony zdrowia, które zmniejszają nierówności zdrowotnych przez rzecznictwo pacjenta / populacji dostępu do specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się przy użyciu specyficznych odbiorców ustnej, pisemnej i technologii informatycznych dla profesjonalnego dostawę specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Oceny potrzeb zdrowotnych populacji zróżnicowanych funkcji niezbędnych dla nauczania / coachingu na podstawie specjalistycznej wiedzy pielęgniarskiej przywrócić / promocja zdrowia i zapobieganie chorobom / obrażenia. Wykazywać ciągłe zaangażowanie w rozwój zawodowy i wartości teorii pielęgniarstwa / zasad etycznych (altruizm, autonomii, godności człowieka, uczciwość, sprawiedliwość społeczna), zgodnie z etycznie odpowiedzialny prawnie odpowiedzialny specjalista pielęgniarstwa, praktyki. Wdrożenie specjalistycznych ról opieki promowanie poprawy jakości opieki zorientowanej na pacjenta zgodnie ze standardami praktyki zawodowej, które przekształcają stan zdrowia do różnych populacjach. [-]

Ms Badań Klinicznych Administracji

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

W całej historii badań klinicznych, specjalistów badań były ważną częścią przełomów medycznych, które mają poprawić jakość życia milionów ludzi. [+]

Przygotuj się na kluczową rolę zarządzania i monitorowania zmienia życie klinicznych fazy i procesy badawcze. MS Walden University w administracji Badania Klinicznego programu odnosi się do najnowszych technologii, najbezpieczniejszych metod testowania, ochrony zdrowia ludzkiego, a także nadziei, który napędza wszystkie osiągnięć medycznych. Poszerzyć swoją wiedzę na temat prawnych, regulacyjnych i etycznych problemów, które rządzą badań klinicznych, jak również wcześniejszych kontrowersji medycznych i triumfy. [-]

Ms Usług Społeczny - Gerontologia

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Starzenie się społeczeństw o ​​specjalnych potrzebach tworzenia większe zapotrzebowanie na specjalistów, którzy mogą ułatwić integrację usług dla starszych dorosłych, w tym zdrowia i opieki domowej, finansowej i stylu życia i problemów dnia codziennego. [+]

Starzenie się społeczeństw o ​​specjalnych potrzebach tworzenia większe zapotrzebowanie na specjalistów, którzy mogą ułatwić integrację usług dla starszych dorosłych, w tym zdrowia i opieki domowej, finansowej i stylu życia i problemów dnia codziennego. Specjalizacja Gerontologii przygotowuje zaspokoić rosnące potrzeby. W tym programie, będzie badać wpływ oczekiwań społecznych dotyczących osób starszych i demograficznych trendów, w tym globalnych problemów międzykulturowych w starzenia. Będzie rozwijać szerokie zrozumienie czynników, które wpływają na jakość życia dla populacji geriatrycznej, od fizjologicznych zmian starzenia, na działanie przewlekłej choroby, na wyzwania samodzielnego życia. Dzięki tej specjalizacji, można realizować wiele ról, w tym starszego administratora zamieszkania, działalności i koordynatora aktywacji, mieszkaniowym placement doradcy, koordynatora opieki społecznej, pojemność asesora, doradca polityki, doradca finansowy, starszy programista programu, menedżer w podeszłym wieku i starszym mediacji, starszy menedżer opieki przypadku, gromadzenie specjalisty lub starszego Oznaczenie Usługi Koordynator ramach Stowarzyszenia rozwiązywania konfliktów (ACR). Uwaga na licensure: MS w programie Człowieka i świadczeń socjalnych, w tym jego specjalizacji, nie ma na celu doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia w tym uzyskaniu pozwolenia jako profesjonalnego terapeuty, doradcy, pracownika socjalnego lub psychologa. [-]

Ms W Zarządzaniu - Zarządzanie Opieki Zdrowotnej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

Poszerz swoją wiedzę na temat elementów systemów służby zdrowia i kontinuum usług zdrowotnych. Zbadaj zasady gospodarcze i strategie decyzyjne dotyczące struktury i podziału zasobów opieki zdrowotnej i usług. [+]

Poszerz swoją wiedzę na temat elementów systemów służby zdrowia i kontinuum usług zdrowotnych. Zbadaj zasady gospodarcze i strategie decyzyjne dotyczące struktury i podziału zasobów opieki zdrowotnej i usług. Dowiedz się terminologię, teorie i koncepcje związane z rachunkowością i funkcji finansowych organizacji opieki zdrowotnej, jak odkryć techniki niezbędne do rozwoju, zarządzania i kontroli finansów służby zdrowia. Wymagania Zakończenie - 39 Suma punktów semestr - Kursy podstawowe (27 sem. kr.) - Capstone (3 sem. cr.) - kursy specjalizacyjne (9 sem. kr.) Ta sekwencja oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Podstawowe Kursy i Capstone Kursy programu zostały dostarczone online w określonej kolejności. Kod przedmiotu Nazwa Sem. Kredyty - MGMT 6100 Zarządzanie i Główny: Współczesna Podejście 3 - MGMT 6110 Krytyczne myślenie o Efektywne zarządzanie 3 - MGMT 6120 Negocjacji i Rozwiązywania Konfliktów 3 - 6130 Opracowanie Ludzie MGMT i zespołach zarządzających 3 - MGMT 6140 Inicjowanie i zarządzanie zmianami 3 - MGMT 6150 Tworzenie Zrównoważony Rozwiązania przez systemy Myślenie 3 - MGMT 6160 użyciu danych i informacji w celu rozwiązania problemów 3 - MGMT 6170 Budżetowanie i alokacja zasobów 3 - MGMT 6180 Zarządzanie funkcjonowania organizacji, 3 - MGMT 6900 Capstone: Praktykowanie podejmowanie decyzji menedżerskich 3 Kursy specjalizacyjne Kod przedmiotu Nazwa Sem. Kredyty - MGMT 6690 US Healthcare Delivery System 3 - MGMT 6695 Polityka zdrowotna i Ekonomii 3 - MGMT 6692 Zarządzanie finansami 3 [-]

Ms Zdrowia Informatyki

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Wprowadź szybko rozwijającej się dziedzinie informatyki zdrowia i stań na czele wysiłków zmierzających do poprawy systemu ochrony zdrowia narodu. [+]

Poprzez nasze MS w programie Health Informatics, można uzyskać zrozumienie, jak zintegrować zaawansowanych technologii cyfrowych w dziedzinie opieki zdrowotnej. Naucz się korzystać z danych elektronicznych w celu poprawy skuteczności i efektywności świadczeń zdrowotnych jak zbadać krytyczne umiejętności, które mogą pomóc obniżyć koszty opieki zdrowotnej; zwiększy dostęp pacjentów do opieki; i poprawić diagnozy, leczenia i efektów choroby. Przygotowanie do podjęcia swoje doświadczenie opieki, do następnego poziomu, jak tylko wejdziesz do zarządzania i przywództwa rolę w tej rozwijającej się dziedzinie. [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Walden University,
Academic Offices:
100 S Washington Ave #900

Minneapolis, Minnesota, MN, 55401 US