Walden University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Walden University

Wpływ na swój świat z dyplomem z Walden. Zacznij już dziś!

Certyfikat programy studiów i Walden są zaprojektowane dla profesjonalistów pracujących. Przesłać formularz po prawej stronie, aby dowiedzieć się, w jaki sposób można dokonać zmiany i rozwój kariery.

Przez ponad 40 lat, specjaliści Walden University, akredytowaną instytucję, pomógł pracy osiągnąć swoje cele edukacyjne. Studia Walden i certyfikatów są zaprojektowane, aby pomóc uczniom odkrywać aktualne trendy na rynku, zdobyć odpowiednie umiejętności, które mogą być bezpośrednio stosowane w świecie rzeczywistym i tworzenia pozytywnych zmian w życiu społecznym i społeczności.

Studenci są prowadzone przez wykładowców, którzy są zarówno naukowcy i praktycy, przynosząc perspektywy akademickiej i praktyczne doświadczenie w klasie online.

Dlaczego warto wybrać Walden?

 • Opcje: Walden oferuje obecnie ponad 80 programów studiów, ponad 370 specjalnościach i stężenie, i ponad 50 programów certyfikatów, dzięki czemu można znaleźć program lub obszar badań, co potrzeba.
 • Peer: W społeczności Walden, który składa się z ponad 127,600 studentów i absolwentów, masz sieć rówieśników, którzy mogą wspierać Cię w podróż.
 • Wiele perspektywy: zróżnicowane ciało studenta Walden pochodzi z wszystkich 50 stanach USA i ponad 150 krajach.
 • Wydział Expert: ponad 3000 członków wydziału Walden są ekspertami w swoich dziedzinach, którzy wprowadzają w świecie rzeczywistym doświadczeniem do swoich zajęć.
 • Satysfakcja Student. 91% Walden absolwentów, którzy odpowiedzieli na 2013 badania Walden wskazane jest bardzo zadowolonych lub zadowolonych z ich macierzystej uczelni *
 • Źródło: www.WaldenU.edu/DATA, 2012-2013

Rekrutacja

Warunki przyjęcia na studia Walden University jest różne w zależności od programu i poziomu studiów. Walden doradcy skolaryzacji są dostępne, aby pomóc w każdym etapie procesu aplikacji internetowych, z podjęciem decyzji, który program jest dla Ciebie do ubiegania się o pomoc finansową. Doradcy wpisowe może również wyjaśnić transferu Walden z polityką kredytową dla przeszłych doświadczeń edukacyjnych.

Czesne i pomoc finansowa

Płacenie za edukację może być wyzwaniem, ale Walden pomaga zidentyfikować wiele możliwości finansowania, które są dostępne dla Ciebie, w tym stypendiów, grantów i pożyczek federalnych i prywatnych. Możesz również skontaktować się z pracodawcą, aby zobaczyć, czy oferują one czesnego zwrotu dla swoich kursów. Walden rejestracji doradcy mogą pomóc określić, które opcje są dostępne fundusze do ciebie. Dodatkowo, można zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez przeniesienie kredytów przyznanych wcześniej. Większość programów podyplomowych Walden pozwalają przenieść się do 50% swoich wymaganych punktów.

Wspieranie Twój sukces

Walden celem jest pomoc w dotarciu do Ciebie. Od pierwszego dochodzenia na każdym etapie studiów, można korzystać z szerokiej gamy usług wsparcia dla studentów mających na celu pomóc Ci osiągnąć sukces w podróż edukacyjną. Walden świadczy następujące usługi dla studentów: Doradcy osobisty: Odbiór osobisty uwagę od doradców w rekrutacji, pomocy finansowej, środowisk akademickich i innych usług wsparcia, aby większość swojego programu online.

Pomoc techniczna: Badanie bezproblemowe znając masz 24/7 dostęp do pomocy technicznej Walden.

Wsparcie zwyczaj Online uczniów: Dostępne w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu, biblioteka internetowa Walden posiada ponad 64.000 czasopism pełnotekstowych, ponad 100 baz danych i ponad 3 mln rozprawy. Różnorodne usługi są dostosowane do specyfiki internetowych doktorantów, w tym katalogu specjalizacji wydziału badań i pomocy z obrony pracy doktorskiej i ustnych.

Centrum pisząc: Wyostrz swoje umiejętności pisarskie przy wsparciu Walden Pisanie Center, które oferuje zasoby i korepetycje online, w pełnym wymiarze czasu profesjonalnych redaktorów i wychowawców.

Rezydencje akademickie: Sieć z wykładowców, pracowników i rówieśników w w-osoby rezydencji, zaprojektowane w celu uzyskania dodatkowych badań i pisania wsparcie dla master's- lub studiów doktoranckich poziomu.

Career Services: Career Services Center oferuje doradztwo Walden jeden-na-jednego i portfolio online zasobów, aby pomóc z zadań krytycznych, takich jak wznowić piśmie, poszukiwania pracy i strategii wywiadu.

Nauka on-line

Elastyczność i wsparcie Walden umieścić swoją edukację w zasięgu ręki. Będziesz korzystać z kompleksowego doświadczenie uczenia się on-line, która zawiera:

 • Wygodny daty rozpoczęcia przez cały rok.
 • Orientacja które przygotowuje do sukcesu w internecie.
 • Możliwość zakończenia zajęć, kiedy i gdzie jest to wygodne dla Ciebie.
 • Dostęp do kursów i materiałów na smartfonie lub tablecie.
 • Zasoby multimedialne przeznaczone do zwiększenia kształcenia uczniów: filmy, studia przypadków, symulacje, artykuły, czasopisma i tematy do dyskusji.
 • Globalna społeczność online z wykładowców, studentów i absolwentów.

Kursy Walden skupić się na praktycznych umiejętności i strategii można zastosować bezpośrednio w miejscu pracy. Będziesz zachęcać do korzystania, czego uczymy się o rozważenie innowacyjnych rozwiązań rzeczywistych problemów, a wiele programów oferuje możliwość ubiegania się to, czego nauczyli się przez doświadczenie praktyka. Kursy uwzględniać bieżące prace badawcze i badania przypadków w celu zwiększenia krytycznego myślenia. Nasz Format Internecie zachęca do współpracy i dyskusji, dzięki czemu można dowiedzieć się z innymi profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Wydział

Wykładowców Walden koncentrują się na Twój sukces. Nasz ekspert wydziału obejmuje uczonych, naukowców i wybitnych przywódców, którzy są wybrane do ich poświadczeń akademickich i przemysłu, jak i dla ich umiejętności dydaktycznych. Działają one jako mentorów i doradców oraz wspieranie wspierającego i integracyjnego środowiska uczenia się.

Oto liczby: 86% członków wydziału Walden posiadać co najmniej jeden stopień doktora, jak i zbiorowo, które otrzymały ponad 900 nagród za swoje osiągnięcia zawodowe i wybitny wkład w swoich dziedzinach. The Walden wydziału obejmuje również 26 Fulbrighta Scholars lub specjalistów. Mają szeroki zakres empirycznych i kulturowych i excel na zintegrowanie ich wiedzy w klasie.

Alumni Społeczność

Walden University ma ponad 79,800 absolwentów w całej 135 krajach na całym świecie. Nasi absolwenci są obsługiwane przez stowarzyszenie aktywnych absolwentów, który utrzymuje absolwentów podłączone do studentów, wykładowców i kolegów absolwentów większej społeczności Walden. Alumni uczestniczyć w działaniach regionalnych i pozostać włączone przez Ambasadora Absolwentów Programu myWaldenAlumni-nasi absolwenci Portal-i publikacja podpis uczelni, magazyn Walden, który podkreśla osiągnięć naszych absolwentów dwa razy w roku.

Akredytacja

Walden University jest akredytowany przez Higher Learning Komisji i członkiem North Central Association, www.ncahlc.org.

Walden jest dumny, że zdobył specjalistycznych akredytacje z następujących organizacji:

 • Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE)
 • Rada Akredytacji Szkoły Biznesu i programy (ACBSP)
 • Komisja na Collegiate Pielęgniarstwa Edukacji (CCNE)
 • Rada Akredytacji doradztwa i Programów Edukacyjnych pokrewnych (CACREP)
 • Project Management Institute (PMI) ® Globalnego Centrum Akredytacji (GAC) Programy edukacyjne dla zarządzania projektami
 • Rada Akredytacji Inżynierii i Technologii, Inc. (ABET)

Akredytacja potwierdza, że ​​uniwersytet i jego programy są wysokiej jakości i oferują odpowiednie treści. Akredytacja Walden University oznacza:

 • Studenci, którzy zakwalifikują mieć dostęp do pomocy federalnej dla studentów.
 • Punkty zdobyte łatwiej przenieść niż kredytów przyznanych w instytucjach non-akredytację.

Przy ocenie poświadczeń, pracodawców i uczelnie często patrzą na kandydatów, którzy zdobyli dyplom z akredytowanych uczelni.

Znajdź informacje na temat kosztów, rodzaje okupacyjnych, kursów zakończeniu, a mediana zadłużenia kredyt dla tych programów na http://www.waldenu.edu/programdata.

This school offers programs in:
 • English

Widzieć MSc » Widzieć PhD » Widzieć Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Administracji Służby Zdrowia (HAM )

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minnesota, MN

Program mistrza w administracji służby zdrowia (HAM) jest tworzony na celu rozwijanie umiejętności w zakresie zarządzania i opieki zdrowotnej, aby zapewnić Państwu ukierunkowane umiejętności. [+]

Należy mieć specjalistycznych umiejętności w celu utrzymania się w przedniej części zmian w dziedzinie opieki zdrowotnej. Studiów magisterskich w Ochronie Zdrowia Administracji Uniwersytetu Walden jest tworzony na celu rozwijanie umiejętności w zakresie zarządzania i opieki zdrowotnej, aby zapewnić Państwu ukierunkowane umiejętności. Walden Master of Healthcare Administracji program (HAM) jest całkowicie oparty online, co daje wygodny program studiów. Można również wybrać się praktyka (opcjonalnie), aby uzyskać bezpośrednie doświadczenie w dziedzinie zarządzania opieką zdrowotną. To daje szansę skorzystać z wiedzy i umiejętności, które nabył podczas pracy. Walden Master of Healthcare Administracji powstała jako odpowiedź na analizę standardów branżowych, jak i współpracy z wiodących organizacji opieki zdrowotnej oferuje odpowiednie i wysokiej jakości nauczania. Pozwoli to na: ... [-]


Master Of Public Administration (MPA) - Polityka Zdrowotna

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 11 tygodnie September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Specjalizacja w zakresie ochrony zdrowia skupia się na działaniach, które są zaangażowane w rozwój, finansowanie i świadczenie usług zdrowotnych w Stanach Zjednoczonych. [+]

Master of Public Administration (MPA) - Polityka zdrowotna Specjalizacja w zakresie ochrony zdrowia skupia się na działaniach, które są zaangażowane w rozwój, finansowanie i świadczenie usług zdrowotnych w Stanach Zjednoczonych. Zdobyć wiedzę na temat zagadnień, które borykają się administratorzy publiczne na szczeblu lokalnym, stanowym i federalnym i poziomów prawnych i regulacyjnych wyzwań, które mogą wystąpić podczas próby wdrożenia zmian w systemach zdrowia publicznego. Ta specjalizacja bada odpowiedzialności wśród organizacji i wyborów etycznych, które są zaangażowane w proces zdrowotnej polityki. Zajęć koncentruje się na kierowniczych i planowania strategicznego umiejętności, które są niezbędne do utrzymania współpracy produkcyjnej we wszystkich sektorach. Wymagania Zakończenie 61 Suma punktów kwartał Oczywiście podstawą (1 kr.) Kursy podstawowe (40 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Seminarium zwieńczeniem (5 kr.) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy Kursy programu to 11 tygodni długości i są dostarczane w określonej kolejności. MMPA 6200 Zasady Administracji Publicznej MMPA 6115 Fundamenty dla absolwentów studiów MMPA 6405 Etyka i Sprawiedliwości Społecznej MMPA 6420 organizacyjna Zarządzanie i przywództwo MMPA 6431 finanse i budżet dla sektora publicznego MMPA 6435 Zarządzanie zasobami ludzkimi: Budowa Capable pracowników przedsiębiorstwa MMPA 6465 Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja MMPA 6451 Public Policy Analysis MMPA 6480 Stosowanej Badania i Metody oceny MMPA 6840 Polityki Zdrowotnej i Zarządzania MMPA 6400 Przywództwo zdrowie publiczne i systemy Myślenie MMPA 6421 Ekonomika zdrowia MMPA 6910 Capstone Seminarium Pasemka Opracowany przez liderów w sektorze publicznym, prywatnym i non-profit, Master of Public Administration programu koncentruje się na rozszerzenie swojego krytycznego przemyślenia i umiejętności rozwiązywania problemów, aby: Dowiedz się zasady i procesy związane z finansowania, ekonomii i zasobów ludzkich i stosować je do różnych organizacji usług publicznych i wszystkich szczeblach władzy. Przeprowadzenie badań i zastosowania procesów demokratycznych na awans i promowania zmian społecznych. Komunikować się i współdziałać z różnymi produktywny i rozwijających się siły roboczej i społeczności. Szersza perspektywa służby publicznej za pośrednictwem globalnej koncepcji i teorii. Jako student w Walden internetowych Master w programie administracji publicznej, można wybrać, kiedy, gdzie i jak można dowiedzieć się dzięki naszej formacie on-line i MobileLearn®. Dzięki tej technologii, edukacji, można słuchać zajęć na odtwarzaczu MP3, dostęp do sali lekcyjnej z telefonu iPhone, pobierania zajęć do laptopa, i więcej. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Opisać podstawowe pojęcia przywództwa i teorie, które można wykorzystać, aby skutecznie prowadzić i zarządzać w sektorze publicznym. Określić odpowiednie umiejętności niezbędne do uczestnictwa w i przyczyniając się do procesów politycznych publicznych i non-profit. Krytycznej oceny strategii rozwiązywania problemów polityki społecznej i administracji w globalnym środowisku gospodarczym i politycznym. Opracowanie rozwiązań etycznych do postępów i poprawy jakości życia obywateli i organizacji. Zastosowanie modeli, które reprezentują najlepsze praktyki w wykorzystaniu różnych perspektyw w lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych instytucji publicznych. [-]

Master Of Public Health (mph )

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minnesota, MN

Master of Public Health program w Walden University odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na dobrze przygotowanych specjalistów w sektorze zdrowia publicznego. Przez cały program, można zyskać możliwość i poświadczeń, aby służyć jako adwokat ... [+]

Master of Public Health program w Walden Uni biologicznej odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na dobrze przygotowanych specjalistów w sektorze zdrowia publicznego. Przez cały program, można zyskać możliwość i mandatów służyć jako adwokat na rzecz poprawy zdrowia jednostek, organizacji i społeczności.

 

Studenci uczęszczający na Master of Public Health programu będą korzystać z programu przez coraz głębsze zrozumienie interdyscyplinarnych kompetencji, z publicznej służby zdrowia i systemu komunikacji, strategii i przywództwa. Program przygotuje do przenoszenia swojej kariery dalej i zajmowania pozycji lidera w sektorze zdrowia publicznego z zaawansowaną wiedzę na temat zdrowia i podniesienie umiejętności uzyskane z programu głównego. ... [-]


PhD

Doktorat W Dziedzinie Zdrowia Publicznego - Społeczność Edukacja Zdrowotna

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Zdobyć wiedzę na temat medycznych, społecznych, etycznych i ekonomicznych czynników, które wpływają na zdrowie przez dr społeczności Walden w program zdrowia publicznego. Ten program badawczy skoncentrowany daje dostęp do [+]

Utwór: Community Health Education Edukacja zdrowotna jest kluczem do promowania zdrowego stylu życia. Specjalizacja Społeczność Edukacja zdrowotna adresy, jak oceniać i poprawy dobrobytu społeczności i systemów zdrowia publicznego. Naucz się analizować ogólny stan zdrowia danej społeczności poprzez analizę dostępnych zasobów zdrowotnych i jakości warunków życia. Dowiedz się, jak opracować programy, które mogą doprowadzić do zdrowszego środowiska i poprawy zdrowia dla osób fizycznych. Studium kończy się oceną zdrowia społeczności i rozwój programu zdrowia publicznego, aby zaspokoić potrzeby tej społeczności. Utwór jest przeznaczony dla studentów z Master of Public Health (mph) lub MS w zakresie zdrowia publicznego. Wymagania Zakończenie 83 Suma punktów kwartał Kursy przygotowawcze (2 kr.) Kursy podstawowe (38 kr.) Kursy specjalistyczne (23 kr.) Projekt badawczy, rozprawa i prezentacja ustna (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni może być uprawnione do przeniesienia maksymalnie 46 punktów na poziomie absolwenta do programu. [-]

Doktorat Z Edukacji Zdrowotnej I Promocji

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. Użyj swojej pasji do prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia [+]

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. Użyj swojej pasji do prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia na swoją korzyść i odkrywania teorii i technik zachowania zdrowia, aby pomóc jednostkom i grupom poprawy ich zdrowia i prowadzić badania, które będą miały wpływ na większą populację. Dlaczego Walden? Walden jest jednym z niewielu uczelni zaoferować doktorat online w edukacji zdrowotnej i promocji. Nasz program umożliwia przygotowanie absolwentów do siedzenia dla Edukacji Narodowej Certified Specialist (Ches zdrowia) lub Mistrz Certified Zdrowie Edukacja Specialist (MCHES) egzaminów. Czerpać korzyści z nowo opracowanego programu nauczania, które z zakorzeniona jest w obszarze odpowiedzialności za edukatorów zdrowotnych określonych przez Krajową Radę Edukacji Zdrowotnej credentialing (NCHEC). Doktor Edukacji Wydziału Promocji Zdrowia i uczonych, są naukowcy i wybitni liderzy, którzy mają duże doświadczenie praktyczne w zakresie edukacji zdrowotnej. Studenci mogą wybrać własny temat do ukończenia pracy doktorskiej. Doktorat z edukacji zdrowotnej i promocji programu może pomóc przygotować się do postępu w tej dziedzinie, pracuje jako pedagog zdrowia w akademickiej społeczności, klinicznych, korporacyjnych lub ustawień, w tym między innymi do: Stanowe i lokalne departamenty zdrowia Szkoły i uczelnie Firmy i korporacje Oddziały Społeczność zdrowia [-]

Doktor Nauk Humanistycznych I Społecznych Usług

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów, globalna usług społecznych i ludzkich w organizacji rządowych i pozarządowych. Zaniedbane populacji na całym świecie wymagają zakres usług ludzkich i społecznych, takich jak ochrona zdrowia, pracy socjalnej, pomocy finansowej, wymiaru sprawiedliwości, pomocy żywnościowej, edukacji i mieszkalnictwa. [+]

Istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów, globalna usług społecznych i ludzkich w organizacji rządowych i pozarządowych. Zaniedbane populacji na całym świecie wymagają zakres usług ludzkich i społecznych, takich jak ochrona zdrowia, pracy socjalnej, pomocy finansowej, wymiaru sprawiedliwości, pomocy żywnościowej, edukacji i mieszkalnictwa. Jako profesjonalny usług humanistycznych i społecznych, są zobowiązane do wzmocnienia pozycji swojej społeczności. Dzięki naszej doktor nauk humanistycznych i społecznych Usługi studiów, można pogłębić poszerzyć swoją zdolność oddziaływania, aby pomóc innym na całym świecie mieszka osiągnąć bardziej produktywne, wypełniania i niezależne życie. Dzięki unikalnemu podejściu międzynarodowym, nasz doktor programu Człowieka i świadczeń socjalnych upoważnia do promowania pozytywnych zmian poprzez skuteczne polityki i praktyki w kontekście globalnym. Zajęć podkreśla, całościowe podejście do międzybranżowych usług humanistycznych i społecznych, przygotowanie, aby pomóc osobom, rodzin, organizacji i społeczności nawigacja systemów wsparcia społecznego i określenia innych specjalistów dostępnych im pomóc. [-]

Doktor Nauk Humanistycznych I Społecznych Usług - Gerontologii

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Starzenie się ludności ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wymagają specjalistów, którzy mogą ułatwić integrację usług dla starszych dorosłych, w tym zagadnień związanych z ochroną zdrowia, opieki domowej i życia z dnia na dzień. Specjalizacja Gerontologii przygotowuje do zaspokojenia tej potrzeby. [+]

Starzenie się ludności ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wymagają specjalistów, którzy mogą ułatwić integrację usług dla starszych dorosłych, w tym zagadnień związanych z ochroną zdrowia, opieki domowej i życia z dnia na dzień. Specjalizacja Gerontologii przygotowuje do zaspokojenia tej potrzeby. W tym programie, będzie badać wpływ oczekiwań społecznych dotyczących osób starszych i demograficznych trendów, w tym globalnych problemów międzykulturowych w starzenia. Będziesz uczyć się czynniki, które wpływają na jakość życia dla populacji geriatrycznej, w tym zmian fizjologicznych skutków starzenia, choroby przewlekłe i wyzwania samodzielnego życia. Dzięki tej specjalizacji, można realizować wiele ról, w tym starszego administratora zamieszkania, działalności i koordynatora aktywacji, mieszkaniowym placement doradcy, koordynatora opieki społecznej, pojemność asesora, doradca polityki, doradca finansowy, starszy programista programu, menedżer w podeszłym wieku i starszym mediacji, starszy menedżer przypadku opieki lub starszego Oznaczenie Usługi Koordynator ramach Stowarzyszenia Conflict Resolution (ACR) * Uwaga na uzyskaniu pozwolenia. Uczestnik MSD w programie ludzkie i społeczne usługi, w tym jego specjalizacji, nie ma na celu doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia w tym uzyskaniu pozwolenia postaci profesjonalny terapeuta, doradca, pracownik socjalny lub psycholog. [-]

Lekarz Administracji Opieki Zdrowotnej (DHA)

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Czy aspirują do bycia liderem i innowatorem w dziedzinie administracji służby zdrowia? Doktor Walden University of Healthcare Administracji (DHA) Program może przygotować się z wiedzy, umiejętności i referencje, które trzeba [+]

Czy aspirują do bycia liderem i innowatorem w dziedzinie administracji służby zdrowia? Doktor Walden University of Healthcare Administracji program może przygotować się z wiedzy, umiejętności (DHA) i poświadczenia musisz mieć wpływ na krajobraz i sprawiają zdrowia pozytywne zmiany w swojej karierze i wspólnoty. W tym w pełni on-line, multidyscyplinarny program, możesz: Pogłębić zrozumienie tego, jak pielęgnacja i inne inicjatywy ustawa reformy Affordable wpłynęły bieżące środowisko opieki zdrowotnej. Zysk podejmowania decyzji i umiejętności rozwiązywania problemów, aby skutecznie zarządzać potrzeb świadczenia opieki zdrowotnej organizacji służby zdrowia i społeczności, którym służą. Osiągnąć nowy poziom profesjonalnej wiarygodności i uznania i ustawić się, aby przejść do ról zawodowych na poziomie wykonawczym. Bardziej przystępne rozwiązaniem niż wiele podobnych programów online, doktorat w Internecie Walden w administracji służby zdrowia może przygotować się do kadry kierowniczej funkcji kierowniczych w obszarze ustawień, takich jak systemy szpitali, firm konsultingowych, praktyk lekarskich, uniwersytetów i wielu rodzajów zakładów opieki. [-]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Medyczny Praca Społeczna

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Niepełnosprawność, podeszły wiek i choroba przewlekła może przedstawić unikalny zestaw wyzwań dla osób i rodzin. [+]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Medycyna Pracy Socjalnej Niepełnosprawność, podeszły wiek i choroba przewlekła może przedstawić unikalny zestaw wyzwań dla osób i rodzin. Ta specjalizacja jest zaprojektowane, aby pomóc rozszerzyć swoją wiedzę i kompetencje pracownika socjalnego medycznej. Program pomaga rozwijać lepsze poznanie zasobów i usług wsparcia dostępnych dla wrażliwych populacji, w tym tych, którzy są nieuleczalnie chorych, niepełnosprawnych lub zajmujących się ostrej lub przewlekłej choroby. Możesz użyć swojej wiedzy do współpracy z innymi pracownikami służby zdrowia, jako część zespołu opieki w szpitalu, domu opieki lub innych zakładach opieki zdrowotnej. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (36 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Seminarium kliniczne (6 kr.) Projekt badawczy Akcja (20 kr.) Jeden dzień pobytu 6- Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Program SOCW 8000 Podstawy Absolwent Studium SOCW 8110 Zaawansowane Teoria i praktyka pracy socjalnej SOCW 8116 Historia i rozwoju pracy socjalnej SOCW 8800 kliniczna Seminarium I SOCW 8137 Problemy Współczesnej, zmiana społeczna i Polityki Społecznej SOCW 8138 Program i ocena praktyki SOCW 8140 Action Research Methods w pracy socjalnej SOCW 8117 Różnorodność i wielokulturowość Medycyna pracy SOCW 8204 I Społeczne SOCW 8210 Metody badań ankiety SOCW 8801 kliniczna Seminarium II SOCW 8205 Medycyna Pracy II Społeczne SOCW 8600 Projekt badawczy akcji SOCW 8815 Współczesna Gerontologii / Psychologia geriatryczna Opcje kariery U Lekarza Pracy Socjalnej (DSW) od Walden, można zdobyć umiejętności potrzebne, by stać się zaawansowanym praktykiem. Ten doktoranckich studiów mogą również przygotowywać, aby stać się liderem w zakresie projektowania, wdrażania i oceny programów pomocy społecznej i polityki. Wprowadź Pole wysokiego wzrostu Oczekuje się, że możliwości dla specjalistów pracy socjalnej wzrośnie o 25% od 2010 do 2020-szybciej niż średnia dla wszystkich innych zawodów. Kariera dla zdrowia społecznego pracowników wzrosną w tempie 34% do 2020 roku. Rozwiń swoje możliwości kariery DSW może przygotować się do wykonywania ról na czele społecznej zawodu pracy: Lider w agencji i organizacji Dyrektor programu Oceniający praktyki społecznej i urzędów pracy Inspektor pracy społecznej w organizacjach Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Pasemka Dostosowane do misji społecznej zmiany Walden University, program ten pozwala na: Rozwoju wiedzy w określonej dziedzinie pracy socjalnej, takich jak uzależnienia lub medycznej pracy społecznej, między innymi. Za pomocą badań, aby opowiadać się za zmianami, które obsługują swoich klientów i społeczności poprzez działania projekcie badawczym. Projekt ten pozwala skupić się na co dzień problem lub niezaspokojonych potrzeb w danej społeczności (np, długie czasy oczekiwania w ER lokalnym szpitalu lub dostępu do opieki medycznej dla osób z chorobami serca) oraz opracowanie planu rekultywacji problem. Prowadzenie skutecznych analiz polityk socjalnych. Zdobycie umiejętności w projektowaniu i wdrażaniu programów socjalnych. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Wykorzystaj aktualnych badań, dobrych praktyk i teorii do promowania strategii zapobiegania i interwencji, że rozwiązania problemów i potrzeb grup społecznych społecznych. Zatrudniamy różnych badań i narzędzi statystycznych, aby znaleźć dane używane do rozwiązania etiologii i dynamiki społecznych problemów i potrzeb społecznych. Ocenić rolę badań i ewaluacji w pracy socjalnej w poprawie interwencji społecznych i dalszym rozwoju teorii. Krytycznej oceny historii pracy socjalnej, jej misji i jej podstawowych wartości. Promować zmiany społeczne poprzez współpracę z liderami, agencji, i uniwersytetów do poparcia dla polityk i programów, które wcześniej dobrobytu gospodarczego i społecznego zróżnicowane kulturowo klientów. Wykazać się umiejętnością oceny roli różnorodności w charakteryzowaniu i kształtowania ludzkiego doświadczenia. Zastosuj podejmowania etycznych decyzji oraz praktyk w pracy socjalnej. [-]

Lekarz Z Praktyki Pielęgniarskiej (DNP)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Osiągnąć najwyższy poziom praktyki pielęgniarskiej i dowiedzieć się, jak promować bardziej skutecznego i efektywnego systemu opieki zdrowotnej.Ten program daje poświadczenia musisz założyć większy [+]

Doktor Praktyki Pielęgniarskiej (DNP)

Osiągnąć najwyższy poziom praktyki pielęgniarskiej i dowiedzieć się, jak promować bardziej skutecznego i efektywnego systemu opieki zdrowotnej. Ten program daje mandatów potrzebnych do przyjęcia na siebie większej roli lidera w organizacji opieki zdrowotnej, a może pomóc przyczynić się do poprawy wyników pacjentów i świadczeń zdrowotnych. Można budować na wiedzy w celu zwiększenia opieki nad pacjentem, zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do szkolenia nowej generacji pielęgniarek i tłumaczyć teorię w zaawansowanej praktyki pielęgniarskiej, że wzbogaca zdrowia ludności i wspólnot.

[-]

Ph.D. W Dziedzinie Zdrowia Publicznego - Epidemiologia

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 72 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Choroby zakaźne i przewlekłe mogą zniszczyć całe społeczności. Specjalizacja Epidemiologia poszerza swoją wiedzę o tym, jak te choroby wpływają na populacje i bada strategie utrzymania zdrowia społeczności. Zbadać, jak częstość występowania przewlekłych chorób, takich jak nowotwory i cukrzyca mogą podkreślić społeczności oraz nauczysz się tworzyć programy edukacyjne, które pomogą zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby przewlekłej. Jako część ... [+]

Ph.D. w Zdrowia Publicznego - Epidemiologii Choroby zakaźne i przewlekłe mogą zniszczyć całe społeczności. Specjalizacja Epidemiologia poszerza swoją wiedzę o tym, jak te choroby wpływają na populacje i bada strategie utrzymania zdrowia społeczności. Zbadać, jak częstość występowania przewlekłych chorób, takich jak nowotwory i cukrzyca mogą podkreślić społeczności oraz nauczysz się tworzyć programy edukacyjne, które pomogą zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby przewlekłej. Jako część zajęć, można przeprowadzić badania epidemiologiczne, które zawiera pola oryginalne badania. Utwór jest przeznaczony dla studentów z Master of Public Health (mph) lub MS w zakresie zdrowia publicznego. Wymagania Zakończenie 84 Suma punktów kwartał Kursy przygotowawcze (2 kr.) Kursy podstawowe (38 kr.) Kursy specjalistyczne (24 kr.) Projekt badawczy, rozprawa i prezentacja ustna (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Możesz być uprawniony do przeniesienia maksymalnie 46 punktów na poziomie absolwenta do programu. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kursy Budowanie Interdyscyplinarne podejście do zdrowia Zagadnienia Prewencji Chorób Global Health i Komunikacja, Marketing i Public Relations dla Liderów w zakresie zdrowia publicznego Teoria badań, projektowania i Metody Zdrowie Informatyki i nadzoru Rozumowanie i analiz ilościowych Zdrowie Publiczne przywództwo, zarządzanie i myślenia systemowego Zaawansowane i analiza ilościowa Rozumowanie Ekonomika i finansowanie Publiczne służby zdrowia Zaawansowane Biostatystyka Pisanie Prospektu Epidemiologia Metody zaawansowane Epidemiologia tematy Seminarium Zaawansowana analiza danych wtórnych Rozprawa Zdrowia Publicznego Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Wykorzystanie krytycznego przemyślenia i umiejętności oceny w celu analizy barier, oceny potrzeb, i przejść na wiedzy i praktyki zdrowia publicznego. Ocena i zastosowanie teorii populacyjnych i strategie stosowane w profilaktyce chorób i niepełnosprawności. Ołów i informuje profesjonalnej komunikacji, marketingu i public relations na temat kluczowych zagadnień w dziedzinie zdrowia publicznego. Zastosuj założenia budżetowe i organizacyjne programu przywództwa zdrowia publicznego. Wykazać zaawansowanych kompetencji w informatyki i technik stosowanych w programach nadzoru zdrowia publicznego. Zastosuj badania w dziedzinie zdrowia publicznego w celu promowania pozytywnych zmian społecznych dotyczących zdrowia różnych populacjach. Weź udział w badaniach naukowych, które przemieszcza się podstaw wiedzy i praktyki w badaniach epidemiologicznych. Zastosuj epidemiologiczne koncepcje i podejścia analityczne do problemów zdrowia publicznego. Kariera Czy jesteś zainteresowany w podnoszeniu świadomości społecznej w kwestii zdrowia, zarządzanie w organizacjach opieki zdrowotnej, lub przyczyniające się do procesu stanowienia polityki, zdrowia publicznego oferuje szeroki wachlarz możliwości kariery. Możliwości kariery obejmują: Dyrektor departamentu zdrowia Oficer zdrowie Oficer informacje dotyczące zdrowia publicznego Biostatystyka Epidemiolog Doradca polityki zdrowotnej Zdrowie publiczne naukowiec Wydział / profesor Kolega doktora Globalny medyczny / Konsultant Konsultant zdrowia publicznego Polityka doradca zdrowia publicznego Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. [-]

Ph.D. W Pracy Socjalnej - Medyczna Opieka Społeczna

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Medycznych pracownik socjalny odgrywa istotną rolę w opiece nad osobami w szpitalach, domach opieki lub innych urządzeń do oczyszczania. [+]

Ph.D. w pracy socjalnej - Medical Pracy Socjalnej Medycznych pracownik socjalny odgrywa istotną rolę w opiece nad osobami w szpitalach, domach opieki lub innych urządzeń do oczyszczania. Ta specjalizacja pomaga rozwijać i oceny najlepszych strategii w praktyce z interwencji osób i rodzin stojących przewlekłe lub nieuleczalną chorobę, niepełnosprawność, i problemów związanych ze starzeniem się. Zajęć zapewnia możliwości tworzenia, analizowania i rozszerzenia wiedzy na temat metod stosowanych przez pracowników socjalnych, medycznych zaspokojenia potrzeb klientów i ich rodzin, w szczególności starzenie się ludności. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (42 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Program SOCW 8000 Podstawy Absolwent Studium SOCW 8110 Zaawansowane Teoria i praktyka pracy socjalnej SOCW 8116 Historia i rozwoju pracy socjalnej RSC-H 8100W Teoria badań, projektowania i metody Medycyna pracy SOCW 8204 I Społeczne SOCW 8137 Problemy Współczesnej, zmiana społeczna i Polityki Społecznej SOCW 8138 Program i ocena praktyki RSC-H 8200W i analiza ilościowa Rozumowanie SOCW 8205 Medycyna Pracy II Społeczne RSC-H 8300W i analiza jakościowa Rozumowanie SOCW 8815 Współczesna Gerontologii / Psychologia geriatryczna SOCW 8550 Pisanie Prospektu Jakości RSC-H 8250W zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa lub RSC-H 8350W lub Advanced i analiza jakościowa Rozumowanie lub RSC-H 8450W lub Advanced Wnioskowanie mieszane Metody i analiza SOCW 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Dr Walden University w Internecie w pracy socjalnej program może pomóc zdobyć umiejętności potrzebne do rozwiązania problemów społecznych poprzez badania lub uczyć się w środowisku uniwersyteckim. Niezależnie od tego, drogę wybierzesz, tym doktoranckie Studia przygotowują do pracy w różnych zawodach w sektorze publicznym lub prywatnym. Wprowadź Pole wysokiego wzrostu Oczekuje się, że możliwości dla specjalistów pracy socjalnej wzrośnie o 25% od 2010 do 2020 roku szybciej niż średnia dla wszystkich innych zawodów. Oczekuje się, że możliwości zatrudnienia dla profesorów uczelni wzrośnie o 17% między 2010 a 2020 r. Rozwiń swoje możliwości kariery Ph.D. w Social Work może zapewnić większe możliwości, aby przenieść swoją karierę do przodu, jak: Pracownik socjalny Badacz Oceniający Agencja liderem Analityk polityki Wychowawca / nauczyciel / pracownik naukowy Inspektor w dziedzinie pracy socjalnej Dyrektor programu Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Pasemka Dostosowane do misji społecznej zmiany Walden University, program ten pozwala na: Ucz się z uznanym w kraju ekspertów w zawodzie. Skoncentrować swoje studia w danej dziedzinie, że w jednej linii ze swoimi zainteresowaniami, takie jak uzależnienia, pracy socjalnej, medycznej i wiedzy klinicznej. Strategie wzmocnienia i umiejętności do publikacji i prezentacji badań. Uatrakcyjnienia rozwoju zawodowego poprzez udział w programie pobyt. Nabycia świadomości, w jaki różnorodność kształtuje ludzkie doświadczenie. Projektowanie, wdrażanie i analizować własne badania związane z społecznej zawodu pracy. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Wykorzystaj aktualnych badań, dobrych praktyk i teorii do promowania strategii zapobiegania i interwencji, że rozwiązania problemów i potrzeb grup społecznych społecznych. Zatrudniamy różnych badań i narzędzi statystycznych w celu zbierania danych wykorzystywane do spełnienia etiologii i dynamiki społecznych problemów i potrzeb społecznych. Ocenić rolę badań i ewaluacji w pracy socjalnej w poprawie interwencji społecznych i dalszym rozwoju teorii. Krytycznej oceny historii pracy socjalnej, jej misji i jej podstawowych wartości. Promować zmiany społeczne poprzez współpracę z liderami, agencji, i uniwersytetów do poparcia dla polityk i programów, które wcześniej dobrobytu gospodarczego i społecznego zróżnicowane kulturowo klientów. Wykazać się umiejętnością oceny roli różnorodności w charakteryzowaniu i kształtowania ludzkiego doświadczenia. Zastosuj podejmowania etycznych decyzji oraz praktyk w pracy socjalnej. [-]

Ph.D. W Psychologii - Psychologii Zdrowia

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 72 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Opracowanie silną podbudowę teoretyczną potrzebną do projektowania i prowadzenia badań biologicznych, psychologicznych, behawioralnych, społecznych, kulturowych i środowiskowych czynników, które przyczyniają się do zdrowia i choroby. Ucząc się, jak stosować zaawansowane metody badawcze, można promować pozytywne zachowania zdrowotne i zachęcać zmianę jako naukowiec w akademickich ustawień medycznych, biznesowych, rządowych i społecznych ... [+]

Ph.D. W Psychologii - Psychologii Zdrowia Opracowanie silną podbudowę teoretyczną potrzebną do projektowania i prowadzenia badań biologicznych, psychologicznych, behawioralnych, społecznych, kulturowych i środowiskowych czynników, które przyczyniają się do zdrowia i choroby. Ucząc się, jak stosować zaawansowane metody badawcze, można promować pozytywne zachowania zdrowotne i zachęcać zmianę jako naukowiec w akademickich ustawień medycznych, biznesowych, rządowych i społecznych. Wymagania Zakończenie 106 kwartale łączne kredyty Kursy (71 kr.) Przedmioty do wyboru (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Ph.D. rezydencje (4 czterodniowych sesji) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy Podstawy psychologii Absolwent Studium w Psychologia zdrowia Zmiana zachowania zdrowia: teoria i praktyka Teoria, badania, projektowanie i Metody Biopsychologia Rozumowanie i analiz ilościowych Stres i radzenia sobie Elekcyjny Metody badań ankiety Zdrowie kobiet Zdrowia Dzieci i Młodzieży Współczesna Gerontologii / Psychologia geriatryczna Psychoneuroimmunology Rozumowanie i analiza jakościowa Pisanie Prospektu Jakości Etyka i Standardy Psychologii Zaawansowane i analiza ilościowa Rozumowanie Psychopharmacology Rozprawa I-IV Kurs obieralne Na swoich zajęć fakultatywnych, wybierz z kursów w tych Ph.D. w specjalności psychologii: psychologii wychowawczej, psychologii sądowej, psychologii ogólnej, psychologii organizacji, lub psychologii społecznej. Uwaga na licensure: specjalizacja psychologia zdrowia w Ph.D. Psychologia nie jest programem uzyskaniu pozwolenia i nie sporządza indywidualny stać się licencjonowanym psychologia zawodowe. Opcje kariery Ph.D. Psychologia program przygotuje Cię do korzystania aktualny teorii i badań, aby cenny wkład rządu, organizacji non-profit i organizacji prywatnych. Z poziomu, będziesz mieć możliwość pracy bezpośrednio z osobami na różnych poziomach rozwoju, od niemowląt do osób starszych, a także różnych grup, począwszy od rodzin uniwersytetów. Ustawienia, w którym mogą ćwiczyć może zawierać ośrodkach zdrowia psychicznego, agencji rządowych, organizacji opieki zdrowotnej, korporacje, agencje usługi komunalne, socjalne i szkół. Twoje możliwości kariery, w zależności od specjalizacji, mogą obejmować rolę jako: Badacz Konsultant Nauczyciel Dyrektor usług kariery Psycholog pracownicy Administrator Strateg polityczny Dyrektor marketingu Menedżer Zasobów Ludzkich [-]

Ph.D. W Służbie Zdrowia - Administracji Opieki Zdrowotnej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 72 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Poznaj zasady sprawiedliwości społecznej, że decyzje i praktyki zdrowia skutków, jak również teoretyczne podstawy ładu i porządku publicznego. Dzięki specjalizacji Healthcare Administracji, możesz przygotować się do zarządzania i wdrażania programów i usług opieki zdrowotnej poprzez stosowanie najlepszych praktyk w zakresie przywództwa, etyki i planowania strategicznego. Możesz nauczyć się współpracy i skutecznego podejścia do pracy z różnych siły roboczej i ... [+]

Ph.D. w Medyczny - Administracja Healthcare Poznaj zasady sprawiedliwości społecznej, że decyzje i praktyki zdrowia skutków, jak również teoretyczne podstawy ładu i porządku publicznego. Dzięki specjalizacji Healthcare Administracji, możesz przygotować się do zarządzania i wdrażania programów i usług opieki zdrowotnej poprzez stosowanie najlepszych praktyk w zakresie przywództwa, etyki i planowania strategicznego. Możesz nauczyć się współpracy i skutecznego podejścia do pracy z różnych siły roboczej i społeczności. Wymagania Zakończenie 101-103 kwartale łączne kredyty Oczywiście podstawą (2 kr.) Rdzeń Badania (21 kr.) Fundacja rdzeniowy (30 kr.) Kursy specjalistyczne (20 kr.) Zajęcia do wyboru (8-10 kr.) Wniosek, rozprawa i prezentacja ustna (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs Podstawowy Budowanie Interdyscyplinarne podejście do zdrowia Badania rdzenia Teoria, badania, projektowanie i Metody Rozumowanie i analiz ilościowych Rozumowanie i analiza jakościowa Zaawansowane i analiza ilościowa Rozumowanie Rozumowanie lub Advanced i analiza jakościowa lub zaawansowane metody mieszane i analiza rozumowania Pisanie Prospektu Jakości Fundacja Rdzeń Dostawa systemu opieki zdrowotnej USA Rozwój organizacji i przywództwo Ekonomia zdrowia Polityka zdrowotna Opieka zdrowotna Zarządzanie finansami Prawo i etyka zdrowia Kursy specjalizacyjne Zarządzanie służbą zdrowia i przywództwo Przywództwo Zdrowia Publicznego i myślenia systemowego Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja Zarządzanie i Polityki Społecznej Obieralnych Dwa kursy wybranych spośród wszystkich kursów w ramach wszystkich specjalności (8-10 kr.) Rozprawa Rozprawa Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Dokładne oceny skuteczności i efektywności polityki zdrowotnej w dynamicznym środowisku opieki zdrowotnej. Ołów i informuje profesjonalnego dialogu w kwestiach kluczowych usług zdrowotnych. Projekt, zachowanie, i analizować badania oceny ekonomicznej w służbie zdrowia. Zastosuj umiejętności myślenia krytycznego do analizy kontrowersyjnych kwestii i sprzecznych perspektyw związanych z etyki służby zdrowia i prawa. Wskazania i mobilizacji zasobów i usług ludzkich i instytucjonalnych na potrzeby usługi zdrowotne z różnych społeczności i społeczeństwa. Weź udział w badaniach naukowych, które przemieszcza się w bazie wiedzy o badaniach i praktyce w dziedzinie usług zdrowotnych. Wykazać skuteczne podejścia do przywództwa, planowania strategicznego, zarządzania i porządku publicznego niezbędnego w służbie zdrowia. Opcje kariery Dr Walden w Medyczny Program może przygotować się do pozycji lidera na czele projektowania i świadczenia usług zdrowotnych najnowocześniejszych w sektorach prywatnym i publicznym. Wybierz jedną z opcji kariery w następujących dziedzinach: Producenci leków Usługi Elder Rządowe agencje zdrowotne Towarzystwa ubezpieczeń zdrowotnych Doradztwo opieki zdrowotnej Korporacje zdrowia Administracja szpitala Usługi szpitalne Non-profit, organizacje zdrowia Opieka Agencje zdrowia publicznego Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. [-]

Ph.D. W Służbie Zdrowia - Edukacja Zdrowotna I Społeczności Rzecznictwo

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Przez dr Walden w programie Health Services można przygotować się do roli lidera w dziedzinie na żądanie opieki zdrowotnej. Poszerz swoją wiedzę na temat obowiązujących przepisów prawa, zdrowia, polityki i etyki [+]

Zbadanie zasad przywództwa, polityki i edukacji zdrowotnej, teorie zmian społecznych i behawioralnych, które prowadzą skuteczne społeczności edukacji zdrowotnej i poparcia. Edukacja i rzecznictwo specjalizacja Społeczność Zdrowie pomoże Ci przygotować się do promowania zdrowia, zmniejszenie czynników ryzyka, a przywódcy Wpływ społeczności we wspieraniu zdrowego środowiska dla różnych populacji. Poznaj planowanie i organizację programów zdrowotnych i jak media i strategie marketingowe mogą wesprzeć swoje wysiłki. Wymagania Zakończenie 101-103 kwartale łączne kredyty Oczywiście podstawą (2 kr.) Rdzeń Badania (21 kr.) Fundacja rdzeniowy (30 kr.) Kursy specjalistyczne (20 kr.) Zajęcia do wyboru (8-10 kr.) Wniosek, rozprawa i prezentacja ustna (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 jednostek [-]

Ph.D. W Służbie Zdrowia - Polityka Zdrowia Publicznego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 72 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Możesz nauczyć się projektowania, wdrażania, zarządzania i wpływania na politykę zdrowia publicznego na poziomie lokalnym, stanowym i federalnym. Dowiedz się, jak dane są wykorzystywane do tworzenia zalecenia polityczne i legislacyjne, które promuje równy podział zasobów ochrony zdrowia i zmniejszenia zagrożeń dla zdrowia. Dzięki specjalizacji Public Polityki Zdrowotnej, będzie zbadanie mikroekonomicznych i makroekonomicznych modeli, wpływu finansów publicznych na decyzje polityczne ... [+]

Ph.D. w służby zdrowia - Zdrowie publiczne Polityka Możesz nauczyć się projektowania, wdrażania, zarządzania i wpływania na politykę zdrowia publicznego na poziomie lokalnym, stanowym i federalnym. Dowiedz się, jak dane są wykorzystywane do tworzenia zalecenia polityczne i legislacyjne, które promuje równy podział zasobów ochrony zdrowia i zmniejszenia zagrożeń dla zdrowia. Dzięki specjalizacji Public Polityki Zdrowotnej, będzie zbadanie mikroekonomicznych i makroekonomicznych modeli, wpływu finansów publicznych na decyzje polityczne oraz narzędzia i techniki stosowane do oceny wpływu programów społecznych. Wymagania Zakończenie 101-103 kwartale łączne kredyty Oczywiście podstawą (2 kr.) Rdzeń Badania (21 kr.) Fundacja rdzeniowy (30 kr.) Kursy specjalistyczne (20 kr.) Zajęcia do wyboru (8-10 kr.) Wniosek, rozprawa i prezentacja ustna (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs Podstawowy Budowanie Interdyscyplinarne podejście do zdrowia Badania rdzenia Teoria, badania, projektowanie i Metody Rozumowanie i analiz ilościowych Rozumowanie i analiza jakościowa Zaawansowane i analiza ilościowa Rozumowanie Rozumowanie lub Advanced i analiza jakościowa lub zaawansowane metody mieszane i analiza rozumowania Pisanie Prospektu Jakości Fundacja Rdzeń Dostawa systemu opieki zdrowotnej USA Rozwój organizacji i przywództwo Ekonomia zdrowia Polityka zdrowotna Opieka zdrowotna Zarządzanie finansami Prawo i etyka zdrowia Kursy specjalizacyjne Polityki w zakresie zdrowia publicznego, polityka, i Postęp Public Policy Analysis Finanse i budżet dla sektora publicznego Realizacja Zaawansowane planowanie i ocena programu Obieralnych Dwa kursy wybranych spośród wszystkich kursów w ramach wszystkich specjalności (8-10 kr.) Rozprawa Rozprawa Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Dokładne oceny skuteczności i efektywności polityki zdrowotnej w dynamicznym środowisku opieki zdrowotnej. Ołów i informuje profesjonalnego dialogu w kwestiach kluczowych usług zdrowotnych. Projekt, zachowanie, i analizować badania oceny ekonomicznej w służbie zdrowia. Zastosuj umiejętności myślenia krytycznego do analizy kontrowersyjnych kwestii i sprzecznych perspektyw związanych z etyki służby zdrowia i prawa. Wskazania i mobilizacji zasobów i usług ludzkich i instytucjonalnych na potrzeby usługi zdrowotne z różnych społeczności i społeczeństwa. Weź udział w badaniach naukowych, które przemieszcza się w bazie wiedzy o badaniach i praktyce w dziedzinie usług zdrowotnych. Projektowanie, wdrażanie i ocenę polityki zdrowia publicznego. Opcje kariery Dr Walden w Medyczny Program może przygotować się do pozycji lidera na czele projektowania i świadczenia usług zdrowotnych najnowocześniejszych w sektorach prywatnym i publicznym. Wybierz jedną z opcji kariery w następujących dziedzinach: Producenci leków Usługi Elder Rządowe agencje zdrowotne Towarzystwa ubezpieczeń zdrowotnych Doradztwo opieki zdrowotnej Korporacje zdrowia Administracja szpitala Usługi szpitalne Non-profit, organizacje zdrowia Opieka Agencje zdrowia publicznego Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. [-]

Ph.D. W Służbie Zdrowia - Samodzielnie Zaprojektowany

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 72 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Wybierz kursy, które najlepiej pasują do Twojego osobistego i zawodowego, jak rozwijać swoją specjalizację. Masz swobodę wyboru z kursów, które obejmują takie tematy jak polityki zdrowotnej, promocji zdrowia i edukacji i administracji służby zdrowia ... [+]

Ph.D. w Medyczny - Self-Designed Wybierz kursy, które najlepiej pasują do Twojego osobistego i zawodowego, jak rozwijać swoją specjalizację. Masz swobodę wyboru z kursów, które obejmują takie tematy jak polityki zdrowotnej, promocji zdrowia i edukacji i administracji służby zdrowia. Wymagania Zakończenie 101-103 kwartale łączne kredyty Oczywiście podstawą (2 kr.) Rdzeń Badania (21 kr.) Fundacja rdzeniowy (30 kr.) Kursy specjalistyczne (20 kr.) Zajęcia do wyboru (8-10 kr.) Wniosek, rozprawa i prezentacja ustna (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs Podstawowy Budowanie Interdyscyplinarne podejście do zdrowia Badania rdzenia Teoria, badania, projektowanie i Metody Rozumowanie i analiz ilościowych Rozumowanie i analiza jakościowa Zaawansowane i analiza ilościowa Rozumowanie Rozumowanie lub Advanced i analiza jakościowa lub zaawansowane metody mieszane i analiza rozumowania Pisanie Prospektu Jakości Fundacja Rdzeń Dostawa systemu opieki zdrowotnej USA Rozwój organizacji i przywództwo Ekonomia zdrowia Polityka zdrowotna Opieka zdrowotna Zarządzanie finansami Prawo i etyka zdrowia Kursy specjalizacyjne Wybierz jeden kurs z jednego z doktorantów Usługi medyczne specjalizacje i wybrać trzy kursy z poniższej listy: Przywództwo Zdrowia Publicznego i myślenia systemowego Społeczność Ocena Zdrowie Komunikacja, Marketing i Public Relations dla Liderów w zakresie zdrowia publicznego Zaawansowane Realizacja programu i ocena Populacja Zagadnienia zdrowia i Zapobiegania Chorobom Obieralnych Dwa kursy wybranych spośród wszystkich kursów w ramach wszystkich specjalności (8-10 kr.) Rozprawa Rozprawa Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Dokładne oceny skuteczności i efektywności polityki zdrowotnej w dynamicznym środowisku opieki zdrowotnej. Ołów i informuje profesjonalnego dialogu w kwestiach kluczowych usług zdrowotnych. Projekt, zachowanie, i analizować badania oceny ekonomicznej w służbie zdrowia. Zastosuj umiejętności myślenia krytycznego do analizy kontrowersyjnych kwestii i sprzecznych perspektyw związanych z etyki służby zdrowia i prawa. Wskazania i mobilizacji zasobów i usług ludzkich i instytucjonalnych na potrzeby usługi zdrowotne z różnych społeczności i społeczeństwa. Weź udział w badaniach naukowych, które przemieszcza się w bazie wiedzy o badaniach i praktyce w dziedzinie usług zdrowotnych. Opcje kariery Dr Walden w Medyczny Program może przygotować się do pozycji lidera na czele projektowania i świadczenia usług zdrowotnych najnowocześniejszych w sektorach prywatnym i publicznym. Wybierz jedną z opcji kariery w następujących dziedzinach: Producenci leków Usługi Elder Rządowe agencje zdrowotne Towarzystwa ubezpieczeń zdrowotnych Doradztwo opieki zdrowotnej Korporacje zdrowia Administracja szpitala Usługi szpitalne Non-profit, organizacje zdrowia Opieka Agencje zdrowia publicznego Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. [-]

Ph.D. W Służbie Zdrowia - Specjalizacja Przywództwa

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 72 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Możesz zdobyć umiejętności, aby stać się liderem służby zdrowia, którzy mogą skutecznie pracować z różnych siły roboczej i wspólnot w różnych warunkach politycznych i ekonomicznych. Dzięki specjalizacji Leadership, można zbudować kompetencje w zakresie organizacji zarządzania zmianą, budowania zespołu, mediacji, współpracy i systemów myślenia i planowania. Można również rozwijać przywództwo i możliwości etyczne wymagane do ... [+]

Ph.D. w Medyczny - Przywództwo Specjalizacja Możesz zdobyć umiejętności, aby stać się liderem służby zdrowia, którzy mogą skutecznie pracować z różnych siły roboczej i wspólnot w różnych warunkach politycznych i ekonomicznych. Dzięki specjalizacji Leadership, można zbudować kompetencje w zakresie organizacji zarządzania zmianą, budowania zespołu, mediacji, współpracy i systemów myślenia i planowania. Można również rozwijać przywództwo i możliwości etycznych wymaganych celu realizację zadań w zakresie zdrowia publicznego, jak zdobyć umiejętności motywowania, inspirowania i zarządzać ludźmi poprzez skuteczną komunikację. Wymagania Zakończenie 101-103 kwartale łączne kredyty Oczywiście podstawą (2 kr.) Rdzeń Badania (21 kr.) Fundacja rdzeniowy (30 kr.) Kursy specjalistyczne (20 kr.) Zajęcia do wyboru (8-10 kr.) Wniosek, rozprawa i prezentacja ustna (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs Podstawowy Budowanie Interdyscyplinarne podejście do zdrowia Badania rdzenia Teoria, badania, projektowanie i Metody Rozumowanie i analiz ilościowych Rozumowanie i analiza jakościowa Zaawansowane i analiza ilościowa Rozumowanie Rozumowanie lub Advanced i analiza jakościowa lub zaawansowane metody mieszane i analiza rozumowania Pisanie Prospektu Jakości Fundacja Rdzeń Dostawa systemu opieki zdrowotnej USA Rozwój organizacji i przywództwo Ekonomia zdrowia Polityka zdrowotna Opieka zdrowotna Zarządzanie finansami Prawo i etyka zdrowia Kursy specjalizacyjne Zarządzanie służbą zdrowia i przywództwo Przywództwo Zdrowia Publicznego i myślenia systemowego Przywództwo i zmiany organizacyjne Język Leadership Obieralnych Dwa kursy wybranych spośród wszystkich kursów w ramach wszystkich specjalności (8-10 kr.) Rozprawa Rozprawa Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Dokładne oceny skuteczności i efektywności polityki zdrowotnej w dynamicznym środowisku opieki zdrowotnej. Ołów i informuje profesjonalnego dialogu w kwestiach kluczowych usług zdrowotnych. Projekt, zachowanie, i analizować badania oceny ekonomicznej w służbie zdrowia. Zastosuj umiejętności myślenia krytycznego do analizy kontrowersyjnych kwestii i sprzecznych perspektyw związanych z etyki służby zdrowia i prawa. Wskazania i mobilizacji zasobów i usług ludzkich i instytucjonalnych na potrzeby usługi zdrowotne z różnych społeczności i społeczeństwa. Weź udział w badaniach naukowych, które przemieszcza się w bazie wiedzy o badaniach i praktyce w dziedzinie usług zdrowotnych. Analizuj teorie przywództwa, koncepcji i narzędzi, które zapewniają podstawę do podejmowania decyzji służby zdrowia. Opcje kariery Dr Walden w Medyczny Program może przygotować się do pozycji lidera na czele projektowania i świadczenia usług zdrowotnych najnowocześniejszych w sektorach prywatnym i publicznym. Wybierz jedną z opcji kariery w następujących dziedzinach: Producenci leków Usługi Elder Rządowe agencje zdrowotne Towarzystwa ubezpieczeń zdrowotnych Doradztwo opieki zdrowotnej Korporacje zdrowia Administracja szpitala Usługi szpitalne Non-profit, organizacje zdrowia Opieka Agencje zdrowia publicznego Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. [-]

Ph.D. W Zakresie Polityki Publicznej I Administracji - Polityki Zdrowotnej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Opieka zdrowotna przeszła radykalne zmiany w ciągu ostatnich kilku lat. Do głównych przedsięwzięć gospodarczych, które teraz rządzą przemysł zmieniły sposób zdrowotna jest dostarczane. [+]

Ph.D. polityki publicznej i administracji - Polityki Zdrowotnej Opieka zdrowotna przeszła radykalne zmiany w ciągu ostatnich kilku lat. Do głównych przedsięwzięć gospodarczych, które teraz rządzą przemysł zmieniły sposób dostarczana jest opieka zdrowotna, a menedżerowie muszą szybko dostosowywać się sukcesem. Specjalizacja w zakresie polityki zdrowotnej pomoże Ci zdobyć cenną wiedzę na temat systemów opieki zdrowotnej, polityki zdrowotnej, administracji zdrowia i ośrodkach zdrowia, finansów, dzięki czemu można efektywnie i skutecznie zarządzać w tym wyjątkowym środowisku. Wymagania Zakończenie 82 Suma punktów kwartał Kursy podstawowe (35 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Sekwencja Research Foundation (12 kr.) Rozprawa (20 kr.) Profesjonalny Plan Rozwoju Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Minimum 8-9 kwartałów rejestracji w zależności od transferu punktów przyznana Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy podstawowe PPPA 8000 Fundamenty dla Studium Doktoranckiego, lub PPPA Fundacje 8000i na studia doktoranckie dla studentów zagranicznych PPPA 8405 Etyka i Sprawiedliwości Społecznej PPPA 8431 finanse i budżet dla sektora publicznego PPPA 8465 Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja PPPA 8111 Przywództwo i zmiany organizacyjne PPPA 8115 Pisanie Prospektu Jakości PPPA 8112 Zarządzanie i Polityki Społecznej Wybierz jedną z trzech pól do ukończenia kursów podstawowych wymagań: RSC-H 8450 Zaawansowane Wnioskowanie mieszane Metody i analiza RSC-H 8350 Zaawansowane Rozumowanie i analiza jakościowa RSC-H 8250 Zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa Kursy specjalizacyjne PPPA 8841 Polityki Zdrowotnej i Zarządzania PPPA 8401 Przywództwo zdrowie publiczne i systemy Myślenie PPPA 8420 Ekonomika zdrowia Sekwencja Research Foundation RSC-H 8100P Teoria badań, projektowania i metody RSC-H 8200P i analiza ilościowa Rozumowanie RSC-H 8300P i analiza jakościowa Rozumowanie Rozprawa PPPA 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Czy jesteś zainteresowany w promowaniu własnych badań lub wprowadzenie sektora prywatnego, Ph.D. polityki publicznej i administracji może umieścić Cię o zakresie kariery. Możliwości kariery obejmują: Profesor college'u Administrator akademicki Poziom starszy wykonawczej publicznego Adiutant legislacyjne Oficer sprawy rządowe Poziom Starszy menedżer non-profit Analityk polityki Dyrektor badań Prywatna konsultantem Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Omów koncepcje przywództwa i teorie, które zostały użyte do skutecznego prowadzenia i zarządzania w sektorze publicznym. Analizuj badania oparte na dowodach, teorie i modele wykorzystywane do wspierania uczestnictwa w procesach politycznych publicznych i non-profit. Opracowanie rozwiązań dla problemów związanych z porządkiem publicznym i administracji publicznej z wykorzystaniem teorii i badań. Etycznie zastosowanie główne teorie i koncepcje polityki publicznej i administracji publicznej w ramach organizacji. Oceny modeli i najlepszych praktyk z wykorzystaniem różnych perspektyw w lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych agencji publicznych za pomocą badania oparte na dowodach. [-]

MSc

Magister Psychologii - Psychologii Zdrowia (ms)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 36 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Poznaj biologicznych, psychologicznych i społecznych czynników wpływających na zdrowie. Możesz uzyskać szerokie zrozumienie psychologicznych teorii, zasad i strategii badawczych, skupiając się na wiedzy i umiejętności niezbędnych do zapobiegania chorobom i promowanie zdrowych zachowań. Ta specjalizacja może przygotować się do kariery poprawy usług dla pacjentów i personelu w ośrodkach medycznych, w tym organizacji utrzymania zdrowia ... [+]

Master of Science in Psychology - Psychologia Zdrowia (MS) Poznaj biologicznych, psychologicznych i społecznych czynników wpływających na zdrowie. Możesz uzyskać szerokie zrozumienie psychologicznych teorii, zasad i strategii badawczych, skupiając się na wiedzy i umiejętności niezbędnych do zapobiegania chorobom i promowanie zdrowych zachowań. Ta specjalizacja może przygotować się do kariery poprawy usług dla pacjentów i personelu w ośrodkach medycznych, w tym organizacji utrzymania zdrowia, ośrodków rehabilitacyjnych, ośrodków leczenia bólu i agencji zdrowia publicznego. Na swoich ostatnich dwóch kwartałach badania, można wybierać spośród opcji oczywiście skupić się na swoich zainteresowaniach lub na cel zdobywając stopień doktora. Wymagania Zakończenie 45 Suma punktów kwartał Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy Kursy 11-tygodniowe są dostarczane w określonej kolejności. Absolwent Studium fundamenty w psychologii Psychologia zdrowia Żywotność Rozwoju Zmiana zachowań zdrowotnych Teoria badań, projektowania i Metody Stres i radzenia sobie Biopsychologia Rozumowanie i analiz ilościowych Wybierz kurs, który pasuje do Twoich zainteresowań: Zdrowie kobiet Zdrowia Dzieci i Młodzieży Współczesna Gerontologii / Psychologia geriatryczna MS w psychologii Capstone Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Opisać podstawy psychologii. Syntezy psychologicznej teorii i badań do zastosowania w rzeczywistych sytuacjach, na przykład w placówkach oświatowych, społecznych, organizacyjnych i ochrony zdrowia. Interpretowanie psychologicznej teorii i badań. Opisz psychologicznej teorii, badań i praktyki z perspektywy wielokulturowej i / lub globalnym. Zastosuj psychologicznej teorii, badań i praktyki naukowej i / lub działalności zawodowej, które promują pozytywne zmiany społeczne. Opcje kariery Jako absolwent Walden MS w programie Psychologia, możliwości kariery zawodowej mogą obejmować rolę jako: Menedżer zasobów ludzkich Badacz rynku Koordynator projektu / kierownik Pracownik służby rodzinne Instruktor w college'u Menedżer usług socjalnych Koordynator projektu zdrowie Trener pracownik Asystent naukowy Analityk Danych / menedżer Konsultant organizacyjna Zwolennikiem interwencji Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Możliwe ustawienia kariery obejmują: Organizacje dziećmi oraz usług dla rodzin (np, agencje opieki dziennej, po szkole programów w szkołach i społecznościach, Head Start, programy i programy wczesnej edukacji) Szkoły Szkoły wyższe Lokalnych, stanowych lub federalnych rządów Domy grupowe Agencje ochrony zdrowia Organy ścigania Organizacji non-profit Organizacje religijne Domach opieki [-]

Master Of Science W Psychologii Sądowej - Aplikacje Zdrowia Psychicznego (ms)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Wiele dorosłych i młodocianych przestępców cierpią z problemów psychicznych, które muszą zostać uwzględnione, jeżeli są one, aby powrócić do swoich społeczności i prowadzić produktywne życie. W tej specjalizacji, nauczyć się oceniać i korzystać z tradycyjnych form interwencji, w tym psychoterapii indywidualnej i grupowej, a także odkrywać najnowsze innowacje w zakresie sprawiedliwości naprawczej. Zdobycie umiejętności do pracy bezpośrednio z osób w zakładach karnych, społeczności zdrowia psychicznego ... [+]

Master of Science in Psychologii Sądowej - Aplikacje Zdrowia Psychicznego (MS) Wiele dorosłych i młodocianych przestępców cierpią z problemów psychicznych, które muszą zostać uwzględnione, jeżeli są one, aby powrócić do swoich społeczności i prowadzić produktywne życie. W tej specjalizacji, nauczyć się oceniać i korzystać z tradycyjnych form interwencji, w tym psychoterapii indywidualnej i grupowej, a także odkrywać najnowsze innowacje w zakresie sprawiedliwości naprawczej. Zdobycie umiejętności do pracy bezpośrednio z osób w zakładach karnych, społeczności psychicznych agencji zdrowia i systemu sądownictwa. Wymagania Zakończenie 47 Suma punktów kwartał Oczywiście podstawą (2 kr.) Kursy podstawowe (30 kr.) Kursy specjalistyczne (10 kr.) Seminarium zwieńczeniem (5 kr.) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy Szkolenia prowadzone są w określonej kolejności. Co kwartał składa się z dwóch równoległych kursów 11-tygodni. Absolwent Studium fundamenty Zachowanie Karny Wprowadzenie do Psychologii Sądowej Zrozumienie Badania Psychologii Sądowej Nieprawidłowe zachowanie Ocena w Psychologii Sądowej Ustawienia Etyczne i obowiązki zawodowe w Psychologii Sądowej Leczenie Ludności Sądowych Prawo zdrowia psychicznego Zwieńczeniem zajęć lub Pole Doświadczenie Dla studentów zainteresowanych w ocenie i leczeniu populacji medycyny sądowej oraz w zakresie realizacji tradycyjnych usług zdrowia psychicznego dla ludności obsługiwanych przez system prawny, Walden oferuje Forensic specjalizacji w swoich Doradztwa Clinical programu MS w Poradni Zdrowia Psychicznego. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Określić rolę psychologii w systemie prawnym. Zastosuj psychologiczne koncepcje i zasady, w ramach ustawień kryminalistycznych. Rozpoczęcie stosowania narzędzi diagnostycznych i oceny w ustawieniach kryminalistycznych. Przedstawienia zasad projektowania w zastosowaniu do badań kryminalistycznych badań psychologicznych. Odróżnić i wdrożenia profesjonalnych ról, obowiązków i etyki do praktyki psychologii sądowej na poziomie mistrza. Wyróżnienie teorie nieprzystosowawczym i karnego zachowanie. Opcje kariery MS w psychologii sądowej może pomóc przygotować się do znalezienia pracy w różnych pozycjach, w tym: Kierownik Case Program kliniczne i dyrektora Oficer więzienny Łącznikowy Trybunał Świadek Expert Leczenie specjalista medycyny sądowej Konsultant Jury Zwolennikiem ścigania Badacz Adwokat ofiar Pozycje karierze mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym zakończeniu tego programu studiów. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Edukacja (BSN Utwór)

Online W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Specjalizacja pielęgniarstwo Edukacja dotyczy rosnące zapotrzebowanie na nauczycieli pielęgniarki w sektorach prywatnym i publicznym. [+]

Pielęgniarstwo Edukacja-BSN Tor Specjalizacja pielęgniarstwo Edukacja dotyczy rosnące zapotrzebowanie na nauczycieli pielęgniarki w sektorach prywatnym i publicznym. Dzięki tej specjalizacji, można zbadać sposoby ukierunkowujące swoją wiedzę zawodową w karierę jako nauczyciel, którego celem jest przygotowanie studentów pielęgniarstwa akademickich lub rozwój zawodowy personelu pielęgniarskiego. Walden studiować w Szkole Pielęgniarskiej wybitnych wykładowców, którzy wszystko posiadasz stopnie doktorskie. Kursy mają na celu przygotować się do rozwiązania bieżących problemów zdrowotnych w warunkach klinicznych, jak również do udziału w projektach edukacyjnych w klasie i ustawień pacjentów i rozwoju pracowników. Użyj nowej wiedzy w celu wzbogacenia własnej kariery i tych z innych-w dziedzinie zatrudnienia i społeczności. Koordynator praktyka Walden pomoże Ci z wymogami praktyki klinicznej. BSN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, które już posiadają Bachelor of Science in Nursing (BSN). Studenci, którzy dostają się do programu z BSN będzie wypełnić poniższy podstawę programową, a następnie przejść do kursów w specjalizacji Edukacji. Jeśli posiadasz dyplom szpital, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (BSN) inny niż można znaleźć w RN Track. Wymagania Zakończenie 51 Suma punktów kwartał • kurs wstępna (1 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (30 kr.) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6301 Zaawansowane Pathopharmacology Nurs 6512 Zaawansowane Ocena Zdrowie i Wnioskowanie diagnostyczne Curriculum Development Nurs 6321, Ocena i ocena Nurs 6331 Nauczanie strategii uczenia się: Integracja technologii w edukacji pielęgniarskiej Nurs 6341 Pielęgniarstwa Klinicznego w specjalne Nurs 6351 Rola wychowawcy Nurse Możliwości kariery Wychowawców pielęgniarki są bardzo potrzebne. Amerykańskie Stowarzyszenie Colleges of Nursing informuje, że ponad 40.000 wykwalifikowanych kandydatów są odwrócił się od szkoły pielęgniarskie, ponieważ nie ma wystarczającej liczby pielęgniarek wychowawcy kształcenie studentów. * Wychowawców pielęgniarki pracują w kontekście akademickim, szpitali, organizacji społecznych, organizacji ochrony zdrowia opieki zdrowotnej, firm konsultingowych lub korporacje. Według salary.com, średnia pensja dla profesora pielęgniarka jest 84,150 dolarów †. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie i szkolenia, programu MSN Walden ze specjalizacją w zakresie pielęgniarstwa Edukacji może pomóc pozycję ci za ról, takich jak: Pedagog Pielęgniarka Wydział Pielęgniarstwa Administracyjny Wydział Pielęgniarka Pielęgniarstwo Instruktor Pedagog pacjenta Staff Development Manager Pracownicy Pedagog Kontynuując Specjalista Edukacja Pedagog pielęgniarka kliniczna Inspektor kliniczna Konsultant Case Manager Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. * Amerykańskie Stowarzyszenie Colleges of Nursing, Badań Naukowych i Data Center, 2002-2012. † Salary.com, (patrząc w Internecie 23 października 2013) Atrakcji Jordanii Po wybraniu programu MSN Walden, można korzystać z elastyczności formie nauczania online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn® nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, jak się uczyć. Ucz się więcej. Ostatnie badania, zlecone przez Walden University, oceniano skuteczność programu MSN do Walden studentów zatrudnionych w Intermountain Healthcare, uznanym w kraju systemu opieki zdrowotnej non-profit. Po ukończeniu programu Walden, 85% badanej kohorcie twierdził ich Walden badania pomogły im poprawić w pracy lub jako pielęgniarki w ogóle. W programie MSN Walden, możesz: Współpracę z pielęgniarek z całego kraju w interaktywnym środowisku online. Ucz się od ekspertów nauczania wydziału, z których 100% posiadania stopnia doktora. Uzyskać możliwość przełożenia wiedzy w praktyce poprzez projektowanie, rozwój i wdrażanie projektu w profesjonalnym otoczeniu opieki zdrowotnej. Zdobycie wiedzy potrzebnej do działania jako agent zmiany i zastosować zwiększoną wiedzę w środowisku medycznym. Phi Nu Rozdział logo. Dołącz Phi Nu, Walden biegłego rozdział Sigma Theta Tau z Międzynarodowym Honor Society Pielęgniarstwa i połączyć się z pielęgniarek na całym świecie do akcji najnowsze badania pielęgniarskiej i najlepszych praktyk w dziedzinach klinicznych, naukowych i kierowniczych. Efekty kształcenia Absolwenci tego programu będą przygotowani do: 1. Syntezy systemów organizacyjnych / przywództwa dla opłacalny specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej, który przyczynia się do wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, rozwoju zawodu pielęgniarki i zmiany społecznej. 2. Krytyka literatury opartej na dowodach z różnych perspektyw rysunek teoretycznych i istotnych badań, aby poprowadzić proces decyzyjny, który pokazuje najlepsze praktyki w zakresie specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej w globalnym społeczeństwie. 3. Integratively oceny, diagnozowania, planowania, realizacji i oceny opłacalnych strategii ochrony zdrowia, które zmniejszają nierówności zdrowotnych przez rzecznictwo pacjenta / populacji dostępu do specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. 4. Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się przy użyciu specyficznych odbiorców ustnej, pisemnej i technologii informatycznych dla profesjonalnego dostawę specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. 5. Oceny potrzeb zdrowotnych populacji zróżnicowanych funkcji niezbędnych dla nauczania / coachingu na podstawie specjalistycznej wiedzy pielęgniarskiej przywrócić / promocja zdrowia i zapobieganie chorobom / obrażenia. 6. Wykazywać ciągłe zaangażowanie w rozwój zawodowy i wartości teorii pielęgniarstwa / zasad etycznych (altruizm, autonomii, godności człowieka, uczciwość, sprawiedliwość społeczna), zgodnie z etycznie odpowiedzialny prawnie odpowiedzialny specjalista pielęgniarstwa, praktyki. 7. Wdrożenie specjalistycznych ról opieki promowanie poprawy jakości opieki zorientowanej na pacjenta zgodnie ze standardami praktyki zawodowej, które przekształcają stan zdrowia do różnych populacjach. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Edukacja (rn Utwór)

Online W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Dzięki tej specjalizacji, można zbadać sposoby ukierunkowujące swoją wiedzę zawodową w karierze koncentruje pedagog jest przygotowanie akademickie studentów pielęgniarstwa. [+]

Ten program nie jest dostępny dla studentów ze stanu Washington. Pielęgniarstwo Edukacja-RN Tor Specjalizacja pielęgniarstwo Edukacja dotyczy rosnące zapotrzebowanie na nauczycieli pielęgniarki w sektorach prywatnym i publicznym. Dzięki tej specjalizacji, można zbadać sposoby ukierunkowujące swoją wiedzę zawodową w karierę jako nauczyciel, którego celem jest przygotowanie studentów pielęgniarstwa akademickich lub rozwój zawodowy personelu pielęgniarskiego. Walden studiować w Szkole Pielęgniarskiej wybitnych wykładowców, którzy wszystko posiadasz stopnie doktorskie. Kursy mają na celu przygotować się do rozwiązania bieżących problemów zdrowotnych w warunkach klinicznych, jak również do udziału w projektach edukacyjnych w klasie i ustawień pacjentów i rozwoju pracowników. Użyj nowej wiedzy w celu wzbogacenia własnej kariery i tych z innych-w dziedzinie zatrudnienia i społeczności. Koordynator praktyka Walden pomoże Ci z wymogami praktyki klinicznej. RN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy posiadają dyplom w szpitalu, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (inne niż BSN). Ten utwór wymaga spełnienia ogólnych wymagań edukacyjnych. Kiedy spełniają te wymagania, zostanie przyjęty do Walden i rozpocząć fundamenty i kursy podstawowe dla MSN. Jeśli już posiadają tytuł licencjata w dziedzinie pielęgniarstwa (BSN), zapoznaj się z BSN Track. Wymagania Zakończenie 80 Suma punktów kwartał • kurs wstępna (1 kr.) Kursy fundamentalne (29 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (30 kr.) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów ZAK Kursy Nurs 3001 Problemy Pielęgniarstwa i trendy w Nurs 4001 badania i nauka dla praktyki opartej na dowodach Nurs 4006 Pielęgniarstwa Klinicznego w tematy Nurs 4011 Rodzina, Społeczność i Ludności i Opieki populacyjnych Nurs 4021 Kompetencje przywódcze w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6301 Zaawansowane Pathopharmacology Nurs 6512 Zaawansowane Ocena Zdrowie i Wnioskowanie diagnostyczne Curriculum Development Nurs 6321, Ocena i ocena Nurs 6331 Nauczanie strategii uczenia się: Integracja technologii w edukacji pielęgniarskiej Nurs 6341 Pielęgniarstwa Klinicznego w specjalne Nurs 6351 Rola wychowawcy Nurse Możliwości kariery Wychowawców pielęgniarki są bardzo potrzebne. Amerykańskie Stowarzyszenie Colleges of Nursing informuje, że ponad 40.000 wykwalifikowanych kandydatów są odwrócił się od szkoły pielęgniarskie, ponieważ nie ma wystarczającej liczby pielęgniarek wychowawcy kształcenie studentów. * Wychowawców pielęgniarki pracują w kontekście akademickim, szpitali, organizacji społecznych, organizacji ochrony zdrowia opieki zdrowotnej, firm konsultingowych lub korporacje. Według salary.com, średnia pensja dla profesora pielęgniarka jest 84,150 dolarów †. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie i szkolenia, programu MSN Walden ze specjalizacją w zakresie pielęgniarstwa Edukacji może pomóc pozycję ci za ról, takich jak: Pedagog Pielęgniarka Wydział Pielęgniarstwa Administracyjny Wydział Pielęgniarka Pielęgniarstwo Instruktor Pedagog pacjenta Staff Development Manager Pracownicy Pedagog Kontynuując Specjalista Edukacja Pedagog pielęgniarka kliniczna Inspektor kliniczna Konsultant Case Manager Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. * Amerykańskie Stowarzyszenie Colleges of Nursing, Badań Naukowych i Data Center, 2002-2012. † Salary.com, (patrząc w Internecie 23 października 2013) Atrakcji Jordanii Po wybraniu programu MSN Walden, można korzystać z elastyczności formie nauczania online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn® nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, jak się uczyć. Ucz się więcej. Ostatnie badania, zlecone przez Walden University, oceniano skuteczność programu MSN do Walden studentów zatrudnionych w Intermountain Healthcare, uznanym w kraju systemu opieki zdrowotnej non-profit. Po ukończeniu programu Walden, 85% badanej kohorcie twierdził ich Walden badania pomogły im poprawić w pracy lub jako pielęgniarki w ogóle. W programie MSN Walden, możesz: Współpracę z pielęgniarek z całego kraju w interaktywnym środowisku online. Ucz się od ekspertów nauczania wydziału, z których 100% posiadania stopnia doktora. Uzyskać możliwość przełożenia wiedzy w praktyce poprzez projektowanie, rozwój i wdrażanie projektu w profesjonalnym otoczeniu opieki zdrowotnej. Zdobycie wiedzy potrzebnej do działania jako agent zmiany i zastosować zwiększoną wiedzę w środowisku medycznym. Phi Nu Rozdział logo. Dołącz Phi Nu, Walden biegłego rozdział Sigma Theta Tau z Międzynarodowym Honor Society Pielęgniarstwa i połączyć się z pielęgniarek na całym świecie do akcji najnowsze badania pielęgniarskiej i najlepszych praktyk w dziedzinach klinicznych, naukowych i kierowniczych. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: 1. Syntezy systemów organizacyjnych / przywództwa dla opłacalny specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej, który przyczynia się do wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, rozwoju zawodu pielęgniarki i zmiany społecznej. 2. Krytyka literatury opartej na dowodach z różnych perspektyw rysunek teoretycznych i istotnych badań, aby poprowadzić proces decyzyjny, który pokazuje najlepsze praktyki w zakresie specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej w globalnym społeczeństwie. 3. Integratively oceny, diagnozowania, planowania, realizacji i oceny opłacalnych strategii ochrony zdrowia, które zmniejszają nierówności zdrowotnych przez rzecznictwo pacjenta / populacji dostępu do specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. 4. Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się przy użyciu specyficznych odbiorców ustnej, pisemnej i technologii informatycznych dla profesjonalnego dostawę specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. 5. Oceny potrzeb zdrowotnych populacji zróżnicowanych funkcji niezbędnych dla nauczania / coachingu na podstawie specjalistycznej wiedzy pielęgniarskiej przywrócić / promocja zdrowia i zapobieganie chorobom / obrażenia. 6. Wykazywać ciągłe zaangażowanie w rozwój zawodowy i wartości teorii pielęgniarstwa / zasad etycznych (altruizm, autonomii, godności człowieka, uczciwość, sprawiedliwość społeczna), zgodnie z etycznie odpowiedzialny prawnie odpowiedzialny specjalista pielęgniarstwa, praktyki. 7. Wdrożenie specjalistycznych ról opieki promowanie poprawy jakości opieki zorientowanej na pacjenta zgodnie ze standardami praktyki zawodowej, które przekształcają stan zdrowia do różnych populacjach. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Gerontologii Dorosłych Lekarz Pielęgniarka Opieki Ostrej (utwór BSN)

Online W pełnym wymiarze godzin June 2016 Stany Zjednoczone USA online

Studenci, którzy wchodzą do programu z BSN zakończy następujące podstawy programowej, a następnie przejść do kursów w specjalności Gerontologia ostra Adult-pielęgniarstwa Practitioner. [+]

Gerontologia dorosłych pielęgniarstwa ostra Lekarz (AG-ACNP) -BSN Tor BSN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, które już posiadają Bachelor of Science in Nursing (BSN). Studenci, którzy wchodzą do programu z BSN zakończy następujące podstawy programowej, a następnie przejść do kursów w specjalności Gerontologia ostra Adult-pielęgniarstwa Practitioner. Jeśli posiadasz dyplom szpital, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (BSN) inny niż można znaleźć w RN Track. Warunki przyjęcia Formularz doświadczenie w pracy pokazując dwa lata doświadczenia pacjenta opieki bezpośredniego zatrudnionego jako RN na minimum 36 godzin tygodniowo, w ciągu ostatnich 5 lat. Formularz identyfikacji kliniczne ze strony: Oświadczenie o zrozumienie wymagań praktyka MSN NP. Identyfikacja potencjalnych miejsc klinicznych i preceptors w Twojej okolicy dla każdego z czterech praktyka wymagania. Wymagane dodatkowe kryteria przyjęć Walden. Skontaktuj się z doradcą rejestracji po więcej szczegółów. Wymagania Zakończenie 56 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (35 kr. Zawiera wymaganych 576 godzin praktyka) Daty rozpoczęcia oferowane są co kwartał, dzięki czemu można rozpocząć program, gdy jest to wygodne dla Ciebie. Zapisy w tej specjalizacji pielęgniarki praktykującego jest obecnie otwarty dla nowych studentów. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6501 Patofizjologia zaawansowane Nurs 6521 Farmakologia zaawansowane Nurs 6512 Zaawansowane Ocena Zdrowie i Wnioskowanie diagnostyczne Nurs 6531 Zaawansowane Praktyka opieką dorosłych w ciągu życia Nurs 6540 Advance Practice Pielęgnacja słabych Starszych Nurs 6550 Advance Practice opieką dorosłych w Ustawienia I ostrej opieki Nurs 6560 Advance Practice opieką dorosłych w opiece Ostre Ustawienia II Walden obecnie pozwala studentom, aby zapisać się na specjalizacji AGNP w następujących krajach: Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Delaware, Georgia, Hawaje, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, New Hampshire , New Jersey, Nowy Meksyk, Ohio, Pensylwania, Karolina Południowa, Dakota Południowa, Teksas, Vermont, Wirginia, Wirginia Zachodnia, Wisconsin, Wyoming i. Uwaga na Certyfikacji Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów do zakwalifikowania się do zasiadania w krajowych egzaminów certyfikacyjnych pielęgniarka praktyków, które są wymagane dla praktyki jako pielęgniarka w większości państw. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych, aby określić szczegółowe wymagania egzaminu certyfikacyjnego. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć informacji dotyczących krajowych egzaminów certyfikacyjnych; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do egzaminów certyfikacyjnych dla krajowych państwa, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania certyfikatu krajowego. Uwaga na uzyskaniu pozwolenia, zezwolenia, zatwierdzenia, lub inne państwowe poświadczeń niezbędnych do wykonywania zawodu pielęgniarka Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów w aktywnym pielęgniarka (RN) licencję na wykonywanie zawodu, jak lekarzy pielęgniarki. Jednak każda Rada stan Pielęgniarstwa ma swoje własne wymagania akademickie i certyfikacji oraz wydaje własne poświadczenia dla RN, aby mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka w tym stanie. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych w kraju, w którym on lub ona chce ćwiczyć, aby określić szczegółowe wymagania. Walden doradcy wpisowe może udzielić wskazówek odnoszących się do wymogów stan-by-państwa dla praktyki jako pielęgniarka; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do praktyki, jako pielęgniarka w stanie, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania licensure członkowskim zezwolenia, aprobaty lub innego poświadczenia państwa. Dla więcej informacji na temat wymogów do wykonywania zawodu pielęgniarka, studenci powinni skontaktować się z odpowiednim Board of Nursing lub agencji państwowej. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Gerontologii Dorosłych Lekarz Pielęgniarka Opieki Ostrej (utwór Rn)

Online W pełnym wymiarze godzin June 2016 Stany Zjednoczone USA online

RN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy posiadają dyplom w szpitalu, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (inne niż BSN). [+]

Ten program nie jest dostępny dla studentów ze stanu Washington. Gerontologia dorosłych pielęgniarstwa ostra Lekarz (AG-ACNP) -rn Tor RN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy posiadają dyplom w szpitalu, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (inne niż BSN). Ten utwór wymaga spełnienia ogólnych wymagań edukacyjnych. Kiedy spełniają te wymagania, zostanie przyjęty do Walden i rozpocząć fundamenty i kursy podstawowe dla MSN. Jeśli już posiadają tytuł licencjata w dziedzinie pielęgniarstwa (BSN), zapoznaj się z BSN Track. Warunki przyjęcia Formularz doświadczenie w pracy pokazując dwa lata doświadczenia pacjenta opieki bezpośredniego zatrudnionego jako RN na minimum 36 godzin tygodniowo, w ciągu ostatnich 5 lat. Formularz identyfikacji kliniczne ze strony: Oświadczenie o zrozumienie wymagań praktyka MSN NP. Identyfikacja potencjalnych miejsc klinicznych i preceptors w Twojej okolicy dla każdego z czterech praktyka wymagania. Wymagane dodatkowe kryteria przyjęć Walden. Skontaktuj się z doradcą rejestracji po więcej szczegółów. Wymagania Zakończenie 85 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Fundacje kursy (29 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (35 kr. Zawiera wymaganych 576 godzin praktyka) Daty rozpoczęcia oferowane są co kwartał, dzięki czemu można rozpocząć program, gdy jest to wygodne dla Ciebie. Zapisy w tej specjalizacji pielęgniarki praktykującego jest obecnie otwarty dla nowych studentów. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Fundacje Kursy Nurs 3001 Problemy Pielęgniarstwa i trendy w Nurs 4001 badania i nauka dla praktyki opartej na dowodach Nurs 4006 Pielęgniarstwa Klinicznego w tematy Nurs 4011 Rodzina, Społeczność i populacyjnych Pielęgnacja Nurs 4021 Kompetencje przywódcze w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6501 Patofizjologia zaawansowane Nurs 6521 Farmakologia zaawansowane Nurs 6512 Zaawansowane Ocena Zdrowie i Wnioskowanie diagnostyczne Nurs 6531 Zaawansowane Praktyka opieką dorosłych w ciągu życia Nurs 6540 Advance Practice Pielęgnacja słabych Starszych Nurs 6550 Zaawansowane praktyki opieką dorosłych w Ustawienia I ostrej opieki Nurs 6560 Advance praktyka opieką dorosłych w opiece Ostre Ustawienia II Walden obecnie pozwala studentom, aby zapisać się na specjalizacji AGNP w następujących krajach: Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Delaware, Georgia, Hawaje, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, New Hampshire , New Jersey, Nowy Meksyk, Ohio, Pensylwania, Karolina Południowa, Dakota Południowa, Teksas, Vermont, Wirginia, Wirginia Zachodnia, Wisconsin, Wyoming i. Uwaga na Certyfikacji Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów do zakwalifikowania się do zasiadania w krajowych egzaminów certyfikacyjnych pielęgniarka praktyków, które są wymagane dla praktyki jako pielęgniarka w większości państw. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych, aby określić szczegółowe wymagania egzaminu certyfikacyjnego. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć informacji dotyczących krajowych egzaminów certyfikacyjnych; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do egzaminów certyfikacyjnych dla krajowych państwa, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania certyfikatu krajowego. Uwaga na uzyskaniu pozwolenia, zezwolenia, zatwierdzenia, lub inne państwowe poświadczeń niezbędnych do wykonywania zawodu pielęgniarka Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów w aktywnym pielęgniarka (RN) licencję na wykonywanie zawodu, jak lekarzy pielęgniarki. Jednak każda Rada stan Pielęgniarstwa ma swoje własne wymagania akademickie i certyfikacji oraz wydaje własne poświadczenia dla RN, aby mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka w tym stanie. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych w kraju, w którym on lub ona chce ćwiczyć, aby określić szczegółowe wymagania. Walden doradcy wpisowe może udzielić wskazówek odnoszących się do wymogów stan-by-państwa dla praktyki jako pielęgniarka; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do praktyki, jako pielęgniarka w stanie, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania licensure członkowskim zezwolenia, aprobaty lub innego poświadczenia państwa. Dla więcej informacji na temat wymogów do wykonywania zawodu pielęgniarka, studenci powinni skontaktować się z odpowiednim Board of Nursing lub agencji państwowej. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Gerontologii Dorosłych Pielęgniarka Lekarz (rn Utwór)

Online W pełnym wymiarze godzin June 2016 Stany Zjednoczone USA online

RN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy posiadają dyplom w szpitalu, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (inne niż BSN). [+]

Ten program nie jest dostępny dla studentów ze stanu Washington. Pielęgniarka Gerontologii dorosłych Lekarz-RN Tor RN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy posiadają dyplom w szpitalu, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (inne niż BSN). Ten utwór wymaga spełnienia ogólnych wymagań edukacyjnych. Kiedy spełniają te wymagania, zostanie przyjęty do Walden i rozpocząć fundamenty i kursy podstawowe dla MSN. Jeśli już posiadają tytuł licencjata w dziedzinie pielęgniarstwa (BSN), zapoznaj się z BSN Track. Warunki przyjęcia Formularz doświadczenie w pracy pokazując dwa lata doświadczenia pacjenta opieki bezpośredniego zatrudnionego jako RN na minimum 36 godzin tygodniowo, w ciągu ostatnich 5 lat. Formularz identyfikacji kliniczne ze strony: Oświadczenie o zrozumienie wymagań praktyka MSN NP. Identyfikacja potencjalnych miejsc klinicznych i preceptors w Twojej okolicy dla każdego z czterech praktyka wymagania. Wymagane dodatkowe kryteria przyjęć Walden. Skontaktuj się z doradcą rejestracji po więcej szczegółów. Wymagania Zakończenie 85 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Fundacje kursy (29 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (35 kr. Zawiera wymaganych 576 godzin praktyka) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Fundacje Kursy Nurs 3001 Problemy Pielęgniarstwa i trendy w Nurs 4001 badania i nauka dla praktyki opartej na dowodach Nurs 4006 Pielęgniarstwa Klinicznego w tematy Nurs 4011 Rodzina, Społeczność i populacyjnych Pielęgnacja Nurs 4021 Kompetencje przywódcze w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6501 Patofizjologia zaawansowane Nurs 6521 Farmakologia zaawansowane Nurs 6512 Zaawansowane Ocena Zdrowie i Wnioskowanie diagnostyczne Nurs 6531 Zaawansowane Praktyka opieką dorosłych w ciągu życia Nurs 6540 Zaawansowane Praktyka Pielęgnacja słabych Starszych Nurs 6551 Primary Care Kobiet Nurs 6561 Bezpośredni Role w pielęgnacji Promocji Zdrowia i Prewencji Chorób w ciągu życia Walden obecnie pozwala studentom, aby zapisać się na specjalizacji AGNP w następujących krajach: Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Delaware, Georgia, Hawaje, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, New Hampshire , New Jersey, Nowy Meksyk, Ohio, Pensylwania, Karolina Południowa, Dakota Południowa, Teksas, Vermont, Wirginia, Wirginia Zachodnia, Wisconsin, Wyoming i. Uwaga na Certyfikacji Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów do zakwalifikowania się do zasiadania w krajowych egzaminów certyfikacyjnych pielęgniarka praktyków, które są wymagane dla praktyki jako pielęgniarka w większości państw. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych, aby określić szczegółowe wymagania egzaminu certyfikacyjnego. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć informacji dotyczących krajowych egzaminów certyfikacyjnych; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do egzaminów certyfikacyjnych dla krajowych państwa, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania certyfikatu krajowego. Uwaga na uzyskaniu pozwolenia, zezwolenia, zatwierdzenia, lub inne państwowe poświadczeń niezbędnych do wykonywania zawodu pielęgniarka Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów w aktywnym pielęgniarka (RN) licencję na wykonywanie zawodu, jak lekarzy pielęgniarki. Jednak każda Rada stan Pielęgniarstwa ma swoje własne wymagania akademickie i certyfikacji oraz wydaje własne poświadczenia dla RN, aby mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka w tym stanie. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych w kraju, w którym on lub ona chce ćwiczyć, aby określić szczegółowe wymagania. Walden doradcy wpisowe może udzielić wskazówek odnoszących się do wymogów stan-by-państwa dla praktyki jako pielęgniarka; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do praktyki, jako pielęgniarka w stanie, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania licensure członkowskim zezwolenia, aprobaty lub innego poświadczenia państwa. Dla więcej informacji na temat wymogów do wykonywania zawodu pielęgniarka, studenci powinni skontaktować się z odpowiednim Board of Nursing lub agencji państwowej. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Gerontologii Dorosłych Pielęgniarka Lekarza (utwór BSN)

Online W pełnym wymiarze godzin June 2016 Stany Zjednoczone USA online

Studenci, którzy wchodzą do programu z BSN zakończy następujące podstawy programowej, a następnie przejść do kursów w specjalności Gerontologia Pielęgniarka Adult-Practitioner. [+]

Pielęgniarka Gerontologii dorosłych Lekarz-BSN Tor BSN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, które już posiadają Bachelor of Science in Nursing (BSN). Studenci, którzy wchodzą do programu z BSN zakończy następujące podstawy programowej, a następnie przejść do kursów w specjalności Gerontologia Pielęgniarka Adult-Practitioner. Jeśli posiadasz dyplom szpital, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (BSN) inny niż można znaleźć w RN Track. Warunki przyjęcia Formularz doświadczenie w pracy pokazując dwa lata doświadczenia pacjenta opieki bezpośredniego zatrudnionego jako RN na minimum 36 godzin tygodniowo, w ciągu ostatnich 5 lat. Formularz identyfikacji kliniczne ze strony: Oświadczenie o zrozumienie wymagań praktyka MSN NP. Identyfikacja potencjalnych miejsc klinicznych i preceptors w Twojej okolicy dla każdego z czterech praktyka wymagania. Wymagane dodatkowe kryteria przyjęć Walden. Skontaktuj się z doradcą rejestracji po więcej szczegółów. Wymagania Zakończenie 56 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (35 kr. Zawiera wymaganych 576 godzin praktyka) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6501 Patofizjologia zaawansowane Nurs 6521 Farmakologia zaawansowane Nurs 6512 Zaawansowane Ocena Zdrowie i Wnioskowanie diagnostyczne Nurs 6531 Zaawansowane Praktyka opieką dorosłych w ciągu życia Nurs 6540 Zaawansowane Praktyka Pielęgnacja słabych Starszych Nurs 6551 Primary Care Kobiet Nurs 6561 Bezpośredni Role w pielęgnacji Promocji Zdrowia i Prewencji Chorób w ciągu życia Walden obecnie pozwala studentom, aby zapisać się na specjalizacji AGNP w następujących krajach: Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Delaware, Georgia, Hawaje, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, New Hampshire , New Jersey, Nowy Meksyk, Ohio, Pensylwania, Karolina Południowa, Dakota Południowa, Teksas, Vermont, Wirginia, Wirginia Zachodnia, Wisconsin, Wyoming i. Uwaga na Certyfikacji Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów do zakwalifikowania się do zasiadania w krajowych egzaminów certyfikacyjnych pielęgniarka praktyków, które są wymagane dla praktyki jako pielęgniarka w większości państw. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych, aby określić szczegółowe wymagania egzaminu certyfikacyjnego. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć informacji dotyczących krajowych egzaminów certyfikacyjnych; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do egzaminów certyfikacyjnych dla krajowych państwa, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania certyfikatu krajowego. Uwaga na uzyskaniu pozwolenia, zezwolenia, zatwierdzenia, lub inne państwowe poświadczeń niezbędnych do wykonywania zawodu pielęgniarka Pielęgniarka MSN specjalizacje zawodowe mają na celu przygotowanie absolwentów w aktywnym pielęgniarka (RN) licencję na wykonywanie zawodu, jak lekarzy pielęgniarki. Jednak każda Rada stan Pielęgniarstwa ma swoje własne wymagania akademickie i certyfikacji oraz wydaje własne poświadczenia dla RN, aby mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka w tym stanie. Ponieważ żaden program absolwent może zagwarantować, że absolwenci będą mieć prawo do wykonywania zawodu pielęgniarka po ukończeniu studiów, zachęcamy studentów do konsultacji odpowiedni Zarząd Pielęgniarstwa i agencji państwowych w kraju, w którym on lub ona chce ćwiczyć, aby określić szczegółowe wymagania. Walden doradcy wpisowe może udzielić wskazówek odnoszących się do wymogów stan-by-państwa dla praktyki jako pielęgniarka; jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia, oceny i spełniać wszystkie wymogi odnoszące się do praktyki, jako pielęgniarka w stanie, w którym on lub ona ma zamiar wykonywania zawodu wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania licensure członkowskim zezwolenia, aprobaty lub innego poświadczenia państwa. Dla więcej informacji na temat wymogów do wykonywania zawodu pielęgniarka, studenci powinni skontaktować się z odpowiednim Board of Nursing lub agencji państwowej. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Informatyka (BSN Utwór)

Online W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Najnowsze przepisy zdrowia wezwał do szerszego wykorzystania technologii informatycznych w celu poprawy jakości opieki nad pacjentem. [+]

Pielęgniarstwo BSN informatyka-Tor Najnowsze przepisy zdrowia wezwał do szerszego wykorzystania technologii informatycznych w celu poprawy jakości opieki nad pacjentem. Ponieważ pielęgniarki są w centrum koordynacji opieki nad pacjentami, wiedza i kompetencje w informatyce opieki staje się coraz bardziej istotne w dziedzinie ochrony zdrowia. Dzięki tej specjalizacji, można zbadać, jak systemy technologii i przepływu pracy może poprawić i przyspieszyć danych komunikacyjnych i pacjentów. Zajęć w specjalności informatyka skupia się na takich Pielęgniarstwo kluczowych obszarach jak systemy informatyczne, bazy danych, koncepcji efektywnego zarządzania projektami, ochrony informacji i zarządzania wiedzą w praktyce opieki zdrowotnej ustawienia. Doświadczenie terenowe zapewnia Państwu możliwość korzystania z nową wiedzę w rzeczywistym środowisku. BSN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, które już posiadają Bachelor of Science in Nursing (BSN). Studenci, którzy wchodzą do programu z BSN zakończy następujące podstawy programowej, a następnie przejść do kursów w specjalności informatyka pielęgniarskie. Jeśli posiadasz dyplom szpital, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (BSN) inny niż można znaleźć w RN Track. Wymagania Zakończenie 51 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (25 kr.) Oczywiście zwieńczeniem (5 kr.) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów 1 Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6401 Informatyka w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Nurs 6411 Informacja i Zarządzanie wiedzą Nurs 6421 Wspieranie Workflow w systemach opieki zdrowotnej System Design 6431 Nurs, planowanie i ocena Nurs 6441 Project Management: Healthcare Information Technology 5 Kursy Capstone Nurs 6600 Capstone Synteza Praktyka Możliwości kariery Informatyka Farmaceuci jest duże zapotrzebowanie. Najnowsze akty prawne prowadzenia instytucji opieki zdrowotnej do przyjęcia elektronicznej dokumentacji medycznej (EHR). Instytucje te będą zależeć od informatyki opieki specjalistów, aby pomóc przyjąć i przejście do nowych technologii w praktyce. Zgodnie z 2011 HIMSS (Healthcare Information Systems Management Society i) Badanie siły roboczej Opiekunki Informatyki, średnia pensja specjalisty informatycznego opieki był 98,703 dolarów, co stanowi wzrost o 16% w stosunku do wynagrodzenia samym badaniu w 2007 roku * certyfikowanych osób w specjalności zazwyczaj otrzymać wyższe wynagrodzenie w porównaniu do ich noncertified kolegów. Pielęgniarka Informatyka specjaliści pracują w szpitalach, organizacji opieki zdrowotnej, uczelni, firm konsultingowych, firm, które rozwijają lub systemów informacyjnych opieki zdrowotnej i rynku. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie i szkolenia, MSN informatyka specjalizacji Pielęgniarstwa Walden może pomóc pozycję ci za ról, takich jak: Pielęgniarka Specjalista Informatyki Dyrektor Informacji Klinicznej Analityk kliniczna Koordynator Informatyki kliniczne Konsultant Informatyki Wydział Informatyki Informatyki Researcher Kierownik Informatyki Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. * Zdrowie Systems Management Information Society, informatyka Workforce Survey Opiekunki, 2011, (przeglądać online 05 września 2013). Pasemka Po wybraniu programu MSN Walden, można korzystać z elastyczności formie nauczania online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn® nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, jak się uczyć. Ostatnie badania, zlecone przez Walden University, oceniano skuteczność programu MSN do Walden studentów zatrudnionych w Intermountain Healthcare, uznanym w kraju systemu opieki zdrowotnej non-profit. Po ukończeniu programu Walden, 85% badanej kohorcie twierdził ich Walden badania pomogły im poprawić w pracy lub jako pielęgniarki w ogóle. W programie MSN Walden, możesz: Współpracę z pielęgniarek z całego kraju w interaktywnym środowisku online. Ucz się od ekspertów nauczania wydziału, z których 100% posiadania stopnia doktora. Uzyskać możliwość przełożenia wiedzy w praktyce poprzez projektowanie, rozwój i wdrażanie projektu w profesjonalnym otoczeniu opieki zdrowotnej. Zdobycie wiedzy potrzebnej do działania jako agent zmiany i zastosować zwiększoną wiedzę w środowisku medycznym. Dołącz Phi Nu, Walden biegłego rozdział Sigma Theta Tau z Międzynarodowym Honor Society Pielęgniarstwa i połączyć się z pielęgniarek na całym świecie do akcji najnowsze badania pielęgniarskiej i najlepszych praktyk w dziedzinach klinicznych, naukowych i kierowniczych. Efekty kształcenia Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Syntezy systemów organizacyjnych / przywództwa dla opłacalny specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej, który przyczynia się do wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, rozwoju zawodu pielęgniarki i zmiany społecznej. Krytyka literatury opartej na dowodach z różnych perspektyw rysunek teoretycznych i istotnych badań, aby poprowadzić proces decyzyjny, który pokazuje najlepsze praktyki w zakresie specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej w globalnym społeczeństwie. Integratively oceny, diagnozowania, planowania, realizacji i oceny opłacalnych strategii ochrony zdrowia, które zmniejszają nierówności zdrowotnych przez rzecznictwo pacjenta / populacji dostępu do specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się przy użyciu specyficznych odbiorców ustnej, pisemnej i technologii informatycznych dla profesjonalnego dostawę specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Oceny potrzeb zdrowotnych populacji zróżnicowanych funkcji niezbędnych dla nauczania / coachingu na podstawie specjalistycznej wiedzy pielęgniarskiej przywrócić / promocja zdrowia i zapobieganie chorobom / obrażenia. Wykazywać ciągłe zaangażowanie w rozwój zawodowy i wartości teorii pielęgniarstwa / zasad etycznych (altruizm, autonomii, godności człowieka, uczciwość, sprawiedliwość społeczna), zgodnie z etycznie odpowiedzialny prawnie odpowiedzialny specjalista pielęgniarstwa, praktyki. Wdrożenie specjalistycznych ról opieki promowanie poprawy jakości opieki zorientowanej na pacjenta zgodnie ze standardami praktyki zawodowej, które przekształcają stan zdrowia do różnych populacjach. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Informatyka (rn Utwór)

Online W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Dzięki tej specjalizacji, można zbadać, jak systemy technologii i przepływu pracy może poprawić i przyspieszyć danych komunikacyjnych i pacjentów. [+]

Ten program nie jest dostępny dla studentów ze stanu Washington. Pielęgniarstwo Informatyki Tor-RN Najnowsze przepisy zdrowia wezwał do szerszego wykorzystania technologii informatycznych w celu poprawy jakości opieki nad pacjentem. Ponieważ pielęgniarki są w centrum koordynacji opieki nad pacjentami, wiedza i kompetencje w informatyce opieki staje się coraz bardziej istotne w dziedzinie ochrony zdrowia. Dzięki tej specjalizacji, można zbadać, jak systemy technologii i przepływu pracy może poprawić i przyspieszyć danych komunikacyjnych i pacjentów. Zajęć w specjalności informatyka skupia się na takich Pielęgniarstwo kluczowych obszarach jak systemy informatyczne, bazy danych, koncepcji efektywnego zarządzania projektami, ochrony informacji i zarządzania wiedzą w praktyce opieki zdrowotnej ustawienia. Doświadczenie terenowe zapewnia Państwu możliwość korzystania z nową wiedzę w rzeczywistym środowisku. RN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy posiadają dyplom w szpitalu, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (inne niż BSN). Ten utwór wymaga spełnienia ogólnych wymagań edukacyjnych. Kiedy spełniają te wymagania, zostanie przyjęty do Walden i rozpocząć fundamenty i kursy podstawowe dla MSN. Jeśli już posiadają tytuł licencjata w dziedzinie pielęgniarstwa (BSN), zapoznaj się z BSN Track. Wymagania Zakończenie 80 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Kursy przygotowawcze (29 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (25 kr.) Oczywiście zwieńczeniem (5 kr.) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Fundacje Kursy Nurs 3001 Problemy Pielęgniarstwa i trendy w Nurs 4001 badania i nauka dla praktyki opartej na dowodach Nurs 4006 Pielęgniarstwa Klinicznego w tematy Nurs 4011 Rodzina, Społeczność i Ludności i Opieki populacyjnych Nurs 4021 Kompetencje przywódcze w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6401 Informatyka w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Nurs 6411 Informacja i Zarządzanie wiedzą Nurs 6421 Wspieranie Workflow w systemach opieki zdrowotnej System Design 6431 Nurs, planowanie i ocena Nurs 6441 Project Management: Healthcare Information Technology Kursy Capstone Nurs 6600 Capstone Synteza Praktyka Możliwości kariery Informatyka Farmaceuci jest duże zapotrzebowanie. Najnowsze akty prawne prowadzenia instytucji opieki zdrowotnej do przyjęcia elektronicznej dokumentacji medycznej (EHR). Instytucje te będą zależeć od informatyki opieki specjalistów, aby pomóc przyjąć i przejście do nowych technologii w praktyce. Zgodnie z 2011 HIMSS (Healthcare Information Systems Management Society i) Badanie siły roboczej Opiekunki Informatyki, średnia pensja specjalisty informatycznego opieki był 98,703 dolarów, co stanowi wzrost o 16% w stosunku do wynagrodzenia samym badaniu w 2007 roku * certyfikowanych osób w specjalności zazwyczaj otrzymać wyższe wynagrodzenie w porównaniu do ich noncertified kolegów. Pielęgniarka Informatyka specjaliści pracują w szpitalach, organizacji opieki zdrowotnej, uczelni, firm konsultingowych, firm, które rozwijają lub systemów informacyjnych opieki zdrowotnej i rynku. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie i szkolenia, MSN informatyka specjalizacji Pielęgniarstwa Walden może pomóc pozycję ci za ról, takich jak: Pielęgniarka Specjalista Informatyki Dyrektor Informacji Klinicznej Analityk kliniczna Koordynator Informatyki kliniczne Konsultant Informatyki Wydział Informatyki Informatyki Researcher Kierownik Informatyki Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. * Zdrowie Systems Management Information Society, informatyka Workforce Survey Opiekunki, 2011, (przeglądać online 05 września 2013). Pasemka Po wybraniu programu MSN Walden, można korzystać z elastyczności formie nauczania online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn® nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, jak się uczyć. Ostatnie badania, zlecone przez Walden University, oceniano skuteczność programu MSN do Walden studentów zatrudnionych w Intermountain Healthcare, uznanym w kraju systemu opieki zdrowotnej non-profit. Po ukończeniu programu Walden, 85% badanej kohorcie twierdził ich Walden badania pomogły im poprawić w pracy lub jako pielęgniarki w ogóle. W programie MSN Walden, możesz: Współpracę z pielęgniarek z całego kraju w interaktywnym środowisku online. Ucz się od ekspertów nauczania wydziału, z których 100% posiadania stopnia doktora. Uzyskać możliwość przełożenia wiedzy w praktyce poprzez projektowanie, rozwój i wdrażanie projektu w profesjonalnym otoczeniu opieki zdrowotnej. Zdobycie wiedzy potrzebnej do działania jako agent zmiany i zastosować zwiększoną wiedzę w środowisku medycznym. Dołącz Phi Nu, Walden biegłego rozdział Sigma Theta Tau z Międzynarodowym Honor Society Pielęgniarstwa i połączyć się z pielęgniarek na całym świecie do akcji najnowsze badania pielęgniarskiej i najlepszych praktyk w dziedzinach klinicznych, naukowych i kierowniczych. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Syntezy systemów organizacyjnych / przywództwa dla opłacalny specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej, który przyczynia się do wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, rozwoju zawodu pielęgniarki i zmiany społecznej. Krytyka literatury opartej na dowodach z różnych perspektyw rysunek teoretycznych i istotnych badań, aby poprowadzić proces decyzyjny, który pokazuje najlepsze praktyki w zakresie specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej w globalnym społeczeństwie. Integratively oceny, diagnozowania, planowania, realizacji i oceny opłacalnych strategii ochrony zdrowia, które zmniejszają nierówności zdrowotnych przez rzecznictwo pacjenta / populacji dostępu do specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się przy użyciu specyficznych odbiorców ustnej, pisemnej i technologii informatycznych dla profesjonalnego dostawę specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Oceny potrzeb zdrowotnych populacji zróżnicowanych funkcji niezbędnych dla nauczania / coachingu na podstawie specjalistycznej wiedzy pielęgniarskiej przywrócić / promocja zdrowia i zapobieganie chorobom / obrażenia. Wykazywać ciągłe zaangażowanie w rozwój zawodowy i wartości teorii pielęgniarstwa / zasad etycznych (altruizm, autonomii, godności człowieka, uczciwość, sprawiedliwość społeczna), zgodnie z etycznie odpowiedzialny prawnie odpowiedzialny specjalista pielęgniarstwa, praktyki. Wdrożenie specjalistycznych ról opieki promowanie poprawy jakości opieki zorientowanej na pacjenta zgodnie ze standardami praktyki zawodowej, które przekształcają stan zdrowia do różnych populacjach. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Przywództwo I Zarządzanie (utwór BSN)

Online W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Jako pielęgniarka, masz potencjał, by kształtować przyszłość opieki nad pacjentem. Dzięki specjalizacji przywództwa i zarządzania, można wziąć swoją karierę na nowy poziom odpowiedzialności. [+]

Przywództwo i Zarządzanie-BSN Tor Jako pielęgniarka, masz potencjał, by kształtować przyszłość opieki nad pacjentem. Dzięki specjalizacji przywództwa i zarządzania, można wziąć swoją karierę na nowy poziom odpowiedzialności. Przygotuj się do roli zarządzania jako administrator pielęgniarka z ukierunkowanego programu mającego na celu pomóc w rozwoju podstawowych umiejętności zarządzania i przywództwa. Uzyskać wgląd w to, jak skuteczne, wspólne zarządzanie obsługuje ostatecznego celu poprawy wyników leczenia pacjentów. Program umożliwia kompleksowe strategie zarządzania w zyskać podejmowania decyzji, planowania, finansów i zasobów ludzkich. BSN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, które już posiadają Bachelor of Science in Nursing (BSN). Studenci, którzy wchodzą do programu z BSN zakończy następujące podstawy programowej, a następnie przejść do kursów w specjalizacji przywództwa i zarządzania. Jeśli posiadasz dyplom szpital, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (BSN) inny niż można znaleźć w RN Track. Wymagania Zakończenie 51 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (25 kr.) Oczywiście zwieńczeniem (5 kr.) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6201 Przywództwo w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Nurs 6211 finansów i ekonomii w ochronie zdrowia Dostawa Nurs 6221 Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Nurs 6231 systemów opieki zdrowotnej i jakości wyników Nurs Planowanie strategiczne w 6241 Organizacji Ochrony Zdrowia Zwieńczeniem zajęć Nurs 6600 Capstone Synteza Praktyka Możliwości kariery Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych menedżerów opieki zdrowotnej wzrośnie o 22% do roku 2018. * Wzrost ten będzie znacznie szybciej niż średnia krajowa dla wszystkich zawodów. Popyt na pracę będzie ze względu na postęp w technologii medycznej, poszerzenie usług zdrowotnych i rosnącej populacji osób starszych. † Według Glassdoor.com, Indeed.com i Salary.com, w zakresie wynagrodzenia pielęgniarki jest menedżer z 72,000 dolarów do 115.000 dolarów, a może iść wyżej na podstawie doświadczeń. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie i szkolenia, programu MSN Walden ze specjalizacją w przywództwa i zarządzania może pomóc pozycję ci za ról, takich jak: Dyrektor Pielęgniarstwo Dyrektor Pielęgniarstwa Szef Pielęgniarka Pielęgniarka Administrator Pielęgniarka Menadżer Polityka Pielęgniarstwo Manager Risk Manager Polityki Zdrowotnej Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. * Biuro Statystyk Pracy, Departament Pracy USA, Occupational Outlook Handbook, 2012-13 Edition, medyczne i medyczne Menedżerowie, (przeglądać online 09 sierpnia 2013). Krajowe prognozy długoterminowe mogą nie odzwierciedlać lokalną i / lub krótkoterminowe warunki ekonomiczne lub pracy i nie gwarantują rzeczywistą wzrost liczby miejsc pracy. † Zdrowie Kariera Web, Opiekunki Zarządzanie Praca, (przeglądać online 9 sierpnia 2013). Krajowe prognozy długoterminowe mogą nie odzwierciedlać lokalną i / lub krótkoterminowe warunki ekonomiczne lub pracy i nie gwarantują rzeczywistą wzrost liczby miejsc pracy. Pasemka Po wybraniu programu MSN Walden, można korzystać z elastyczności formie nauczania online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn® nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, jak się uczyć. Ucz się więcej. Ostatnie badania, zlecone przez Walden University, oceniano skuteczność programu MSN do Walden studentów zatrudnionych w Intermountain Healthcare, uznanym w kraju systemu opieki zdrowotnej non-profit. Po ukończeniu programu Walden, 85% badanej kohorcie twierdził ich Walden badania pomogły im poprawić w pracy lub jako pielęgniarki w ogóle. W programie MSN Walden, możesz: Współpracę z pielęgniarek z całego kraju w interaktywnym środowisku online. Ucz się od ekspertów nauczania wydziału, z których 100% posiadania stopnia doktora. Uzyskać możliwość przełożenia wiedzy w praktyce poprzez projektowanie, rozwój i wdrażanie projektu w profesjonalnym otoczeniu opieki zdrowotnej. Zdobycie wiedzy potrzebnej do działania jako agent zmiany i zastosować zwiększoną wiedzę w środowisku medycznym. Dołącz Phi Nu, Walden biegłego rozdział Sigma Theta Tau z Międzynarodowym Honor Society Pielęgniarstwa i połączyć się z pielęgniarek na całym świecie do akcji najnowsze badania pielęgniarskiej i najlepszych praktyk w dziedzinach klinicznych, naukowych i kierowniczych. Efekty kształcenia Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Syntezy systemów organizacyjnych / przywództwa dla opłacalny specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej, który przyczynia się do wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, rozwoju zawodu pielęgniarki i zmiany społecznej. Krytyka literatury opartej na dowodach z różnych perspektyw rysunek teoretycznych i istotnych badań, aby poprowadzić proces decyzyjny, który pokazuje najlepsze praktyki w zakresie specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej w globalnym społeczeństwie. Integratively oceny, diagnozowania, planowania, realizacji i oceny opłacalnych strategii ochrony zdrowia, które zmniejszają nierówności zdrowotnych przez rzecznictwo pacjenta / populacji dostępu do specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się przy użyciu specyficznych odbiorców ustnej, pisemnej i technologii informatycznych dla profesjonalnego dostawę specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Oceny potrzeb zdrowotnych populacji zróżnicowanych funkcji niezbędnych dla nauczania / coachingu na podstawie specjalistycznej wiedzy pielęgniarskiej przywrócić / promocja zdrowia i zapobieganie chorobom / obrażenia. Wykazywać ciągłe zaangażowanie w rozwój zawodowy i wartości teorii pielęgniarstwa / zasad etycznych (altruizm, autonomii, godności człowieka, uczciwość, sprawiedliwość społeczna), zgodnie z etycznie odpowiedzialny prawnie odpowiedzialny specjalista pielęgniarstwa, praktyki. Wdrożenie specjalistycznych ról opieki promowanie poprawy jakości opieki zorientowanej na pacjenta zgodnie ze standardami praktyki zawodowej, które przekształcają stan zdrowia do różnych populacjach. [-]

Master Of Science W Zakresie Pielęgniarstwa (MSN) Przywództwo I Zarządzanie (utwór Rn)

Online W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Przygotuj się do roli zarządzania jako administrator pielęgniarka z ukierunkowanego programu mającego na celu pomóc w rozwoju podstawowych umiejętności zarządzania i przywództwa. [+]

Ten program nie jest dostępny dla studentów ze stanu Washington. Przywództwo i Zarządzanie-RN Tor Jako pielęgniarka, masz potencjał, by kształtować przyszłość opieki nad pacjentem. Dzięki specjalizacji przywództwa i zarządzania, można wziąć swoją karierę na nowy poziom odpowiedzialności. Przygotuj się do roli zarządzania jako administrator pielęgniarka z ukierunkowanego programu mającego na celu pomóc w rozwoju podstawowych umiejętności zarządzania i przywództwa. Uzyskać wgląd w to, jak skuteczne, wspólne zarządzanie obsługuje ostatecznego celu poprawy wyników leczenia pacjentów. Program umożliwia kompleksowe strategie zarządzania w zyskać podejmowania decyzji, planowania, finansów i zasobów ludzkich. RN Tor jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy posiadają dyplom w szpitalu, kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat (inne niż BSN). Ten utwór wymaga spełnienia ogólnych wymagań edukacyjnych. Kiedy spełniają te wymagania, zostanie przyjęty do Walden i rozpocząć fundamenty i kursy podstawowe dla MSN. Jeśli już posiadają tytuł licencjata w dziedzinie pielęgniarstwa (BSN), zapoznaj się z BSN Track. Wymagania Zakończenie 80 Suma punktów kwartał Kurs wprowadzający (1 kr.) Fundacje kursy (29 kr.) Kursy podstawowe (20 kr.) Kursy specjalistyczne (25 kr.) Oczywiście zwieńczeniem (5 kr.) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kurs wprowadzający Nurs 6001 Fundamenty dla absolwentów studiów Fundacje Kursy Nurs 3001 Problemy Pielęgniarstwa i trendy w Nurs 4001 badania i nauka dla praktyki opartej na dowodach Nurs 4006 Pielęgniarstwa Klinicznego w tematy Nurs 4011 Rodzina, Społeczność i Ludności i Opieki populacyjnych Nurs 4021 Kompetencje przywódcze w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Kursy podstawowe Zasady i 6050 Nurs Advocacy dla Poprawa Zdrowia Populacji Nurs 6051 Przekształcenie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej poprzez Technologii Nurs 6052 Essentials of Evidence-Based Practice Nurs 6053 Międzyzawodowy Przywództwo organizacyjne i systemy Kursy specjalizacyjne Nurs 6201 Przywództwo w Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Nurs 6211 finansów i ekonomii w ochronie zdrowia Dostawa Nurs 6221 Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Nurs 6231 systemów opieki zdrowotnej i jakości wyników Nurs Planowanie strategiczne w 6241 Organizacji Ochrony Zdrowia Zwieńczeniem zajęć Nurs 6600 Capstone Synteza Praktyka Możliwości kariery Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych menedżerów opieki zdrowotnej wzrośnie o 22% do roku 2018. * Wzrost ten będzie znacznie szybciej niż średnia krajowa dla wszystkich zawodów. Popyt na pracę będzie ze względu na postęp w technologii medycznej, poszerzenie usług zdrowotnych i rosnącej populacji osób starszych. † Według Glassdoor.com, Indeed.com i Salary.com, w zakresie wynagrodzenia pielęgniarki jest menedżer z 72,000 dolarów do 115.000 dolarów, a może iść wyżej na podstawie doświadczeń. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie i szkolenia, programu MSN Walden ze specjalizacją w przywództwa i zarządzania może pomóc pozycję ci za ról, takich jak: Dyrektor Pielęgniarstwo Dyrektor Pielęgniarstwa Szef Pielęgniarka Pielęgniarka Administrator Pielęgniarka Menadżer Polityka Pielęgniarstwo Manager Risk Manager Polityki Zdrowotnej Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. * Biuro Statystyk Pracy, Departament Pracy USA, Occupational Outlook Handbook, 2012-13 Edition, medyczne i medyczne Menedżerowie, (przeglądać online 09 sierpnia 2013). Krajowe prognozy długoterminowe mogą nie odzwierciedlać lokalną i / lub krótkoterminowe warunki ekonomiczne lub pracy i nie gwarantują rzeczywistą wzrost liczby miejsc pracy. † Zdrowie Kariera Web, Opiekunki Zarządzanie Praca, (przeglądać online 9 sierpnia 2013). Krajowe prognozy długoterminowe mogą nie odzwierciedlać lokalną i / lub krótkoterminowe warunki ekonomiczne lub pracy i nie gwarantują rzeczywistą wzrost liczby miejsc pracy. Pasemka Po wybraniu programu MSN Walden, można korzystać z elastyczności formie nauczania online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn® nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, jak się uczyć. Ucz się więcej. Ostatnie badania, zlecone przez Walden University, oceniano skuteczność programu MSN do Walden studentów zatrudnionych w Intermountain Healthcare, uznanym w kraju systemu opieki zdrowotnej non-profit. Po ukończeniu programu Walden, 85% badanej kohorcie twierdził ich Walden badania pomogły im poprawić w pracy lub jako pielęgniarki w ogóle. W programie MSN Walden, możesz: Współpracę z pielęgniarek z całego kraju w interaktywnym środowisku online. Ucz się od ekspertów nauczania wydziału, z których 100% posiadania stopnia doktora. Uzyskać możliwość przełożenia wiedzy w praktyce poprzez projektowanie, rozwój i wdrażanie projektu w profesjonalnym otoczeniu opieki zdrowotnej. Zdobycie wiedzy potrzebnej do działania jako agent zmiany i zastosować zwiększoną wiedzę w środowisku medycznym. Dołącz Phi Nu, Walden biegłego rozdział Sigma Theta Tau z Międzynarodowym Honor Society Pielęgniarstwa i połączyć się z pielęgniarek na całym świecie do akcji najnowsze badania pielęgniarskiej i najlepszych praktyk w dziedzinach klinicznych, naukowych i kierowniczych. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Syntezy systemów organizacyjnych / przywództwa dla opłacalny specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej, który przyczynia się do wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, rozwoju zawodu pielęgniarki i zmiany społecznej. Krytyka literatury opartej na dowodach z różnych perspektyw rysunek teoretycznych i istotnych badań, aby poprowadzić proces decyzyjny, który pokazuje najlepsze praktyki w zakresie specjalistycznej praktyki pielęgniarskiej w globalnym społeczeństwie. Integratively oceny, diagnozowania, planowania, realizacji i oceny opłacalnych strategii ochrony zdrowia, które zmniejszają nierówności zdrowotnych przez rzecznictwo pacjenta / populacji dostępu do specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się przy użyciu specyficznych odbiorców ustnej, pisemnej i technologii informatycznych dla profesjonalnego dostawę specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Oceny potrzeb zdrowotnych populacji zróżnicowanych funkcji niezbędnych dla nauczania / coachingu na podstawie specjalistycznej wiedzy pielęgniarskiej przywrócić / promocja zdrowia i zapobieganie chorobom / obrażenia. Wykazywać ciągłe zaangażowanie w rozwój zawodowy i wartości teorii pielęgniarstwa / zasad etycznych (altruizm, autonomii, godności człowieka, uczciwość, sprawiedliwość społeczna), zgodnie z etycznie odpowiedzialny prawnie odpowiedzialny specjalista pielęgniarstwa, praktyki. Wdrożenie specjalistycznych ról opieki promowanie poprawy jakości opieki zorientowanej na pacjenta zgodnie ze standardami praktyki zawodowej, które przekształcają stan zdrowia do różnych populacjach. [-]

Ms Usług Społeczny - Gerontologia

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Starzenie się społeczeństw o ​​specjalnych potrzebach tworzenia większe zapotrzebowanie na specjalistów, którzy mogą ułatwić integrację usług dla starszych dorosłych, w tym zdrowia i opieki domowej, finansowej i stylu życia i problemów dnia codziennego. [+]

Starzenie się społeczeństw o ​​specjalnych potrzebach tworzenia większe zapotrzebowanie na specjalistów, którzy mogą ułatwić integrację usług dla starszych dorosłych, w tym zdrowia i opieki domowej, finansowej i stylu życia i problemów dnia codziennego. Specjalizacja Gerontologii przygotowuje zaspokoić rosnące potrzeby. W tym programie, będzie badać wpływ oczekiwań społecznych dotyczących osób starszych i demograficznych trendów, w tym globalnych problemów międzykulturowych w starzenia. Będzie rozwijać szerokie zrozumienie czynników, które wpływają na jakość życia dla populacji geriatrycznej, od fizjologicznych zmian starzenia, na działanie przewlekłej choroby, na wyzwania samodzielnego życia. Dzięki tej specjalizacji, można realizować wiele ról, w tym starszego administratora zamieszkania, działalności i koordynatora aktywacji, mieszkaniowym placement doradcy, koordynatora opieki społecznej, pojemność asesora, doradca polityki, doradca finansowy, starszy programista programu, menedżer w podeszłym wieku i starszym mediacji, starszy menedżer opieki przypadku, gromadzenie specjalisty lub starszego Oznaczenie Usługi Koordynator ramach Stowarzyszenia rozwiązywania konfliktów (ACR). Uwaga na licensure: MS w programie Człowieka i świadczeń socjalnych, w tym jego specjalizacji, nie ma na celu doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia w tym uzyskaniu pozwolenia jako profesjonalnego terapeuty, doradcy, pracownika socjalnego lub psychologa. [-]

Ms W Zarządzaniu - Zarządzanie Opieki Zdrowotnej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

Poszerz swoją wiedzę na temat elementów systemów służby zdrowia i kontinuum usług zdrowotnych. Zbadaj zasady gospodarcze i strategie decyzyjne dotyczące struktury i podziału zasobów opieki zdrowotnej i usług. [+]

Poszerz swoją wiedzę na temat elementów systemów służby zdrowia i kontinuum usług zdrowotnych. Zbadaj zasady gospodarcze i strategie decyzyjne dotyczące struktury i podziału zasobów opieki zdrowotnej i usług. Dowiedz się terminologię, teorie i koncepcje związane z rachunkowością i funkcji finansowych organizacji opieki zdrowotnej, jak odkryć techniki niezbędne do rozwoju, zarządzania i kontroli finansów służby zdrowia. Wymagania Zakończenie - 39 Suma punktów semestr - Kursy podstawowe (27 sem. kr.) - Capstone (3 sem. cr.) - kursy specjalizacyjne (9 sem. kr.) Ta sekwencja oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Podstawowe Kursy i Capstone Kursy programu zostały dostarczone online w określonej kolejności. Kod przedmiotu Nazwa Sem. Kredyty - MGMT 6100 Zarządzanie i Główny: Współczesna Podejście 3 - MGMT 6110 Krytyczne myślenie o Efektywne zarządzanie 3 - MGMT 6120 Negocjacji i Rozwiązywania Konfliktów 3 - 6130 Opracowanie Ludzie MGMT i zespołach zarządzających 3 - MGMT 6140 Inicjowanie i zarządzanie zmianami 3 - MGMT 6150 Tworzenie Zrównoważony Rozwiązania przez systemy Myślenie 3 - MGMT 6160 użyciu danych i informacji w celu rozwiązania problemów 3 - MGMT 6170 Budżetowanie i alokacja zasobów 3 - MGMT 6180 Zarządzanie funkcjonowania organizacji, 3 - MGMT 6900 Capstone: Praktykowanie podejmowanie decyzji menedżerskich 3 Kursy specjalizacyjne Kod przedmiotu Nazwa Sem. Kredyty - MGMT 6690 US Healthcare Delivery System 3 - MGMT 6695 Polityka zdrowotna i Ekonomii 3 - MGMT 6692 Zarządzanie finansami 3 [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Walden University,
Academic Offices:
100 S Washington Ave #900

Minneapolis, Minnesota, MN, 55401 US