Medical University of Warsaw

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Akademia Medyczna w Warszawie

Test Akademia Medyczna w Warszawie jest jedną z najstarszych uczelni medycznych w Polsce. Przez ponad 200 lat pod warunkiem, że kształcenie i szkolenie z zakresu medycyny i farmacji na poziomie studiów licencjackich i podyplomowych. Programy Uniwersytetu spełniają najwyższe międzynarodowe standardy kształcenia na poziomie uniwersyteckim i są oparte na zasadach dobrej praktyki klinicznej i farmaceutycznej.

Pracownicy naukowi u Akademia Medyczna w Warszawie zyskały reputację krajowych i międzynarodowych za ich wkład do nauki i praktyki medycyny.

Wiele z nich posiada prestiżowych wiadomości konsultantów krajowych w różnych specjalnościach.

Test Akademia Medyczna w Warszawie świadczy specjalistyczne skierowania trzeciorzędowych oraz ogólne usługi i licencjackich i podyplomowe nauczania w swoich pięciu powiązanych szpitali klinicznych, które są również zaangażowane w zakresie badań naukowych i klinicznych oraz szereg klinicznych akademickich wydziałów zlokalizowanych w innych szpitalach w Warszawie.

Programy te spełniają najwyższe międzynarodowe standardy kształcenia na poziomie uniwersyteckim i są oparte na zasadach dobrej praktyki klinicznej i farmaceutycznej.

kierunków studiów w 14 kierunkach studiów i 1 specjalność.

Pierwszego stopnia studia licencjackie:

 • Audiophonology
 • Higiena dentystyczna
 • Techniki Dentystycznej
 • Radiografia diagnostyczne i terapeutyczne
 • Dietetyka
 • Położnictwo
 • pielęgniarstwo
 • sanitariusz Nauki
 • Fizjoterapia
 • Zdrowie publiczne

studia drugiego stopnia (podyplomowe):

 • Dietetyka
 • Położnictwo
 • pielęgniarstwo
 • Fizjoterapia
 • Zdrowie publiczne

studia w pełnym wymiarze godzin:

 • Stomatologia
 • Medical Science Laboratory
 • Medycyna
 • Farmacja

Akademia Medyczna w Warszawie:

 • ma wymiar międzynarodowy w oparciu o jego międzynarodowych standardów edukacyjnych i wymiany myśli naukowej pomiędzy instytucjami szkolnictwa wyższego i badań naukowych,
 • zapewnia specjalistyczną skierowanie, usługowych i użyteczności, a także podyplomowych studiów i nauczania w pięciu powiązanych szpitali klinicznych, które są również zaangażowane w zakresie badań naukowych i klinicznych,
 • inwestuje w rozwój infrastruktury badawczej i kontynuuje ekspansję swoich obiektów. Najnowsze projekty to biblioteki i Centrum Informacji, Centrum Badań Przedklinicznych, szpital pediatrycznych i Rehabilitacji i Sportu, najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce.

Lokalizacja

Test Akademia Medyczna w Warszawie mieści się w Warszawie, stolicy Polski.

Warszawa jest największym miastem w Polsce z ponad 2 milionów mieszkańców. Ten region Polski jest nazywany Mazowsze.

Warszawa ma 15 wyższych instytucji państwowych edukacji i ponad 30 z nich niepaństwowych rejestrując się w sumie ponad 150.000 studentów.

Miasto i region jest bardzo bogaty w kulturze i sztuce; Niektóre znane teatry i muzea znajdują się właśnie tu, w stolicy. Należą do nich największe opery w Polsce, pod nazwą Teatr Wielki Opera Narodowa, która powstała pod koniec 18 wieku.

Z Warszawy, wiele innych miast w Polsce można dojechać autobusem, pociągiem lub samolotem. Istnieją także dogodne połączenia podróżować z wielu krajów Europy, a także loty do różnych kontynentach.

Miasto ma duży wybór restauracji, które oferują dania kuchni z różnych stron świata. Istnieje również wiele pubów, kawiarni i innych miejsc hang out.

Warszawa jest bardzo zielone. Miasto ma 9 parków oraz 15 obszarów zalesionych. Łazienkach jest jednym z najpiękniejszych miejsc do odwiedzenia w czasie wiosny, myślał istnieje wiele mniejsze parki położone wokół miasta, które zapewniają ucieczkę od codziennego zgiełku.

Są atrakcje dla wszystkich pór roku - parki rekreacyjne wiosną i latem, i jazda na łyżwach i ośrodka narciarskiego na zimę.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Polskie

Widzieć M.D. » Widzieć Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

5-letni Program Farmacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 lat September 2017 Polska Warszawa

5-letni program Farmacji odbywa się w języku polskim. Studenci Erasmusa oferowane są indywidualne tutoriale nauczycieli anglojęzycznych [+]

5-letni program Farmacji odbywa się w języku polskim. Studenci Erasmusa oferowane są indywidualne tutoriale z anglojęzycznych nauczycieli. studia II stopnia Badania ostatnich 5 lat i 6 miesięcy lub 11 semestrów, obejmuje sześciomiesięczny staż w aptece po obronie pracy magisterskiej. Studenci z całego świata zainteresowanych studiowaniem Farmacji Akademii Medycznej w Warszawie w języku polskim zapraszamy do Wydziału Farmacji. Program nauczania na Wydziale Farmaceutycznym (Pharmacy field) składa się z 5 lat studiów i obowiązkowy staż 6 miesięcy apteka, pod koniec którego student otrzymuje dyplom magistra farmacji (MPhar). Wszystkie wykłady, seminaria i ćwiczenia praktyczne prowadzone są w języku polskim. Wszystkie egzaminy są również wykonane w języku polskim. Studenci, którzy są zainteresowani studiowaniem Farmacji Wydziału Farmaceutycznego w ramach programu Erasmus, powinni skontaktować się z Biurem Stosunków Międzynarodowych. Program składa się z: Cztery semestry przedmiotów pre-zawodowych Pięć semestrów przedmiotów zawodowych Jeden semestr w celu przygotowania pracy magisterskiej w wybranym temacie badawczym Sześciomiesięczne szkolenie rejestracji wstępnej Oferuje on około 5 500 godzin zajęć. W ciągu ostatnich dwóch lat studiów w sumie 400 godzin specjalistycznych zajęć fakultatywnych obejmują: Hospital Pharmacy i kosmetologii Farmacji Klinicznej i opieka farmaceutyczna Farmacja przemysłowa i Pharmaceutical Biotechnology Farmaceutyczne i toksykologii środowiskowej Analytical and Experimental Pharmacy Rok akademicki rozpoczyna się pod koniec września, a kończy 30 czerwca. Składa się z dwóch semestrów: zimą jeden trwa od końca września do połowy lutego i na wiosnę jeden trwa od połowy lutego do końca czerwca. Sesje egzaminacyjne znajdują się w styczniu / lutym iw czerwcu. Nie ma przerwy tygodniowe między semestry i dwie przerwy tygodniowe na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Warunki przyjęcia na studia IB / EB kandydatów: Jeżeli wnioskodawca zdał egzamin Matury Międzynarodowej (EB), Europejski Baccalaureate (IB) lub polski egzamin maturalny, decyzja wstęp będzie oparty na klasach, nie istnieją żadne dodatkowe badania wymagane. Inne High School Diploma Wszyscy inni uczniowie muszą zdać egzaminy z biologii, chemii i fizyki. Wymagania językowe Angielski jest językiem wykładowym w angielskiej Oddziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dlatego musi być biegły w mówienia, słuchania, czytania i pisania po angielsku. Zagraniczni studenci, którzy nie są rodzimymi użytkownikami języka angielskiego musi udokumentować swoją znajomość języka, przedstawiając wyniki TOEFL (Test języka angielskiego jako języka obcego), IELTS (International English Language Testing systemu) lub Pearson PTE wynik akademickich. [-]

5-letni Program Stomatologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 lat October 2016 Polska Warszawa

Akademia Medyczna w Warszawie oferuje 5-letni program Dental do maturzystów. Przyjęty program do standardów UE zapewnia ponad 5000 godzin zajęć i 300 ECTS. [+]

Akademia Medyczna w Warszawie to największa uczelnia medyczna w Polsce. stomatologii został wykładowcą w naszej uczelni od 1809 roku. W roku akademickim 2012/2013 w języku angielskim Stomatologia Division powstała w ramach Wydziału Medycyny i Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Test Akademia Medyczna w Warszawie oferuje 5-letni program stomatologiczny Wysokim absolwentów szkoły. Przyjęty program do standardów UE zapewnia ponad 5000 godzin zajęć i 300 ECTS. Łączny czas trwania programu stomatologicznego 5 lat wynosi 10 semestrów (150 tygodni), podczas których studenci mają wykłady, seminaria i zajęcia praktyczne. Po zakończeniu każdego roku studiów, studenci są zobowiązani do podjęcia 4 -week letnie praktyczne szkolenie, które jest obowiązkowe, a zawarte w programie nauczania. szkolenia praktyczne może być zakończona w uznanych instytucjach w rodzimych krajach uczniów. Absolwent uzyskuje DMD (Doctor of Dental Medicine) stopień i otrzymuje dyplom uznawany w wielu krajach. Program jest zgodny z normami Unii Europejskiej programów stomatologicznych. Absolwent może kontynuować swoją karierę w Akademii Medycznej w Warszawie, zarówno jako naukowiec i jako nauczyciela. Czesne w roku akademickim 2015/2016 wynosi: 1 rok - 15.000,00 EUR 2 rok - 15.800,00 EUR 3 rok - 16.500,00 EUR 4 rok - 17.400,00 EUR 5 rok - 18.200,00 EUR INFORMACJE DLA KANDYDATÓW Zgodnie z Regulaminem dopuszczenie do angielskiej Stomatologii Wydziału następujące wnioskodawcy mogą wystąpić do Akademii Medycznej w Warszawie: 1. Kandydaci z dyplomem szkoły średniej wydane poza granicami Polski są zobowiązani zdać egzamin wstępny (w języku angielskim). Składa się z 100 pytań MCQ w biologii (35 pytań), chemia (35 pytań) i fizyki (30 pytań). 2. Kandydaci z dyplomu IB (International Baccalaureate - dokument wydany przez International Baccalaureate Organization w Genewie, Szwajcaria) lub EB Dyplomu (European Baccalaureate - dokument wydany absolwentów europejskich szkół dla pracowników instytucji europejskich Unii wyłącznie, Bruksela) są wymagane zdać egzamin dojrzałości z: Biologia (wyższy poziom) Chemia (wyższy poziom) Fizyka i matematyka (poziom standardowy) Uwaga: Nie ma egzamin wstępny dla kandydatów z IB / EB dyplom. Jeśli jeden z wyżej wymienionych podmiotów nie jest wliczone w IB / EB dyplomu lub jest na niższym poziomie niż wymagana, wnioskodawca może przekazać ten obiekt na egzaminie (patrz punkt 1). Wnioskodawca może wybrać tę opcję w jego / jej konta (rejestracja online IB / EB Diploma). 3. Kandydaci z dyplomem szkoły średniej wydane w Polsce są zakwalifikowane na studia mogą ubiegać się o polskich transferu do angielskiego Stomatologii Wydziału. Uwaga: Przeniesienie ze studiów w pełnym wymiarze czasu polskiego - częściowy zwrot opłaty za kurs (od Ministerstwa; czesnego liczony jest na początku każdego roku akademickiego) Transfer z studiów niestacjonarnych w języku polskim - opłaty pełne czesne 4. Pay opłaty za zgłoszenie w wysokości 200,00 EUR (bezzwrotna). [-]

M.D.

4-letni Program Medyczny

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat October 2016 Polska Warszawa

Program 4-letnich jest przeznaczona dla absolwentów College / University posiadających Bachelor of Science, którzy ukończyli naukę przedmedycznej oraz posiadać co najmniej 1200 godzin zajęć pre-MED. [+]

Lista efektów kształcenia W1 Znajomość odpowiedniej angielskiej terminologii anatomicznej W2 Znajomość struktury organizmu ludzkiego w topograficznej, systematyczny i funkcjonalnego podejścia W3 Znajomość topografii narządów w temacie dziennego z naciskiem na ich wystających elementów powierzchniowych W4 Znajomość miejsc badanie palpacyjne tętna tętniczego, nerwów, narządów wewnętrznych, mięśni, kości i stawów W5 Znajomość zasad metodologii badań anatomicznych U1 Umiejętność wyjaśnienia anatomiczne tło badania fizykalnego U2 Możliwość skorelować relacje między struktur anatomicznych w oparciu o badania in vivo obrazowanie diagnostyczne, zwłaszcza medycznej (X-ray, contrastenhanced badania, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, USG) U3 Umiejętność posługiwania się terminologią anatomiczną w mowie i na piśmie języka U4 Zdolność do zrozumienia i wykorzystania obrazów struktur anatomicznych otrzymanych od anatomicznych rozwarstwienia, medycznych technik obrazowania, jak i ikonografii medycznych i anatomicznych U5 Zdolność do analizy biomechaniki stawów U6 Umiejętność rozpoznawania impulsów witryn palpacyjne, badanie palpacyjne stron głównych pni nerwowych i typowych punktów kostnych U7 Umiejętność rozpoznawania podstawowych struktur anatomicznych istotne dla lekarza w próbkach i modeli (patrz podstawowe punkty list) co najmniej 90% U8 Umiejętność rozpoznawania pozostałych struktur anatomicznych w próbkach, modeli, obrazów medycznych (USG, RTG, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny) w co najmniej 65% U9 Możliwość zaprojektowania prostego naukowego studium badawczego w anatomii Wewnętrznymi regulacjami Departamentu opisowej i klinicznych ANATOMII 1. W celu zakończenia semestru, rok i zdać końcowy studenta Examination Anatomy powinny aktywnie uczestniczyć w wykładach, seminariach i zajęć praktycznych. Udział w seminariach i praktycznych zajęciach jest obowiązkowa. UWAGA: W trakcie budowy anatomicznej, student powinien mieć wiedzę zdobytą od wszystkich poprzednich zajęć praktycznych i wykładów. 2. Kurs anatomii podzielony jest na osiem następujących modułów: (A) osteologii i arthrology, (B), ośrodkowego układu nerwowego, (C) głowy i szyi, (D) klatki piersiowej, (e) brzuch, (F) przestrzeni zaotrzewnowej i miednicy, (g) kończyny górnej i tylnej, (h) kończyn dolnych. 3. Student zobowiązany jest uzyskać kredyt dla każdego z zajęć praktycznych (z wyjątkiem niektórych z nich wspomniano w harmonogramie klasy) - 1 punkt za części teoretycznej opartej na pytania wielokrotnego wyboru (MCQ - 6 pytań i 4/6 punktów, aby przejść) oraz 1 punkt dla części praktycznej w oparciu o praktyczne (pIN) badania (4 piny, 5/8 punktów, aby przejść). 4. Ponadto studenci mają do wzięcia udziału w dwóch punktów pośrednich (60 punktów MCQ i 60 praktycznych punktów pomiarowych). 5. Pod koniec roku akademickiego, punkty uzyskane w trakcie zajęć praktycznych i oba kredyty pośrednie są podsumowane. W celu dopuszczenia do egzaminu końcowego w anatomii, student musi uzyskać 65% ogólnej liczby punktów, zarówno w części teoretycznej i praktycznej. W roku akademickim 2012/2013 studenci mogą zebrać maksymalnie 47 punktów laboratoryjnych klasy, łącznie 167 punktów, 108 punktów, aby zostać dopuszczone do egzaminu końcowego (dla składowej praktycznej i teoretycznej oddzielnie). 6. Ci, którym nie udało się uzyskać wymaganą liczbę punktów mają szansę być dopuszczone do egzaminu końcowego na podstawie testu wstępnego zorganizowanej pod koniec maja. Składa się z 100 pytań MCQ i 100 praktycznych punktów testowych. W celu przekazania student musi uzyskać 65 punktów na każdy z tych dwóch składników. Żadne inne próby mają być zorganizowane przez Zakład Anatomii Klinicznej i opisowa. 7. Nieobecność przekraczająca cztery zajęcia praktyczne w semestrze wyklucza zakończenie semestru. Uczeń nie ma zatem prawo do egzaminu końcowego w anatomii. 8. Końcowy egzamin z anatomii planowane jest latem okresu badania i składa się z dwóch części: praktycznej (PIN) i testu teoretycznego (test wielokrotnego wyboru Pytania). Poziom zdać egzamin praktyczny jest 36/40 podstawowe punkty (lista punktów podstawowym jest dostępny na stronie internetowej Zakładu Anatomii Klinicznej i opisowa) i 76/120 całkowitej punktacji. Poziom przekazać MCQ jest 76/120. klas badania zgodnie z punktami: 152-169 - dostateczny, 170-187 - lepiej niż zadowalająca, 188-205 - dobry, 206-223 - lepiej niż dobre, 224-240 - bardzo dobry. 9. Powtórzenie Końcowego Anatomy egzaminu jest podawany we wrześniu. Tylko nieudane elementy mają zostać powtórzone. Rekrutacja: Test Program 4-letnich oferowane jest do absolwentów College / University posiadających Bachelor of Science, którzy ukończyli naukę przedmedycznej oraz posiadać co najmniej 1200 godzin zajęć pre-MED. Przyjęty program do standardów UE oferuje około 5000 godzin kształcenia w zakresie przedmiotów ogólnych medycyny, przedklinicznych i klinicznych. Pragniemy poinformować, że zgodnie z Regulaminem Wstęp dla wnioskodawców English Division zostanie przyjęty do Akademii Medycznej w Warszawie tylko wtedy, gdy: Posiadać obywatelstwo innego niż polski, lub może być polskiego pochodzenia, a więc posiada podwójne obywatelstwo. Przedstawić College / University dyplom Bachelor of Science, którzy ukończyli naukę przedmedycznej oraz posiadać co najmniej 1200 godzin pre-med kursów (w tym oczywiście Biologii, Chemii Organicznej Chemii Ogólnej i fizyki lub matematyki na poziomie akademickim). Uwaga: Nie ma egzamin wstępny dla 4-letniego programu MD. Obecne świadectwo ukończenia MCAT, UKCAT lub egzamin GAMSAT. Pay opłaty za zgłoszenie w wysokości 200,00 EUR (bezzwrotna) [-]

6-letni Program Medyczny

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 lat October 2016 Polska Warszawa

Zdobycie wiedzy na temat budowy i wykorzystania terminologii anatomicznej zgodnie z ogólnie przyjętą międzynarodową "Terminologia Anatomica". [+]

Cele edukacyjne i cele Po ukończeniu kursu student powinien anatomii 1. Zdobycie wiedzy na temat budowy i wykorzystania terminologii anatomicznej zgodnie z ogólnie przyjętą międzynarodową "Terminologia Anatomica". 2. Być w stanie nazwać i opisać wszystkich struktur anatomicznych rozcięta w trakcie zajęć laboratoryjnych, zrozumieć ich rozwój, a także stosunków topograficznych. 3. Zrozumieć związek pomiędzy strukturą i funkcją tkanek, organów i układów organizmu ludzkiego. 4. Być w stanie rozpoznać struktur anatomicznych w obrazach uzyskanych przy użyciu różnych technik obrazowania (tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, USG, endoskopia). 5. Rozumieć zasady biomechaniki (ruchy stawów, funkcja mięśni). 6. Opisać anatomiczne tło uszkodzenia ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. 7. Znać przestrzenne, topograficznych relacje między organami. 8. Znać rzuty powierzchni narządów (np projekcyjnej zastawkach serca na powierzchni piersi) 9. Odróżnić normalne warunki z patologii bazując na pośmiertne i metod in vivo. W celu osiągnięcia powyższych celów studenci powinni uczestniczyć w wykładach, seminariach i zajęciach laboratoryjnych. Wykłady mają na celu przedstawienie zastosowanie kliniczne z zakresu anatomii i wyjaśnić znaczenie zdobytej wiedzy z podręczników i praktycznych umiejętności uzyskanych z seminariów i ćwiczeń laboratoryjnych w warunkach klinicznych. Seminaria i ćwiczenia laboratoryjne, prowadzone zarówno w laboratorium sekcyjnym, uczą rozpoznawać poszczególnych struktur anatomicznych, zrozumieć stałe cechy ludzkiego ciała, jak również przyzwyczaić się do jej różnorodności i zmienności. Pośmiertnie okazy i modele anatomiczne mogą być skorelowane z obrazów medycznych uzyskanych od pacjentów z zastosowaniem różnych technik obrazowania. W wybranych tematów studenci mogą również zbadać anatomię żyjących osobników przez fizyczne metod badania, jak również nieinwazyjnego obrazowania, takich jak USG, dostępne w Zakładzie Anatomii Klinicznej i opisowa. Podczas wszystkich zajęć laboratoryjnych szczególny nacisk kładzie się na szacunku dla ludzkiego ciała, cierpienia i śmierci, a także pokornej wdzięczności wobec darczyńców, którzy zdecydowali się oddać swoje ciało do nauczania i badań naukowych. wymagania wstępne 1. Podstawowa wiedza z zakresu chemii, fizyki i biologii. 2. Podstawy anatomii zwierząt (zwłaszcza kręgowców), a także anatomii człowieka na poziomie liceum 3. Umiejętność mówienia po angielsku i czytać w języku angielskim na poziomie niezbędnym do zrozumienia specyficznej terminologii stosowanej w podstawowych i klinicznych nauk medycznych Wstęp Program 6-lat jest przeznaczona dla maturzystów. Przyjęty program do standardów UE oferuje ponad 5700 godzin kształcenia w zakresie przedmiotów ogólnych medycyny, przedklinicznych i klinicznych. Zgodnie z Regulaminem dopuszczenie do Wydziału angielski następujące Wnioskodawcy mogą wystąpić do Uniwersytetu Medycznego w Warszawie: 1.Applicants z maturę wydane poza granicami Polski są zobowiązani zdać egzamin (w języku angielskim). Składa się z 100 pytań MCQ w biologii (35 pytań), chemia (35 pytań) i fizyki (30 pytań). Terminy egzaminu wstępnego (do 2016/2017): 03 kwietnia 2016: Niemcy (Berlin) Izrael (Tel - Aviv) 14 maja 2016: Polska (Warszawa) Norwegia (Oslo) Szwecja (Sztokholm) Stany Zjednoczone (Nowy Jork) Malezja (Kuala Lumpur) Niemcy (Berlin) Kanada (Toronto) 2.Applicants z dyplomu IB (International Baccalaureate - dokument wydany przez International Baccalaureate Organization w Genewie, Szwajcaria) lub dyplom EB (European Baccalaureate - dokument wydany absolwentów europejskich szkół dla pracowników instytucji europejskich Unii wyłącznie, Bruksela) są zobowiązani do zdania egzaminu dojrzałości z: Biologia (wyższy poziom) Chemia (wyższy poziom) Fizyka i matematyka (poziom standardowy) Uwaga: Nie ma egzamin wstępny dla kandydatów z IB / EB dyplom. Jeśli jeden z wyżej wymienionych podmiotów nie jest wliczone w IB / EB dyplomu lub jest na niższym poziomie niż wymagana, wnioskodawca może przekazać ten obiekt na egzaminie (patrz punkt 1). Wnioskodawca może wybrać tę opcję w jego / jej konta (rejestracja online IB / EB Diploma). 3.Applicants z maturę wydanej w Polsce są przygotowani do studiów polskich (po polskiej procedurze rekrutacji https://rekrutacja-info.wum.edu.pl/~~HEAD=dobj) może ubiegać się o przeniesienie do programu English Division 6 lat. Uwaga: Transfer z studia stacjonarne w języku polskim - częściowe czesne (zwrot z Ministerstwa; czesnego liczony jest na początku każdego roku akademickiego) 4.Pay wpisowe w wysokości 200,00 EUR (bezzwrotna). [-]

Filmy

Main Library of the Medical University of Warsaw