ESCP Europe Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Założona w 1819 roku, ESCP Europa jest najstarszym na świecie szkół biznesu i wykształcone pokolenia przywódców i myślicieli czele. Dzięki sześciu ośrodkach miejskich w Paryżu, Londynie, Berlinie, Madrycie, Turynie i Warszawie, ESCP Europa ma prawdziwej tożsamości europejskiej, która umożliwia świadczenie niepowtarzalnym stylu edukacji biznesowej i globalnego spojrzenia na kwestie zarządzania. Sieć ESCP Europie jest około 100 uczelni partnerskich rozszerza zasięg Uczelni z europejskich na całym świecie.


Triple-korona akredytację (EQUIS, AMBA, AACSB), ESCP Europa wita 4000 studentów i kadry z 5000 roku 90 różnych codziennie narodów, oferując im szeroką gamę ogólne zarządzanie i specjalistycznych programów. Sieć absolwentów szkoły liczy 40.000 członków w 150 krajach i od 200 narodowości. Wraz z jego długotrwałych relacji z firm krajowych i międzynarodowych, w tym sieci umożliwia ESCP Europe, aby zapewnić unikalne możliwości rozwoju na skalę międzynarodową.


Dzięki połączeniu innowacyjnej pedagogiki, programów współpracy ze zintegrowanym kampusu programów nauczania oraz wydziału badawczego czynne, ESCP Europe jest istotnym czynnikiem przyczyniającym się do rozwoju europejskiej, cross-narodowej kultury zarządzania. Dążenie ESCP Europie jest credo Europie: pozostać wierny swoim humanistycznych wartości, podczas gdy w tym samym czasie przewidywanie nowych sposobów świata.

Wykrywanie talent: ESCP Europe jest wysoce selektywna w swojej studenckiej rekrutacji.

Nauczanie wyrafinowanie: Tworzymy wyrafinowane pedagogika dostosowane do naszych różnych programów (student i executive) i do naszego szerokiego zakresu początków studenckich.

Pomysłowe badania: Nasz Wydział prowadzenia pomysłowych pytania na rzecz podnoszenia badania na tematy od przyszłych możliwości i instrumentów pochodnych do semiotyki, opublikowanych w czasopismach naukowych górę rankingu, książki, i szerokie opiniotwórczych prasy.

Najlepsze oferty na świecie korporacji: Z ponad 700 kierownictwo firmy prezentujące swoje doświadczenie, 5000 menedżerów w korporacyjnych programów wykonawczych oraz aktywne zaangażowanie firmy poprzez Krzesła i ESCP Europe Foundation, ESCP Europa ma silny związek z korporacji świata i rozwija wiedzę wspieranie konkurencyjności firm.

Misją Europejskiej: Aby przyczynić się do rozwoju Europy, definiując model zarządzania europejskiego, interakcji intensywnie z innymi regionami świata. Tworzenia wiedzy na temat zarządzania Europejskim. Wspieranie powiązań między europejskimi wartości humanistycznych i zarządzania.

Miejskie i grzeczny: W & głównych miast europejskich, w domu za pośrednictwem naszych 5 uczelniach, w samym sercu historii, kultury, nowych trendów i stylu życia i działalności, bliskość z centrali, innowacyjnych projektów i firm.

Ludzkie w ludzkim świecie: wykształcenie na podstawie wzajemnego uczenia się, w którym wartości ludzkie, różnorodność środowisku wielokulturowym, pracy zespołowej, Fair Play, zaangażowanie społeczne, a wyzwanie dylematów etycznych, skonstruowania ramy wartości menedżerskich takich jak odpowiedzialność, wymagająca wskazówki , duch inicjatywy, dbałość o szczegóły, odpowiedzialności społecznej i wartości kulturowych potrzebnych do zrozumienia świata.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Wyspecjalizowanym Magisterem W Zarządzaniu Biofarmaceutycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Francja Paryż Wielka Brytania Londyn + 2 więcej

Celem MS Biopharmaceutical Zarządzania jest kształtowanie lekarzy, farmaceutów, inżynierów biotechnologii lub doktoraty ze specjalnościami zdrowotnych, a także menedżerów i prawników zafascynowany sektora farmaceutycznego, od biotechnologii, wyrobu medycznego do zarządzania danymi dla zdrowia. Format w pełnym wymiarze godzin programu umożliwia po krótkiej, ale gęste okres edukacji, aby natychmiast uzyskać dostęp do wysokich rangą stanowiska w biofarmaceutycznej świecie. [+]

Studia w Paryżu i Londynie kampusach. Dyrektor Naukowy: Prof. Frédéric Jallat Cele programu Celem MS Biopharmaceutical Zarządzania jest kształtowanie lekarzy, farmaceutów, inżynierów biotechnologii lub doktoraty ze specjalnościami zdrowotnych, a także menedżerów i prawników zafascynowany sektora farmaceutycznego, od biotechnologii, wyrobu medycznego do zarządzania danymi dla zdrowia. Format w pełnym wymiarze godzin programu umożliwia po krótkiej, ale gęste okres edukacji, aby natychmiast uzyskać dostęp do wysokich rangą stanowiska w biofarmaceutycznej świecie. Możliwości zawodowe Absolwenci pracują na stanowiskach takich jak: Digital Marketing Product Manager, lobbysta, analityk, Account Manager, konsultant, analityk biznesowy Asset Manager Badań Rynku Manager Medical Science Liaison, Doradca Klienta itp Program Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli z obu prestiżowych ESCP Europie i udanych specjalistów z największych firm biofarmaceutycznych. Połączenie zajęć teoretycznych i praktycznych żywych przypadkach: Marketing Management Potencjalny sektor na strategię i Przedsiębiorczości i innowacji w sektorze zdrowia Dostęp do rynku globalnego cenowa Marketingu farmaceutycznego Analiza danych Urządzenia medyczne Zarządzanie, audyt i wydajność Marketing internetowy Rozwój biznesu Czas spędzony na kampusach 5 miesięcy w Paryżu - 1 miesiąc w Londynie Międzynarodowe seminarium Studenci przejść na międzynarodowym badaniu podróż do Bostonu, USA. Klasa profilu Życiu i zdrowiu nauki: 91% Inżynieria: 9% 17% zagranicznych studentów 62% kobiet, 38% mężczyzn Wymagania językowe Francuskim i angielskim CZAS TRWANIA 1 rok (start we wrześniu) Praca Survey 43K € to średnia pensja po SM. Mniej niż 3 miesiące po ukończeniu studiów 86% zatrudnionych. 72% ma pracę w wymiarze międzynarodowym. W jakim sektorze: Przemysł farmaceutyczny: 78% Finanse / Bank / Ubezpieczenia: 13% Consulting: 6% Technologie informacyjne: 3% Jak stosować Aplikacja online TOEFL, TOEIC lub IELTS wyniki Osobista rozmowa, czy kwalifikują [-]

Filmy

ESCP Europe I Paris Campus

Kontakt