IMF Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

MFW jest obywatelem odniesienia w szkoleniach dla firm i osób prywatnych; potwierdzone ponad 40.000 przeszkolonych studentów. Nasze szkolenie jest oparte na różnorodności obszarów i wiedzy osób, których uczymy.

Jakość i renomę naszych usług jest gwarantowana przez podmioty takie jak Universidad San Pablo CEU, Fundacja Edukacji Budowlanej (FLC) Fundacji Metal kwalifikacji do szkolenia i zatrudnienia (FMF), ISO 9001, noważna ( Krajowe Stowarzyszenie Centrów kształcenia na odległość), Stowarzyszenie Dostawców E-learning (APEL).

Dziś, w naszym katalogu tematów jak uczymy Zapobieganie Ryzyko Zawodowe Energii Odnawialnej lub Zasobami Ludzkimi. Mamy prywatne i oficjalne kwalifikacje, ostatni wynik sojuszu podpisał z Camilo José Cela University, Co pozwala nam na oferowanie papierów wartościowych uregulowanych Ministerstwo Edukacji.

Studenci mają możliwość wyboru trybu, który chcesz, aby Twój kurs i firmy mogą zdecydować się na stosowanie nasz bonus szkoleniowy Management Service na przetwarzanie kredytu. Stawiamy na zespół profesjonalistów specjalizujących się w każdej dziedzinie, aby zapewnić pomoc w nauce i poradnik dla studentów, zapewniając, że w każdej chwili uzyskać indywidualną, kompleksową opiekę zespołu.

Wśród naszych narzędzi mają pracy i praktyk zarówno naszych klientów indywidualnych i firm mogą korzystać jako miejsce spotkań na rynku pracy. Mamy także innowacyjną platformę do szkolenia on-line, z ponad 250 własnych dostępnych kursów.

Opracowaliśmy własny pracy dla takich firm jak Acciona, Navantia, Adecco, Cintra, Iberdrola, EGMASA, Głos Galicji, Itd Współpracujemy także z pracodawcami, partnerami społecznymi i administracji publicznej w celu promowania bezpłatne szkolenia dla konkretnych grup i osób bezrobotnych.

Pracujemy stale w zakresie kwalifikacji zawodowych. Oznacza to, dając usługi do osób zainteresowanych uzyskaniem stopnia, że ​​zaliczone na zdolność pracowników do opracowania konkretnych zadań w ramach Krajowy Systemu Kwalifikacji Zawodowych.

Krótko mówiąc, jesteśmy organizacją, której głównym celem jest zadowolenie naszych klientów i że właśnie znalazł sposób na zdobycie go: dążyć, na co dzień, aby dać z siebie wszystko.

widok

Wizja MFI jest być światowym liderem w nauczaniu na odległość i specjalistów w dziedzinach technicznych internetowych.

misja

Chcemy się rozwijać z tobą. Celem jest zapewnienie wysokiego poziomu zadowolenia naszych klientów poprzez indywidualne podejście i doskonałości w jakości usług.

Cel ten wymaga ciągłej poprawy zasobów technicznych i materialnych, i maksymalnego zaangażowania wszystkich szkoleń pracowników do MIF jest inne doświadczenie.

Wartości

  • Udostępniają szkolenia podyplomowe, prowadzenie szkoleń jakości w konkurencyjnych cenach.
  • Decydując się na nowe technologie, aby dodać wartość do szkolenia.
  • Bliskość fizyczna studentów poprzez naszą międzynarodową siecią biur i związanych z nimi ośrodków.
  • Spersonalizowana akademicki systemu mentoringu. Motywowane bardzo profesjonalny zespół.
  • Wewnętrzne zobowiązanie do naszego zespołu, określania zasad, które umożliwiają rozwój zawodowy oparty na zaufaniu, elastyczności i obowiązku samodzielnego.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański

Widzieć Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Masters W Zarządzaniu I Administracji Biznesu (MBA) - Zarządzanie Healthcare

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt + 1 więcej

Ogółem wydatki na zdrowie w Hiszpanii, jako procent PKB, to 9,6%. Wzrost średniej długości życia, postęp i tanich ograniczenia naukowe i technologiczne sprawiają, że coraz bardziej konieczne właściwe zarządzanie [+]

Ogółem wydatki na zdrowie w Hiszpanii, jako procent PKB, to 9,6%. Wzrost długości życia, naukowe i technologiczne ograniczenia i budżetowe sprawiają, że coraz bardziej konieczne właściwe zarządzanie zasobami w celu zapewnienia stabilności systemu opieki zdrowotnej. To Master rozwija najważniejsze obszary, które menedżerowie służby zdrowia musi opanować skutecznie zająć zarządzania organizacjami służby zdrowia, np. w obszarze marketingu, zasobów ludzkich, finansów, logistyki, jakości, odpowiedzialności zdrowia, planowania strategicznego i nowych trendów zarządzania zdrowia. Powierzchnia: Zarządzanie Zdrowie Mających na celu: specjalistów i menedżerów zainteresowanych specjalizujący lub poszerzyć swoją wiedzę w zakresie zarządzania organizacjami opieki zdrowotnej i opanować niezbędne umiejętności wymagane w tym sektorze do wszystkich obszarach: zasobów finansowych, ludzkich, planowania strategicznego, jakości , marketingu i błąd w sztuce lekarskiej. [-]