Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Xi'an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) jest naprawdę wyjątkowa instytucja, założona wspólnie przez Xi'an Jiaotong University i University of Liverpool. Jest to jedyny międzynarodowy współpracy uczelni w Chinach, gdzie wszystkie licencjackich (licencjata) uczniowie otrzymują dwa dyplomy (nagrody) z podwójnym chińskiego Ministerstwa Edukacji oraz z University of Liverpool stopnia). Uczniowie Masters otrzyma dyplom na Uniwersytecie w Liverpoolu.

Założona w 2006 roku z początkowym spożycie zaledwie 164 studentów, Uniwersytet gwałtownie wzrosło. Mamy obecnie ponad 8000 studentów na kampusie w kolejnym 2500 studiuje w Liverpoolu w ramach umowy artykulacji 2 + 2. XJTLU licencjackich studenci mogą studiować cały program studiów w Suzhou, Chiny, lub rozpocząć studia w Suzhou, a następnie wypełnić ostatnie dwa lata na Uniwersytecie w Liverpoolu.

Na XJTLU, studenci, którzy są rodzimych lub w pobliżu-native speakerów języka angielskiego może być zwolniony z pracy XJTLU Rok 1 i zakończyć stopnia w trzech lat (w zależności od kwalifikacji).

XJTLU jest niezależna, ale rysuje dla orientacji i doświadczenia po dwóch uczelniach macierzystych, z których oba mają ponad sto lat i cenionych międzynarodowych pionierów. Uniwersytet rekrutuje studentów z Chin i za granicą, zarówno na poziomie studiów licencjackich i podyplomowych, a także otrzymuje wizyty, wymiany i studia językowe chińscy studenci.

Pasemka

Wszystkie programy studiów prowadzone w języku angielskim: Ponad 30 programów studiów licencjackich i 29 programy Masters.

Międzynarodowe środowisko uczenia się

Ponad 450 akademickie pracowników z 50 krajów. Ponad 8000 studentów na kampusie, a dalsze 2500 studiuje na Uniwersytecie w Liverpoolu.

Uznanych międzynarodowo stopień brytyjskiego Uniwersytetu w Liverpoolu

Uczniowie otrzymują dwa dyplomy (nagrody) podwójne po ukończeniu studiów licencjackich programu (stopień XJTLU z chińskiego Ministerstwa Edukacji i Uniwersytetu stopnia Liverpool).

Doktoranci otrzymają dyplom z Uniwersytetu w Liverpoolu.

Pomocy materialnej dla studentów

Nasz International Student Rekrutacja i obsługa (ISRS) zespół oferuje szeroki zakres usług, aby pomóc doświadczenia studentów w XJTLU pójść gładko. ISRS pomóc z wszystkich pytań, które studenci mają jednocześnie na Uniwersytecie oraz w Chinach. Istnieje szereg udogodnień, aby uzyskać dostęp plus sieć wsparcia dla studentów i ich rodzin w celu zapewnienia, że ​​studenci cieszyć się ich czas tutaj.

Położony w Suzhou (SIP), Chiny

  • Jeden z największych gospodarek w Chinach (pod względem PKB)
  • Nowoczesny miastem międzynarodowym, które utrzymuje jej dziedzictwa kulturowego
  • Niższe koszty życia w porównaniu do sąsiednich Szanghaju (25 minut szybkim pociągiem)

Nauka chińskiego w trakcie studiów do stopnia

  • Wszyscy studenci międzynarodowi mają możliwość nauki języka chińskiego
  • Dwujęzyczne absolwenci (angielski i język chiński) są bardzo poszukiwane na globalnym rynku pracy

Wielkie perspektywy zawodowe

  • Rozszerzone perspektywy zatrudnienia w wyniku (i) uznawane na całym świecie stopnia (ii) wielojęzyczność (iii) znajomość Chinach i zrozumienia kulturowego
  • Wielu naszych absolwentów przejść do zrobienia magistra i doktorat na uniwersytecie w rankingu światowym szczycie 100
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć BScs »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Zdrowia Publicznego BSC

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat September 2016 Chiny Suzhou

Zdrowia populacji jest trwałe i konieczne problemem globalnym. Chiny obecnie stoi przed poważnymi wyzwaniami zdrowia ludności i możliwości, które wahają się od szybko rosnącej starzenia się społeczeństwa do szybkiej urbanizacji, zmian wzorców chorobowych, zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska, zarządzania kryzysowego i finansowania ochrony zdrowia i reformy systemu ochrony zdrowia. Specjalistów w zakresie zdrowia publicznego są niezbędne dla poprawy zdrowia i dobrobytu społeczeństwa. [+]

Zdrowia populacji jest trwałe i konieczne problemem globalnym. Chiny obecnie stoi przed poważnymi wyzwaniami zdrowia ludności i możliwości, które wahają się od szybko rosnącej starzenia się społeczeństwa do szybkiej urbanizacji, zmian wzorców chorobowych, zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska, zarządzania kryzysowego i finansowania ochrony zdrowia i reformy systemu ochrony zdrowia. Publiczne służby zdrowia są niezbędne dla poprawy zdrowia i dobrobytu społeczeństwa. CO wiedza i umiejętności I NABYCIA? Zdrowie publiczne jest szerokie przedsięwzięcie. Po zakończeniu kursu, absolwenci będą posiadać ogólne umiejętności dochodzenia problemów zdrowotnych wpływających na populacje takich jak epidemiologii i biostatystyki; osiągnąć zrozumienie zarządzania interwencji mających na celu poprawę stanu zdrowia i dobrego samopoczucia, takie jak reforma polityki zdrowotnej i zdobyć praktyczną, doświadczenie z pierwszej ręki w działaniach w dziedzinie zdrowia publicznego, takie jak badania terenowe i analizy danych. Jakie są moje perspektywy kariery? Program licencjat w dziedzinie zdrowia publicznego na XJTLU przygotowuje studentów do bieżących i przyszłych problemów zdrowotnych populacji w Chinach i poza nią. Absolwenci nabywają dokładne praktyczne i teoretyczne podstawy niezbędne do zatrudnienia w takich kontekstach krajowych i międzynarodowych, jak agencje rządowe, prywatne firmy opieki zdrowotnej i pozarządowych organizacji opieki zdrowotnej, zarówno tutaj jak i za granicą. Nasi uczniowie są w umiejętności niezbędne do prowadzenia studiów podyplomowych w dziedzinie zdrowia publicznego i inne dziedziny Nauk o Zdrowiu. DLACZEGO studiuję zdrowia publicznego w XJTLU? XJTLU licencjata zdrowia publicznego jest jednym z najbardziej wszechstronnych studiów licencjackich stopni w zakresie zdrowia publicznego na świecie. Studenci otrzymują szkolenie w obu nauk biologicznych i nauk społecznych w miary porównawczej. Studenci są narażone na rzeczywistych problemów wpływających Chinach, ze szczególnym naciskiem na kwestie zdrowia o znaczeniu globalnym. Studenci są prowadzone przez doświadczonego międzynarodowego personelu z silnymi linkami do agencji międzynarodowych, takich jak Światowa Organizacja Zdrowia. Co będę studiować? Interdyscyplinarny program licencjata w dziedzinie zdrowia publicznego zbada problemy zdrowotne ludności zarówno w Chinach i kontekstach międzynarodowych i globalnych. Moduły mogą obejmować: ZASADY ZDROWIA PUBLICZNEGO ZDROWIE międzynarodowych i globalnych Podstawy epidemiologii WPROWADZENIE DO Biostatystyka Antropologia medyczna Zakaźnych i chorób niezakaźnych Katastrofy i humanitarnej NAGŁE IHUMAN NUTRITION Zdrowia Środowiskowego OCHRONA ZDROWIA W CHINACH NOTATKA Chiński zasilania stopnia Przyznanie tego programu podlega zatwierdzeniu przez chińskie Ministerstwo Edukacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego programu, proszę kliknij tutaj. [-]

Kontakt

Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Adres Ren'ai Rd 111
215123 Suzhou, China
Strona internetowa http://www.xjtlu.edu.cn/en/
Telefon +86 512 8816 1000